Africký pohár národov 2022 live – Ako sledovať Africký pohár v TV, online a cez livestream

To, čo sú ME vo futbale pre Európu a Copa America pre Južnú Ameriku, to je Africký pohár národov pre  africký kontinent. Kde sledovať africký pohár národov v TV úplne zadarmo? Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať africký šampionát v priamom prenose v TV alebo online na internete.

SLEDUJTE AFRICKÝ POHÁR LIVE ▷

Africký pohár národov live stream vysiela nová stávková kancelária betRing na svojej betRing TV! Pre spustenie live prenosov je potrebné byť zaregistrovaný a mať stavený nevyhodnotený tiket.

Nielenže takto môžete sledovať live prenosy z viacerých športových udalostí, ale navyše aj získate uvítací bonus 20 eur bez vkladu na svoje prvé stávky.

BetRing live stream

Africký pohár národov 2022 live

Pozrite si prehľad všetkých možností, ako sledovať africký pohár národov 2022 live!

Africký pohár národov 2022 v TV

Africký pohár národov 2022 v TV neuvidíte. Žiaľ, africký šampionát neponúka žiadna športová televízia na Slovensku ani v Čechách.

Futbalové live prenosy pritom zvyknú vysielať viaceré športové kanály. MS 2022 v Katare odvysiela stanica RTVS Šport live a napríklad zápasy Ligy Majstrov si môžete pozrieť na športových programoch Nova Sport 3 a 4.

Africký pohár národov 2022 livestream

Livestream stávkových kancelárií je momentálne jediná možnosť, ako si pozrieť zápasy afrického pohára národov 2022. Live prenosy vysielajú TV Tipsport, BetRing TV, TV Niké či Fortuna TV.

Africký pohár národov livestream na TV Tipsport

Najjednoduchšia možnosť, ako sledovať Africký pohár národov livestream je na TV Tipsport. Pre sledovanie sa je potrebné zaregistrovať a následne môžete sledovať svoje obľúbené športové prenosy.

Návod ako pozerať tenisové live prenosy zadarmo!

  1. Vytvorte si účet v Tipsporte kliknutím TU
  2. Po úspešnej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo.
    (Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura)
  3. Okrem sledovania zadarmo dostanete od Tipsportu aj bonus bez vkladu 20 eur na prvé stávky.
  4. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie ďalších futbalových turnajov.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷ 

CAF 2022 livestream na Fortuna TV

Livestream z CAF 2022 a množstvo ďalších športových prenosov ponúka aj spoločnosť Fortuna v rámci svojej Fortuna TV. Pre spustenie live prenosu vám stačí registrácia a kladný zostatok na účte v akejkoľvek výške.

SPUSTIŤ FORTUNA TV ▷ 

Africký pohár národov live na Niké TV

Africký pohár národov live vysiela aj spoločnosť Niké v rámci svojej Niké TV. Pre spustenie live prenosov je potrebné sa zaregistrovať a mať stavený tiket v hodnote 0,50 eur alebo kladný zostatok na účte vo výške minimálne 5 eur.

SPUSTIŤ TV NIKÉ ▷ 

CAF Africký pohár národov live na BetRing TV

CAF Africký pohár národov 2022 live si pozriete aj na BetRing TV, ktorú prevádzkuje nová stávková kancelária BetRing. Pre spustenie live prenosov je potrebné byť zaregistrovaný a mať stavený nevyhodnotený tiket.

SPUSTIŤ BETRING TV ▷ 

Online komentár na CAFonline.com

Alternatívou ku livestremu je textový online komentár na CAFonline.com, čo je oficiálna stránka šampionátu. Takto máte aktuálny prehľad o každom zápase. Komentár je však písaný v anglickom jazyku.

Africký pohár národov 2022 kurzová ponuka

Na Africký pohár národov 2022 si môžete pochopiteľne aj staviť. Kurzová ponuka je vypísaná u všetkých stávkových kanceláriách s platnou licenciou na Slovensku.

STAVTE SI NA AFRICKÝ POHÁR S BONUSOM
TIPSPORT20 € bez vkladuSTAV SI ›
FORTUNA30 € bez rizikaSTAV SI ›
NIKÉ20 € zadarmoSTAV SI ›
DOXXBET20 € bez rizikaSTAV SI ›
BETRING20 € bez rizikaSTAV SI ›
SYNOTTIP50 € bez rizikaSTAV SI ›

Africký pohár národov 2022 na YouTube

Africký pohár národov 2022 v TV si síce nepozriete, no k dispozícií sú VIDEO zostrihy na kanáli CAF TV. Nájdete tu hihglighty z každého zápasu na šampionáte a mnoho ďalších zaujímavých videí.

VIDEO: predstavenie YouTube kanálu CAF TV

Africký pohár národov 2022 live výsledky

Všetky výsledky zápasov z afrického pohára národov nájdete na našom webe 7sport.sk. Podrobné výsledky môžete sledovať taktiež každý deň live na výsledkovom portáli flashscore.sk.

Zdroj: youtube.com, tipsport.sk, fortuna.sk, nike.sk betring.sk, cafonline.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest