Ako tipovať MS v hokeji 2023 – kurzy, stávky, bonusy zadarmo

Zaujíma vás, kde a ako tipovať MS v hokeji 2023? Pozrite si v našom článku kompletný prehľad o tom, kde nájdete tie najlepšie kurzy na MS v hokeji, aké môžete uzatvoriť stávky a kto ponúka najlepšie bonusy zadarmo! 

CHCEM SI TIPNÚŤ

Ako tipovať MS v hokeji 2023

Pokiaľ sa pýtate, ako tipovať MS v hokeji 2023, tak odpoveď je jednoduchá. Keďže majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú jedno z najväčších športových podujatí, kurzy na MS v hokeji vypísala každá veľká stávková spoločnosť na Slovensku.

Kde si vsadiť na MS v hokeji

Kurzy na MS v hokeji 2023

Najlepšie kurzy na MS v hokeji 2023 nájdete vo všetkých veľkých stávkových kanceláriách na Slovensku, ako sú Fortuna, Tipsport, Doxxbet, Niké či Synottip.

Stávky na MS v hokeji tu nájdete rôzne. Môžete si staviť napríklad na celkové umiestnenie určitej krajiny na šampionáte či rôzne štatistiky ako sú počet strelených gólov na šampionáte a pod. Nechýbajú ani stávky na samotné zápasy, kde okrem víťaza môžete tipovať aj strelcov, počet striel, striedanie brankára, atď.

Ak sa neviete rozhodnúť, v ktorej stávkovej kancelárii si tipnúť na MS v hokeji, pomôcť vám môže aj výška bonusu pre nových hráčov, ktoré tieto spoločnosti ponúkajú. Momentálne najvyšší bonus 100 eur bez rizika ponúka Fortuna.

Fortuna stávky na MS v hokeji

Jedna z najznámejších stávkových  kancelárií, ktorá ponúka stávky na MS v hokeji, je Fortuna.

Okrem širokej ponuky rôznych stávok si Fortuna pre svojich hráčov pripravila špeciálny betbuilder, hokejový maratón za 50 000 eur či hru s názvom „fortuna nájazdy“, ktorú môžete hrať zadarmo každý deň a vyhrať desiatky klubových bodov.

TIPUJTE VO FORTUNE

Stávková spoločnosť Fortuna sa môže pochváliť taktiež svojou online televíziou Fortuna TV, na ktorej môžete po splnení jednoduchých podmienok, sledovať MS v hokeji live stream prakticky zadarmo.

Fortuna stávka bez rizika 100 eur

Ako to už býva zvykom, ku hokejovému sviatku, akým sú MS v hokeji, Fortuna ponúka pre nových hráčov skvelé bonusy. Tým najzaujímavejším je rozhodne stávka bez rizika 100 eur, ktorá je počas MS v hokeji navýšená z pôvodného bonusu 30 eur.

Podmienky získania tohto bonusu sú jednoduché. Platí pre nových hráčov a týka sa prvej stávky s minimálnym kurzom 2,00, ktorú treba uzavrieť najneskôr 7 dní od aktivácie herného účtu. Presná hodnota bonusu je určená výškou vášho prvého vkladu a to až do 100 eur. Pokiaľ tak bude váš tiket nevýherný, získate vklad z vašej prvej stávky.

Fortuna stávkový kredit 100 eur

Okrem stávky bez rizika môžete získať tiež Fortuna stávkový kredit 100 eur. Aktivuje sa po registrácii vo Fortune a jeho výška závisí od vášho prvého vkladu.

Pre získanie bonusu je potrebné uzatvoriť stávky v hodnote vkladu a s minimálnym kurzom 1,6. Započítavajú sa tu všetky druhy stávok okrem virtuálnych hier a bonusový kredit je vyplácaný v klubových bodoch.

Fortuna 100 free spinov

Fortuna 100 free spinov môžete získať po aktivácii vášho hráčskeho účtu. Týchto free spinov však nemusí byť 100 a ich počet závisí od od výšky vášho prvého vkladu, ktorý je potrebné vykonať najneskôr 7 dní od registrácie.

Hodnota jedného free spinu je 10 centov a môžete ich pretočiť na všetkých automatoch Apollo, Kajot či Adell.

Fortuna bonus bez rizika na MS v hokeji 2023

Tipsport stávky na MS v hokeji

Tipsport stávky na MS v hokeji sú u tipérov veľmi obľúbené. Stávková spoločnosť vypisuje kurzy nielen na výsledok zápasu, ale staviť si môžete na počet gólov v jednotlivých tretinách, počet dvojminútových vylúčení, počet striel, či padne gól v oslabení a mnoho ďalšieho.

TIPUJTE V TIPSPORTE

Pre ešte väčšiu zábavu počas majstrovstiev sveta v hokeji prichádza Tipsport taktiež so zaujímavou tipovačkou o ceny za 200 000 eur, ale zapojiť sa môžete napríklad aj do súťaže s názvom „Tipbank MS v hokeji 2023“.

Tipsport má taktiež svoju TV Tipsport, na ktorej nájdete nielen všetky zápasy z MS v hokeji live, ale tiež live prenosy z ďalších hokejových súťaží, ako sú NHL či Tipos extraliga.

Tipsport bonus bez vkladu

Podobne ako Fortuna, tak i stávková spoločnosť Tipsport navýšila počas majstrovstiev sveta v hokeji svoj bonus bez vkladu a to až na 30 eur. Pokiaľ ešte nemáte účet v Tipsporte, odporúčame sa zaregistrovať práve počas MS v hokeji.

Tento bonus je bezvkladový, čo znamená, že nie je viazaný na váš prvý vklad a získate ho v podobe netov už po registrácii.

Tipsport bonus 30 eur na MS v hokeji

Doxxbet kurzy na MS v hokeji

Doxxbet kurzy na MS v hokeji sú veľmi populárne a to najmä kvôli MMA bojovníkovi menom Attila Végh, ktorý je tvárou stávkovej kancelárie Doxxbet a pred každým väčším športovým podujatím sa môžeme tešiť na jeho vtipné reklamy.

TIPUJTE V DOXXBETE

Stávková spoločnosť Doxxbet vypísala na zápasy MS v hokeji taktiež viacero stávok, z ktorých si vyberie každý hráč. Okrem toho môžete získať až 5 zlatých bonusov:

  • Bez rizika za padíka
  • 85 eur pre každého
  • Majstrovské fríspiny
  • Vyhraj plejko alebo Xbox
  • XXL bonus pre každého

Doxxbet vysiela takisto množstvo live prenosov cez svoj stream, avšak MS v hokeji tento rok v ponuke vysielania nemajú.

Zlaté Doxxbet bonusy

Kurzy na MS v hokeji od Niké

Kurzy na MS v hokeji od Niké sú veľmi lákavé a staviť si môžete na rôzne udalosti. Stávková spoločnosť Niké si navyše pre túto udalosť pripravila akciu s názvom „bezstartostné“ majstrovstvá, ktorej tvárou nie je nik iný, než lyžiarka Petra Vlhová.

TIPUJTE V NIKÉ

Akcia spočíva v tom, že Niké vám vráti vklad z nevýherných tiketov. V termíne od 12. do 23.5. to je 5 eur denne a v dňoch 25. a 27. mája až 10 eur denne. Niké vám tak môže vrátiť až 20 eur z nevýherných tiketov.

Okrem toho naďalej prebieha registračný bonus 20 eur zadarmo, ktorý získate v podobe nikov po aktivácii herného účtu.

VIDEO: Bezstarostné majstrovstvá

Stávky na MS v hokeji od Synottip

Pokiaľ sa chcete popri sledovaní hokeja zabaviť, využiť môžete aj stávky na MS v hokeji od Synottipu. Táto stávková spoločnosť si nenechá ujsť ani tento svetový šampionát v hokeji a patrične sa naň pripravila.

TIPUJTE V SYNOTTIPE

Pre nových hráčov si prichystala stávku bez rizika až 50 eur. Tento bonus môžete využiť od 12. do 28. mája a platí len na prvú predzápasovú sólo-stávku. Okrem toho Synottip navýšil aj vkladový bonus a to na hodnotu 5000 eur.

Synottip stávka bez rizika na MS v hokeji 2023

Ako tipovať MS v hokeji 2023?

Tipovať MS v hokeji 2023 môžete v ktorejkoľvek stávkovej kancelárii na Slovensku, pokiaľ máte 18 rokov. Urobiť tak môžete v kamennej pobočke alebo online na webe spoločnosti, či cez šikovné aplikácie stávkových kancelárií.

Ktorý bonus je najlepší?

Podľa nás má najlepší bonus stávková kancelária Fortuna, ktorá ponúka rovno 3 skvelé bonusy a to 100 eur stávka bez rizika, 100 eur stávkový kredit a 100 free spinov do online kasína.

MS v hokeji 2023 prehľad

Sledujte všetko podstatné o MS v hokeji 2023 a buďte neustále v obraze.

Zdroj: ifortuna.sk, tipsport.sk, doxxbet.sk, nike.sk, synottip.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest