Svetový pohár Jasná 2024 vstupenky – online predaj, cena, kde sledovať live prenos

Svetový pohár Jasná 2024 vstupenky – chcete byť súčasťou najväčšieho športového podujatia roka na Slovensku? Tak čítajte všetko podstatné o online predaji lístkov na SP Jasná, aká je ich cena, a kde sledovať live prenos z tejto prestížnej udalosti. 

Svetový pohár Jasná 2024 vstupenky

Svetový pohár Jasná 2024 budí obrovský záujem verejnosti a vstupenky sú už takmer vypredané. Dnes (12. januára) od 12:00h ide do predaja posledných 400 lístkov, ktoré si môžete zakúpiť na webe worldcupjasna.sk.

Petra Vlhová program má toto podujatie vo svojom kalendári minimálne trikrát podčiarknuté a bude tu mať úžasnú divácku kulisu, pretože rodáčka z Liptova súťaží doma.

SP Jasná 2024 lístky

SP Jasná 2024 vstupenky

SP Jasná 2024 vstupenky sa začali predávať 10. októbra a v priebehu niekoľkých minút zmizlo prvých tisíc lístkov. O svetový pohár lyžovanie je na Slovensku veľký záujem, hlavne kvôli Petre Vlhovej, ktorá robí skvelé meno tomuto športu a našej krajine.

Preto sa nemôžeme diviť, že najlacnejšie možnosti sa za pár hodín vypredali, no organizátori týždeň pred podujatím pridávajú posledných 400 lístkov.

Posledných 400 vstupeniek si môžete zakúpiť 12. januára od 12:00h cez web www.worldcupjasna.sk.

Jasná 2024 lístky cena

Ceny lístkov na SP Jasná 2024 sa pohybujú podľa kategórie komfortu. Najlacnejší vstup stojí od 55€ a najdrahší lístok na podujatie stojí 2499€, čo je VIP Gold vstupenka, a pri tejto cene vám stačí len prísť do strediska, a je o vás skvelo postarané.

Všetky kategórie lístkov zahŕňajú obidva pretekové dni, takže v hodnote lístka máte ako slalom, tak aj obrovský slalom.

Nie všetci si môžu dovoliť zaplatiť tak drahé vstupenky, preto je skvelou možnosťou, ako vidieť preteky svetového pohára v live prenose zadarmo TV Tipsport.

Lístky SP Jasná 2024 kategórie

Organizátori rozdelili lístky SP Jasná 2024 do troch kategórii. Tí, čo si nestihli zakúpiť lístky v nižšej cene už prvý deň predaja, majú ešte možnosť si uchmatnúť jednu z posledných 400 vstupeniek, ktoré idú do predaja 12. januára od 12:00h.

CENY VSTUPENIEK SP JASNÁ 2024
KATEGÓRIA CENA VÝHODY VSTUPENKY
PUBLIC od 55€ Vstup do zóny Public Koliesko
VIP SILVER od 349€ Státie v zóne VIP Silver Koliesko alebo Priehyba, gastro zóna, vstup na lanovku a večernú party.
VIP GOLD 2499€ Státie v zóne VIP Gold Koliesko/Cieľ. VIP Gold gastro zóna, parkovanie, shuttle bus doprava, darčeky od partnerov SP, prehliadka štartu a cieľa, vstup na večernú party v Happy End klube, prednostný vstup na lanovku B3 Biela Púť-Koliesko, dieťa do 6 rokov vstup zdarma

Vstupenky SP Jasná online

Vstupenky na SP Jasná si môžete zakúpiť na stránkach www.worldcupjasna.sk.

Pre kúpu lístkov je potrebné sa zaregistrovať, vstupenka je neprenosná a je vystavená na identifikačné údaje osoby.

Všetci majitelia lyžiarskeho GOPASSu majú na lístky zľavu 8%.

SP Jasná lístky parkovanie

Predaj vstupeniek a parkovacích miest na lyžiarsky Svetový pohár v Jasnej prebiehal prostredníctvom oficiálnych webových stránok worldcupjasna.sk a jasna.sk.

Organizátori podujatia pripravili obmedzený počet vstupeniek a miest na parkovanie, ktoré ponúkali záujemcom až do vypredania kapacity.

Jasná Svetový pohár live

Tí čo sledujú zjazdové lyžovanie vedia, že SP Jasná 2024 v TV môžu vidieť na športovej stanici JOJ Šport live a na JOJ plus. Televízia JOJ získala vysielacie práva na všetky podujatia, s výnimkou tých, ktoré sa konajú v Rakúsku.

Tieto stanice si viete naladiť napríklad cez ponuku operátora Skylink Slovensko, ktorý ich má zaradené v najlacnejšom balíčku s názvom MINI za 6,90€ mesačne.

Lyžovanie Jasná odvysiela česká športová televizia ČT Sport, ktorá je dostupná aj na Slovensku u viacerých televíznych operátorov.

Skoro všetky zimné športy je možné vidieť na športovom kanáli Eurosport. Priamy prenos s českým komentárom je v ponuke na Slovensku a v Čechách.

Zdroj: fis-ski.com, tipsport.sk, worldcupjasna.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest