Kde sledovať MS v hokeji 2021 naživo? Pozrite si kompletný prehľad!

Zdieľaní

Majstrovstvá sveta v hokeji bude opäť možné sledovať naživo. Hokejový turnaj je každoročne vysoko sledovaný a u fanúšikov hokeja veľmi obľúbený. Zistite ako a kde sledovať MS v hokeji 2021, prehlaď dostupných možností sledovania šampionátu v TV, PC, tablete, alebo na mobile.

Stretnutia MS 2021 budete môcť sledovať prostredníctvom online internetových prenosov, priamych prenosov a záznamov v TV či prenosov v rozhlase, alebo livestream na youtube.

MS v hokeji 20121 v Lotyšsku

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2021 sa uskutočnia od 21. mája do 6. júna 2021 v Lotyšsku. Pôvodne malo hokejový šampionát spoluorganizovať aj Bielorusko, no pre zlú politickú situáciu v krajine, sa IIHF rozhodla odobrať MS tejto krajine.

A-skupina: Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, SLOVENSKO, Dánsko, Bielorusko, Veľká Británia
B-skupina: Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Lotyšsko, Nórsko, Taliansko, Kazachstan

Program Slovenska na MS v hokeji 2021

  • 21. mája: Bielorusko – Slovensko
  • 23. mája: Veľká Británia – Slovensko
  • 24. mája: Slovensko – Rusko
  • 27. mája: Slovensko – Švajčiarsko
  • 29. mája: Slovensko – Dánsko
  • 30. mája: Švédsko – Slovensko
  • 1. júna: Slovensko – Česko

Budú MS v hokeji 2021 s divákmi v hľadisku?

Situácia ohľadne pandémie COVID-19 sa v Lotyšsku zlepšila natoľko, že by diváci mohli byť na štadiónoch, IIHF by bola spolu s miestnym organizačným výborom pripravená iniciovať ponuku lístkov do troch dní od schválenia vládou mať fanúšikov v hľadisku.

MS V HOKEJI 2021
Termín 21. 5. – 6. 6. 2021
Miesto Riga, Lotyšsko
Štadión Arena Riga, Olympic Sports Centre
Počet tímov 16
Počet zápasov 64
TV prenosy RTVS, ČT Sport
Live stream TV Tipsport, Fortuna TV
Posledný víťaz Fínsko (2019)
Najúspešnejší tím Rusko (27.titulov)
Web IIHF.com

Kde sledovať MS v hokeji naživo?

Diváci si môžu vybrať z kompletnej ponuky prenosov televíziou, vďaka ktorým nemusia prísť ani o jeden jediný zápas. Skvelú hokejovú ponukou nás bude opäť zásobovať RTVS, ale český športový kanál ČT Sport a ďalšie zahraničné televízie, ktoré svojimi prenosy kompletne online pokryjú všetky zápasy na hokejovom šampionáte.

Ako sledovať MS v hokeji na Slovensku live?

Hokejoví fanúšikovia môžu sledovať MS 2021 v priamom prenose, hneď na niekoľkých vysielacích platformách. Asi tou najzakladanejšou je RTVS, alebo aj u nás dostupná Česka televízia.

MS v hokeji na RTVS live prenosy

Hlavnú pozornosť vo vysielaní RTVS budú mať zápasy skupiny A, v ktorej hrá aj reprezentácia Slovenska.  64 komentovaných stretnutí by mala Slovenská televizia vysielať naživo na špeciálnom hokejovom webe, alebo na internetovom kanály.

RTVS online vysielanie tu ›
Hokej naživo RTVS online stream ›

MS hokej na ČT sport živě

Priame prenosy z hokeja má už veľmi dlho pod svojimi krídlami Česká televízia, nie inak je tomu bude aj u MS v hokeji 2021. Na kanáloch ČT Šport, prípadne ČT2 budeme môcť sledovať drvivú väčšinu zápasov základných skupín a pochopiteľne všetky stretnutia play off a boja o medaily.

Na webe mshokej.cz nájdete živé hokejové prenosy všetkých 64 zápasov, ich archív, zostrihy, rozhovory alebo rozobrané situácie pomocou elektronickej ceruzky.

ČT sport  živé vysielanie live › 
ČT sport online vysielanie na interente ›

MS v hokeji 2021 LIVE Prenosy zadarmo

Úplne novou možnosťou ako sledovať všetky zápasy MS v hokeji LIVE na svojom pc, mobile, alebo tablete sú Live prenosy vysielané  na TV Tipsport, alebo Fortuna TV zadarmo.

Spustiť TV Tipsport tu ›
Spustiť Fortuna TV tu ›

Majstrovstvá sveta v hokeji ONLINE na internete

Skvelou voľbou pre sledovanie zápasov z MS v hokeji live sú naše online prenosy, kde vďaka kvalitným komentárom zistíte priebeh každého zápasu. Ak nemôžete sledovať zápas v televízii, určite bez váhania zavítajte do sekcie Online prenosy.

Sledujte Online prenosy na 7sport.sk ›

Kde zo zahraničia sledovať online MS v hokeji

MS hokej Youtube stream

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2021 bude možné naživo sledovať na oficiálnom IIHF Youtube kanáli. Živé prenosy zápasov MS v hokeji budú na youtube bezplatne, ale budú podliehať geografickým obmedzeniam. Dobrá sprava je, že Slovensko a ani Česko na zozname blokovaných krajín nie je.

Spustiť Youtube kanál ›

Rádio RTVS – Slovenský rozhlas

Hokej bude aj na Rádiu Slovensko. Okrem podrobného každodenného spravodajstva počas konania hokejového šampionátu bude Rádio Slovensko prinášať všetky priame prenosy zápasov našej hokejovej reprezentácie.

Spustiť Rádio Slovensko live ›

Kde nájsť štatistiky, tabuľky, výsledky, aktuality a tipy z MS?

IIHF – Ice Hockey Championship

Hlavným centrom informácií z majstrovstiev sveta je pochopiteľne oficiálny web IIHF (iihf.com) Medzinárodnej hokejovej federácie. Nájdete na ňom všetky možné štatistiky, súpisky tímov, rozvrh súťaže a jednoduché textové prenosy. Ale len v angličtine.

Live výsledky, tabuľky a program z MS 2019

Nielen pre MS v hokeji je tou najlepším zdrojom športových štatistik pre široké spektrum športov. Flashscore (Livesport.cz) má výborné a prehľadné textové prenosy všetkých zápasov. K nim zobrazuje aj štatistiky, videozostrihy dôležitých okamihov a preklikať sa môžete až k detailom jednotlivých hráčov a ich úspechoch aj na klubovej úrovni. Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Športové štatistiky na jednom mieste

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou volbou pre získanie podrobných štatistik pre majstrovstvá sveta v hokeji.

Kde si môžete staviť na MS v hokeji?

Tipovať na zápasy MS bude možné na všetkých veľkých stávkových kanceláriách.

Vzhľadom na to, že MS sa budú hrať na Slovensku, dá sa očakávať obrovský záujem zo strany hokejistov aj fanúšikov. To by malo znamenať zvýšenú kvalitu kádra rovnako ako podporu na tribúnach.

Tipnite si, že Slováci si postúpia zo skupiny.

Tipsport.sk ›
iFortuna.sk ›
Nike.sk ›
Doxxbet.sk ›

Zdroj: wikipedia, youtube, rtvs.sk, ceskatelevize.cz, tipsport.sk, ifortuna.sk, sofascore.com, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest