RFA 6 Prievidza (12.11. 2022) – program, karta, kompletné výsledky turnaja

RFA 6 Prievidza bol ďalším číslovaným turnajom tejto organizácie a konal sa v Prievidzi 12. novembra 2022. Dôležité informácie o evente Real Fight Arena 6, program, fight card a výsledky nájdete v článku.

RFA 6 Prievidza (12.11. 2022)

Turnaj RFA 6 Prievidza sa konal v športovej hale 12. novembra 2022 a hostil kvalitné zápasy MMA a Real Fight.

V tabuľke nižšie si môžete pozrieť kompletné výsledky fight card.

RFA Prievidza program, výsledky, fight card

Na RFA Prievidza sme videli aj tento raz kvalitné zápasy a nie len v MMA, ale v stand up s upravenými pravidlami nazvanými Real Fight.

RFA 6 FIGHT CARD
Middleweight (83,9 kg) Milan Ďatelinka (Svk) – Dominik Humburger (Cze) TKO 2.kolo
Real Fight (do 84 kg) Vladimír Idrányi (Svk) – Csaba Tóth (Hun) na body
Heavyweight (do 120,2 kg) Štefan Vojčák (Svk) – Ion Grigore (Rou) submisia 1.kolo
Heavyweight (do 120,2 kg) Martin Minár (Svk) – Boris Glezgo (Cze) TKO 1.kolo
Real Fight (70 kg) Tomáš Gutler (Svk) – Matej Nuska (Cze) na body
Light heavyweight (do 93 kg) Jozef Jaloviar (Svk) – Lukáš Pumr (Cze) submisia 1.kolo
Real Fight (do 75 kg) Jakub Kadaš (Svk) – Teo Mikelic (Srb) K.O. 3.kolo
Heavyweight (do 120,2 kg) Kamil Minda (Pol) – Radovan Kulla (Svk) submisia 2.kolo
Catchweight (do 70 kg) Marián Jakubík (Svk)  – Ivan Klevets (Ukr) na body
Real Fight (do 61 kg) Tobiasz Le (Pol) – Eldaor Kurbonboev (Uzb) TKO 3.kolo
Real Fight (do 81 kg) Lukáš Antal (Svk) – Dominik Sívek (Cze) na body
Catchweight (do 75 kg) Martin Horínek (Svk) – Alex Vörös (Svk) TKO 1.kolo
Real Fight (do 92 kg) Adrián Bartl (Svk) – Erik Toth (Svk) TKO 3.kolo

Real Fight Arena 6

Kedy a kde sa uskutoční RFA 6?

RFA 6  sa uskutočnil 12. novembra 2022 v mestskej športovej hale Niké Aréna v Prievidzi. Táto aréna je multifunkčná hala, do ktorej sa v hľadisku zmestí 2000 sediacich divákov a ďalších 700 na státie.

Táto hala je využívaná aj miestnym basketbalovým klubom BC Prievidza, ktorý tu hráva domáce zápasy SBL basketbalovej ligy.

RFA Prievidza novinky

RFA Prievidza bol 12. 11. stredobodom pozornosti MMA fanúšikov, pretože sa v mestskej hale uskutočnili zaujímavé zápasy Mix Martial Art a Real Fighty. Len pred niekoľkými týždňami sa skončil turnaj RFA Brno a diváci už netrpezlivo čakali na ďalšiu porciu kvalitných zápasov.

V hlavnom zápase večera sa predstavili Milan Ďatelinka a Dominik Humburger v MMA zápase strednej váhy, no slovenský fighter, žiaľ, prehral v 2. kole. Domáci fanúšikovia sa tešili na návrat legendy a rodáka z Prievidze Vladimíra Idrányiho, ktorý triumfoval na body.

Päť zápasovú sériu víťazstiev natiahol o jeden triumf Štefan Vojčák, ktorý túžil vyhrať aj ďalší zápas na turnaji v Prievidzi a tým si vypýtať šancu na titul v ťažkej váhe. Na Hornej Nitre sme proti sebe videli aj skúsených grapplerov Martina Minára a Borisa Giezgeho, keď triumfoval Minár na TKO v prvom kole.

RFA 6 Milan Ďatelinka vs Dominik Humburger

Hlavným zápasom večera RFA 6 bol Milan Ďatelinka vs Dominik Humburger.

Ďatelinka po pauze prestúpil z Oktagon MMA do RFA a jeho prvý zápas na obrovskom RFA Grand Opening skončil skôr ako začal. Jeho súper Nenad Avramovič ho v 1. kole profesorsky uškrtil a bolo z toho veľké prekvapenie.

Dominik Humburger si na svojho súpera veril a dokonca nebol spokojný so svojim modrým rohom aj napriek faktu, že je vo svetovom rankingu vyššie než jeho súper.

Humburger je po augustovej výhre v KSW proti Borysovi Borkowskim plný sebadôvery a nahráva mu aj fakt, že je stále bez prehry.

Milan Ďatelinka mal v sebe silnú chuť po výhre ako nikdy predtým a tú chcel premeniť na víťazstvo, no vieme, že to nanešťastie pre neho skončilo TKO v 2.kole.

Kde sledovať RFA Prievidza live

Chceli by ste sledovať RFA live? Informácie o možnostiach ako sledovať RFA Prievidza naživo, sa dočítate nižšie a vyberte si ten najlepší spôsob pre sledovanie.

Len vy si vyberiete ktorá z možností vám bude najviac vyhovovať a nezabúdajte, že na Tipsporte môžete sledovať zápasy RFA 6 naživo a získať zadarmo bonus 20€.

RFA online na TV Tipsport

Najlepšou a najjednoduchšou alternatívou na sledovanie RFA online, je pre slovenských a českých fanúšikov online prenos stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysielala celý turnaj na svojej TV Tipsport.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

RFA 6 live stream na TV Tipsport

RFA 6 PPV

RFA 6 je možné sledovať veľmi jednoducho, zakúpením tzv. Pay-Per-View (PPV). Live prenos si môžete zakúpiť na stránke realsport.tv. Cena za PPV je 9,90 eur.

Ak máte záujem si kúpiť PPV tak si jednoducho vytvoríte účet a po overení môžete zrealizovať platbu kartami (Visa, Mastercard), alebo pomocou Google Pay resp. Apple Pay.

RFA video záznam na VOYO

RFA video záznam bude k dispozícii aj na VOYO, známej česko-slovenskej internetovej platforme. VOYO live ponúka mnohé športové prenosy, pričom podujatia RFA nebudú výnimkou.

Pozrieť si záznam z RFA Prievidza môžete už v nedeľu o 19:00 hodine.

RFA 12.11. Prievidza lístky

Na turnaj RFA 6 v Prievidzi, ktorý sa uskutoční 12. novembra 2022, si už teraz môžete zakúpiť lístky cez predpredaj.sk.

Ak chcete vidieť a zažiť búrlivú atmosféru, tak neváhajte a kúpte si vstupenky už teraz.

Ako sledovať bojové športy naživo

RFA Prievidza 12.11. kurzy

Stavte si na zaujímavé zápasy RFA Prievidza 12.11. v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá je aj jedným z hlavných partnerov organizácie Real Fight Arena.

Okrem stávok na vašich favoritov a sledovania šiesteho turnaja tejto organizácie, môžete získať bonus 20 EUR zadarmo od Tipsportu.

Zdroj: rfarena.sk, predpredaj.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest