Ako sledovať UFC live – TV, online prenosy, livestream na mobile!

UFC je najlepšou a najpopulárnejšou MMA organizáciou na svete. Turnaje UFC sledujú milióny a milióny divákov. Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať UFC live v Čechách a na Slovensku. 

UFC LIVE dnes: Oliveira vs. Poirier (11.12.)

Turnaj UFC 269 s očakávaným súbojom Oliveira vs. Poirier si budete môcť pozrieť v priamom prenose pomocou niekoľkých možností.

Galavečer bude vysielaný na televíznych kanáloch, online livestreamoch či PPV.

UFC 269: Oliveira vs. Poirier Live

Možnosti, ako sledovať UFC 269: Oliveira vs. Poirier live v sobotu/nedeľa (11.12.2021)

  1. TV – Premier Sport – (celý turnaj)
  2. Live prenos – VOYO – (celý turnaj)
  3. Live Stream – TV Tipsport –  (celý turnaj)
  4. Live Stream – Fortuna TV –  (celý turnaj)
  5. Live Stream – TV Niké – (celý turnaj)
  6. PPV – UFC Fight Pass – (celý turnaj)
  7. Stream – Youtube TV, Hulu –  (celý turnaj)

🔴 Kliknite tu a sledujte turnaj UFC online ››

UFC LIVE v TV, online, mobil

Sledujte prehľad všetkých možností, ako sledovať UFC naživo!

Kalendár MMA turnajov na rok 2021 ›

1️⃣ UFC live na Premier Sport TV Prenos

Od januára 2021 si môžete pozrieť všetky turnaje UFC v priamom prenose na televíznej stanici Premier Sport. Live prenosy UFC tak prechádzajú z Nova Sport na konkurenčný športový kanál Premier Sport.

Ten, odvysiela hlavnú kartu z každého turnaja. Prelims kartu bude Premier Sport vysielať len v tom prípade, že by na nej zápasil buď slovenský, alebo český bojovník. Tých, je v UFC v súčasnosti skutočne mnoho a v najbližších rokoch sa tak predpokladá, že ich zápasy uvidíme čoraz častejšie.

Online vysielanie UFC zápasov na Premier Sport

UFC turnaje si môžete pozrieť naživo aj prostredníctvom služby DIGI GO, ktorú si môžete spustiť na vašom tablete či mobile. Vďaka tejto službe je možné spustiť kanál Premier Sport a sledovať tak UFC online na internete.

2️⃣ UFC live vysielanie na VOYO online prenos

Všetky UFC turnaje odvysiela aj digitálna služba VOYO, ktorá okrem UFC ponúka aj možnosť sledovať poľskú MMA organizáciu KSW či stovky filmov a seriálov v predstihu.

Túto digitálnu službu si môžete zakúpiť za 5,99 eur mesačne.

3️⃣ UFC live stream zadarmo na stávkových kanceláriách

Ideálnou možnosťou pre slovenských a českých MMA fanúšikov je live stream stávkových kancelárií, akými sú Tipsport a Fortuna, ktoré ich vysielajú prostredníctvom svojich online televízií TV Tipsport a Fortuna TV. Obe spoločnosti zakúpili vysielacie práva pre priamy prenos z galavečerov UFC a UFC Fight Night.

Na to, aby ste mohli sledovať turnaje UFC na týchto televíziách live, je potrebná registrácia do stávkovej kancelárie.

UFC live stream na TV Tipsport – bez poplatkov

Najnovšie si môžete zápasy z jednotlivých turnajov organizácie UFC pozrieť cez livestream na Tipsport TV úplne zdarma – zaregistrujte sa a využite túto super šancu!

Výhodou sledovania UFC na Tipsporte je fakt, že si na dané zápasy môžete staviť a to hneď s bonusom 20 EUR na prvé stávky.

UFC live na TV Tipsport ▷

Návod ako spustiť UFC na TV Tipsport nájdete tu ›

Sledujte UFC live prenos zadarmo - Makhmud Muradov online na TV Tipsport

UFC naživo na Fortuna TV – zadarmo

UFC zápasy môžete odteraz sledovať naživo úplne zadarmo na online Fortuna TV v sekcii Stávky LIVE. Rovnako ako u Tipsportu, tak aj tu je nutná bezplatná a rýchla registrácia.

Pre prístup k vysielaniu UFC a ďalších športov stačí za ostatných 7 dní natipovať akýkoľvek tiket a mať kladný zostatok na hráčskom účte.

UFC live na TV Fortuna ▷

Návod ako spustiť UFC na Fortuna TV nájdete tu ›

Sledujte MMA zápasy live na Fortuna TV

UFC live na TV Niké zadarmo

Ďalšou stávkovou kanceláriou, ktorá zaradila live zápasy z UFC do svojej ponuky je TV Niké, ktorú si môže zapnúť každý hráč, ktorý sa registruje do stávkovej kancelárie Niké.

V súvislosti s UFC Niké v minulosti pripravila zaujímavé bonusové akcie, v ktorých ste mohli získať stávku bez rizika v podobe Nikov ( nová mena Niké).

Využiť však môžete aj atraktívny vstupný bonus, kde za registráciu dostanete 20 EUR vo forme štyroch tiketov zadarmo.

UFC live na TV Niké ▷

Návod ako spustiť UFC na TV Niké nájdete tu ›

UFC online na Niké TV zadarmo

4️⃣ UFC online – živý prenos na PPV

Ďalšou z možností, ako sledovať UFC live z pohodlia domova je oficiálne PPV (Pay-Per-View), ktoré organizácia ponúka na každý svoj turnaj.

PPV od UFC má názov UFC Fight Pass a kúpiť si ho môžete už za 9,99 Eur na mesiac. Okrem samotných turnajov však Fight Pass ponúka náhľad do zákulisia či zaujímavé rozhovory so zápasníkmi.

5️⃣ UFC livestream na stream platformách

UFC live si môžete pozrieť aj vďaka populárnym streamovacím platformám, akými sú Youtube TV, alebo Hulu. Na nich totiž nájdete live prenos stanice ESPN, ktorá pravidelne vysiela všetky turnaje UFC.

↩️ UFC záznam

Záznam celých turnajov UFC a UFC Fight Night je možné si pozrieť hneď na druhý deň po turnaji na športovom kanáli Premier Sport.

UFC youtube video zostrihy zápasov online

Zostrihy z niektorých vybraných zápasov UFC nájdete aj na ich oficiálnom YouTube kanály, kde ich organizácia zverejňuje zadarmo pre svojich fanúšikov.

UFC video archív zápasov online

Ak ste nestihli niektorý z turnajov UFC, určite nemusíte zúfať, keďže zakúpením UFC Fight Pass, sa pre vás odomkne aj veľký archív turnajov a zápasov UFC, ktoré si môžete dookola prezerať.

🆗 UFC / MMA výsledky a štatistiky

Kompletné výsledky z jednotlivých turnajov organizácie UFC si môžete teraz pozrieť na stránke flashscore.sk, kde nájdete výsledky aj z iných turnajov MMA organizácií.

UFC kalendár 2021 – program najbližších turnajov

V tabuľke nižšie nájdete aktualizovaný zoznam najbližších galavečerov pre rok 2021, ktoré môžete sledovať v priamom prenose.

UFC 2021 – Sledujte LIVE
11.12.UFC 269: Oliveira vs. PoirierLas Vegas, Nevada (USA)
18.12.UFC Fight Night: Lewis vs. DaukausLas Vegas, Nevada (USA)
15.1.UFC Fight Night: Kattar vs. ChikadzeLas Vegas, Nevada (USA)
22.1.UFC 270: Ngannou vs. GaneAnaheim (USA)

Koniec UFC na Nova Sport

Live prenosy z turnajov UFC sme dlhé roky mohli vídavať na športovom kanáli Nova Sport, ktorý okrem iného vysiela aj živé prenosy z populárnej NHL.

Od roku 2021 však prenosy najlepšej MMA organizácie na svete na Nova Sporte konči a vy ich tak teraz môžete sledovať live na kanáli Premier Sport, alebo zdarma prostredníctvom live streamu na TV Tipsport, alebo Fortuna TV.

Čo je to UFC?

UFC organizácia je najväčšou a najlepšou MMA organizáciou na svete.  V UFC bojujú tí najlepší MMA zápasníci sveta, medzi ktorých sa v poslednej dobe prebojoval aj Jirka Procházka či obľúbený Makhmud Muradov. Prvým Slovákom v prestížnom UFC sa stal Ľudovít „Lajoš“ Klein.

V Čechách a na Slovensku podobnú úlohu, ako UFC vo svete, zastupuje organizácia Oktagon MMA, ktorá na našom území najviac spopularizovala MMA.

Ako sledovať bojové športy naživo

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

Zdroj: ufc.com, youtube.com, sport.tn.nova.cz, wikipedia.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest