Oktagon 52 Newcastle (27.1.) – program, karta, výsledky, live prenos

Oktagon 52 Newcastle odštartoval rok 2024 najlepšej MMA organizácie v Európe, ktorá sa vrátila do Veľkej Británie. Pozrite si, aký bol program zápasov, fight card, výsledky a kompletné informácie, ako sledovať turnaj v live prenose.

Oktagon 52 Newcastle

Podujatie Oktagon 52 Newcastle, sa uskutočnilo 27. januára 2024 a opäť sa najlepšie Oktagon MMA zápasy konali na britských ostrovoch.

Vzhľadom na to, že sa turnaj konal mimo územia SR a ČR, tak bolo dobré vedieť, kde sledovať Oktagon livestream, ktorý opäť nechýbal na obrazovkách TV Tipsport, kde sme v akcii videli aj známe mená ako Matěj Peňáz či Roman Paulus.

Oktagon 52 live stream

Oktagon 27. 1. 2024

Oktagon 52 program

Už začiatkom roka, Oktagon MMA kalendár pripravil fantastický turnaj, ktorý nadchol všetkých fanúšikov bojových športov. Oktagon 52 program bol zaujímavý od začiatku, až po koniec zápasovej karty.

V hlavnom zápase sa predstavil dvojnásobný šampión Oktagonu Jonas Mågård a proti nemu nastúpil trojnásobný šampión Cage Warriors – Jack Cartwright. Víťaz zo súboja Magard vs Cartwright, sa stretne v titulovom zápase o opasok v bantamovej váhe.

Českú MMA školu na turnaji reprezentoval, doteraz v Oktagone neporazený Matěj Peňáz, ktorému sa v klietke zoči-voči čelil bývalý šampión Cage Warriors v strednej váhe Matthew Bonner. Okrem neho, sa na karte predstavil aj druhý Čech Jan Široký.

Aj Slovensko malo na turnaji zastúpenie, v podobe mladého fightera zo Spartakus Gymu, ktorým bol Roman Paulus.

Oktagon 52 karta 🥊

OKTAGON 52 FIGHT CARD
💥 HLAVNÝ ZÁPAS
Bantaweight Jonas Mågård – Jack Cartwright Na body 3. kolo
HLAVNÁ KARTA
Middleweight Matěj Peňáz – Matthew Bonner TKO 2. kolo
Flyweight Aaron Aby – Christopher Daniel Na body 3. kolo
Heavyweight Adam Palasz – Stuart Austin Submisia 2. kolo
PRELIMS
Featherweight Corey Fry – Max Holzer Submisia 2. kolo
Lightweight Jan Široký – Denis Frimpong Na body 3. kolo
Bantamweight Roman Paulus – Nathan Haywood Submisia 3. kolo
Catchweight 70kg Eduard Kexel – Rafaek Hudson Submisia 1. kolo
Featherweight Jake McHugh – Armand Herczeg Submisia 1. kolo
FREE PRELIMS
Catchweight Daniel Bainbridge – Hamza Dagdeviren Na body 3. kolo

Oktagon 52 výsledky

Aktualizované Oktagon 52 výsledky, nájdete v našej fight card vyššie, už od ukončeného prvého zápasu.

Galavečer odštartoval úvodným zápasom free prelims od 18:00h.

Magard vs Cartwright Oktagon 52

Zo zápasu Magard vs Cartwright na Oktagone 52, vzišiel súper pre šampióna Felipeho Limu, ked víťazom sa stal Magard.

V tomto súboji vyzvyl bývalého šampióna Cage Warriors Cartwrighta, ktorý má len tie najvyššie ambície a tými boli stať sa šampiónom Oktagonu.

Bilancia Magarda je, 21 zápasov, 17 výhier, 4 prehry. Jeho súper Jack Cartwright má za sebou 13 zápasov, v ktorých 11-krát vyhral.

Oktagon 52 Peňáz – Bonner

Matěj Peňáz má formu ako hrom, čo ukázal na turnaji Oktagon 52, kde bol jeho súperom Matthew Bonner. Rodák z Vysočiny, má v klietke skóre 9 výhier a jednu prehru, ktorú utŕžil v Dana White's Contenders, kde bojoval o zmluvu v UFC.

Matthew Bonner nie je žiadnym nováčikom v MMA, ale skúseným zápasníkom. Na svojom konte má 26 zápasov, 16 výhier, 9 prehier a jednu remízu. Bonner sa v roku 2021 stal šampiónom v Cage Warriors.

Paulus – Haywood Oktagon 52

Na turnaji Oktagon 52, sme videli aj súboj Roman Paulus vs. Nathan Haywood. Slovenský fighter prešiel z pérovej váhy do bantamovej a tento prechod mu chcel pokaziť, talentovaný britský zápasník, ktorý mal podporu domáceho publika, ale tá mu prehre nezabránila.

Paulusove skóre je 7 výhier a 4 prehry. Jeho súper odzápasil len 4 súboje so skóre 3 výhry a 2 prehry.

Oktagon 52 live

Ak chcete vidieť zápasy Oktagon 52 live, nemusíte kvôli tomu cestovať do Newcastlu. Zápasy Oktagon live si môžete vychutnať z pohodlia domova alebo naživo v Oktagon baroch.

Na výber máte z viacerých možností, ako vidieť napínavé zápasy, ktoré fight card ponúka. Je len na vás, či chcete sledovať Oktagon livestream v mobile alebo v televízii.

Oktagon 52 live stream

Oktagon 52 live stream

Zápasy Oktagon 52 live stream, sú opäť k dispozícii prostredníctvom TV Tipsport. Stačí sa len zaregistrovať v stávkovej kancelárii Tipsport a môžete sledovať celý turnaj úplne zadarmo.

Okrem sledovania máte teraz jedinečnú príležitosť, získať vstupný bonus 20 € na prvé stávky. Pre sledovanie streamu cez TV Tipsport, môžete použiť PC, tablet alebo mobil.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon online zadarmo na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

Oktagon online stream je dostupný 7 dní od registrácie úplne zadarmo!

Oktagon 52 naživo PPV

Oktagon 52 naživo je dostupný cez PPV prenos, prostredníctvom oktagon.tv. Pay-Per-View si zakúpite za poplatok 12,99 EUR, pričom získate okrem live prenosu aj možnosť záznamu.

Sledovať turnaje Oktagonu, vrátane toho v Anglicku, môžete po zakúpení služby DAZN live. Tá je určená predovšetkým fanúšikom mimo Česka a Slovenska.

Priamy prenos z Oktagonu je tiež dostupný na televíznej stanici Premier Sport 4, avšak pre prístup k samotnému turnaju je potrebné zakúpiť špeciálny balíček Oktagon.

Oktagon bary živý prenos

Sledovať Oktagon 52, je možné aj s partiou v určených Oktagon baroch, ktoré sa nachádzajú vo viacerých mestách v Česko-Slovensku. Takto si vychutnáte skvelú atmosféru pri obľúbenom drinku v podniku, ktorý odvysiela turnaj na svojich obrazovkách.

Zoznam barov nájdete na oficiálnej stránke oktagonmma.com.

Oktagon 52 lístky

Fanúšikovia, ktorí by radi videli Oktagon 52 v hľadisku, máme informácie o predaji lístkov na turnaj.

Vstupenky si môžete zakúpiť už teraz, na stránke ticketmaster.co.uk a za najlacnejšie lístky si zaplatíte necelých 36 libier.

Oktagon 52 video záznam

Video záznam Oktagon 52 Newcastle, bude k dispozícii na YouTube kanáli organizácie 7 dní po jeho skončení.

Týmto spôsobom organizácia poskytuje svojim fanúšikom možnosť, pozrieť si napínavé zápasy, ktoré predtým nemohli vidieť v priamom prenose.

Oktagon 52 váženie

Oficiálne váženie Oktagonu 52, sa uskutoční deň pred samotným turnajom a jeho priamy prenos uvidíte na YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA.

Oktagon 52 MMA kurzy

Tipsport je hrdým partnerom organizácie a preto ponúka bohatú kurzovú ponuku na turnaj Oktagon 52 MMA. Ak si tipnete na zápasy, okrem toho že môžete vyhrať, máte prístup sledovaniu zápasov Oktagon live na TV Tipsport zadarmo.

Pre nových hráčov má Tipsport pripravený exkluzívny bonus 20 eur na prvé stávky celkom zadarmo.

Oktagon 52 dnes

Aktuálne informácie o turnaji Oktagon 52 dnes a množstvo zaujímavých rozhovorov či analýz, si viete nájsť na oficiálnej stránke alebo na sociálnych sieťach organizácie.

Zdroj: oktagonmma.com, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest