Ako sledova┼ą UFC live – TV a online prenosy, livestream na mobile!

Zdie─żan├ş

UFC je najlep┼íou a najpopul├írnej┼íou MMA organiz├íciou na svete. Turnaje UFC sleduj├║ mili├│ny a mili├│ny div├íkov. Pozrite sa na v┼íetky dostupn├ę mo┼żnosti, ako sledova┼ą UFC live v ─îech├ích a na Slovensku.┬á

UFC LIVE v TV, online, mobil

Sledujte preh─żad v┼íetk├Żch mo┼żnost├ş, ako sledova┼ą UFC na┼żivo!

─îo je to UFC?

UFC organiz├ícia je najv├Ą─Ź┼íou a najlep┼íou MMA organiz├íciou na svete.┬á V UFC bojuj├║ t├ş najlep┼í├ş MMA z├ípasn├şci sveta, medzi ktor├Żch sa v poslednej dobe prebojoval aj Jirka Proch├ízka ─Źi ob─ż├║ben├Ż Makhmud Muradov.

Prv├Żm Slov├íkom v prest├ş┼żnom UFC sa stal ─Żudov├şt „Lajo┼í“ Klein.

V ─îech├ích a na Slovensku podobn├║ ├║lohu, ako UFC vo svete, zastupuje organiz├ícia Oktagon, ktor├í na na┼íom ├║zem├ş najviac spopularizovala MMA.

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o MMA orgraniz├ícii Oktagon ÔÇ║

UFC 2020 – program najbli┼ż┼í├şch turnajov

V tabu─żke ni┼ż┼íie n├íjdete aktualizovan├Ż zoznam najbli┼ż┼í├şch galave─Źerov pre rok 2020, ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą v priamom prenose.

UFC 2020 Sledujte LIVE
25.10. UFC 254: Nurmagomedov vs Gaethje UFC Fight Island, Abu Dhabi
31.10. UFC Fight Night 181: Muradov vs Holland UFC Apex, Las Vegas, USA
7.11. UFC Fight Night 182: Santos vs Teixeira UFC Apex, Las Vegas, USA
21.11. UFC 255: Figueiredo vs Perez UFC Apex, Las Vegas, USA

Kalend├ír MMA turnajov na rok 2020 ÔÇ║

1´ŞĆÔâú UFC live na Nova Sport 2 TV

Takmer v┼íetky turnaje, ktor├ę UFC organizuje si m├┤┼żete teraz vychutna┼ą z pohodlia domova live na ┼íportovom kan├íli Nova Sport 2 live.

Na ├║zem├ş ─îiech a Slovenska ide o jedin├║ telev├şznu stanicu, ktor├í UFC vysiela Live.

Ve─żkou pridanou hodnotou Nova Sport 2 je fakt, ┼że v pr├şpade ak bojuje na danom turnaji nejak├Ż ─Źesk├Ż z├ípasn├şk, stanica v┼żdy k├║pi pr├íva na prelims kartu, aby ste si mohli vychutna┼ą plnohodnotn├Ż turnaj.

Sledova┼ą UFC turnaje na Nova Sport 2 je skuto─Źne ve─żk├Ż z├í┼żitok, ke─Ć┼że m├┤┼żete by┼ą svedkami tak├Żch skvel├Żch knockautov, ako je napr├şklad tento.

TIP ÔŁ▒ Preh─żad ako sledova┼ą MMA z├ípasy live ÔÇ║

2´ŞĆÔâú UFC online – ┼żiv├Ż prenos na PPV

Druhou z mo┼żnost├ş, ako sledova┼ą UFC live z pohodlia domova je ofici├ílne PPV (Pay-Per-View), ktor├ę organiz├ícia pon├║ka na ka┼żd├Ż svoj turnaj.

PPV od UFC m├í n├ízov UFC Fight Pass a k├║pi┼ą si ho m├┤┼żete u┼ż za 9,99 Eur na mesiac. Okrem samotn├Żch turnajov v┼íak Fight Pass pon├║ka n├íh─żad do z├íkulisia ─Źi zauj├şmav├ę rozhovory so z├ípasn├şkmi.

3´ŞĆÔâú UFC livestream na stream platform├ích

UFC live si m├┤┼żete pozrie┼ą aj v─Ćaka popul├írnym streamovac├şm platform├ím, ak├Żmi s├║ Youtube TV, alebo Hulu. Na nich toti┼ż n├íjdete live prenos stanice ESPN, ktor├í pravidelne vysiela v┼íetky turnaje UFC.

TIP ÔŁ▒ Kalend├ír turnajov Oktagon MMA 2020 ÔÇ║

4´ŞĆÔâú UFC video arch├şv z├ípasov online

Ak ste nestihli niektor├Ż z turnajov UFC, ur─Źite nemus├şte z├║fa┼ą, ke─Ć┼że zak├║pen├şm UFC Fight Pass, sa pre v├ís odomkne aj ve─żk├Ż arch├şv turnajov a z├ípasov UFC, ktor├ę si m├┤┼żete dookola prezera┼ą.

TIP ÔŁ▒ ┬áAko sledova┼ą Oktagon LIVE ÔÇ║

UFC youtube video zostrihy zápasov online

Zostrihy z niektor├Żch vybran├Żch z├ípasov UFC n├íjdete aj na ich ofici├ílnom YouTube kan├íly, kde ich organiz├ícia zverej┼łuje zadarmo pre svojich fan├║┼íikov.

5´ŞĆÔâú UFC v├Żsledky a ┼ítatistiky

Kompletn├ę v├Żsledky z jednotliv├Żch turnajov organiz├ície UFC si m├┤┼żete teraz pozrie┼ą na str├ínke flashscore.sk, kde n├íjdete v├Żsledky aj z in├Żch turnajov MMA organiz├íci├ş

Zdroj: ufc.com, youtube.com, sport.tn.nova.cz, wikipedia.com

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest