FC Košice live – priamy prenos v TV, online na internete a live stream zadarmo

FC Košice live – sledujte zápasy nováčika Niké ligy dnes v TV, priamy prenos online na internete a live stream zadarmo cez mobil. Možností je naozaj veľa, podľa toho, v ktorej súťaži „vraňare“ nastupujú. V našom článku sa dozviete všetko podstatné! 

SLEDUJTE KOŠICE V NIKÉ LIGE
VOYO ✅ Mobil LIVE › Viac info TU
TV Niké
✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
Zodpovedné hranie [18+]

FC Košice live

Našu najvyššiu futbalovú súťaž Niké liga live v sezóne 2023/24 obohatia aj zápasy tradičného klubu z východu republiky – FC Košice.

Sledujte všetky možnosti, kde môžete pozerať zápasy Košíc, či už nastupujú v ligovej súťaži alebo v Slovenskom pohári.

Košice futbal dnes priamy prenos

Futbal Košice dnes v TV

Futbal Košice dnes v TV je možné sledovať, podobne ako Slovan live, v prípade ligových zápasov, na športových staniciach Nova Sport a televíznom programe Dajto.

Rovnako ako uplynulé sezóny platí, že piatkový večerný zápas našej najvyššej futbalovej súťaže vysielajú kanály Nova Sport 1 a 2, a sobotný resp. nedeľný šláger pre zmenu Dajto live.

Športové programy Nova Sport, Dajto ponuka internetová a satelitná televízia Skylink.

Tieto programy môžete sledovať cez streamovaciu platformu VOYO, ktorá vysiela všetky zápasy našej najvyššej futbalovej súťaže po celý rok.

FC Košice naživo v TV

FC Košice naživo v TV môžete v rámci Slovenského pohára vo futbale – Slovnaft Cupu, sledovať na obrazovkách Joj Šport. Táto stanica má práva na vysielanie pohárových stretnutí zo slovenských trávnikov.

FC Košice online stream zdarma

FC Košice je možné sledovať na internete cez online stream zdarma, vďaka vysielaniu viacerých stávkových kancelárií, ktoré prevádzkujú vlastné televízie.

Tieto stávkové kancelárie majú spravidla taktiež mobilné aplikácie.

Je už na vás či sa rozhodnete pre Niké TV, ktorá vysiela slovenskú Niké ligu a taktiež pokrýva zápasy Slovenského pohára vo futbale.

Futbal Košice dnes online na Niké TV

Futbal Košice dnes online viete zdarma sledovať na Niké TV. Na pozeranie zápasov z elitnej slovenskej futbalovej ligy stačí splniť zopár jednoduchých registračných podmienok.

Pre nových hráčov je navyše pripravený zaujímavý bonus na prvé stávky.

Sledujte Niké ligu live ▷

Návod, ako spustiť livestream na Niké TV

  1. Registrujte sa online na nike.sk
  2. Dokončite registráciu a overenie účtu online
  3. Po vytvorení účtu a overení, môžete sledovať živé prenosy
  4. Stávková kancelária Niké vám ponúka 20 EUR zadarmo plus vstupný bonus bez limitu

Košice futbal online prenos na Tipsporte

Tipsport síce nemá v ponuke reálne online prenosy z našej Niké ligy alebo Slovenského pohára vo futbale, no ponúka k dispozícii tzv. live tracker.

Ten prináša informácie o tom, kde sa práve nachádza lopta, kto útočí, info o zákrokoch brankárov, udelených kartách, góloch atď. .

Spustiť TV Tipsport ▷

Košice live na Fortune

Podobne ako v Tipsporte aj stávková kancelária Fortuna ponúka svojim hráčom online tracker a informuje o všetkom dôležitom čo sa deje na ihrisku. Okrem trackera môžete sledovať aj live štatistiky stretnutia a získať fantastický bonus 30 EUR bez rizika zadarmo.

Fortuna TV live ▷

FC Košice live stream

Live stream zápasov FC Košice z našej top ligovej súťaže si viete pozrieť na streamovacej platforme VOYO live. A to v prípade všetkých stretnutí každého kola, nielen tých, ktoré sú vysielané v TV.

Voyo má totiž práva na kompletný zápasový program našej ligy v sezóne 2023/24. Mesačné predplatné tejto služby stojí 5,99€, pričom ponúka okrem futbalových zápasov aj vysielanie kanálov patriacich do skupiny Markíza resp. Nova.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

FC Košice online stream Skylink

Zápasy FC Košice online, ktoré budú vysielať športové TV ako Nova Sport 1, Nova Sport 2 či Dajto, môžete vidieť naživo cez satelitnú, internetovú televíziu Skylink ktorá má tieto programy vo svojej ponuke.

Okrem toho vysiela zápasy aj stanice JOJ Šport, ktorá ponúka stretnutia slovenského pohára a to všetko v mobile cez priehľadnú mobilnú aplikáciu. Skylink apku si viete stiahnuť aj do smart TV.

SPUSTIŤ SKYLINK ▷

Košice futbal livestream cez internet

Ak by ste chceli pozerať Košice v Slovenskom futbalovom pohári cez internetový livestream, tak práva na neho vlastní Joj Šport, no a tá je k dispozícii na webe vďaka platforme Joj Play.

Aj táto služba funguje na báze predplatného vo výške 5,99 eur/mesiac a ponúka všetky televízne stanice patriace pod skupinu JOJ.

FC Košice web, sociálne siete

Všetky informácie o klube FC Košice, aktuality zvnútra klubu, rozhovory s hráčmi či realizačným tímom, info o vstupenkách a mnoho ďalšieho nájdete na oficiálnom webe a sociálnych sieťach.

Zdroj: ifortuna.sk, niké.sk, tipsport.sk, voyo.markiza.sk, play.joj.sk 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest