Hokejová Liga Majstrov naživo! Ako sledovať hokejovú CHL live – TV, online, livestream zadarmo!

Hokejová Liga Majstrov naživo, alebo v skratke CHL, je momentálne jedinou celoeurópskou hokejovou súťažou na svete. Tento rok sa uskutoční už jej 7. sezóna, v ktorej sa proti sebe opäť postavia najlepšie hokejové tímy starého kontinentu. My vám dnes prinášame prehľad možností, ako si túto prestížnu ligu pozrieť naživo v TV, online na internete či cez livestream vo svojom mobile. 

SLEDUJTE HOKEJOVÚ LM ONLINE
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo
Fortuna TV✅ MobilLIVE ›30 € bez rizika
TV Niké✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo

Hokejová Liga Majstrov naživo

Hokejová liga majstrov live v TV na Sport 1 a Sport 2

Výhradným vlastníkom televíznych práv na prestížnu Hokejovú ligu majstrov je spoločnosť AMC, v ktorej portfóliu sa nachádzajú aj kanály Sport 1 a Sport 2. Na týchto dvoch kanáloch sa každý rok počas trvania súťaže odvysielajú desiatky zápasov.

V sezóne 2021/2022 kanály ponúknu svojim divákom až 69 zápasov, pričom dôraz bude kladený najmä na slovenský tím HC Slovan Bratislava a tímy z českej Tipsport extraligy.

Hokejová Liga majstrov online na TV Tipsport

Hokejová liga majstrov si skutočne za tých pár rokov, čo úspešne funguje vybudovala prestížne meno a jej popularita stúpa každým rokom. Aj preto po vysielacích právach na ňu okamžite skočili stávkové kancelárie, ktoré ju vysielajú prostredníctvom svojich online televízií.

Jednou z nich je aj spoločnosť Tipsport, ktorá získala vysielacie práva na Hokejovú ligu majstrov a môže sa pochváliť najväčšou komunitou stávkujúcich na Slovensku. Okrem toho však ponúka aj kvalitnú internetovú televíziu s príznačným názvom Tipsport TV.

Spustiť  TV Tipsport »

Hokejová Liga majstrov live na Fortuna TV

Ďalšou stávkovou spoločnosťou, ktorá pravidelne vysiela všetky zápasy z hokejovej ligy majstrov je Fortuna. Živé prenosy zo zápasov, si podobne ako pri Niké, môžete pozrieť vďaka Fortuna TV.

Tak isto ako u konkurencie, tak aj na Fortune je jedinou podmienkou pre sledovanie registrácia nového účtu a uzatvorenie stávky raz za mesiac.

Spustiť  Fortuna TV »

Hokejová Liga majstrov naživo na TV Niké

Poslednou stávkovou kanceláriou na Slovensku, ktorá získala vysielacie práva na Hokejovú ligu majstrov je spoločnosť Niké.

Live stream z CHL si tak môžete vychutnať aj v stávkovej kancelárii Niké vďaka ich TV Niké. Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať si svoj nový účet a raz mesačne uzatvoriť jednu stávku.

Spustiť  Niké TV »

Kde pozerať hokejovú Ligu majstrov v zahraničí?

Podobne, ako na Slovensku, tak aj v zahraničí si môžete hokejovú ligu majstrov vychutnať pomocou televíznych prenosov rôznych športových staníc, live streamov či live streamových platforiem.

Česko

V Českej republike je taktiež jediným majiteľom vysielacích práv hokejovej ligy majstrov spoločnosť AMC, ktorá ju vysiela prostredníctvom svojich dvoch športových kanálov Sport 1 a Sport 2.

Rakúsko

V Rakúsku si môžete najlepší európsky hokej pozrieť vďaka televízii ORF, ktorú možno niektorí chytajú aj na území Slovenska.

Ako sledovať hokejovú Ligu majstrov na internete?

Pozrite si zoznam všetkých možností, ako sledovať hokejovú ligu majstrov na internete.

Liga majstrov zadarmo na officiálnom webe

Ďalšou možnosťou, ktorá je v ponuke najmä pre tých, ktorí nemajú dostupné športové kanály, je sledovanie hokejových zápasov na oficiálnej stránke súťaže. Spustenie live streamu je mimoriadne jednoduché. V hornej časti stránky sa nachádzajú zápasy, ktoré sa momentálne hrajú, alebo len ešte budú hrať. Stačí, jednoducho kliknúť na daný zápas a zvoliť možnosť live stream.

Musíme povedať, že podobná funkcia sa pri svetových hokejových či futbalových ligách len tak nevidí, a preto klobúk dole pred organizátormi za túto skvelú funkciu, ktorá je navyše úplne zadarmo. Jedinou, pre niektorých negatívnou vecou, môže byť absencia akéhokoľvek komentáru.

Liga majstrov v hokeji na YouTube

Streamovacie platformy sa stávajú čoraz populárnejšími a pomaly ale isto začínajú nahrádzať klasické televízie, aké poznáme dnes. Je preto úplne pochopiteľné, že svojim predplatiteľom chcú ponúknuť aj športové prenosy.

Hokejovú ligu majstrov v určitých častiach sveta vysiela populárna športová stanica ESPN. Táto stanica je aj súčasťou balíčku platformy Youtube TV, ktorý stojí 49,99 dolárov na mesiac.

Liga majstrov v hokeji na Hulu TV

Podobnou platformou ako Youtube TV je o niečo staršie Hulu, ktoré pred nedávnom pripravilo svojim klientom nový balík zahrňujúci okrem originálnych seriálov aj niekoľko televíznych staníc. Jednou z nich je aj spomínaná ESPN, kde sa hokejová liga majstrov vysiela.

Tento balík od platformy Hulu stojí 44,99 dolárov na mesiac.

Sledujte Ligu majstrov v hokeji na mobile

Vďaka čoraz kvalitnejším mobilom a tabletom už dnes môžete svoje obľúbené športové prenosy sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Hokejová liga majstrov v tomto prípade nie je žiadnou výnimkou.

Oficiálna aplikácia Hokejovej ligy majstrov

Najlepšou možnosťou, ako sledovať obľúbené zápasy CHL na mobile je pravdepodobne ich mobilná aplikácia. Tá, je dostupná pre užívateľov Androidu aj iOS. Musíme priznať, že po jej stiahnutí sme boli milo prekvapení, keďže nás aplikácia privítala jednoduchou, no vydarenou grafikou.

V aplikácii hokejovej Ligy majstrov nájdete skutočne všetko, čo ku sledovaniu tejto súťaže potrebujete. Výsledky, štatistiky, novinky zo súťaže, zostrihy zo zápasov a v neposlednom rade live streamy zo zápasov, ktoré práve prebiehajú.

Mobilná aplikácia Niké

S dobou chcú kráčať aj stávkové kancelárie, ktoré neváhali a vyvinuli svoje vlastné mobilné aplikácie na tipovanie.

Jednou z takých spoločností je aj Niké, ktorá v mobilných aplikáciách na Slovensku dokonca udáva trendy. Nájdete v nej klasickú kurzovú ponuku, ale aj populárnu Niké TV, kde si môžete ligu majstrov v hokeji pozrieť.

Mobilná aplikácia Fortuna

Ďalšou spoločnosťou, ktorá vlastní svoju aplikáciu je Fortuna. Podobne, ako v Niké, aj tu nájdete kurzovú ponuku, live tracker zápasov ale aj Fortuna TV, kde si môžete vychutnať live stream zo živých zápasov.

Mobilná aplikácia Tipsport

Tipsport taktiež vyvinul vlastnú aplikáciu, no okrem kurzovej ponuky či Tipsport TV, ponúka aj široké rozsiahle diskusné fórum, kde môžete popri sledovaní zápasu prispievať.

Výsledky, štatistiky a video zostrihy z CHL

Pre sledovanie výsledkov, podrobných štatistík a video zostrihov z hokejovel LM taktiež existuje niekoľko kanálov, ktoré je vhodné využiť.

Výsledky

Najvhodnejšou stránkou, kde nájdete všetky výsledky zo zápasov aj s aktualizovanou tabuľkou je populárny web www.flashscore.sk

Štatistiky

Najlepším zdrojom štatistík, ktoré sa týkajú Hokejovej ligy majstrov je pravdepodobne oficiálna stránka súťaže, alebo jej mobilná aplikácia. V oboch nájdete okrem štatistík aj ďalšie zaujímavé informácie.

Video zostrihy

Zostrihy zo zápasov či rozhovory s hráčmi má CHL naozaj skvelo zvládnuté. Všetky nájdete na ich populárnom Youtube kanáli, v mobilnej aplikácii alebo priamo na ich oficiálnej internetovej stránke.

Kde tipovať?

Tipovať na Hokejovú ligu majstrov môžete vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré majú na Slovensku platnú licenciu.

Zdroj: championshockeyleague.com, Youtube, wikipedia.com, zive.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest