Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

OKTAGON 23: Kníže vs Fusi – program, fight card, livestream. Martin Buday sa zranil a titulová šanca sa odkladá, novým hlavným zápasom Kníže vs Fusi (VIDEO)

Zdieľaní

Na turnaji Oktagon 23 sa z dôvodu zranenia Martina Budaya mení hlavný zápas, ktorým bude Kníže vs Fusi. Okrem toho, budeme môcť vidieť aj zápas Mikulášek vs. Robertsen či očakávaný súboj Bryczek vs Brito. Program, fight card a možnosti, ako sledovať turnaj live nájdete nižšie. 

Oktagon 23 dnes – novinky

Vzhľadom na zranenie Martina Budaya sa novým hlavným zápasom turnaja stáva súboj Kníže vs Fusi.

Titulový zápas o šampióna ťažkej váhy organizácie Oktagon MMA, v ktorom mal nastúpiť Martin Buday s Kamilom Mindom sa neuskutoční vzhľadom na zranenie Martina Budaya. Podľa slov promotéra organizácie Ondřeja Novotného, však bude ďalší zápas Martina Budaya v Oktagone rozhodne titulový.

Oktagon 23: Kníže vs Fusi (1.5.2021)

Kde a kedy sa uskutoční turnaj Oktagon 23

Turnaj Oktagon 23 sa uskutoční na sviatok práce a teda 1. mája 2021 už tradične v Brne v Zero Boby Hall Centrum, kde sa uskutočnili aj predošlé turnaje organizácie.

Oktagon 23: Kníže vs Fusi – program a výsledky zápasov

Na turnaji Oktagon 23 sa môžeme tešiť na desať až dvanásť prvotriednych zápasov.

Celá karta turnaja začne už klasicky prelims zápasmi na čo sa následne prejde na hlavnú kartu turnaja, ktorá vyvrcholí hlavným zápasom Kníže vs Fusi.

Tešiť sa však môžete aj na návrat kontroverzného Václava Mikuláška v súboji s Thomasom Robertsonom či zápas Terezy Bledej. Môžeme si tak byť istý, že nás čaká skutočne atraktívny MMA program.

OKTAGON 23 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA
Welterweight – 77kg Petr Kníže – Andrea Fusi
Welterweight – 77kg Robert Bryczek – Kaik Brito
Heavyweight – 120kg Kamil Minda – Kerisson Leal de Rezende
Bantamweight – 61kg Tereza Bledá – Karoline Martins
Lightweight – 70kg Karol Ryšavý – Matěj Kuzník
Featherweight – 66kg Roman Paulus – Michal Konrád
Lightweight – 70kg Leo Brichta – Felipe Da Silva Maia
Middleweight – 84kg Václav Mikulášek – Thomas Robertsen
Welterweight – 77kg Andrej Kalašnik – Tomáš Bolo
Lightheavyweight – 93kg Rafael Xavier – Csaba Hocz
Straweight – 52kg Ewelina Wozniak – Elizabeth Rodrigues
Lightweight – 70kg Matouš Kohout – Jan Široký

Oktagon 23: Kníže vs Fusi VIDEO

Na turnaji Oktagon 23 sa vôbec prvýkrát v organizácii predstaví legenda českého MMA, Petr Kníže, ktorý sa nechal počuť o tom, že si chce dôjsť pre titul vo welterweight divízi.

Proti nemu nastúpi taliansky bojovník Andrea Fusi, ktorý sa v minulosti predstavil napríklad v organizácii Bellator.

Kníže sa mal pôvodne predstaviť v Oktagone už na turnaji Oktagon 21 proti Leandrovi „Apollovi“ Silvovi, no bohužiaľ na tento zápas zatiaľ nedošlo z dôvodu Knížeho zranenia.

Oktagon 23: Václav Mikulášek vs Thomas Robertsen

Druhým mimoriadne zaujímavým zápasom, ktorý si budete môcť na Oktagon 23 pozrieť je súboj Mikulášek vs Robertsen.

Václav Mikulášek po prehre s Karlosom Vémolom na turnaji Oktagon 19 chce opäť dokázať, že patrí medzi najkvalitnejších bojovníkov organizácie, a preto sa rozhodol zobrať zápas s nórskym bojovníkom Thomasom Robertsenom, ktorého taktiež Karlos Vémola dokázal poraziť.

Ako sledovať Oktagon 23: Kníže vs Fusi live

Priamy prenos z turnaja Oktagon 23 si na žiadnom televíznom kanále nepozriete. Jedinou možnosťou, ako si vychutnať celý turnaj vo Full HD kvalite je prostredníctvom oficiálneho PPV, ktoré si môžete zakúpiť.

Druhou možnosťou, ako sledovať tento galavečer prostredníctvom livestreamu, je pomocou stávkovej kancelárie Tipsport.

Oktagon 23: Kníže vs Fusi live na PPV

Jednoznačne tým najlepším spôsobom, ako si pozrieť turnaj Oktagon 23: Kníže vs Fusi, ale samozrejme aj ďalšie turnaje organizácie vo FULL HD je prostredníctvom PPV (Pay-Per-View), ktoré si môžete zakúpiť na stránke OKTAGON.TV.

Pay Per View na jeden turnaj je možné si zakúpiť v predpredaji za 9,99 €. Cena sa samozrejme v deň turnaja zvyšuje a to na 12,99 €.

Zakúpením samotného PPV dostanete možnosť sledovať aj predzápasové štúdio, kde samotné súboje komentujú hviezdy organizácie.

Tipsport TV livestream Oktagon 23: Kníže vs Fusi

Alternatívou, ako si pozrieť livestream z turnaja Oktagon 23: Kníže vs Fusi, je pomocou live prenosu stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vďaka partnerstvu s organizáciou, vysiela všetky turnaje na svojej TV Tipsport.

Na to, aby ste si mohli spustiť livestream Oktagonu z TV Tipsport, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať sa na stránkach stávkovej kancelárie.

Keď sa zaregistrujete, tak môžete sledovať športové prenosy naživo a to vďaka tomu, že Tipsport ponúka sledovanie live športových prenosov na 7 dní zadarmo.

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

UFC Makhmud Muradov live na TV Tipsport

Oktagon video záznam a zostrihy zápasov

Zostrihy a záznam zo všetkých zápasov turnaja Oktagon 23: Kníže vs Fusi si môžete teraz pozrieť po skončení turnaja na oficiálnom YouTube Oktagonu. Tieto zápasy sú však na YouTube zverejnené až týždeň po turnaji.

Je tomu tak kvôli tomu, že tí, ktorí si kúpili oficiálne PPV, majú k dispozícii 7 dňový záznam z turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon 23: Kníže vs Fusi

Kurzovú ponuku na turnaj Oktagon 23 nájdete na stránke stávkovej kancelárie Tipsport, kde si môžete na všetky zápasy pochopiteľne staviť aj live. Najväčší záujem tipérov bude zrejme na hlavný zápas Kníže vs Fusi, kde je veľkým favoritom český bojovník.

Na víťazstvo Petra Kníže si môžete staviť s kurzom 1.22. Na víťazstvo Andrea Fusiho si môžete staviť s kurzom 3.85.

Atraktívnym zápasom, na ktorý si bude chcieť veľké množstvo ľudí staviť bude súboj Václava Mikuláška s Thomasom Robertsenom.

V tomto zápase je jednoznačným favoritom nórsky bojovník, na ktorého víťazstvo si môžete staviť s kurzom 1.25. 

Mikulášek však môže prekvapiť a kurz 3.56 na jeho víťazstvo sa nám zdá, ako pomerne výhodný a stojí za to ho skúsiť tipnúť.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ›

Tipsport výkon večera

Už pravidelnou súčasťou turnajouv Oktagonu je aj akcia stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá rozdáva bonus 2000 EUR za najlepší a najdominantnejší výkon večer.

Okrem bojovníkov, si však na zaujímavé peniaze môžete prísť aj vy, hráči a fanúšikovia. Je tomu tak vďaka registračnému bonusu vo výške 20 EUR na vaše prvé stávky. Skvelou správou je taktiež fakt, že tento bonus môžete využiť okamžite bez nutnosti vkladu a zadarmo.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

ONLINE: Oktagon 23 Kníže vs. Fusi NAŽIVO (sobota 1.5., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest