DAC Dunajská Streda live – priame prenosy v TV, live stream zadarmo cez internet a online v mobile!

Dac live môžete sledovať v rámci Fortuna ligy – slovenskej najvyššej futbalovej súťaže. Pozrite si všetky dostupné možnosti, ako sledovať tieto zápasy – priame prenosy v TV, livestream zadarmo cez internet a online na mobile. DAC Dunajská Streda live! 

DAC DUNAJSKÁ STREDA LIVE ▷

Dac live dnes

Zápasy Dac Dunajská Streda môžete live dnes (každé kolo) sledovať prostredníctvom populárnej Fortuna TV online cez váš počítač, tablet alebo mobil.

Priamy prenos v TV ponúka televízia Nova Sport 1 a naživo odvysiela zápas taktiež internetová platforma VOYO.

Fortuna SK bonus bez rizika

Dac futbal dnes priamy prenos

Dac online stream v mobile

Online stream zo zápasov Dac Dunajská Streda môžete sledovať prostredníctvom mobilných aplikácii viacerých stávkových spoločností.

Kompletný Fortuna liga program prináša hlavný partner najvyššej slovenskej futbalovej ligy – stávková spoločnosť Fortuna a to prostredníctvom svojej Fortuna TV.

Stávková kancelária Tipsport má k dispozícii live tracker zo zápasov a Niké vysiela zápasy slovenského pohára vo futbale – Slovnaft Cup.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Dac dnes live na Fortuna TV

Dac dnes live je možné sledovať pomocou už zmienenej Fortuna TV na webe alebo v mobilnej aplikácii stávkovej kancelárie Fortuna.

Vo Fortune môžete okrem live sledovania zápasov využiť aj zaujímavý bonus na prvé stávky.

Ako spustiť livestream na Fortuna TV

  1. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  2. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  3. Sledujte to najlepšie z domáceho i svetového športu a tipujte LIVE

ZÁPASY DAC NAŽIVO ▷

Dac Dunajská Streda live na Tipsporte

Aj na Tipsporte môžete vďaka live trackeru zápasov sledovať Dac Dunajská Streda naživo v rámci Fortuna liga live alebo v Slovenskom pohári vo futbale.

SLEDUJTE TV TIPSPORT ▷

Dac live stream na Niké

Najstaršia stávková spoločnosť na Slovensku – Niké vysiela cez live stream priame prenosy Slovenského pohára vo futbale, vďaka svojej Niké TV.

Aj tam môžete sledovať zápasy DAC Dunajská streda live naživo. Z Fortuna ligy zas ponúka Niké podobný live tracker ako Tipsport, kde si môžete skontrolovať všetky dôležité udalosti, ktoré sa na ihrisku práve dejú.

SLEDUJTE NIKÉ TV ▷

Dac dnes v tv

Dnes poznáme hneď viacero možností ako sledovať zápasy DAC Dunajská Streda v priamych tv prenosoch naživo. Pozrite si kompletný prehľad nižšie.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Ligu Majstrov ›

Dac naživo na Dajto

Televízia Dajto live je oficiálnym vysielateľom slovenskej Fortuna ligy a z každého kola ponúka nedeľňajší podvečerný/večerný duel. Určite sa tak viackrát na jej obrazovkách objaví v priamom prenose aj Dac Dunajská Streda.

Piatkový ligový zápas zas vysiela česká súkromná stanica Nova Sport 1 a 2 live. Aj tam môžete teda pozerať zápas Dunajskej Stredy.

Dac naživo na Joj Šport

Dac naživo v priamych prenosoch môžete sledovať aj na stanici Joj Šport, ktorá je vysielateľom Slovenského pohára vo futbale (Slovnaft Cupu). Ak vás zaujíma pôsobenie Dunajskej Stredy v tejto súťaži, tak viete, ktorý kanál si naladiť.

Joj Šport môžete pozerať aj prostredníctvom internetovej platformy Joj Play, ktorej mesačné predplatné stojí 3,99€.

Dac live stream

Live stream zo všetkých zápasov Dac Dunajská Streda si môžete vychutnať prostredníctvom internetovej služby VOYO live. Tá vysiela všetkých 190 fortunaligových zápasov v tejto sezóne.

Sledovanie Voyo vás mesačne vyjde na 5,99€ a predtým si ho môžete vyskúšať so 7 dňovou skúšobnou dobou zdarma. Voyo ponúka aj mobilnú aplikáciu, cez ktorú môžete prenosy sledovať na mobile či tablete.

TIP ❱ Pozerajte Európsku ligu naživo ›

Dac vs. Slovan live

Zápasy medzi Dac Dunajská Streda a Slovanom Bratislava sú tradičnými derby v rámci našej Fortuna ligy, ktoré bývajú vždy poriadne vybičované. Tento rok sa tímy stretli koncom augusta v Bratislave a vo februári ich čaká ešte ďalší zápas v DS.

  • 31. august 2022 – Slovan vs. Dac 1:1
  • 11. február 2023 – Dac vs. Slovan

Dac Trnava naživo

Aj zápasy medzi Dac a Spartak Trnava sú naživo veľmi sledované a slovenskí diváci ich milujú. Prvý zápas medzi nimi sa odohral 20. augusta v Trnave a ďalší je na programe 5. novembra.

  • 20. august 2022 – Trnava vs. Dac 3:1
  • 5. november 2022 – Dac vs. Trnava

Dac kurzy

Na zápasy Dac Dunajská Streda sú u všetkých dobrých stávkových kancelárii stále vypísané kurzy. Môžete v nich využiť aj zaujímavé registračné bonusy na prvé stávky.

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, niké.sk, voyo.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest