Ako a kde sledovať Wimbledon 2021 naživo. TV, online, audio, livestream na mobile!

Wimbledon je jediný grandslam, ktorý sa hrá na tráve a patrí medzi vrcholy tenisovej sezóny. Vychutnajte si súboje z tohto najstaršieho a najprestížnejšieho tenisového turnaja v priamom prenose. Kde sledovať Wimbledon live? Pozrite si kompletný prehľad.

Všetky zápasy z wimbledonu naživo na TV Tipsport

SLEDUJTE WIMBLEDON LIVE
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo
Fortuna TV✅ MobilLIVE ›50 € bez rizika
TV Niké✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo

Kde sledovať Wimbledon 2021 naživo

Pozrite si prehľad možností, ako sledovať Wimbledon live v najvyššej kvalite.

Wimbledon 2021

V tomto roku sa bude konať už 134. ročník grandslamového turnaja Wimbledon. V poradí tretí grandslam sezóny sa uskutoční od 28. júna do 11. júla. Zápasy sa už tradične odohrajú v v londýnskej štvrti Wimbledon na niekoľkých kurtoch.

TIP ❱ Všetko o Wimbledon 2021 ›

Tenis naživo na eurosport player
Wimbledon live na kanáloch Eurosport (zdroj: eurosport.cz)

Ako pozerať Wimbledon naživo na Slovensku?

Tretí grandslam sezóny, Wimbledon je možné sledovať v priamom prenose v TV, alebo online na internete. Živé vysielania ponúkajú aj stávkové kancelárie či oficiálna stránka Wimbledonu.

Wimbledon 2021 v priamom prenose na Eurosporte

Wimbledon 2021 v priamom prenose si môžete pozrieť na Eurosporte. Slovenskí a Českí diváci si môžu legendárny turnaj vychutnať s odborným komentárom a už od prvého dňa na vás čaká množstvo priamych prenosov.

Počas turnaja si môžete vybrať zo širokej ponuky live prenosov, záznamov zo zápasov ale i niekoľkých relácií, ktoré sa venujú jednotlivým zápasom na Wimbledone.

Doležité termíny live vysielania na Eurosporte

  • pondelok 21. júna – štartuje kvalifikácia
  • pondelok 28. júna – štartuje 1. kolo turnaja
  • sobota 10. júla – finále dvojhry žien
  • sobota 10. júla – finále štvorhry mužov
  • nedeľa 11. júla – finále štvorhry žien
  • nedeľa 11. júla – finále dvojhry mužov

Wimbledon live na Eurosport Player

Tenisový turnaj Wimbledon live si môžete pozrieť aj na Eurosport Player. Ide o internetovú službu, ktorá je platená a umožňuje sledovať live prenosy na počítači, mobile alebo tablete v tej najvyššej kvalite.

Cena za túto službu je 4,99 € / mesiac alebo 24,99 € / rok.

Na platforme Eurosport Player si môžete pozrieť kompletne všetky zápasy z Wimbledonu. Aj tie, ktoré sa nedostanú do televízneho vysielania. Svojho favorita tak môžete sledovať počas celého turnaja.

Sledujte Wimbledon naživo na Eurosport Player
Wimbledon live na Eurosport Player (zdroj: eurosport.cz)

Wimbledon 2021 livestream zadarmo

Livestream zadarmo z Wimbledonu 2021 ponúkajú najväčšie stávkové spoločnosti na Slovensku. Popri tipovaní na zápasy si tak môžete pozrieť priame prenosy na stránkach Tipsportu, Fortuny či Niké.

SLEDUJTE WIMBLEDON LIVE
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo
Fortuna TV✅ MobilLIVE ›50 € bez rizika
TV Niké✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo

Wimbledon live na TV Tipsport

Wimbledon live môžete sledovať zadarmo na Tipsport TV . Stačí splniť niekoľko podmienok. Pozrite sa na návod nižšie, kde nájdete všetky potrebné kroky.

Návod ako pozerať všetky zápasy Wimbledonu zadarmo

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 2 EUR
  3. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  4. Náš tip pre vás: 20 eur, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie celého turnaja a navyše môžete sledovať aj ostatné športové prenosy úplne zadarmo!

SPUSTITŤ TV TIPSPORT ▷

Všetky zápasy z wimbledonu naživo na TV Tipsport

Celý Wimbledon naživo na TV Niké

Stávková spoločnosť Niké ponúka pre svojich aktívnych tipérov kvalitné live streamy z Wimbledonu na TV Niké. Jediné, čo musíte urobiť je zaregistrovať sa a uskutočniť prvý vklad. Niké okrem live streamov ponúka vo vybraných zápasoch aj live tracker.

SPUSTITŤ TV NIKÉ ▷

Wimbledon online na Fortuna TV

Podobný princíp, ako na ostatných stávkových kanceláriách, funguje aj pri Fortuna TV. Taktiež stačí jednoduchá registrácia a môžete si užívať hráčov ako Nadal, Federer či Djokovič, na Wimbledone 2021 naplno.

SPUSTITŤ FORTUNA TV ▷

Sledujte Wimbledon live na Fortuna TV

Kto vysiela Wimbledon 2021 v zahraničí?

V zahraničí existuje taktiež veľké množstvo možností, ako sledovať Wimbledon 2021. Keďže ide o turnaj odohrávajúci v Anglicku, je pochopiteľné, že najväčšie anglické televízie majú o vysielanie priamych prenosov veľký záujem.

Kde sledovať Wimbledon v Anglicku?

Priame prenosy z Wimbledonu 2021 vysiela stanica BBC. Konkrétne ide o kanály BBC 1BBC 2, ktoré ponúkajú kompletné live vysielanie s odborným komentárom. Večer, nasledujú zostrihy zo zápasov a analýzy odborníkov. Zaujímavosťou je fakt, že BBC, ako prvá televízna stanica vysiela Wimbledon v rozlíšení 4K.

Kde sledovať Wimbledon v USA?

V Spojených Štátoch Amerických si môžete pozrieť Wimbledon na staniciach ESPNESPN2, ktoré ponúkajú priame prenosy s odborným komentárom a analýzami.  Okrem týchto televíznych staníc, anglický turnaj vysiela stanica Tennis Channel.

Kde sledovať Wimbledon 2021 online na internete?

Vďaka rozmachu online streamovacích platforiem, je momentálne skutočne veľa možností, ako si pozrieť Wimbledon 2021.

Wimbledon na FuboTv

Prvou z platforiem, ktoré budú ponúkať live prenosy z Wimbledonu 2021 je platforma s názvom FuboTV. Tá ponúka v jednom zo svojich balíčkov televízny kanál Tennis Channel, na ktorom sa budú vysielať prenosy z turnaja. Tento balíček stojí 6 dolárov na mesiac.

Wimbledon na SlingTV

Ďalšou možnosťou pre vás je SlingTV, ktorá svojim zákazníkom ponúka niekoľko variant balíčkov s rôznymi programami, filmami či seriálmi.  V každom z nich však nájdete stanicu ESPN, na ktorej sa Wimbledon bude vysielať. Základný balík stojí 25 dolárov na mesiac.

Wimbledon na ESPN +

Samotná televízia ESPN pravdepodobne pochopila, kam sa uberá budúcnosť televízneho vysielania a vytvorila tak svoju vlastnú streamovaciu platformu. Jej meno znie ESPN+ a za 5 dolárov na mesiac si môžete užiť množstvo originálneho obsahu, ale napríklad aj samotný Wimbledon.

Wimbledon na Hulu

ESPN poskytuje vysielacie práva na svoje športové prenosy skutočne veľkému množstvu platforiem. Jednou z nich je aj populárne Hulu. Za 45 dolárov na mesiac si môžete okrem Wimbledonu 2021 užiť aj ďalšie obľúbené programy či seriály.

Wimbledon na Amazon Prime

Platforma Amazon Prime je pravdepodobne najväčším konkurentom neohrozeného Netflixu. Je tak celkom zarážajúce, že takýto gigant neponúka live prenosy z Wimbledonu a na kanály tak nájdeme len zostrihy z každého hracieho dňa.

Wimbledon na YouTube TV

Svoju platformu si pred nejakým časom zriadilo aj Youtube a musíme priznať, že naberá čoraz viac na popularite. YouTube TV okrem staníc ESPN a NBC ponúka aj konkurenčný Tennis Channel a vy si tak môžete vybrať, ktorý z prenosov vám viac vyhovuje. To všetko a ešte viac za 50 dolárov mesačne.

Sledujte Wimbledon live stream na YouTube TV
Wimbledon live stream na YouTube TV (zdroj: Youtube/Wimbledon)

Wimbledon zadarmo na webe wimbledon.com

Jednou z možností, ako si pozrieť tenisové zápasy na Wimbledone 2021, je navštíviť oficiálnu stránku turnaja (wimbledon.com). Tá je veľmi prehľadná a už pomocou niekoľkých klikov, sa viete dostať na live stream niektorého zo zápasov. Skvelou funkciou je taktiež prehľad aktuálne hrajúcich sa zápasov.

K dispozícii je taktiež live tracker a rôzne štatistiky zo zápasov. Na stránke nás taktiež potešili komplexné profily všetkých tenistov či turnajový pavúk.

Najväčšou pridanou hodnotou je však fakt, že live stream na oficiálnej stránke môžete sledovať Wimbledon úplne zadarmo.

Wimbledon live rádio – audio prenos

Oficiálna stránka turnaju Wimbledon okrem online živých prenosov ponúka aj funkciu live radio, kde na základe audio komentára môžete sledovať daný duel. Samozrejme, nechýbajú ani rozhovory a analýzy s odborníkmi. Live Rádio Wimbledon vysiela denne medzi 8:00 až 22:00.

To najlepšie z Wimbledonu

Tie najlepšie zostrihy z Wimbledonu 2021 nájdete aj na oficiálnom Youtube kanáli turnaja, kde budú každý deň pridávame skvelé highlighty.

❱ Spustiť youtube ›
Video & Rádio ›

Ako sledovať Wimbledon v mobile?

Najstarší a najprestížnejší tenisový turnaj na svete je už možné sledovať aj vo vašom mobile. Stačí si stiahnuť jednoduchú aplikáciu.

Oficiálna aplikácia Wimbledonu

Organizátori turnaja nenechali nič na náhodu a pre fanúšikov svetového tenisu pripravili aj prehľadnú mobilnú aplikáciu Wimbledonu 2021. V nej nájdete okrem live výsledkov, komplexného turnajového pavúka či live tracker každého zápasu. Skvelou funkciou je aj audio tracker ku niektorým duelom.

Live výsledky a štatistiky z Wimbledonu 2021

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj pri tenisových zápasov – Wimbledon, kde u každého zápasu nájdete kompletné štatistiky hráčov, pavúk, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Aktuálne športové výsledky (@flashscore.sk)
Aktuálne športové výsledky (zdroj: flashscore.sk/mobile)

Kde môžete tipovať na Wimbledon?

Tipovať na všetky tenisové zápasy vrátane grandslamu Wimbledon je možné vo všetkých stávkových kanceláriách. Sledujte Wimbledon naživo a zároveň tipujte LIVE stávky na svojich favoritov.

Tipnite si na víťaza Wimbledonu 2021 →

Zdroj: wikipedia, wimbledon.org, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest