Ako a kde sledovať Roland Garros naživo. Grandslam French Open v TV a online na internete!

Zdieľaní

Druhý grandslam tenisovej sezóny French Open je tu. Každý rok ho po celom svete sleduje viac ako 3 miliardy televíznych divákov v 200 krajinách. Kde sledovať French Open naživo? Pozrite si kompletný prehľad.

Vychutnajte si špičkový tenis na parížskej antuke v priamych prenosoch. Nadal, Federer, Djokovič, Halepová a ďalšie hviezdy sú zaručenou známkou kvality pre každého tenisového fanúšika.

French Open 2019 Roland Garros

Už 118. ročník tenisového French Open (Roland Garros) sa hrá v termíne 20. mája – 9. júna 2019. Bude na najpomalším tenisovom povrchu znovu kraľovať antukový kráľ Rafael Nadal, pre ktorého by to bol už 12. titul?

French Open 2019 ❱ Program, pavúk, informácie a zaujímavosti ›

Kde sledovať French Open naživo

French Open je možné sledovať v priamom prenos v TV, alebo prostredníctvom online internetových prenosov.  Zaujímavá možnosť ako sledovať Roland Garros naživo sú určite live prenosy v tej najvyššej kvalite, ktoré vysielajú stávkové kancelárie.

 • Priame prenosy v TV
 • Livestream na internete
 • Live prenosy v HD s tipovaním
 • Online prenosy zadarmo

French Open v priamom prenose na Eurosporte

Podobne ako v minulých rokoch zápasy French Open v televízii vysiela športová stanica Eurosport.

Druhý grandslamový turnaj Roland Garros 2019 môžete sledovať v priamom prenose na športovom kanáli Eurosport 1 a Eurosport 2.

Živé vysielanie Eurosportu bude v prvom týždni turnaja začínať denne na oboch programoch o 11:00 a končiť o 21:00. Fanúšik kvalitného tenisu sa každý deň turnaja môže tešiť na takmer celodennú živé vysielanie, navyše na množstvo hodín záznamov vo večerných, nočných a ranných hodinách.

Doležité termíny live vysielania Roland Garros na Eurosporte

 • pondelok 20. mája – štartuje kvalifikácia
 • štvrtok 23. mája – žrebovanie hlavného turnaja
 • nedeľa 26. mája – štartuje 1. kolo turnaja
 • sobota 8. júna – finále dvojhry žien
 • sobota 8. júna – finále štvorhry mužov
 • nedeľa 9. júna – finále štvorhry žien
 • nedeľa 9. júna – finále dvojhry mužov

French Open 2019 budú na oboch programoch Eurosportu komentovať Radek Barkman, Karel Janů, Ivan Peter, Tomáš Petr, Michal Šíma, Michal Škorpil, Jiří Svatoš a Richard Vokurka.

French Open live na Eurosport Player

V prípade, že športový kanál Eurosport na svojej televízii nemáte, môžete využiť službu Eurosport Player – môžete sledovať live prenosy na počítači, mobilu alebo tabletu v tej najvyššej kvalite.

Cena predplatného je prijateľná – 4,99 € / mesiac alebo 24,99 € / rok.

Internetový prehrávač Eurosport Player opäť ponúkne kompletný program French Open zo všetkých kurtov, každý divák tak môže sledovať svoje obľúbené hráčov od prvého kola turnaja.

Sledujte French Open naživo na Eurosporte
Sledujte Roland-Garros 2019 naživo na pc, mobilu a tabletu (@eurosport.cz)

Game, Schett and Mats

Eurosport do sveta French Open zavedie divákov aj populárny magazín Game, Schett and Mats. Slávny švédsky tenista Mats Wilander (spoločne s kolegyňou Barbara Schettová) pozve na rozhovory všetky tenisové hviezdy a predstaví svoje analýzy jednotlivých zápasov rovnako ako v minulých rokoch.

French Open živě na ČT Sport

Zápasy českých tenistov pravidelne vysiela tiež ČT Sport, prípadne ČT2. Sledovať živé prenosy z Roland Garros môžete tiež pozerať na internete – webe českej televízie.

❱ ČT sport živé vysielanie online ›

French Open 2019 live prenosy online

Ďalšou možnosťou, ako pozerať tenisové prenosy z French Open je livestream stávkových kancelárií. Tipsport na ich TV Tipsport, Fortuna a ich Fortuna TV, alebo Nike.sk a ich TV Nike.

Sledujte French Open zdarma

Najväčšou výhodou prenosov „stávkoviek“ je, že vysielajú kompletne všetky zápasy Roland Garros v priamom prenose a zároveň môžete podávať LIVE stávky, čo vám okrem zábavy môže priniesť tiež zarobené peniaze.

❱ Spustiť TV Tipsport ›
❱ Spustiť Fortuna TV ›

French Open 2019 naživo na TV Tipsport

Vďaka TV Tipsport si môžete užiť dianie na antukových kurtoch Rolanda Garrosa v priamych prenosoch.

Pri aktuálnej ponuke ženských aj mužských dvojhier teraz objavíte klasického tenisového pavúka, teda rozlosovanie oboch najdôležitejších kategórií.

Okrem všetkých zápasov v ňom nájdete čas ich plánovaného štartu, aktuálne kurzy a vo chvíli, keď sa stretnutie rozbehne, tiež presné skóre každého gemu. Kliknutím na daný duel sa potom dostanete priamo do jeho live ponuky.

Novinka sa týka nielen French Open, ale až na výnimky aj ďalších turnajov všetkých úrovní.

Návod ako pozerať French Open zdarma

 1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
 2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 2 EUR
 3. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky
 4. Náš tip pre vás: 15 eur, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie celého turnaja a navyše môžete sledovať aj Wimbledon úplne zadarmo!

Sledujte Roland Garros ONLINE kdekoľvek

Skvelou voľbou pre sledovanie zápasov z French Open live sú naše online prenosy, kde vďaka kvalitným komentárom zistíte priebeh tých najatraktívnejších tenisových zápasov. Ak nemôžete sledovať zápas v televízii, určite bez váhania zavítajte do sekcie Online prenosy na webe 7sport.sk.

French Open – video zostrihy

Video zostrihy zápasov, video top úderov „Hot shots“, pozápasové rozhovory a zaujímavosti z Roland Garros si môžete pozrieť na off. youtube kanáli Roland Garros.

Sledujte Roland Garros v mobile

Fanúšikom tenisu doporučujeme vyskušať oficiálnu aplikáciu grandslamu Roland Garros. Je to určite narýchlejší spôsob, ako sa dostať k aktuálnym informáciám z diania na antukových kurtoch v Paríži. Aplikácie je dostupná a funguje pre Android a iOS.

 • Aktuálne live výsledky a program dňa
 • Štatistiky a profily všetkých hráčov a hráčiek hrajúcich na RG
 • Živé rádio, fotografie a video zostrihy zápasov, tréningov, rohovo alebo zo zákuslia RG
Sledujte Roland Garros vo svojom mobile
Sledujte Roland Garros vo svojom mobile

Kde nájsť program, výsledky, žreb, pavúka Roland Garros?

V Paríži sa predstavia tenisti a tenistky ako v mužských i ženských singloch, tak v klasických i zmiešaných štvorhrách, nechýba ani turnaj juniorov. Vo dvojhre je vždy nasadených 32 hráčov a hráčok, ktorí majú v pavúku svoje pevné miesto. Nasadení hráči sa môžu stretnúť vždy najskôr až vo 3.kolo.

French Open program a pavúk (muži a ženy)

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj tenisových zápasov – French Open, kde u každého zápasu najdete kompletné štatistiky hráčov, pavúk, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Aktuálne športové výsledky (@flashscore.sk)
Aktuálne športové výsledky (@flashscore.sk/mobile)

Tenisové štatistiky na jednom mieste

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou volbou pre získanie podrobných štatistik pre tenisový grand slam French Open.

Kde môžete tipovať na Roland Garros?

Tipovať na všetky tenisové zápasy včetne antukového grandslamu French Open je možné vo všetkých stávkových kanceláriách. Sledujte Roland Garros naživo a zároveň tipujte LIVE stávky na svojich favoritov.

Tipnite si, že Rafael Nadal vyhrá 2019 French Open

❱ Tipsport.sk ›
❱ iFortuna.sk ›

Zdroj: livesport.cz, wikipedia, rolandgarros.com, eurosport.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest