Oktagon 36 Frankfurt (15.10. 2022) Eckerlin vs. Oliveira – program, karta, online výsledky, VIDEO. Sledujte Oktagon LIVE!

Turnaj Oktagon 36 sa konal v Nemecku vo Festhalle Messe v meste Frankfurt. Videli sme napínavú športovú show priamo v Európe, so zaujímavými MMA zápasmi. Pozrite si Oktagon 36 zápasnícku kartu a výsledky jednotlivých súbojov! 

PROGRAM A VÝSLEDKY

Oktagon 36 (15.10. 2022)

Kedy a kde sa koná Oktagon 36?

Posledný turnaj Oktagon ste mohli sledovať 15.10. 2022. Oktagon MMA pripravilo opäť zaujímavú show mimo hraníc Česko-Slovenska a turnaj s poradovým číslom Oktagon 36 sa konal v nemeckom Frankfurte.

Vo Festhalle sa už jeden turnaj konal, bol to Oktagon 33 a aj tentoraz organizácia priviedla na scénu najlepších MMA bojovníkov vrátane nemeckých hviezd, ako Christian Eckerlin, Stephan Putz, ale aj bojovníkov z našich končín ako Miloš Petrášek, Samuel Krištofič a ďalší skvelí fighteri.

Oktagon 36 live na TV Tipsport 800x400

Oktagon 36 novinky

O hlavný zápas na Oktagon 36 sa postarala najväčšia nemecká MMA hviezda Christian Eckerlin, ktorý sa v napínavom odvetnom súboji stretol s brazílskym fighterom Denilsonom Nevesom de Oliveirom.

Určite si pamätáte na ich prvý zápas v Oktagon 33 kedy vyhral Eckerlin, ale potom bol tento zápas kvôli spornému kopu anulovaný. Tentokrát Eckerlin potvrdil svoje víťazstvo, keď v 4. kole triumfoval vďaka submisii.

Ďalším zaujímavým zápasom turnaja Oktagon 36 bol súboj Stephana Pütza a Miloša Petráška. Pre českého fightera šlo v jeho kariére asi o najťažší duel, ktorý prehral tesne na body. Na druhej strane slovenských fanúšikov potešil víťazstvom na body Samuel „Pirát“ Krištofič.

Oktagon 36 program a výsledky

Oktagon 36 sa začal prelims zápasmi o 18.00h, po ktorých nasledovali fighty na hlavnej karte. Celý turnaj vyvrcholil fantastickým predzápasom Stephan Pütz vs. Miloš Petrášek a o hlavný súboj večera sa postarali Eckerlin vs De Oliveira.

Na karte sme videli aj ďalšie zaujímavé mená ako Maté Kertész, Christian Jungwirth, Václav Mikuláśek, Samuel Krištofič, Leonardo Silva, alebo Hatef Moeil a ďalší.

V priebehu turnaja ste mohli sledovať live výsledky na tomto mieste.

OKTAGON 36 🥊 FIGHT CARD

OKTAGON 36 FIGHT CARD (od 18:00)
Catchweight (do 82 kg) Christian Eckerlin – Denilson De Oliveira submisia 4. kolo
Heavyweight (do 120,2 kg) Jeremy Kimball – Hatef Moeil technické K.O. 2. kolo
Light Heavyweight (do 93 kg) Stephan Pütz – Miloš Petrášek na body 3. kolo
Welterweight (do 77 kg) Bojan Veličkovic – Leonardo Silva na body 3. kolo
Middleweight (do 83,9 kg) Samuel Krištofič – Zdeněk Polívka na body 3. kolo
Welterweight (do 77 kg) Maté Kertész – Christian Jungwirth na body 3. kolo
PRELIMS KARTA
Welterweight (do 77 kg) John Hathaway – André Dedé na body 3. kolo
Catchweight (do 99 kg) Alexander Poppeck – Nermin Hajdarpašic technické K.O. 1. kolo
Middleweight (do 83,9 kg) Václav Mikulášek – Hojat Khajevand submisia 2. kolo
Lightweight (do 70,3 kg) Marek Bartl – Ebrahim Hosseinpour na body 3. kolo
Strawweight (do 52,2 kg) Katharina Dalisda – Mallory Martin na body 3. kolo
FREE PRELIMS
Welterweight (do 77 kg) Jakub Bahník – Jamie Cordero diskvalifikácia v 2. kole

TIPUJTE NA OKTAGON ⇒

Oktagon 36 Eckerlin vs De Oliveira II

Hlavným zápasom večera Oktagon 36 bol v poradí druhý stret Christiana Eckerlina a Denilsona De Oliveiru. Kontroverzný výsledok prvého zápasu rozhodla komisia ako No Contest, teda bez výsledku.

Víťazom sa pôvodne stal Eckerlin, keď v druhom kole rozhodca ukončil tento súboj, ale Oliveira ukončil svojho súpera už v 1. kole, keď mu dal čisté koleno na brucho. Rozhodca to veľmi dobre nevidel a samotný Eckerlin sa stážoval na neférový kop. teda sa pokračovalo.

Až kamery odhalili Oliveirovo koleno zasiahlo povolené miesta, a tak si obidvaja fighteri zariadili odvetu. V nej triumfoval Eckerlin, ktorý od začiatku viedol na body, a aj keď v 4. kole Oliveira nepríjemne útočil, tak ho Eckerlin dokázal submisiou zneškodniť.

Oktagon 36 Pütz – Petrášek

Súboj na Oktagon 36 Stephan Pütz – Miloš Petrášek bol dosť nečakaný, prekvapivý fight a pre českého bojovníka šlo pravdepodobne o najťažší zápas v MMA. Putz zápasil v organizácii M-1, kde sa mu podarilo získať titul.

V tomto stretnutí Petráška tesne porazil na body (29-27, 30-26, 29-27).

Je dosť možné a začína sa o tom hlasno hovoriť, že Petrášek bol pre Putza predprípravou na zápas proti Karlosovi Vémolovi. Ten sa sám vyjadril, že titulový pás v 93ke by obhajoval iba proti dvom borcom, nemeckému Terminátorovi Putzovi a tým druhým je Attila Végh.

Kde sledovať Oktagon live

Oktagon live je možné sledovať iba online na PC, tablete, alebo mobile. Výber prenosov je ale aj tak uspokojivý. Môžete sa totiž rozhodovať medzi FULL HD prenosmi a dokonca máte k dispozícii aj prenos zadarmo.

Oktagon live stream PPV

Oficiálny Oktagon live stream si môžete pustiť vďaka PPV (Pay-Per-View) na OKTAGON.TV. Jednorázové PPV si zakúpite v predpredaji za 10,99 eur. V deň konania turnaja sa cena zvyšuje na 13,99 eur.

Oktagon online na TV Tipsport

Oktagon online prenos zadarmo nájdete na TV Tipsport. Stávková kancelária Tipsport vysiela množstvo športových prenosov vrátane turnajov organizácii Oktagon MMA a UFC live. Navyše môžete získať vstupný bonus!

Oktagon 36 bude na Tipsporte k dispozícii vo svojej celej dĺžke, teda uvidíme všetky zápasy vrátane zápasov na hlavnej karte.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov je po 7 dní od registrácie dostupný úplne zadarmo. Nezabudnite využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Oktagon 36 live na TV Tipsport 800x400

Oktagon 15.10. lístky

Lístky na Oktagon 36, ktorý sa po druhý krát uskutoční v Nemecku vo frankfurtskej Festhalle, si môžete zakúpiť stránkach ticketmaster.de.

Oktagon Free Prelims a Round Zero

Oktagon Free Prelims live stream je tradičný prenos prvého zápasu zadarmo. To platí aj pre štúdio s názvom Round Zero, ktoré je možné sledovať zadarmo od 17:15.

Round Zero a Free Prelims zápas na programe Oktagon 36 fight card vám sprostredkujeme aj na tomto mieste.

Oktagon 15.10. záznam na Youtube

Highlights z turnaja Oktagon 15.10. a ukážky tých najlepších momentov si môžete pozrieť zo záznamu, asi týždeň po skončení eventu na na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA.

Ak ste si zaplatili oficiálne PPV, záznam celého programu galavečera máte k dispozícii ešte 7 dní po jeho konaní.

Ako sledovať bojové športy naživo

Oktagon 36 kurzová ponuka

Najlepšiu kurzovú ponuku na zápasy Oktagon 36, nájdete na stávkovej kancelárii Tipsport, na ktorej si okrem stávok môžete celý event pozrieť zadarmo na TV Tipsport.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Video Oktagon 36 oficiálne váženie

Pozrite si video oficiálne váženie Oktagon 36 live, ktoré sa uskutočnilo v piatok 14.10.

Oktagon Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je cena udeľovaná po každom turnaji Oktagon bojovníkovi, ktorý predviedol najkrajší výkon. Odmena dosahuje výšku 2000 eur.

Tipsport má odmenu aj pre tipérov. Každý nový hráč získava vstupný bonus 20 eur zadarmo!

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk, sherdog.com, facebook.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest