TV kan├íl RTVS 1,2 LIVE ÔÇô program dnes. Ak├ę ┼íporty a s├║┼ąa┼że m├┤┼żete sledova┼ą na┼żivo?

TV kan├íly RTVS 1,2 nie s├║ v├Żhradne ┼íportov├ę stanice, no i napriek tomu pon├║kaj├║ ve─żk├ę mno┼żstvo ┼żiv├Żch prenosov z r├┤znych ┼íportov a s├║┼ąa┼ż├ş. Zauj├şma v├ís futbal, hokej, tenis, cyklistika, biatlon ─Źi zjazdov├ę ly┼żovanie? Pripravili sme pre v├ís podrobn├Ż preh─żad, v ktorom sa dozviete ak├ę ┼íporty a s├║┼ąa┼że m├┤┼żete sledova┼ą na kan├íloch RTVS live.┬á┬á

RTVS – preh─żad a inform├ície

Pre─Źo sledova┼ą TV RTVS 1,2 HD?

Telev├şzna stanica RTVS je v├Żnimo─Źn├í t├Żm, ┼że na internete pon├║ka ┼íportov├ę live prenosy ├║plne zadarmo. Bez poplatku si tak m├┤┼żete vychutna┼ą ┬áMS v hokeji, cyklistick├ę preteky Tour de France a mno┼żstvo in├Żch online prenosov.

Na telev├şznej stanici RTVS s├║ v┼íetky live prenosy so slovensk├Żm koment├írom. Okrem toho verejnopr├ívna telev├şzia RTVS m├í svoj vlastn├Ż arch├şv, kde si m├┤┼żete pozrie┼ą ┼íportov├ę prenosy zo z├íznamu kedyko─żvek budete chcie┼ą.

RTVS 1,2
Kde sledova┼ą Digi TV, Orange TV, Magio TV, Skylink
TV kanály STV1 (Jednotka), STV2 (Dvojka), STV3 (Trojka)
┼áporty Futbal, Hokej, Cyklistika, Tenis, Biatlon, Alpsk├ę ly┼żovanie, …┬á [preh─żad tu ÔÇ║]
Cena V r├ímci bal├ş─Źkov jednotliv├Żch TV [preh─żad tu ÔÇ║]
Ako naladi┼ą N├ívod ÔÇ║
Dnes v TV Program ÔÇ║
HD prenosy ÁNO
Internet / mobil ÁNO
Majite─ż Verejnopr├ívna telev├şzia
Web rtvs.sk

Ako naladi┼ą kan├íl RTVS / STV live

Telev├şzne kan├íly STV m├┤┼żete sledova┼ą e┼íte dnes. Sta─Ź├ş si zak├║pi┼ą telev├şzny bal├ş─Źek u niektor├ęho zo slovensk├Żch telev├şznych poskytovate─żov. Z├şskate programy Jednotka, Dvojka a navy┼íe mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch telev├şznych stan├şc.

Ծ´ŞÄ Kompletn├Ż preh─żad poskytovate─żov Ôçô

RTVS online stream ├║plne zadarmo

Za ┼íportov├ę prenosy nemus├şte zaplati┼ą ani cent. Na webovej str├ínke RTVS si vychutn├íte online prenosy ├║plne zadarmo! Plat├ş to pre ka┼żd├ęho, kto sa nach├ídza na ├║zem├ş Slovenskej Republiky. ┼áportov├ę prenosy si tak m├┤┼żete pozrie┼ą online na svojom PC, tablete ─Źi smartf├│ne.

ÔľĚ┬áLive:1 |┬áLive:2 |┬áLive:3 |┬áLive:O

RTVS Arch├şv online

Pokia─ż si nestihnete pozrie┼ą ┼íportov├ę prenosy na┼żivo, ni─Ź sa nedeje. Telev├şzia RTVS pon├║ka na svojom webe arch├şv zadarmo. M├┤┼żete tu sledova┼ą r├┤zne ┼íportov├ę udalosti i nieko─żko sez├│n dozadu. Vyh─żad├ívanie v arch├şve je intuit├şvne a ur─Źite si ve─żmi r├Żchlo n├íjdete svoj ob─ż├║ben├Ż ┼íport.

RTVS poplatky a platby, ├║hrada

Ka┼żd├Ż ob─Źan (fyzick├í osoba), ktor├Ż je odberate─żom elektriny na Slovensku, je povinn├Ż zo z├íkona plati┼ą koncesion├írske poplatky. T├íto povinnos┼ą plat├ş bez oh─żadu na v├Żber poskytovate─ża TV sign├ílu.

Z├íkladn├í sadzba ├║hrady je 4,64 eur za ka┼żd├Ż mesiac. Povinnos┼ą plati┼ą ├║hradu v├ím vznik├í od nasleduj├║ceho mesiaca po mesiaci, v ktorom ste sa stali odberate─żom elektriny. Od poplatkov s├║ osloboden├ş d├┤chodcovia a osoby ┼ĄZP.

Kde sledova┼ą ┼íport na┼żivo dnes

I ke─Ć telev├şzne kan├íly RTVS 1,2 vysielaj├║ mno┼żstvo ┼íportov├Żch prenosov, niektor├ę konkr├ętne ┼íporty ─Źi s├║┼ąa┼że je mo┼żn├ę sledova┼ą len na v├Żhradne ┼íportov├Żch staniciach. Najob─ż├║benej┼íie ┼íportov├ę programy na Slovensku s├║ NOVA Sport 1,2 , Eurosport, Sport 1,2, DIGI Sport alebo nov├í Premier Sport.

Preh─żad ┼íportov├Żch kan├ílov na Slovensku:

RTVS sport – Ak├ę ┼íporty vysiela RTVS online?

Na TV kan├íloch RTVS – Jednotka a Dvojka m├┤┼żete sledova┼ą bohat├║ ponuku ┼íportov├Żch prenosov. Najpo─Źetnej┼íie zast├║penie ┼żiv├Żch prenosov maj├║ ┼íporty ako futbal, hokej, biatlon, ─Źi┬ácyklistika.

Navy┼íe, RTVS vysiela tie najv├Ą─Ź┼íie ┼íportov├ę podujatia ak├Żmi s├║ olympijsk├ę hry, majstrovstv├í sveta ─Źi majstrovstv├í eur├│py.

RTVS program dnes a zajtra

Telev├şzne kan├íly RTVS 1,2 nevysielaj├║ ┼íportov├ę prenosy cel├Ż de┼ł, ako je to u in├Żch ┼íportov├Żch stan├şc. Telev├şzny kan├íl si zapnete vtedy, ke─Ć pr├íve vysielaj├║ vami vybran├Ż prenos. Aktu├ílny program je zverejnen├Ż na ofici├ílnej str├ínke telev├şzie.

SLEDUJTE RTVS 1,2 NA┼ŻIVO
Zimn├ę ┼íporty Zjazdov├ę ly┼żovanie, Biatlon
Futbal Fortuna liga, Eur├│pska liga, Konferen─Źn├í liga, EURO 2021, Kvalifik├ícia MS 2022, MS 2022, Liga n├írodov, ME v malom futbale
Hokej Tipos Extraliga, MS v hokeji, MS U20
Cyklistika Tour de France, MS, ME, Vuelta
Tenis Davis cup, Fed cup, Laver cup, WTA finals
Basketbal Kvalifik├ícia ┼żien na ME, Kvalifik├ícia mu┼żov na MS
Hádzaná MS, ME
Olympijsk├ę hry LOH, ZOH
─Äal┼íie ┼íporty Florbal, Konsk├ę dostihy, Stoln├Ż tenis, Rally Dakar
┼áportov├ę spr├ívy G├│ly-Body-Sekundy

Zimn├ę ┼íporty na RTVS online

Telev├şzne stanice RTVS Jednotka a RTVS Dvojka vysielaj├║ mno┼żstvo online prenosov i z├íznamov z nasleduj├║cich zimn├Żch ┼íportov:

Zjazdov├ę ly┼żovanie a Petra Vlhov├í live na RTVS

V zimn├Żch mesiacoch je hlavn├Żm ┼ąah├íkom na RTVS zjazdov├ę ly┼żovanie. Slovensk├í telev├şzna stanica vysiela preteky svetov├ęho poh├íra i majstrovstv├í sveta. V priamom prenose si m├┤┼żete u┼żi┼ą v├Żkony Petry Vlhovej. Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete na v┼íetky preteky ┼żien a obrovsk├Ż slalom mu┼żov, v ktorom s├║┼ąa┼ż├ş slov├ík Adam ┼Żampa.┬á

TIP ÔŁ▒ Ako sledova┼ą zjazdov├ę ly┼żovanie live ÔÇ║

Biatlon na┼żivo na kan├íli Dvojka

Na telev├şznom programe Dvojka je mo┼żn├ę sledova┼ą biatlon na┼żivo. Svetov├Ż poh├ír mu┼żov a ┼żien ─Źi majstrovstv├í sveta v biatlone si pozriete na jednom mieste. Vychutna┼ą si m├┤┼żete v┼íetky discipl├şny. Slovensko ├║spe┼íne reprezentuj├║ ┬áPaul├şna a Ivona Fialkov├í, ktor├ę pravidelne boduj├║ vo svetovom poh├íri.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą biatlon na┼żivo ÔÇ║

Futbal na┼żivo na STV 1 a STV 2

Na telev├şznych programoch RTVS – STV 1 a STV 2 si dnes m├┤┼żete pozrie┼ą mno┼żstvo futbalov├Żch prenosov na┼żivo. Dom├íca Fortuna Liga, Eur├│pska liga, Konferen─Źn├í liga ─Źi z├ípasy slovenskej reprezent├ície na jednom mieste.

Fortuna liga na RTVS Dvojka

Pote┼í├şme v┼íetk├Żch fan├║┼íikov dom├íceho futbalu. Na telev├şznejs tanici RTVS Dvojka je mo┼żn├ę sledova┼ą slovensk├║ Fortuna ligu na┼żivo. V priamom prenose si m├┤┼żete u┼żi┼ą jeden z├ípas v r├ímci kola.

Telev├şzia RTVS vyber├í v┼żdy najatrakt├şvnej┼í├ş z├ípas kola a tak sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na derby Slovan Bratislava – Spartak Trnava a mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch zauj├şmav├Żch z├ípasov.

Fortuna ligu bude vysiela┼ą TV Mark├şza

Od novej sez├│ny bude Fortuna ligu vysiela┼ą TV Mark├şza, ktor├í z├şskala exkluz├şvne pr├íva na dom├ícu s├║┼ąa┼ż a┼ż do roku 2024. ┼Żiv├ę prenosy bud├║ aj na platforme VOYO a tie┼ż na telev├şznej stanici Dajto.

TIP ÔŁ▒┬áKde sledova┼ą Fortuna ligu liveÔÇ║

Eur├│pska liga live na STV 2

Na kan├íloch RTVS m├┤┼żete sledova┼ą Eur├│psku ligu live. RTVS pon├║ka v hrac├ş de┼ł jeden z├ípas v priamom prenose. Online prenos si m├┤┼żete vychutna┼ą na kan├íle STV 2.

Slovensk├í telev├şzia uprednost┼łuje z├ípasy dom├ícich t├şmov v EL alebo t├şmov, v ktor├Żch hraj├║ slovensk├ş reprezentanti. Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete samozrejme aj na fin├ílov├Ż z├ípas.

TIP ÔŁ▒ Preh─żad ako sledova┼ą Eur├│psku ligu na┼żivo ÔÇ║

MS vo futbale na STV 1

Na telev├şznom programe STV 1 si m├┤┼żete pozrie┼ą najv├Ą─Ź┼íiu futbalov├║ udalos┼ą a tou s├║ MS vo futbale. RTVS live vysiela v┼íetky z├ípasy majstrovstiev sveta. V├Ą─Ź┼íinu z├ípasov v priamom prenose a zvy┼ín├ę z├ípasy zo z├íznamu. Z├ípasy s├║ sprev├ídzan├ę odborn├Żm slovensk├Żm koment├írom a nech├Żba ani predz├ípasov├ę ┼ít├║dio.

Na telev├şznom kan├íli STV1 je mo┼żn├ę sledova┼ą aj Kvalifik├íciu na MS 2022. Slovensk├í telev├şzia RTVS pon├║ka v┼íetky z├ípasy slovenskej reprezent├ície v kvalifik├ícii a aj bar├í┼żov├ę z├ípasy, pokia─ż sa do nich Slovensko prebojuje.

ME vo futbale na TV stanici Jednotka

Slovensk├í verejnopr├ívna telev├şzia RTVS vysiela aj ME vo futbale na stanici Jednotka. Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete na v├Ą─Ź┼íinu z├ípasov z├íkladn├Żch skup├şn a v┼íetky z├ípasy vyra─Ćovacej ─Źasti. Na telev├şznej stanici si m├┤┼żete pozrie┼ą aj Kvalifik├íciu na EURO.

ME v malom futbale na RTVS

Na RTVS si m├┤┼żete pozrie┼ą aj ME v malom futbale. Telev├şzia odvysiela v┼íetky z├ípasy slovenskej reprezent├ície a tie┼ż z├ípasy vyra─Ćovacej ─Źasti.

Hokej na RTVS live

Na RTVS si m├┤┼żete pozrie┼ą ten najlep┼í├ş hokej v priamom prenose. Dom├íce z├ípasy najvy┼í┼íej slovenskej s├║┼ąa┼że ─Źi slovensk├í reprezent├ícia na majstrovstv├ích sveta. To v┼íetko na jednom mieste, v HD kvalite a bez ak├Żchko─żvek rekl├ím.

Tipos extraliga na STV 2 na┼żivo

Telev├şzia RTVS pravidelne vysiela z├ípasy Tipos Extraligy na┼żivo na kan├íli STV 2. V ka┼żdom kole je vysielan├Ż jeden z├ípas. V HD kvalite si m├┤┼żete u┼żi┼ą duely z├íkladnej ─Źasti i play-off vyra─Ćova─Źku.

TIP ÔŁ▒┬áAko sledova┼ą Tipos Extraligu live ÔÇ║

MS v hokeji na RTVS Jednotka livestream

RTVS ka┼żd├Ż rok vysiela livestream z MS v hokeji na hlavnej stanici Jednotka. Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete na kompletn├║ porciu z├ípasov z├íkladn├Żch skup├şn a tie┼ż v┼íetky stretnutia play off. Pre svojich div├íkov RTVS pon├║ka tie┼ż┬ápredz├ípasov├ę ┼ít├║dio, v ktorom sa dozviete d├┤le┼żit├ę inform├ície a anal├Żzy od zauj├şmav├Żch host├ş.

TIP ÔŁ▒┬áAko sledova┼ą MS v hokeji na┼żivo ÔÇ║

Cyklistika na RTVS online prenosy

Fan├║┼íikov cyklistiky pote┼íia online prenosy z najv├Ą─Ź┼í├şch cyklistick├Żch pretekov. Telev├şzia RTVS pravidelne vysiela preteky Tour de France, Majstrovstv├í sveta ─Źi ┼ípanielsku Vueltu.

V┼íetky o─Źi s├║ ka┼żd├║ sez├│nu upriamen├ę hlavne na Petra Sagana, ktor├Ż nielen┼że dosahuje v├Żborn├ę v├Żsledky, ale taktie┼ż vie urobi┼ą skvel├║ show na bicykli i mimo neho.

Cyklistick├ę preteky na RTVS na┼żivo

TIP ÔŁ▒┬áKde sledova┼ą cyklistiku live ÔÇ║

Tenis na RTVS live

Na telev├şznych kan├íloch RTVS live si m├┤┼żete pozrie┼ą aj tenisov├ę turnaje ako Davis Cup, Laver Cup ─Źi Fed Cup. Telev├şzia navy┼íe vysiela niektor├ę WTA turnaje a tie┼ż turnaj WTA Finals na konci sez├│ny.

Tenisov├ę turnaje na RTVS online

TIP ÔŁ▒┬áKde sledova┼ą tenis na┼żivo ÔÇ║

Basketbal na┼żivo na RTVS Dvojka

Na telev├şznom kan├íli RTVS Dvojka si m├┤┼żete pozrie┼ą aj Basketbal na┼żivo. Slovensk├í telev├şzia vysiela kvalifik├íciu ┼żien na ME a tie┼ż kvalifik├íciu mu┼żov na MS. Sledova┼ą m├┤┼żete v┼íetky z├ípasy slovenskej reprezent├ície.

Hádzaná na STV 2 livestream

Fan├║┼íikov h├ídzanej pote┼í├ş, ┼że na RTVS je mo┼żn├ę sledova┼ą mu┼żsk├║ h├ídzan├║. Kan├íly Jednotka a Dvojka vysielaj├║ livestream majstrovstiev sveta mu┼żov a tie┼ż kvalifik├íciu na majstrovstv├í eur├│py. V priamom prenose uvid├şte v┼íetky z├ípasy Slovenska.

Olympijsk├ę hry na RTVS live

Na telev├şznych programoch je mo┼żn├ę sledova┼ą aj vrchol ┼íportov├Żch podujat├ş a t├Żm s├║ olympijsk├ę hry. Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete na LOH aj ZOH. RTVS pravidelne pon├║ka svojim div├íkom aj ┼ít├║dio priamo z dejiska OH.

Ďalšie športy

Slovensk├í verejnopr├ívna telev├şzia vysiela aj ─Ćal┼íie ┼íporty ako s├║ Rally Dakar, Florbal, Konsk├ę dostihy a Stoln├Ż tenis.

┼áportov├ę spr├ívy RTVS

Slovensk├í telev├şzia RTVS vysiela najlep┼íie ┼íportov├ę spr├ívy na Slovensku. V rel├ícii g├│ly-body-sekundy sa ka┼żd├Ż de┼ł dozviete podrobn├ę v├Żsledky a v┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície zo sveta ┼íportu. ┼ápeci├ílny d├┤raz je venovan├Ż v├Żkonom slovensk├Żch ┼íportovcov, ako s├║ J├ín Volko a mnoh├ş ─Ćal┼í├ş.

RTVS 1,2 SK – poskytovatelia

Telev├şzne kan├íly RTVS – Jednotka a Dvojka je mo┼żn├ę sledova┼ą u ni┼ż┼íie uveden├Żch poskytovate─żov. Ve─żkou v├Żhodou u v┼íetk├Żch poskytovate─żov je mo┼żnos┼ą sledova┼ą kan├íly RTVS 1,2 aj online na svojom mobile kdeko─żvek sa nach├ídzate.

*cena v tabu─żke je uv├ídzan├í za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLOV RTVS
Poskytovate─ż Mo┼żnosti Aplik├ícia Cena (od)
Skylink TV, satelit, internet Android, iOS 5,80 ÔéČ┬á
DIGI Slovakia┬á TV, satelit, internet Android, iOS 6,00 ÔéČ
Orange TV TV, satelit, internet Android, iOS 6,00 ÔéČ
Slovak Telekom TV, satelit, internet Android, iOS 10,90 ÔéČ

Telev├şzny poskytovate─ż Skylink je na Slovensku ve─żmi ob─ż├║ben├Ż a telev├şzne kan├íly RTVS sa nach├ídzaj├║ v ka┼żdom telev├şznom bal├ş─Źku. Skylink pon├║ka svoje slu┼żby cez satelit alebo internetov├║ telev├şziu. Vysielanie cez k├íbel nie je dostupn├ę.

Pre ┼íportov├Żch div├íkov odpor├║─Źame bal├ş─Źek Multi. Telev├şzny bal├şk Multi je v internetovej telev├şzii prv├Żch 30 dn├ş zadarmo, potom na 6 mesiacov v akcii len za 6,40ÔéČ mesa─Źne. ─Äalej za be┼żn├║ cenu┬á8,10 ÔéČ┬ámesa─Źne.

 • K├íbel: Nie
 • Satelit: ├üno – od 5,80 ÔéČ/mes.
 • Internet: ├üno – od 5,80 ÔéČ/mes.
 • Mobil: ├üno / LIVE TV
 • Aplik├ícia: ├üno / Android, iOS
 • Web: skylink.sk

DIGI Slovakia

─Äa┼ílou mo┼żnos┼ąou ako sledova┼ą kan├íly RTVS 1,2 je cez poskytovate─ża DIGI Slovakia. V r├ímci z├íkladn├ęho telev├şzneho bal├ş─Źku ┼átandard z├şskate telev├şzne kan├íly Jednotka a Dvojka od RTVS. Bal├şk ┼átandard stoj├ş 9,60 ÔéČ/mes.┬á

┼áportov├ę prenosy si m├┤┼żete u┼żi┼ą aj online. Cez aplik├íciu DIGI GO m├┤┼żete sledova┼ą ┼íport a┼ż na 2 zariadeniach s├║─Źasne a to kedyko─żvek a kdeko─żvek sa nach├ídzate. Ob─ż├║ben├Ż program si v aplik├ícii navy┼íe m├┤┼żete zastavi┼ą, preto─Źi┼ą a pusti┼ą znova a to a┼ż 1,5 hodiny dozadu.

 • K├íbel: ├üNO – od 9,60 ÔéČ/mes.
 • Satelit: ├üNO – od 9,60 ÔéČ/mes.
 • Internet: ├üNO – od 6 ÔéČ/mes.
 • Mobil: ├üNO / DIGI GO
 • Aplik├ícia: ├üNO / Android, iOS
 • Web: digislovakia.sk

Orange TV

Jedn├Żm z poskytovate─żov telev├şzie, ktor├Ż vysiela aj kan├íly STV1 a STV2 od RTVS je spolo─Źnos┼ą Orange. Orange TV pon├║ka pre svojich z├íkazn├şkov nieko─żko telev├şznych bal├ş─Źkov cez internet, k├íbel i satelit.

Pre ┼íportov├Żch fan├║┼íikov je najlep┼í├ş bal├şk Orange Sport cez internet. Bal├şk pon├║ka kan├íly RTVS 1,2 a tie┼ż v┼íetky kan├íly Orange Sport. Jeho cena je 12 eur mesa─Źne a v priamom prenose si okrem in├ęho m├┤┼żete u┼żi┼ą futbalov├║ Ligu Majstrov so slovensk├Żm koment├írom.

 • K├íbel: ├üNO – od 10 ÔéČ/mes.
 • Satelit: ├üNO – od 6 ÔéČ/mes.
 • Internet: ├üNO – od 6 ÔéČ/mes.
 • Mobil: ├üNO / OrangeSport
 • Aplik├ícia: ├üNO / Android, iOS
 • Web: oragne.sk

Telekom Magio TV

Telev├şzne kan├íly RTVS 1,2 m├┤┼żete sledova┼ą aj v r├ímci Magio TV od Telekomu. Vybra┼ą si m├┤┼żete taktie┼ż z viacer├Żch telev├şznych bal├ş─Źkov, ktor├Żch cena sa l├ş┼íi od po─Źtu pon├║kan├Żch programov.

Najv├Żhodnej┼í├ş je bal├şk Magio telev├şzia M za 10,90 eur mesa─Źne, ktor├Ż okrem programov Jednotka a Dvojka pon├║ka mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch ┼íportov├Żch stan├şc.

┼áportov├ę prenosy v HD kvalite si m├┤┼żete pozrie┼ą aj cez aplik├íciu Magio GO. V tejto aplik├ícii ur─Źite ocen├şte 7-d┼łov├Ż Arch├şv Magio GO na viac ako 120 kan├íloch. V┼íetky online prenosy navy┼íe sledujte ├║plne bez rekl├ím a kdeko─żvek. Aplik├ícia Magio GO je dostupn├í ako pre Android, tak aj pre iOS.

 • K├íbel: ├üNO – od 10,90 ÔéČ/mes.
 • Satelit: ├üNO – od 10,90 ÔéČ/mes.
 • Internet: ├üno – 10,90 ÔéČ/mes.
 • Mobil: ├üno / MAGIO GO
 • Aplik├ícia: ├üno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

RTVS – inform├ície a majite─ż

Rozhlas a telev├şzia Slovenska┬á(RTVS) je┬áslovensk├í verejnopr├ívna, n├írodn├í, informa─Źn├í, kult├║rna a vzdel├ívacia in┼ítit├║cia, ktor├í poskytuje slu┼żbu verejnosti v oblasti rozhlasov├ęho a telev├şzneho vysielania.

RTVS vznikla v roku 2011 zl├║─Źen├şm┬áSlovenskej telev├şzie┬áa┬áSlovensk├ęho rozhlasu. Gener├ílny riadite─ż telev├şzie m├í 5-ro─Źn├ę funk─Źn├ę obdobie a do funkcie je volen├Ż┬á hlasovan├şm poslancov N├írodnej rady Slovenskej republiky.

┼áportov├ş report├ęri RTVS

Najlep┼í├ş ┼íportov├ş report├ęri na Slovensku s├║ pr├íve v telev├şzii RTVS. Medzi najzn├ímej┼í├şch ┼íportov├Żch koment├ítorov patria Marcel Mer─Źiak, ─Żubo┼í Hlavena, Vladim├şr Genda a Pavol Ga┼ípar.

Zdroj: wikipedia.com, rtvs.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest