Ako tipovať MS v hokeji 2024 – kurzy, stávky, bonusy zadarmo

Zaujíma vás, kde a ako tipovať MS v hokeji 2024? Pozrite si v našom článku kompletný prehľad o tom, kde nájdete tie najlepšie kurzy na MS v hokeji, aké môžete uzatvoriť stávky a kto ponúka najlepšie bonusy zadarmo! 

CHCEM SI TIPNÚŤ

Ako tipovať MS v hokeji 2024

Pokiaľ sa pýtate, ako tipovať MS v hokeji 2024, tak odpoveď je jednoduchá.

Keďže majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú jedným z najväčších športových podujatí, kurzy na MS v hokeji nájdete v každej stávkovej spoločnosti na Slovensku.

Kde si vsadiť na MS v hokeji

Kurzy na MS v hokeji 2024

Najlepšie kurzy na MS v hokeji 2024 nájdete vo všetkých veľkých stávkových kanceláriách na Slovensku, ako sú Fortuna, Tipsport, Doxxbet, Niké či Synottip.

Stávky na MS v hokeji tu nájdete rôzne. Môžete si staviť napríklad na celkové umiestnenie určitej krajiny na šampionáte či štatistiky, ako sú počet strelených gólov na šampionáte a pod..

Nechýbajú ani stávky na samotné zápasy, kde okrem víťaza môžete tipovať aj strelcov, počet striel, striedanie brankára, atď.

Ak sa neviete rozhodnúť, v ktorej stávkovej kancelárii si tipnúť na MS v hokeji, pomôcť vám môže aj výška bonusu pre nových hráčov, ktoré tieto spoločnosti ponúkajú.

Stavte si na MS v hokeji s bonusom
TIPSPORT 30 € zadarmo STAV SI ›
FORTUNA 70 € bez rizika STAV SI ›
DOXXBET 30 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
SYNOTTIP 50 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Tipsport stávky na MS v hokeji

Tipsport stávky na MS v hokeji sú u tipérov veľmi obľúbené. Stávková spoločnosť vypisuje kurzy nielen na výsledok zápasu, ale staviť si môžete na počet gólov v jednotlivých tretinách, počet dvojminútových vylúčení, počet striel či padne gól v oslabení a mnoho ďalšieho.

TIPUJTE V TIPSPORTE

Pre ešte väčšiu zábavu počas majstrovstiev sveta v hokeji prichádza Tipsport taktiež so zaujímavou tipovačkou o ceny za 280 000, ale zapojiť sa môžete napríklad aj do súťaže o 2024 lístkov na šampionát a zaujímavé ceny na vás čakajú aj v Tipsport Fantasy.

Tipsport má taktiež svoju TV Tipsport, na ktorej nájdete nielen všetky zápasy z MS v hokeji live, ale tiež live prenosy z ďalších hokejových súťaží, ako sú NHL či Tipos extraliga.

Tipsport bonus bez vkladu

Stávková spoločnosť Tipsport navýšila počas Majstrovstiev sveta v hokeji svoj bonus bez vkladu a to až na 30 eur zadarmo. Pokiaľ ešte nemáte účet v Tipsporte, odporúčame sa zaregistrovať práve počas MS v hokeji.

Tento bonus je bez vkladu, čo znamená, že nie je viazaný na váš prvý vklad a získate ho v podobe netov už po registrácii.

Tipsport bonus 30 eur na MS v hokeji

Fortuna stávky na MS v hokeji

Jedna z najznámejších stávkových kancelárií, ktorá ponúka stávky na MS v hokeji je Fortuna. Okrem širokej ponuky rôznych stávok si Fortuna pre svojich hráčov k MS pripravila špeciálny betbuilder, hokejový maratón či bonus na stávku bez rizika.

TIPUJTE VO FORTUNE

Fortuna stávka bez rizika 70 eur

Najzaujímavejším bonusom Fortuny je rozhodne stávka bez rizika 70 eur, ktorá je počas MS v hokeji navýšená z pôvodného bonusu 30 eur.

Platí pre nových hráčov a týka sa prvej stávky s minimálnym kurzom 2.00, ktorú treba uzavrieť najneskôr 7 dní od aktivácie herného účtu. Presná hodnota bonusu je určená výškou vášho prvého vkladu, a to až do 70 Eur.

Pokiaľ tak bude váš tiket nevýherný, získate vklad z vašej prvej stávky. Okrem toho prvých 1000 nových hráčov získava automaticky hokejový dres Slovenska.

Fortuna bonus 70€ bez rizika zadarmo

Fortuna Majstrovský kalendár

Fortuna pre fanúšikov hokeja pripravila fantastickú akciu Majstrovský kalendár, v ktorej počas 17 dní šampionátu získavate skvelé bonusy.

Pre získanie bonusov sa stačí vždy v daný deň prihlásiť do akcie kliknutím na ”Zapoj sa do dnešnej akcie” a užívajte si štedré odmeny.

FORTUNA MS KALENDÁR 

Okrem spomínaných akcii sa môžete zapojiť vo Fortune do Hokejového maratónu, kde hráte o ceny za 10 000 Eur a s Betbuilderom vyhrávate počas MS v hokeji o 30% viac!

Doxxbet kurzy na MS v hokeji

Kurzy Doxxbet na MS v hokeji sú veľmi populárne a to najmä kvôli MMA bojovníkovi menom Attila Végh, ktorý je tvárou stávkovej kancelárie Doxxbet a pred každým väčším športovým podujatím sa môžeme tešiť na jeho vtipné reklamy.

Doxxbet bonus zadarmo

Stávková kancelária Doxxbet navýšila bonus na prvú stávku bez rizika na 30€ zadarmo.

Fanúšikovia hokeja sa v Doxxbete môžu tešiť na zaujímavú odmenu ”5 € na každý deň počas MS v hokeji” a chytiť môžete slušný Fríbet.

Ako získať ako získať Fríbet 5 EUR?

  • Pretipujte na tiketoch 10€ u 1 deň.
  • Na každom tikete musíte mať 5 a viac udalostí.
  • Na tikete musí byť kurz minimálne 5.00.
  • Tikety musia byť vyhodnotené v deň akcie.

TIPUJTE V DOXXBETE

Doxxbet vysiela takisto množstvo live prenosov cez svoj stream, avšak MS v hokeji tento rok v ponuke vysielania nemajú.

Doxxbet 5 eur bonus

Kurzy na MS v hokeji od Niké

Kurzy na MS v hokeji od Niké sú veľmi lákavé a staviť si môžete na rôzne udalosti. Stávková spoločnosť Niké si navyše pre svetový šampionát pripravila akciu s názvom ”Pohodové majstrovstvá”.

TIPUJTE V NIKÉ

Akcia spočíva v tom, že Niké vám vráti vklad z nevýherných tiketov. V termíne od 10. do 26.5. vám dá Niké naspäť 5€ denne spolu teda 75 EUR.

  • Bonus získavate prestavovaním sumy min. 10€ v daný deň
  • Do sumy sa započitajú len nevýherné tikety s celkovým kurzom 5.00.
  • Tiket s minimálnym kurzom 5.00 musí byť podaný a vyhodnotený v ten istý deň

Okrem toho naďalej prebieha registračný bonus 20 eur zadarmo, ktorý získate v podobe nikov po aktivácii herného účtu.

Stávky na MS v hokeji od Synottip

Pokiaľ sa chcete popri sledovaní hokeja zabaviť, využiť môžete aj stávky na MS v hokeji od Synottipu. Táto stávková spoločnosť si nenechá ujsť ani tento svetový šampionát v hokeji a patrične sa naň pripravila.

TIPUJTE V SYNOTTIPE

Pre hokejových fanúšikov si Synottip pripravil Majstrovský kalendár, v ktorom získavate fantastické bonusy počas MS hokej 2024. Stavte si na MS v ľadovom hokeji a získavate voľnu stávku na vybraný zápas slovenskej reprezentácie.

Teraz majú nový hráči možnosť získať bonus 50€ na stávku bez rizika a 5000 € vstupný bonus.

Synottip stávka bez rizika na MS v hokeji 2023

Ako tipovať MS v hokeji 2024?

Tipovať MS v hokeji 2024 môžete v ktorejkoľvek stávkovej kancelárii na Slovensku, pokiaľ máte 18 rokov. Urobiť tak môžete v kamennej pobočke alebo online na webe spoločnosti, či cez šikovné aplikácie stávkových kancelárií.

Ktorý bonus je najlepší?

Podľa nás má najlepší bonus stávková kancelária Fortuna, ktorá sa na MS v hokeji dobre pripravila a ponúka 70€ bez rizika, Majstrovský kalendár, hokejový maratón o ceny v hodnote 10 000€ a navýšený Betbuilder.

MS v hokeji 2024 prehľad

Sledujte všetko podstatné o MS v hokeji 2024 a buďte neustále v obraze.

Zdroj: ifortuna.sk, tipsport.sk, doxxbet.sk, nike.sk, synottip.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest