Kde sledovať MS v hokeji 2022 live – TV, online, video a live stream zadarmo!

Majstrovstvá sveta v hokeji bude opäť možné sledovať naživo. Hokejový turnaj je každoročne vysoko sledovaný a u fanúšikov hokeja veľmi obľúbený. Zistite ako a kde sledovať MS v hokeji 2022 live, prehlaď dostupných možností sledovania šampionátu v TV, PC, tablete, alebo na mobile zadarmo. 

MS v hokeji na TV Fortuna live

MS v hokeji 2022 online

Sledujte MS hokej live stream s bonusom

SLEDUJTE MS V HOKEJI 2022 LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 30 € bez rizika
Niké TV ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo

Kde sledovať MS v hokeji live

MS v hokeji live môžu hokejoví fanúšikovia sledovať hneď na niekoľkých vysielacích platformách.

MS v hokeji 2022, Fínsko

Tohtoročné MS v hokeji 2022 sa uskutočnia vo Fínsku od 13. do 29. mája 2022. Hrať sa bude v dvoch mestách, Helsinky a Tampere. Pozrite si ako sledovať MS v hokeji 2022 live stream, na akom programe naladiť TV prenos a kde spustiť online prenos na internete.

MS V HOKEJI 2022 – RÝCHLY PREHĽAD

5 možností ako sledovať MS v hokeji

Stretnutia MS v hokeji 2022 budete môcť pozerať cez online prenos, priame prenosy a záznamy v TV, audio prenosy v rozhlase alebo cez livestream stávkových kancelárii, ktorý budú vysielať na svojich online televíziách.

1 → TV PRENOS

MS v hokeji live na RTVS

Šampionát vysiela tradične RTVS. 64 komentovaných stretnutí si môžete vychutnať naživo v TV, alebo online na internete. Všetky zápasy reprezentácie Slovenska odvysiela kanál RTVS Šport live. Kanál ponúkne aj ďalšie live prenosy zápasov a tiež ich záznamy.

MS hokej na ČT sport živý prenos v TV

Priame prenosy z hokeja má už veľmi dlho pod svojimi krídlami Česká televízia (ČT sport), nie inak je tomu bude aj u MS v hokeji 2022. Na kanáli ČT sport live budete môcť sledovať drvivú väčšinu zápasov základných skupín a pochopiteľne všetky stretnutia play-off a boja o medaily.

TIP ❱ Prehľad športových kanálov na Slovensku ›

2 → LIVESTREAM

MS v hokeji 2022 livestream zadarmo

Skvelou možnosťou, ako sledovať MS hokej livestream na svojom pc, mobile, alebo tablete je live prenos stávkových kancelárii.

Všetky zápasy hokejového šampionátu si môžete vychutnať zadarmo prostredníctvom livestreamu na ich online televíziách →

Návod ako sledovať MS v hokeji 2022 live

  1. Registrujte sa vo Fortune a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ FORTUNA TV ▶

MS v hokeji na TV Fortuna live

3 → YOUTUBE

MS hokej live stream YouTube

MS hokej live stream bude možné sledovať naživo na oficiálnom IIHF Youtube kanáli. Live prenosy zápasov MS v hokeji budú na youtube bezplatne, ale budú podliehať geografickým obmedzeniam. Dobrá sprava je, že Slovensko a ani Česko na zozname blokovaných krajín nie je.

4 → ONLINE KOMENTÁR

Majstrovstvá sveta v hokeji online

Skvelou voľbou pre sledovanie zápasov z MS v hokeji live sú naše textové online prenosy, kde vďaka kvalitným komentárom zistíte priebeh každého zápasu. Ak nemôžete sledovať zápas v televízii, určite bez váhania zavítajte do sekcie Online prenosy.

5 → AUDIO PRENOS 

MS hokej audio prenos Slovenský rozhlas

Hokej bude aj na Rádiu Slovensko. Okrem podrobného každodenného spravodajstva počas konania hokejového šampionátu bude Rádio Slovensko prinášať všetky priame prenosy zápasov našej hokejovej reprezentácie.

MS v ľadovom hokeji na JOJ Šport

JOJ Group získala výhradné vysielacie práva na MS v ľadovom hokeji a bude jediným, kto bude môcť vysielať hokejový šampionát na území Slovenska od roku 2024 do 2028.

Televízia bude hokej vysielať na svojom športovom kanáli JOJ Šport live, ktorý je lákadlom hlavne pre vysielanie SP v alpskom lyžovaní.

MS hokej kurzová ponuka

Tipovať na zápasy MS je možné vo všetkých veľkých stávkových kanceláriách. Tipnite si, že Slováci postúpia zo skupiny.

MS v hokeji 2022 skupiny

A-skupina: Kanada, Francúzsko (Rusko vyradené z turnaja), Nemecko, Švajčiarsko, SLOVENSKO, Dánsko, Kazachstan, Taliansko
B-skupina: Fínsko, USA, Česko, Švédsko, Lotyšsko, Nórsko, Rakúsko (Bielorusko vyradené z turnaja), Veľká Británia

MS 2022 program, výsledky, tabuľky

Nielen pre MS v hokeji je tým najlepším zdrojom športových štatistík výsledkový portál Flashscore. Nájdete tu aj štatistiky, videozostrihy dôležitých okamihov a preklikať sa môžete až k detailom jednotlivých hráčov a ich úspechoch aj na klubovej úrovni.

Novinky z IIHF Ice Hockey Championship

Hlavným centrom informácií z majstrovstiev sveta je pochopiteľne oficiálny web IIHF (iihf.com) Medzinárodnej hokejovej federácie. Nájdete na ňom všetky možné štatistiky, súpisky tímov, rozvrh súťaže a jednoduché textové prenosy, ale len v angličtine.

Zdroj: wikipedia, youtube, rtvs.sk, ceskatelevize.cz, tipsport.sk, ifortuna.sk, sofascore.com, flashscore.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest