RFA 16 Opava – program, karta, výsledky, video, live prenos

Turnaj RFA 16 Opava bol veľkým ťahákom, pretože v hlavnom zápase sa 13. apríla 2024 predstavili dvaja doposiaľ neporazení bojovníci. Program, výsledky zápasov a info ako môžete sledovať turnaje RFA live, nájdete v našom článku.

RFA 16 Opava

Turnaj RFA 16 Opava sľuboval napínavú show s fantastickými zápasmi a bol druhým podujatím v tomto roku organizácie RFA MMA.

Pozrite si kompletné výsledky tohto podujatia.

Real Fight Arena 16

RFA Opava 16

RFA Opava 16 bol turnaj, na ktorom sme videli jeden z najlepších hlavných zápasov. Sledujte RFA live z pohodlia domova alebo osobne v hľadisku, kde zažijete elektrizujúcu atmosféru.

REAL FIGHT ARENA 16
📅 Kedy: 13. apríl 2024 o 19:00h
🏟 Kde: Športová hala Opava (Česko)
🥊 Hlavný zápas: Sivák vs Król (K1)
⚡ Počet zápasov: 13
📱 Livestream: VOYO, PPV

RFA 16 🥊 fight card

Fight card RFA 16 sľuboval napínavých 13 zápasov.

Na karte sme videli zápasy v MMA, Boxe, K1 a RealFight.

RFA 16 KARTA
TITULOVÝ ZÁPAS 💥
K1 66 kg Václav Sivák – Adam Król na body
HLAVNÁ KARTA
Welterweight Martin Prázdny – Viktor Ujvary submisia 2. kolo
RealFight 72,5 kg Patrik Zádera – Dariusz Pieniakowski K.O. 1. kolo
MMA Catchweight 80 kg Petr Čajnák – Kamil Cibinski TKO 1. kolo
K1 88 kg Radek Vajda – Tomáš Malčok na body
Strawweight MMA Veronika Zajícová – Agáta Truskovlaska TKO 1. kolo
Box 95 kg Josef Pekárek – Ladislav Mohler na body
PRELIMS KARTA
Lightweight MMA Marián Jakubík  – Tomáš Mudroch K.O. 1. kolo
Bantamweight MMA David Martinik – Petr Navrátil submisia 1. kolo
RealFight 64 kg Dominik Prchal – Salahudin Šuke remíza
Welterweight MMA František Bočáň – Michal Kozmér submisia 3. kolo
FREE PRELIMS KARTA
RealFight 68 kg Patrik Macko – Dennis Mikolajek K.O. 1. kolo

RFA 16 výsledky

Výsledky zápasov RFA 16 nájdete v našej fight card.

Ako dopadli jednotlivé súboje sa dozviete aj na oficiálnych stránkach rfa.live.sk a sociálnych sieťach organizácie Real Fight Arena.

RFA 16 zápasy

Kalendár MMA 2024 sa môže pochváliť premiérovým turnajom RFA 16 v Opave, ktorý sľubuje zaujímavé zápasy. V hlavnom súboji sa predstaví neporazený zápasník Václav Sivák a o jeho neporaziteľnosť sa ho pokúsi pripraviť Adam Król.

V ostatných súbojoch sa predstavia veľké mená domácej a zahraničnej scény. Najlepšie sa chcú v Opave ukázať napríklad Záděra, Jakubík, Prádný, Zajíková, Dridi, Cibinski a ďalší zápasníci.

RFA 16 Sivák – Król

Na turnaji je hlavným ťahákom večera zápas Václav Sivák – Adam Król. Sivák má za sebou úspešný debut v poľskej MMA organizácii KSW, a teraz sa neporazený bojovník opäť predstaví na domácej scéne.

Zápasník Adam Król patrí medzi najväčšie nádeje českého MMA, veď doposiaľ ešte neprehral. Veľkou nevýhodou pre neho v tomto zápase je, že sa bojuje pod pravidlami K1, čo jasne vyhovuje Sivákovi.

RFA 16 live

Sledovanie RFA 16 live ponúka fanúšikom viacero možností, ako vidieť zápasy na turnaji. Fanúšikovia MMA si môžu si vybrať medzi oficiálnou platenou službou PPV alebo využiť vysielanie internetovej služby VOYO.

Poslednou možnosťou je osobná účasť na podujatí.

RFA 16 online na VOYO

Platforma VOYO live ponúka divákom širokú škálu športového obsahu, vrátane live prenosov z mnohých športových udalostí. Jednou z týchto udalostí je aj RFA 16, ktorý je dostupný online pre fanúšikov bojových športov.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

VOYO navyše pravidelne vysiela aj živé prenosy z turnajov ako UFC live alebo Formula 1 live a ďalšie športové prenosy, všetko v jednom predplatnom.

Služba stojí len 5,99€ mesačne, za ktoré môžete mať prístup k tisíckam hodín športových prenosov. Pozerať VOYO viete na viacerých zariadeniach, napríklad cez aplikáciu na mobile, alebo smart TV.

Športové prenosy na Voyo online

RFA 16 PPV

Oficiálna služba PPV (Pay-Per-View), ponúka ďalšiu možnosť ako sledovať turnaj RFA 16. Prístup k sledovaniu je možné získať jednoducho a pohodlne prostredníctvom stránky realsport.tv.

Stačí si vytvoriť účet a následne si zakúpiť stream, kartami Visa alebo Mastercard, prípadne pomocou Google Pay alebo Apple Pay.

Tieto možnosti platby umožňujú divákom ľahko a bezpečne získať prístup k sledovaniu turnaja.

RFA 16 live stream zadarmo

Sledovať RFA 16 live stream zadarmo si viete pozrieť na oficiálnom YouTube kanáli organizácie.

Prvý zápas na turnaji s označením ako Free prelims, je dostupný zdarma a väčšinou sa na týchto súbojoch predstavia mladí nádejní zápasníci.

Ostatné zápasy už je možné pozerať iba cez VOYO, priamo v hale alebo prostredníctvom platenej služby PPV.

RFA 16 Opava vstupenky

Vstupenky na turnaj RFA 16 Opava si môžete zakúpiť u predajcu ticketportal.cz.

Ceny lístkov sa pohybujú od 419 KČ až po najdrahšie vstupenky za ktoré si zaplatíte 4160 KČ. Samozrejme, najdrahšie vstupenky vám zabezpečia najlepší výhľad a extra výhody.

RFA Opava 2024 športová hala

RFA Opava sa uskutoční v miestnej športovej hale, ktorá má kapacitu 3006 miest na sedenie, ale pre toto podujatie sa vďaka miestam okolo klietky kapacita navýši.

Táto viacúčelová hala je určená na rôzne druhy športov, majstrovské zápasy, rôzne turnaje a je ideálna aj na tréningové sústredenia.

Zdroj: rfa.live, ticketportal.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest