Oktagon 38 Praha (30.12.) Kincl vs Vémola – program, karta, online výsledky, VIDEO. Sledujte Oktagon LIVE!

Oktagon 38 Kincl vs Vémola bude zápas šampióna proti šampiónovi. Najočakávanejšia odveta domácej MMA scény, rozhodne o držiteľovi opasku v strednej váhe 30. 12. 2022. Sledujte Oktagon live zadarmo, program, fight card, výsledky, kurzy.

Oktagon 38 Praha

Tohtoročný Oktagon MMA kalendár ukončí rok fantastickým turnajom Oktagon 38, ktorý sa uskutoční  30. decembra v pražskej O2 Aréne a uvidíme v ňom dva titulové zápasy.

Prvým bude zápas Magard vs Macek, ktorý bude súbojom o opasok v bantamovej váhe a hlavný zápas večera Kincl vs Vémola rozhodne o držiteľovi titulu v strednej váhe.

Oktagon 30.12.

Oktagon 38 karta

Oktagon 38 karta nám prinesie množstvo zaujímavých zápasov, ale väčšina fanúšikov MMA sa bude sústrediť na titulové súboje.

Obhajovať titul v bantamovej váhe bude Magard proti Macekovi. Obaja borci sa už v Oktagone stretli, ale teraz pôjde naozaj o veľa.

V hlavnom zápase večera, bude chcieť Patrik Kincl obhájiť svoj titul v strednej váhe proti ďalšiemu šampiónovi, ktorým nie je nikto iný ako Karlos Vémola.

VIDEO: Promo k zápasu Kincl vs Vémola

OKTAGON 38 FIGHT CARD 🥊

Posledný turnaj roka 2022 a súboj o šampiónov Oktagon 38 sa uskutoční už v piatok 30.12. 2022 od 18:00h.

Organizácia Oktagon MMA ukončí rok nedupaným turnajom v ktorom uvidíme dychberúce zápasy na Oktagon 38 fight card.

Oktagon karta nie je úplná, ostatných zápasníkov a prípadné zmeny budeme aktualizovať!

OKTAGON 38 FIGHT CARD (od 18:00)
⚡ Middleweight (do 83,9 kg) Patrik Kincl – Karlos Vémola TIPUJ ▷
⚡ Bantamweight (do 61,2 kg) Jonas Magard – Filip Macek TIPUJ ▷
Welterweight (do 77 kg) Matúš Juráček – Alex Lohoré TIPUJ ▷
Lightweight (do 70,3 kg) Matouš Kohout – Jan Malach TIPUJ ▷
Featherweight (do 65,8 kg) Ahmed Vila TIPUJ ▷
Middleweight (do 83,9 kg) Matěj Peňáz – ? TIPUJ ▷
Light Heavyweight (do 93 kg) Rafael Xavier – ? TIPUJ ▷

TIPUJTE NA OKTAGON ⇒

Oktagon 38 program

Hlavným zápasom fight card Oktagon 38 bude súboj o titul v strednej váhe Kincl vs Vémola. Iba jeden sa bude môcť pýšiť titulom šampióna strednej váhy.

Druhým titulovým zápasom bude veľmi atraktívny fight medzi Jonasom Magardom a Filipom Macekom, ktorý si to medzi sebou rozdajú o opasok v bantamovej váhe.

Posledný súboj roka nám prinesie aj zápasy skvelých fighterov ako Losene Keita, Matěj Peňáz, Matouš Kohout a ďalších bojovníkov.

Oktagon 38 Kincl vs Vémola

Na najočakávanejšiu odvetu Kincl vs Vémola museli fanúšikovia MMA čakať dlhé štyri roky a na najlepšiu organizáciu v Česko-Slovensku. V prvom súboji došlo už neexistujúcej MMA organizácii XFN a vtedy vyhral na body Vémola.

Od toho momentu sa veľa zmenilo, Kincl medzitým bojoval o titul v KSW a jeho súper valcoval v Oktagone jedného súpera za druhým, okrem Attilu Végha. Vémola vyhral titul v strednej váhe po 5. kolovej bitke v roku 2020 s Alexom Lohorém. S tým istým súperom si ale Patrik Kincl poradil už v 1. kole a taký dominantný výkon musel oceniť aj Karlos.

Dnes sú obaja aktéri v pozícii hviezd Oktagonu, ale iba jeden sa bude radovať z víťazstva. Do zápasu vstupuje ako šampión strednej váhy Patrik Kincl, jeho súper Karlos Vémola drží titul v poloťažkej váhe.

VIDEO: Vémola vs Kincl v XFN

Kde sledovať Oktagon live

Turnaj Oktagon v TV nie je dostupný, ale existujú možnosti ako sledovať najlepšie MMA zápasy na evente Oktagon 38.

Oktagon live je možné sledovať iba online na PC, tablete, alebo mobile. Rozhodnúť sa môžete medzi FULL HD prenosom a dokonca máte k dispozícii aj prenos zadarmo.

Ďalšou možnosťou ako je sledovať turnaj, je osobne na štadióne.

Oktagon live stream PPV

Oficiálny Oktagon live stream si môžete spustiť vďaka PPV (Pay-Per-View) na OKTAGON.TV. Jednorázové PPV si zakúpite v predpredaji za 10,99 eur. V deň konania turnaja sa cena zvyšuje na 13,99 eur.

Oktagon online na TV Tipsport

Stávková kancelária Tipsport vysiela množstvo športových prenosov vrátane turnajov organizácii Oktagon MMA a UFC live. Nasledujúci event Oktagon 38 nebude výnimkou a naživo online prenos  zadarmo uvidíte na TV Tipsport.

Okrem sledovania zápasov MMA live, môžete získať fantastický bonus.

🛑 Oktagon 38 bude na Tipsporte k dispozícii vo svojej celej dĺžke a sledovať môžete všetky zápasy vrátane zápasov na hlavnej karte a súboj Kincl vs Vémola live.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov je po 7 dní od registrácie dostupný úplne zadarmo. Nezabudnite využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Oktagon 30.12. lístky

Ak si chcete pozrieť a vychutnať elektrizujúcu atmosféru turnaja Oktagon 30.12. naživo, tak si môžete kúpiť lístky už teraz na stránke www.o2arena.cz.

Turnaj sa začína o 18:00h a samotný vstup do arény je možný už hodinu pred začiatkom eventu.

Oktagon Free Prelims a Round Zero

Zápas Oktagon Free prelims live stream je dostupný zadarmo na oficialnej stranke YouTube Oktagon MMA. To platí aj pre štúdio s názvom Round Zero, ktoré je možné sledovať free od 17:15.

Round Zero a Free Prelims zápas na turnaji Oktagon 38 nájdete na fight card.

Oktagon 30.12. 2022 záznam na Youtube

Video z Oktagon 30.12. 2022 a ukážky tých najlepších momentov si môžete pozrieť zo záznamu, asi týždeň neskôr po skončení turnaja na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA.

Ak ste si zaplatili oficiálne PPV, záznam celého eventu máte k dispozícii ešte 7 dní po jeho konci.

Ako sledovať bojové športy naživo

Oktagon 38 kurzová ponuka

Kurzová ponuka Oktagon 38 bude dostupná u najlepšej stávkovej kancelárii Tipsport, kde si okrem najlepších stávok, môžete celý event pozrieť live zadarmo na TV Tipsport.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Video Oktagon 38 oficiálne váženie

Na našej stránke nájdete video z oficiálneho váženia, na ktorom sa budú konať aj staredowny Oktagon 38. Váženie sa uskutoční deň pred samotným turnajom, tento raz už vo štvrtok ráno 29.12. 2022.

Live stream a video nájdete tu!

Oktagon Praha 2022 Tipsport výkon večera

Oktagon Praha 2022 Tipsport výkon večera je cena ktorú získava zápasník, ktorý zaujal svojim najlepším výkonom na turnaji Oktagonu a jeho odmena má hodnotu 2000 €.

Tipsport má odmenu aj pre tipérov. Každý nový hráč získava vstupný bonus 20 eur zadarmo a to bez počiatočného vkladu!

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk, sherdog.com, facebook.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest