UFC Fight Night 166 – program, výsledky. Pudilová prehrala (VIDEO)

Po UFC 246 prichádza druhý galavečer najprestížnejšej MMA organizácie sveta v roku 2020. Na turnaji UFC Fight Night 166, ktorý sa odohral v Severnej Karolíne sa predstavila aj češka Lucie Pudilová. Pozrite si kompletné informácie o UFC Fight Night 166, zaujímavosti, výsledky a video. 

UFC Fight Night 166, Blaydes – dos Santos

UFC prináša túto sobotu 25. januára ďalšiu zo svojich galavečerov, tentoraz v hlavnom meste Severnej Karolíny. O hlavný zápas sa postarajú bojovníci z top 5 ťažkých váh. Na turnaji sa predstaví sa aj legenda Rafael dos Anjos. Na vedľajšej karte bude o udržanie v organizácii bojovať aj česka bojovníčka Lucie Pudilová.

TIP ❱ McGregor sa vrátil do UFC vo veľkom štýle (VIDEO)

UFC FN 166: Lucie Pudilová – Justine Kish

Česká MMA bojovníčka Lucie Pudilová prehrala duel v mušej váhe (do 57 kg) s domácou američankou Justine Kishovou na body

Pre Pudilovú to bol posledný zápas pod súčasným kontraktom s orgranizáciou UFC. S negatívne bilanciou dvoch výhier a piatich prehier je nepravdepodobné, že by ju najprestížnejšiu MMA organizácie sveta ponúkla ďalší zápas.

UFC FN 166 – PROGRAM A VÝSLEDKY

Turnaj Fight Night 166 ponúkol celkovo dvanásť zápasov. Z toho sa o tri duely postarajú ženy vrátane českej hviezdy Lucie Pudilovej.

Tu nájdete kompletný prehľad a výsledky zápasov na UFC Fight Night 166

HLAVNÁ KARTA UFC Fight Night 166 🥊

Curtis Blaydes def. Junior dos Santos – KO/TKO, 1:06 R2
Michael Chiesa def. Rafael dos Anjos – Unanimous Decision
Alex Perez def. Jordan Espinosa – Sub, 2:33 R1
Angela Hill def. Hannah Cifers – KO/TKO, 4:26 R2
Jamahal Hill def. Darko Stošić – Unanimous Decision

Vedľajšie karta (ESPN+)

Bevon Lewis def. Dequan Townsend – Unanimous Decision
Arnold Allen def. Nik Lentz – Unanimous Decision
Justine Kish def. Lucie Pudilová – Unanimous Decision
Montel Jackson def. Felipe Colares – Unanimous Decision
Sara McMann def. Lina Länsberg – Unanimous Decision
Brett Johns def. Tony Gravely – Sub, 2:53 R3
Herbert Burns def. Nate Landwehr – KO/TKO, 2:43 R1

Hlavný zápas: Blaydes vs dos Santos (VIDEO)

https://twitter.com/i/status/1221275271032119296

Ako sledovať UFC 166 – Pudilová vs. Kish naživo ?

Celý galavečer americkej UFC 166 a hlavný zápas Blaydes vs. Junior Dos Santos sledujte v priamom prenose v nedeľu 25. januára od 23.55 h na Nova Sport 2 a Voyo!

Turnaj UFC 166 budete môcť sledovať v Čechách a na Slovensku na športovom kanáli Nova Sport 2, kde sa dočkáte kompletného prenosu aj s odborným komentárom, ktorý vo väčšine prípadov obstará Ondřej Novotný, promotér a majiteľ organizácie Oktagon. Okrem UFC môžete na Nova Sport sledovať aj live prenosy z NHL či NBA.

Okrem priameho prenosu na obrazovkách, spoločnosť Nova ponúka aj online vysielanie na internete prostredníctvom video portálu VOYO.  Zápas s poradovým číslom 7 – Lucie Pudilová vs. Justine Kish si môžete spustiť online.

Ďalšou možnosťou je zakúpenie oficiálneho PPV (Pay-Per-View) na stránkach UFC, ktorá ponúka takzvaný UFC Fight Pass, kde okrem kompletného záznamu z turnaja dostane aj zaujímavé rozhovory s ďalšími bojovníkmi organizácie. Fight Pass na celý mesiac stojí 9,99 dolárov.

Alternatívou, ako môžete sledovať UFC online sú samozrejme aj streamovacie služby ako Youtube TV či Hulu. Na týchto službách si totiž môžete zapnúť stanicu ESPN, kde sa galavečere pravidelne vysielajú.

UFC Fight Night 166 - fightcard, program, výsledky
UFC Fight Night 166 – fightcard, program, výsledky (zdroj: ufc.com)0

Zdroj: fights.cz, sport.tn.nova.cz, ufc.com, youtube.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest