OKTAGON 19 – Kri┼ítofi─Ź vs Bryczek. Term├şn, program, fight card, livestream (VIDEO)

Oktagon MMA┬á pripravilo ─Ćal┼í├ş skvel├Ż turnaj a tento raz v akcii uvid├şme aj ob─ż├║ben├ęho Samuela Pir├íta Kri┼ítofica, ktor├ęho z├ípas bude hlavn├Żm ┼ąah├íkom ve─Źera. Pozrite si program turnaja, fight card a ─Ćal┼íie inform├ície. Ako sledova┼ą Oktagon 19 live?┬á┬á

OKTAGON 19 (5. 12.)

Kde sa uskuto─Źn├ş turnaj Oktagon 19?

Oktagon 19 sa bude kona┼ą 5. decembra 2020 a n├ís po─Źas tohto galave─Źeru bud├║ ─Źaka┼ą ur─Źite skvel├ę z├ípasy. V hlavnom z├ípase sa predstav├ş Samuel Pir├ít Kri┼ítofi─Ź.

Cel├Ż galave─Źer by sa mal odohra┼ą tento kr├ít na Slovensku. Presn├ę miesto, ale e┼íte nebolo ur─Źen├ę.

Kde si k├║pi┼ą vstupenky na Oktagon?

Vstupenky aj na tento si budete m├┤c┼ą zak├║pi┼ą v sieti ticketmaster, kde si m├┤┼żete pohodlne vybra┼ą aj sekciu, kde chcete sedie┼ą a vychutna┼ą si cel├Ż turnaj.

Je v┼íak ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że vzh─żadom na zhor┼íuj├║cu sa situ├íciu oh─żadom koronav├şrusu v ─îech├ích aj na Slovensku sa tento turnaj m├┤┼że uskuto─Źni┼ą bez div├íkov.

TIP ÔŁ▒ Kalend├ír turnajov Oktagon MMA ÔÇ║

Oktagon 19 program a v├Żsledky z├ípasov

Z├ípasov├í karta galave─Źera Oktagon 19 e┼íte nie je zn├íma, ale da sa predpoklada┼ą, ┼że aj na tomto turnaji uvid├şme ur─Źite skvel├ę z├ípasy. V hlavnom z├ípase sa predstav├ş Samuel Pir├ít Kri┼ítofi─Ź.

TIP ÔŁ▒ Oktagon 20 program ÔÇ║

OKTAGON 19 ­čąŐ FIGHT CARD

HLAVNÁ ZÁPASOVÁ KARTA (20:00)
Hlavn├Ż z├ípas Samuel Kri┼ítofi─Ź – Robert Bryczek

Hlavn├Ż z├ípas Oktagon 19: Kri┼ítofi─Ź vs Bryczek

Samuel Pirat Kri┼ítofi─Ź sa po zranen├ş chrbta objav├ş po roku v Oktagone a fan├║┼íikovia MMA s├║ radi, ┼że op├Ą┼ą uvidia jeho agres├şvny ┼ít├Żl boja. Na Oktagone 19 prever├ş jeho ┼ít├Żl po─żsk├Ż z├ípasn├şk Robert Bryczek.

TIP ÔŁ▒ Profil Samuela Pir├íta Kristofi─Źa ÔÇ║

Bryczek je kvalitn├Ż protivn├şk a vie to aj Pir├ít. Poliaka mo┼żno pova┼żuj├║ za slab┼íieho na zemi, ale zab├║daj├║ ┼że je dr┼żite─żom hned├ęho p├ísu v braz├şlskom Jui-Jitsu a toto Samuel ur─Źite nepodcen├ş.

Ak by Pir├ít Poliaka porazil, tak ─Ćal┼í├ş jeho z├ípas by mohol by┼ą u┼ż titulov├Ż.

Ako a kde sledova┼ą Oktagon 19 na┼żivo v TV a online?

Oktagon 19 budete m├┤c┼ą sledova┼ą v priamom prenose vo Full HD prostredn├şctvom ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View) ktor├ę si m├┤┼żete zak├║pi┼ą na str├ínkach Oktagon.tv.

Livestream PPV od Oktagon MMA, V├ím prinesie okrem prenosu cel├ęho turnaja, aj zauj├şmav├ę predz├ípasov├ę ┼ít├║dio kde jednotliv├ę z├ípasy hodnotia ─Ćal┼í├ş bojovn├şci dom├ícej sc├ęny.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Oktagon live prenosy na TV Tipsport

Skvelou mo┼żnos┼ąou pre sledovanie Oktagonu live je Tipsport TV. Teraz m├┤┼żete sledova┼ą cel├Ż turnaj live v─Ćaka livestreamu, ktor├Ż pon├║ka st├ívkov├í kancel├íria Tipsport prostredn├şctvom svojej online TV Tipsport.

Bonusom tohto sledovania je fakt, ┼że okrem toho si m├┤┼żete na v┼íetky z├ípasy zo z├ípasovej karty vsadi┼ą aj live.

­čŤĹ Oktagon MMA s├║boje sledujte na┼żivo tu ÔľŞ

Oktagon na┼żivo – priamy prenos v TV

Zo z├íznamu si v┼íak samozrejme budete m├┤c┼ą Oktagon 19 vychutna┼ą aj na telev├şznych kan├íloch O2TV Sport a Joj Plus, ale pravdepodobne a┼ż o t├Ż┼żde┼ł nesk├┤r.

Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Oktagon 19 záznam a video zostrihy

Z├íznam z jednotliv├Żch z├ípasov Oktagon 19 n├íjdete po skon─Źen├ş eventu aj na offici├ílnom YouTube kan├íly Oktagonu. V┼íetky z├ípasy si m├┤┼żete sp├Ątne pozrie┼ą online.

TIP ÔŁ▒ Profil Karlosa V├ęmolu ÔÇ║

MMA Oktagon 19 – kurzy

V s├║boji Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs Bryczek je pod─ża st├ívkov├Żch kancel├íri├ş jednozna─Źn├Żm favoritom po─żsk├Ż bojovn├şk, na ktor├ęho si teraz m├┤┼żete stavi┼ą s kurzom 1.60. Na Slovensk├ęho z├ípasn├şka je prekvapivo vysok├Ż kurz 2.19, ktor├Ż sa pod─ża n├ís jednozna─Źne oplat├ş vysk├║┼ía┼ą stavi┼ą.

Stavte si na Oktagon

Oktagon 18 - program, fight card, informácie
(Zdroj: IG/OktagonMMA)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com/oktagonmma