SP v alpskom ly┼żovan├ş 2020 Semmering, Rak├║sko – program, v├Żsledky. Petra Vlhov├í v slalome skon─Źila na ┼ítvrtom mieste (VIDEO)

Svetov├Ż poh├ír v Semmeringu bol posledn├Żm v tomto roku 2020. Petra Vlhov├í mala po v─Źeraj┼íom zru┼íenom obrovskom slalome, mala ┼íancu na v├ş┼ąazstvo v slalome, ale nevy┼ílo┬ájej prv├ę kolo, po ktorom bola na 6. mieste a nakoniec obsadila ┼ítvrt├║ prie─Źku. Pozrite si kompletn├ę v├Żsledky SP v alpskom ly┼żovan├ş Semmering a VIDEO.

Petra Vlhov├í v slalome na kone─Źnom 4. mieste

Slovensk├í ly┼żiarka Petra Vlhov├í obsadila v utorkovom slalome Svetov├ęho poh├íra v Semmeringu, ┼ítvrt├║ prie─Źku so stratou 1,36 stot├şn sekundy na prv├ę miesto.

Petre nevy┼ílo prv├ę kolo, po ktorom bola na priebe┼żnej 6. prie─Źke so stratou 89 stot├şn sekundy.┬á V druhom kole, ale rod├í─Źka z Liptovsk├ęho Mikul├í┼ía zabojovala a siala na p├│dium.

Video z 2.kola v slalome Petry Vlhovej

SP v alpskom ly┼żovan├ş 2020 – Semmering, Rak├║sko

Na stredisko Semmering m├í ve─żmi kr├ísne spomienky, preto┼że pr├íve tu vyhrala svoj prv├Ż obrovsk├Ż slalom v kari├ęre. Petre sa podarilo porazi┼ą nezastavite─żn├║ Mikaelu Shiffironov├║, v kr├í─żovskej discipl├şne.

Semmering Slovenk├ím praje preto┼że tu v minulosti vyhrala obrovsk├Ż slalom aj Veronika Velez-Zuzulov├í. Ly┼żiarska oblas┼ą Semmering je zn├íma dvoma ly┼żiarskymi strediskami, Semmering a Stuhleck.

­čŚô´ŞĆ Program a v├Żsledky SP v alpskom ly┼żovan├ş Semmering 2020

Svetov├Ż poh├ír v zjazdovom ly┼żovan├ş, m├í dve s├║┼ąa┼że Obrovsk├Ż slalom a Slalom.

PONDELOK (28.12.) ÔÇô Obrovsk├Ż slalom ┼żien 1. a 2. kolo

Petra Vlhov├í ovl├ídla prv├ę kole obrovsk├ęho slalomu, ke─Ć vy┼ítartovala na ┼ítart z piateho miesta a dok├ízala porazi┼ą Metu Bassinov├║ z Talianska. Tretia do cie─ża pri┼íla so stratou 0,35 s na Slovenku ┼ívaj─Źiarska ly┼żiarka Michelle Gisinov├í, ktor├í odsunula Ameri─Źanku Mikaelu Schiffiron├║.

­čôî2. kolo bolo zru┼íen├ę a preteky tak nespoznali v├ş┼ąazku, ─Źo je ve─żk├í ┼íkoda pre Petru.

V├Żsledky SP v alpskom ly┼żovan├ş Semmering po 1.kole slalomu

Petra Vlhov├í v slalome zaostala za v├ş┼ąazkou 1. kola Ameri─Źankou Mikaelou Shiffrinovou o 89 stot├şn sekundy. Na druh├ę miesto obsadila ┼ávaj─Źiarka Michelle Gisinov├í (+0,02 s), priebe┼żne tretia bola dom├íca Rak├║┼íanka Katharina Liensbergerov├í (+0,32 s).

1. Mikaela Shiffrinová (USA) 51,09 s
  2. Michelle Gisinová (Šva.) +0,02 s
  3. Katharina Liensbergerová (Rak.) +0,32
  4. Katharina Truppeová (Rak.) +0,53
  5. Wendy Holdenerová (Šva.) +0,69
  6. Petra Vlhová (SR) +0,89

Celkov├ę poradie SP (po 10 z 32 s├║┼ąa┼ż├ş)

1. Petra Vlhová (SR) 515 bodov
  2. Michelle Gisinová (Švaj.) 427
  3. Mikaela Shiffrinová (USA) 335
  4. Marta Bassinová (Tal.), Frederica Brignoneová (Tal.) 323
  5. Sofia Goggiová (Tal.) 302 b

Kde sledova┼ą alpsk├ę ly┼żovanie a Petru Vlhov├║ na┼żivo?

Je nieko─żko mo┼żnost├ş ako sledova┼ą SP v alpskom ly┼żovan├ş live. Pozera┼ą preteky s Petrou Vlhovou nemus├şte len na TV, ale z├ívody m├┤┼żete vidie┼ą online na internete kdeko─żvek sa nach├ídzate.

TIP ÔŁ▒┬áAko sledova┼ą alpsk├ę ly┼żovanie LIVE ÔÇ║

Alpsk├ę ly┼żovanie v priamom prenose na RTVS

Priamy prenos SP v alpskom ly┼żovan├ş a Petru Vlhov├║ v pretekoch z franc├║zskeho Val dÔÇÖIsere m├┤┼żeme vidie┼ą na┼żivo na STV 2┬áDvojke. Na webovej str├ínke RTVS, je mo┼żn├ę sledova┼ą Svetov├Ż poh├ír v ly┼żovan├ş na mobile, tablete a PC. Live prenos cez str├ínku┬ártvs.sk┬áje dostupn├Ż len na ├║zem├ş Slovenska.

Zjazdov├ę ly┼żovanie live na Eurosporte

Z├ívody SP odvysiela live aj ┼íportov├í stanica┬áEurosport, s ─Źesk├Żm koment├írom. Eurosport je v ponuke na Slovensku a v ─îech├ích u viacer├Żch telev├şznych poskytovate─żov. Sledova┼ą ┼íportov├ę udalosti ako napr├şklad Alpsk├ę ly┼żovanie, ale in├ę zimn├ę ┼íporty m├┤┼żete prostredn├şctvom┬áEurosport playeru.

TIP ÔŁ▒┬áKde sledova┼ą jednotliv├ę ┼íporty ÔÇ║

SP v alpskom ly┼żovan├ş Petra Vlhov├í live stream zadarmo

Tipsport si pre v├ís pripravil novinku, ktorou je sledovanie alpsk├ęho ly┼żovania a t├Żm p├ídom m├┤┼żete sledova┼ą Petru Vlhov├║ na┼żivo na┬áTV Tipsport.

Sta─Ź├ş sa┬ázaregistrova┼ą┬ána Tipsport.sk a prv├Żch 7 dn├ş m├┤┼żete online telev├şziu sledova┼ą┬ázadarmo. Potom sta─Ź├ş za mesiac stavi┼ą 1,20 ÔéČ. Pri sledovan├ş live prenosu si m├┤┼żete natipova┼ą na svoju favoritku a vyhra┼ą peniaze zadarmo.

SPUSTI┼Ą TV TIPSPORT Ôçĺ

Sledova┼ą SP v alpskom ly┼żovan├ş m├┤┼żete┬ána svojom mobile, tablete, alebo PC.

Alpsk├ę ly┼żovanie 2020 dnes ÔÇô facebook, instagram, twitter

V┼íetky d├┤le┼żit├ę v├Żsledky, ┼ítatistiky a najnov┼íie novinky z v alpsk├ęho ly┼żovania m├┤┼żete sledova┼ą na ofici├ílnych kan├íloch FIS.

V├ş┼ąazstvo Petry Vlhovej v obrovskom slalome Semmering 2019

Petra Vlhov├í pr├íve v Semmeringu vyhrala svoj prv├Ż obrovsk├Ż slalom v kari├ęre a stala sa senza─Źnou v├ş┼ąazkou┬á Svetov├ęho poh├íra v rak├║skom Semmeringu.

ONLINE: Sledujte SP alpskom ly┼żovan├ş LIVE, Slalom ┼żien 2.kolo Semmering live (dnes 29.12. na┼żivo)

Zdroj: fis-ski.com, rtvs.sk, ceskatelevize.cz