NHL Fantasy liga na Tipsporte: Pravidlá, ceny, bodovanie, registrácia

NHL Fantasy liga na Tipsporte je možnosťou pre všetkých hokejových fanúšikov si poskladať svoj vlastný imaginárny tím. Vďaka tomu môžete hrať o nety, ktoré sa dajú využiť na stávkovanie. Pozrite si pravidlá tejto súťaže, o aké ceny sa hrá, ako funguje bodovanie a priebeh registrácie. 

NHL Fantasy liga

NHL program sa naplno rozbehol a stávková kancelária Tipsport priniesla svojim registrovaným zákazníkom súťaž s názvom NHL Fantasy liga.

Ide o jedinečnú možnosť u nás, keďže oficiálnu NHL Fantasy ligu neponúka nikto iný.

Zapojiť sa môže ktokoľvek, kto sa zaregistruje do Tipsportu, keďže táto súťaž je úplne zdarma s cenami za 17,3 milióna herných netov (173 000€). Zistite všetko podstatné v našom článku.

NHL Fantasy Liga Tipsport

Tipsport NHL Fantasy

Tipsport Fantasy NHL pravidlá

Súťaž Tipsport Fantasy NHL má jasné pravidlá. Každé kolo zápasov NHL live je možnosť pre hráčov vyhrať nety, ktoré sa potom dajú využiť na stávkovanie.

Základné body pravidiel vám zhrnieme v zozname nižšie.

 1. Pre zapojenie sa do súťaže je nutné byť registrovaný na webe tipsport.sk
 2. Každé kolo zápasov si zložíte tím zo šiestich hráčov (brankár, dvaja obrancovia, traja útočníci), pričom nezáleží na tom, koľko duelov sa v ten deň hrá (kolo je rozohrané, aj keď je na programe len jeden zápas)
 3. Na zloženie tohto tímu máte virtuálny finančný strop 100 miliónov dolárov, za ktorého prípadne prekročenie je percentuálna penalizácia (odčítanie zisku bodov v prípade výhry)
 4. Každý hráč si môže zvoliť aj kapitána svojho tímu, ktorého body sa vďaka tomu znásobujú
 5. Každý hráč si môže vybrať aj troch náhradníkov (jedného na každý post), ktorých hodnota však musí byť nižšia, ako hodnota hráčov základnej zostavy
 6. Hráči si môžu zostavy na jednotlivé kolá zvoliť až na 14 dní dopredu
 7. Vybrať zostavu v jednotlivých kolách si môžete až do začiatku posledného zápasu daného kola

NHL Fantasy liga bodovanie

Bodovanie NHL Fantasy na Tipsporte je pomerne jednoduché, no treba povedať, že aj dosť rozvetvené. Útočníci, obrancovia aj brankári sú bodovaní rôzne za rovnaké akcie (góly, asistencie, vylúčenia…).

V bodovaní sa prihliada tiež na to či hráč dal gól/prihral na gól pri rovnovážnom stave (5 na 5, 4 na 4, 3 na 3), v presilovke, či v oslabení. Boduje sa taktiež to, či tím vami vybraného hráča zvíťazil, alebo nie.

Dôležité je taktiež poznamenať, že za vylúčenia, prehry a v prípade brankárov – obdržané góly, sa body hráčom odčítavajú. Kompletné informácie o bodovaní nájdete na priloženom linku tipsport.sk.

Tipsport Fantasy NHL registrácia

Registrácia do Tipsport Fantasy NHL je úplne jednoduchá. Stačí sa pridať do najväčšej komunity stávkarov v Tipsporte a pri registrácii navyše viete získať aj bonus 20€ na prvé stávky.

Okrem tejto súťaže tu môžete zároveň aj sledovať priame prenosy zo všetkých zápasov celej sezóny, takže viete na vlastné oči pozerať ako hrajú Slováci v NHL.

Návod, ako hrať NHL Fantasy online zadarmo

 1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa do svojho účtu
 2. Kliknite na sekciu „FANTASY“ a z ponuky líg si vyberte „NHL“
 3. Teraz môžete zostavovať svoj tím a hrať s ostatnými hráčmi o nety

Ceny v súťaži, výhercovia Fantasy NHL

Ceny v súťaži Fantasy NHL sa udeľujú jednotlivým výhercom na troch úrovniach. Základný zoznam odmien si môžete pozrieť nižšie.

 • Denné ceny – dotácia 64 000 netov (640€) sa rozdelí medzi najlepších 500 hráčov daného kola, ktorí získajú od 4000 netov pre celkového víťaza, po 40 netov pre posledných 250 trénerov
 • Mesačné ceny – dotácia 486 000 netov (4860€) sa rozdelí medzi najlepších 1500 hráčov celého kalendárneho mesiaca, ktorí získajú od 20 000 netov pre celkového lídra, po 100 netov pre posledných 500 trénerov
 • Sezónne ceny – dotácia 2 400 000 netov (24 000€) sa rozdelí medzi najlepších 5000 hráčov celého ročníka, ktorí získajú od 400 000 netov pre víťaza celej sezóny, po 100 netov pre posledných 1500 trénerov

Kompletný prehľad cien pre jednotlivé výherné umiestnenia na všetkých troch úrovniach nájdete na linku tipsport.sk/fantasy/ceny.

NHL Fantasy Liga Tipsport

NHL na Tipsporte

Ako sme spomínali, okrem skvelej súťaže zdarma – NHL Fantasy liga, môžete na Tipsporte sledovať aj celú sezónu NHL od základnej časti až po finálové zápasy play-off, vrátane duelov pod holým nebom či All Star Game.

Samozrejme, nechýba bohatá kurzová ponuka na zápasy NHL, či tematické hokejové fóra a diskusie k samotnej Fantasy lige. Neváhajte sa pripojiť do Tipsportu a užívajte si najlepší hokej na svete.

Zdroj: tipsport.sk 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest