Tipsport bonus bez nutnosti vkladu 20 EUR ZADARMO

Ako a kde sledovať finále MS v hokeji 2020 naživo? Pozrite si kompletný prehľad!

Zdieľaní

Majstrovstvá sveta v hokeji bude opäť možné sledovať naživo. Fanúšikovia hokeja, ktorí sa nemôžu pozrieť na zápasy priamo v mieste konania samozrejme o hokejový zážitok, ktorým toto MS v hokeji bezpochyby bude, neprídu.

Stretnutia MS 2019 budete môcť sledovať naživo priamo na štadióne, alebo prostredníctvom online internetových prenosov, priamych prenosov a záznamov v TV či prenosov v rozhlase, alebo livestream na youtube.

MS v hokeji 2019 na Slovensku

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 /10. – 26. mája/ Bratislava, Košice.

A-skupina (Košice): Kanada, USA, Fínsko, Nemecko, SVK, Dánsko, Francúzsko, Veľká Británia
B-skupina (Bratislava): Švédsko, Rusko, Česko, Švajčiarsko, Nórsko, Lotyšsko, Rakúsko, Taliansko

Výsledky Slovenska na MS v hokeji 2019 – VIDEO zostrihy

  • 10. mája: USA – Slovensko (1:4Video ›
  • 11. mája: Slovensko – Fínsko (2:4Video ›
  • 13. mája: Slovensko – Kanada (5:6Video ›
  • 15. mája: Nemecko – Slovensko (3:2Video ›
  • 17. mája: Francúzsko – Slovensko (3:6Video ›
  • 18. mája: Velká Británia– Slovensko (1:7Video ›
  • 21. mája: Slovensko – Dánsko (2:1 sn) Video ›

MS 2019 v hokeji sú v poradí už osemdesiate tretie. Počas 16 dní nás čaká dokopy 64 zápasov, z toho 56 súbojov v základných skupinách a 8 vo vyraďovacej fáze.

Neprehliadnite ❱ Všetko o MS v hokeji 2019 na jednom mieste »

MS v hokeji 2019 na Slovensku - program zápasov a rozpis playoff

Kde sledovať MS v hokeji naživo?

Diváci si môžu vybrať z kompletnej ponuky prenosov televíziou, vďaka ktorým nemusia prísť ani o jeden jediný zápas. Skvelú hokejovú ponukou nás bude opäť zásobovať RTVS, ale český športový kanál ČT Sport a ďalšie zahraničné televízie, ktoré svojimi prenosy kompletne online pokryjú všetky zápasy na hokejovom šampionáte.

Ako sledovať MS v hokeji na Slovensku live?

Pre Slovákov bude tento rok príjemným spestrením, že sa budú konať v našich dvoch najväčších mestách – v Bratislave a Košiciach. Ak si ale zápasy nepôjdete pozrieť na štadióny, RTVS odvysiela v TV všetky zápasy zo šampionátu.

MS v hokeji na RTVS live prenosy

Tohtoročné Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji rovnako ako v predchádzajúcich rokoch prináša naživo Slovenská televízia.

Od 10. až do 26. mája RTVS z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji na Slovensku odvysiela 35 priamych prenosov. Všetky duely slovenskej reprezentácie prinesie v priamom prenose STV 1 (Jednotka) a STV 2 (Dvojka).

Hokejový šampionát bude možné sledovať taktiež online v HD na počítači, tablete, alebo mobile. RTVS má pripravený špeciálny hokejový web hokej.rtvs.sk, na ktorom, ale uvidíte iba zápasy slovenskej reprezentácie, špecializované relácie a MS v kocke. Pôjde o bezplatné online vysielanie.

RTVS online vysielanie tu ›
Hokej naživo RTVS online stream ›

MS hokej na ČT sport živě

Priame prenosy z hokeja má už veľmi dlho pod svojimi krídlami Česká televízia, nie inak je tomu bude aj u MS v hokeji 2019. Na kanáloch ČT Šport, prípadne ČT2 budeme môcť sledovať drvivú väčšinu zápasov základných skupín a pochopiteľne všetky stretnutia play off a boja o medaily.

Česká televízia získala práva na vysielanie všetkých zápasov ako tradičnými cestami, tak i cez internet. Na webe mshokej.cz nájdete živé hokejové prenosy všetkých 64 zápasov, ich archív, zostrihy, rozhovory alebo rozobrané situácie pomocou elektronickej ceruzky.

ČT sport  živé vysielanie live › 
ČT sport online vysielanie na interente ›

MS v hokeji 2019 LIVE Prenosy zadarmo

Úplne novou možnosťou ako sledovat všetky zápasy MS v hokeji LIVE na svojom pc, mobile, alebo tablete sú Live prenosy výsielané  na TV Tipsport, alebo Fortuna TV zadarmo.

Spustiť TV Tipsport tu ›
Spustiť Fortuna TV tu ›

Majstrovstvá sveta v hokeji ONLINE na internete

Skvelou voľbou pre sledovanie zápasov z MS v hokeji live sú naše online prenosy, kde vďaka kvalitným komentárom zistíte priebeh každého zápasu. Ak nemôžete sledovať zápas v televízii, určite bez váhania zavítajte do sekcie Online prenosy.

Sledujte Online prenosy na 7sport.sk ›

Kde zo zahraničia sledovať online MS v hokeji

MS hokej Youtube stream

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 bude možné naživo sledovať na oficiálnom IIHF Youtube kanáli. Živé prenosy zápasov MS v hokeji budú na youtube bezplatne, ale budú podliehať geografickým obmedzeniam. Dobrá sprava je, že Slovensko a ani Česko na zozname blokovaných krajín nie je.

Spustiť Youtube kanál ›

Rádio RTVS – Slovenský rozhlas

Hokej bude aj na Rádiu Slovensko. Okrem podrobného každodenného spravodajstva počas konania hokejového šampionátu bude Rádio Slovensko prinášať všetky priame prenosy zápasov našej hokejovej reprezentácie.

Spustiť Rádio Slovensko live ›

Kde nájsť štatistiky, tabuľky, výsledky, aktuality a tipy z MS?

IIHF – Ice Hockey Championship

Hlavným centrom informácií z majstrovstiev sveta je pochopiteľne oficiálny web IIHF (iihf.com) Medzinárodnej hokejovej federácie. Nájdete na ňom všetky možné štatistiky, súpisky tímov, rozvrh súťaže a jednoduché textové prenosy. Ale len v angličtine.

Live výsledky, tabuľky a program z MS 2019

Nielen pre MS v hokeji je tou najlepším zdrojom športových štatistik pre široké spektrum športov. Flashscore (Livesport.cz) má výborné a prehľadné textové prenosy všetkých zápasov. K nim zobrazuje aj štatistiky, videozostrihy dôležitých okamihov a preklikať sa môžete až k detailom jednotlivých hráčov a ich úspechoch aj na klubovej úrovni. Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Športové štatistiky na jednom mieste

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou volbou pre získanie podrobných štatistik pre majstrovstvá sveta v hokeji.

Kde si môžete staviť na MS v hokeji?

Tipovať na zápasy MS bude možné na všetkých veľkých stávkových kanceláriách.

Vzhľadom na to, že MS sa budú hrať na Slovensku, dá sa očakávať obrovský záujem zo strany hokejistov aj fanúšikov. To by malo znamenať zvýšenú kvalitu kádra rovnako ako podporu na tribúnach.

Tipnite si, že Slováci si postúpia zo skupiny.

Tipsport.sk ›
iFortuna.sk ›
Nike.sk ›
Doxxbet.sk ›

Livestream MS v hokeji 2019 na Fortuna TV zadarmo
Livestream MS v hokeji 2019 na Fortuna TV zadarmo

Zdroj: wikipedia, youtube, rtvs.sk, ceskatelevize.cz, tipsport.sk, ifortuna.sk, sofascore.com, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest