Kde sledovať hokejovú Ligu majstrov naživo? Kompletný prehľad všetkých možností.

Hokejová Liga Majstrov naživo, alebo v skratke CHL, je momentálne jedinou celoeurópskou hokejovou súťažou na svete. Tento rok odštartovala už jej 6. sezóna, v ktorej sa proti sebe opäť postavili najlepšie hokejové tímy starého kontinentu. My vám dnes prinášame prehľad možností, ako si túto prestížnu ligu pozrieť naživo.

Európska Liga majstrov v hokeji

Hokejová Liga majstrov je prestížnou európskou hokejovou súťažou, ktorú založilo niekoľko klubov z rôznych európskych krajín. Vôbec prvá sezóna tejto čoraz viac populárnejšej súťaže prebehla v roku 2014/2015.

Obhajcom prestížnej European Trophy je švédsky klub Frölunda Indians, ktorý je okrem iného aj najúspešnejším tímom v rámci krátkej histórie súťaže. Kvalita tímov sa však rok čo rok zvyšuje, a preto do bojov o trofej môže čo to povedať každý z kvalifikovaných tímov. Slovensko v hokejovej Lige majstrov zastupuje šampión Tipsport ligy klub HC‘ 05 iClinic Banská Bystrica.

TIP ❱ Všetko o hokejovej Lige majstrov 2019/20 ›

Hokejová Liga majstrov naživo – kde a ako ju sledovať

Možností ako si pozrieť naživo zápasy z hokejovej ligy majstrov je skutočne niekoľko. Najosvedčenejším sú však stále televízne prenosy, ktoré vysielajú niektoré športové televízie. Čoraz viac populárnymi sa však stávajú live streamy internetových televízií, alebo živé prenosy ktoré ponúkajú stávkové kancelárie.

Živé prenosy Hokejovej Ligy majstrov na Sport 1 a Sport 2

Výhradným vlastníkom televíznych práv na prestížnu Hokejovú ligu majstrov je spoločnosť AMC, v ktorej portfóliu sa nachádzajú aj kanály Sport 1 a Sport 2. Na týchto dvoch kanáloch sa každý rok počas trvania súťaže odvysiela viac než 150 hodín živého prenosu, čo predstavuje približne 58 zápasov.

Slovenskí diváci si budú môcť hokejovú ligu majstrov vychutnať do konca tejto sezóny. Kto sa stane majiteľom televíznych práv po sezóne 2019/2020 zatiaľ nie je isté. Je však veľmi pravdepodobné, že táto čoraz populárnejšia súťaž ostane na Sport 1 a Sport 2.

Hokejová Liga majstrov online na TV Niké

Hokejová liga majstrov si skutočne za tých pár rokov, čo úspešne funguje vybudovala prestížne meno a jej popularita stúpa každým rokom. Aj preto po vysielacích právach na ňu okamžite skočili stávkové kancelárie, ktoré ju vysielajú prostredníctvom svojich online televízií.

Live stream z CHL si tak môžete vychutnať aj v stávkovej kancelárii Niké vďaka ich TV Niké. Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať si svoj nový účet a raz mesačne uzatvoriť jednu stávku.

Hokejová Liga majstrov live na Fortuna TV

Ďalšou stávkovou spoločnosťou, ktorá pravidelne vysiela všetky zápasy z hokejovej ligy majstrov je Fortuna. Živé prenosy zo zápasov, si podobne ako pri Niké, môžete pozrieť vďaka Fortuna TV. Tak isto ako u konkurencie, tak aj na Fortune je jedinou podmienkou pre sledovanie registrácia nového účtu a uzatvorenie stávky raz za mesiac.

Hokejová Liga majstrov naživo na Tipsport TV

Poslednou stávkovou kanceláriou na Slovensku, ktorá získala vysielacie práva na Hokejovú ligu majstrov je spoločnosť Tipsport, ktorá sa chváli najväčšou komunitou stávkujúcich na Slovensku. Okrem toho však ponúka aj kvalitnú internetovú televíziu s príznačným názvom Tipsport TV.

Ak si teda chcete vychutnať živé prenosy z CHL na Tipsporte, stačí sa len jednoducho zaregistrovať. Touto registráciou získate 7 dní pozerania zadarmo, následne potom musíte uzatvoriť minimálne jednu stávku.

Kde pozerať hokejovú Ligu majstrov v zahraničí?

Podobne, ako na Slovensku, tak aj v zahraničí si môžete hokejovú ligu majstrov vychutnať pomocou televíznych prenosov rôznych športových staníc, live streamov či live streamových platforiem.

Česko

V Českej republike je taktiež jediným majiteľom vysielacích práv hokejovej ligy majstrov spoločnosť AMC, ktorá ju vysiela prostredníctvom svojich dvoch športových kanálov Sport 1 a Sport 2.

Rakúsko

V Rakúsku si môžete najlepší európsky hokej pozrieť vďaka televízii ORF, ktorú možno niektorí chytajú aj na území Slovenska.

Ako sledovať hokejovú Ligu majstrov na internete?

Liga majstrov zadarmo na officiálnom web

Ďalšou možnosťou, ktorá je v ponuke najmä pre tých, ktorí nemajú dostupné športové kanály, je sledovanie hokejových zápasov na oficiálnej stránke súťaže. Spustenie live streamu je mimoriadne jednoduché. V hornej časti stránky sa nachádzajú zápasy, ktoré sa momentálne hrajú, alebo len ešte budú hrať. Stačí, jednoducho kliknúť na daný zápas a zvoliť možnosť live stream.

Musíme povedať, že podobná funkcia sa pri svetových hokejových či futbalových ligách len tak nevidí, a preto klobúk dole pred organizátormi za túto skvelú funkciu, ktorá je navyše úplne zadarmo. Jedinou, pre niektorých negatívnou vecou, môže byť absencia akéhokoľvek komentáru.

Liga majstrov v hokeji na YouTube

Streamovacie platformy sa stávajú čoraz populárnejšími a pomaly ale isto začínajú nahrádzať klasické televízie, aké poznáme dnes. Je preto úplne pochopiteľné, že svojim predplatiteľom chcú ponúknuť aj športové prenosy.

Hokejovú ligu majstrov v určitých častiach sveta vysiela populárna športová stanica ESPN. Táto stanica je aj súčasťou balíčku platformy Youtube TV, ktorý stojí 49,99 dolárov na mesiac.

Liga majstrov v hokeji na Hulu TV

Podobnou platformou ako Youtube TV je o niečo staršie Hulu, ktoré pred nedávnom pripravilo svojim klientom nový balík zahrňujúci okrem originálnych seriálov aj niekoľko televíznych staníc. Jednou z nich je aj spomínaná ESPN, kde sa hokejová liga majstrov vysiela.

Tento balík od platformy Hulu stojí 44,99 dolárov na mesiac.

Sledujte Ligu majstrov v hokeji na mobile

Vďaka čoraz kvalitnejším mobilom a tabletom už dnes môžete svoje obľúbené športové prenosy sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Hokejová liga majstrov v tomto prípade nie je žiadnou výnimkou.

Oficiálna aplikácia Hokejovej ligy majstrov

Najlepšou možnosťou, ako sledovať obľúbené zápasy CHL na mobile je pravdepodobne ich mobilná aplikácia. Tá, je dostupná pre užívateľov Androidu aj iOS. Musíme priznať, že po jej stiahnutí sme boli milo prekvapení, keďže nás aplikácia privítala jednoduchou, no vydarenou grafikou.

V aplikácii hokejovej Ligy majstrov nájdete skutočne všetko, čo ku sledovaniu tejto súťaže potrebujete. Výsledky, štatistiky, novinky zo súťaže, zostrihy zo zápasov a v neposlednom rade live streamy zo zápasov, ktoré práve prebiehajú.

Mobilná aplikácia Niké

S dobou chcú kráčať aj stávkové kancelárie, ktoré neváhali a vyvinuli svoje vlastné mobilné aplikácie na tipovanie.

Jednou z takých spoločností je aj Niké, ktorá v mobilných aplikáciách na Slovensku dokonca udáva trendy. Nájdete v nej klasickú kurzovú ponuku, ale aj populárnu Niké TV, kde si môžete ligu majstrov v hokeji pozrieť.

Mobilná aplikácia Fortuna

Ďalšou spoločnosťou, ktorá vlastní svoju aplikáciu je Fortuna. Podobne, ako v Niké, aj tu nájdete kurzovú ponuku, live tracker zápasov ale aj Fortuna TV, kde si môžete vychutnať live stream zo živých zápasov.

Mobilná aplikácia Tipsport

Tipsport taktiež vyvinul vlastnú aplikáciu, no okrem kurzovej ponuky či Tipsport TV, ponúka aj široké rozsiahle diskusné fórum, kde môžete popri sledovaní zápasu prispievať.

Výsledky, štatistiky a video zostrihy z CHL

Pre sledovanie výsledkov, podrobných štatistík a video zostrihov z hokejovel LM taktiež existuje niekoľko kanálov, ktoré je vhodné využiť.

Výsledky

Najvhodnejšou stránkou, kde nájdete všetky výsledky zo zápasov aj s aktualizovanou tabuľkou je populárny web www.flashscore.sk

Štatistiky

Najlepším zdrojom štatistík, ktoré sa týkajú Hokejovej ligy majstrov je pravdepodobne oficiálna stránka súťaže, alebo jej mobilná aplikácia. V oboch nájdete okrem štatistík aj ďalšie zaujímavé informácie.

Video zostrihy

Zostrihy zo zápasov či rozhovory s hráčmi má CHL naozaj skvelo zvládnuté. Všetky nájdete na ich populárnom Youtube kanály, v mobilnej aplikácii alebo priamo na ich oficiálnej internetovej stránke.

Kde tipovať?

Tipovať na Hokejovú ligu majstrov môžete vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré majú na Slovensku platnú licenciu. Ide o tieto stávkové spoločnosti:

Zdroj: championshockeyleague.com, Youtube, wikipedia.com, zive.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest