RFA 14 Košice – program, karta, výsledky, video, live prenos, súťaž o lístky

RFA 14 Košice bol ďalší turnaj slovenskej MMA organizácie. Fanúšikovia domácej MMA scény mohli vidieť fantastické zápasy v metropole východu. Pozrite si kompletné výsledky a ďalšie informácie o turnaji! 

 KONEČNÉ VÝSLEDKY ›

RFA 14 Košice

Na východe Slovenska sa 2. decembra 2023 uskutočnil turnaj RFA 14 Košice, kde sa predstavili najväčšie hviezdy organizácie ako aj mladé nádeje MMA.

Real Fight Arena 14

RFA 14

Podujatie RFA 14 bolo ďalším turnajom organizácie, ktorá sa snaží presadiť v tvrdej konkurencii.

REAL FIGHT ARENA 14
📅 Kedy: 2. december 2023 o 19:00h
🏟 Kde: Steel Aréna (Košice)
🥊 Hlavný zápas: Papp vs Možný
⚡ Počet zápasov: 10
📱 Livestream: PPV RFA, VOYO

RFA 14 fight card

RFA 14 Košice fight card priniesla zaujímavú porciu zápasov. Videli sme súboj nastupujúcej generácie, medzi Petrom Strížom a Adamom Neupauerom.

Jozef Wittner prestúpil do strednej váhy a chcel sa vrátiť na víťaznú vlnu, to sa mu však nepodarilo. Domáci fanúšikovia si užili aj domáceho miláčika Tomáša Možného proti Lajošovi Pappovi, ktorí sa stretli v súboji o titul. Podľa očakávaní vyhral Tomáš Možný.

RFA 14 výsledky

RFA 14 VÝSLEDKY
TITULOVÝ ZÁPAS 💥
Heavyweight Lajoš Papp –  Tomáš Možný
HLAVNÁ KARTA
Middleweight Jozef Wittner – Lukasz Dziudzia
K1, 66 kg Václav Sivák – Christopher Hopp
Real Fight Matěj Kozubovský – Csaba Tóth
Middleweight Gabriel Török – Michal Dobiáš
Bantamweight Šimon Bruknar – Dominik Toporcer
Middleweight Tomáš Špinder – Matyas Viszlay
PRELIMS KARTA
Bantamweight Marko Bakhit – David Martiník
Bantamweight Petr Stříž – Adam Neupauer
Welterweight Martin Prázdný – Adam Nagy
FREE PRELIMS KARTA
Catchweight Šimon Stanko – Martin Kozák

RFA 14 zápasy

Hlavný zápas večera medzi Lajošom Pappom a Tomášom Možným by mal byť vrcholom turnaja. Obaja bojovníci sú známi svojou odvahou a schopnosťou predviesť napínavý súboj.

Zaujímavý je súboj Matěj Kozubovský – Sebastian Fabšo. Očakáva sa, že odveta prinesie ďalšie vzrušujúce momenty a jej výsledok môže ovplyvniť budúcnosť oboch zápasníkov v tejto váhovej kategórii.

V klietke sa predstaví aj Jozef Wittner, ktorý sa rozhodol zápasiť v strednej váhe a ďalší fantastický zápasníci.

TIP ❱ Čo je to MMA ›

RFA 14 live

Pre sledovanie RFA 14 momentálne existujú len dve možnosti. Prvou možnosťou je live stream cez oficiálnu platenú službu PPV.

Druhou možnosťou je sledovať podujatie priamo v hľadisku. Vyhrajte vstupenku od Eurogoldu!

RFA 14 PPV

Najlepšou možnosťou, ako sledovať všetky zápasy galavečera RFA 14, je cez oficiálnu PPV (Pay-Per-View), ktorú si zakúpite na stránke realsport.tv.

Táto služba umožňuje divákom zakúpiť si priamy prenos za poplatok, čím získajú prístup k živému streamu z celého podujatia počas jeho priebehu.

Ako si zakúpiť PPV RFA 14

Prístup k sledovaniu PPV RFA 14 je možné zakúpiť si tak, že si vytvoríte účet na stránke realsport.tv. Potom zaplatíte za službu za stream kartami (Visa, Mastercard), alebo pomocou Google Pay resp. Apple Pay.

RFA 14 video online VOYO

Vysielacia platforma VOYO live ponúka širokú škálu športového obsahu a diváci na nej nájdu live prenosy z mnohých športových udalostí.

Jedným z obsahov, ktorý je k dispozícii v živom prenose VOYO, sú zápasy z turnaja RFA 14 Košice.

VOYO navyše pravidelne vysiela aj živé prenosy z turnajov ako UFC. Ponúka tak fanúšikom bojových športov komplexnú ponuku obsahu.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

RFA 14 online stream zadarmo

Predzápas RFA 14 je k dispozícii zadarmo na oficiálnom YouTube kanáli organizácie. Diváci tak budú môcť prostredníctvom streamu sledovať úvodný zápas zadarmo.

Súboje hlavnej karty už nebudú dostupné bezplatne, no fanúšikovia budú mať na výber zaplatiť si ich prostredníctvom platenej televíznej služby, alebo sa zúčastniť podujatia priamo v hale.

RFA 14 lístky

Lístky na galavečer RFA 14 sú k dispozícii na predpredajových portáloch. Návštevníci môžu zakúpiť vstupenky na toto očakávané podujatie už teraz na stránkach predpredaj.sk a ticketportal.sk.

Lístky sú k dispozícii v rôznych cenových kategóriách, pričom ceny sa pohybujú od 19,90€ až po najdrahšie VIP vstupenky, ktoré zabezpečia najlepšie miesta v hale a ďalšie výhody.

To všetko pomôže fanúšikom zažiť elektrizujúcu atmosféru tohto športového podujatia.

RFA 14 Košice zadarmo

Sledovanie zápasov zadarmo RFA 14 Košice, je možné prostredníctvom oficiálneho YouTube kanála organizácie.

Diváci tak môžu bezplatne vidieť mladých začínajúcich bojovníkov, ktorí sa snažia presadiť v MMA organizácii.

Live stream týchto voľných zápasov, označených ako „free prelims“, ponúka organizácia RFA fanúšikom zadarmo, aby im umožnila ochutnávku atmosféry podujatia.

Real Fight Arena 14 Košice

Turnaj RFA 14 Košice sa koná na zimnom štadióne Steel Aréna, ktorá je najmodernejšou multifunkčnou halou na Slovensku. Košická hala sa nakoniec úspešne rekonštruovala a Zimný štadión Ladislava Trojáka bol slávnostne otvorený 24. februára 2006.

Kapacita štadióna je 8347 miest, ktoré ak sa zaplnia vytvoria fantastickú divácku kulisu. Ak sa na podujatie MMA zaplní do posledného miesta, máme postarané o perfektný večer.

Zdroj: rfarena.sk, predpredaj.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest