⚠️Všetky možnosti ako sledovať OKTAGON UNDERGROUND 🥊 livestream zadarmo, PPV online prenos, Pirát Krištofič vs. Eliáš naživo!

Zdieľaní

Projekt Oktagon Underground pokračuje svojim štvrtým turnajom. Ako a kde sledovať tento turnaj online a naživo? Všetko podstatné o live streame sa dozviete v tomto článku. 

🤼‍♂️ Kde sledovať všetky turnaje Oktagon Underground live?

Projekt Oktagon Underground prišiel ako vykúpenie pre všetkých fanúšikov MMA v Čechách a na Slovensku.

Séria turnajov Oktagon Underground má za sebou už tri z celkových siedmich turnajov a môžeme hovoriť o tom, že tento projekt je úspešným a u fanúšikov sa náramne uchytil.

SLEDUJTE ❱ Všetko o projekte Oktagon Underground

O koľkej začína vysielanie Oktagon Underground 4 naživo?

Všetky turnaje Oktagon Underground, ktoré si budete môcť v priebehu nasledujúcich týždňov pozrieť naživo, budú začínať už od 19:00 h. Priemerná dĺžka jedného turnaja je približne tri hodiny až štyri hodiny.

V každom z turnajov na vás čaká mimoriadne pestrý a atraktívny program.

OKTAGON UNDERGROUND – livestream v najvyššej kvalite zdarma

#1 Oktagon na PPV livestream

Livestream z turnajov Oktagon Underground si budete môcť pozrieť v najvyššej kvalite zakúpením oficiálneho PPV (Pay-Per-View) na stránke OKTAGON TV. Cena za sledovanie celého večera vychádza na 9,99 EUR.

Pri tomto vysielaní sa môžete dočkať aj odborného komentára promotéra organizácie Ondřeja Novotného. Taktiež zakúpením PPV uvidíte celý turnaj bez reklám a v tej najvyššej kvalite.

#2 Oktagon Underground 4 live vysielanie na Tipsport TV

Druhou alternatívou, ako sledovať celý turnaj  naživo pomocou live streamu je využiť služby stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysiela Oktagon Underground na svojej Tipsport TV. Vďaka tejto službe si tak môžete pozrieť online prenos Oktagon Undeground aj z mobilu.

Návod ako spustiť OKTAGON Underground na TV Tipsport naživo

  1. Vytvorte si účet v Tipsporte (rýchla registrácia)
  2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo a potom musíte urobiť stávku v hodnote 1.20 € za mesiac
  3. Získate bonus 15 € zadarmo bez nutnosti vkladu – ktoré vám da Tipsport po overení účtu
  4. Náš tip: Bonus 15 € vám pri mesačnych stávkach vydrží na sledovanie Oktagon turnajov úplne zadarmo!

#3 Oktagon Underground – online komentár zadarmo

Skvelou voľbou pre sledovanie športových prenosov sú naše online prenosy, kde vďaka kvalitným komentárom zistíte priebeh z tých najzaujímavejších zápasov.

Ak nemáte zakúpené PPV na turnaj Oktagon Underground, alebo ho nemôžete sledovať cez Tipsport TV, tak jednou z možností je sledovať turnaje Oktagon Underground na našom webe!

Kto bude v klietke viac úradovať? Natipujte si a sledujte všetky bitky naživo!

Sledujte online prenos >>


#4 Oktagon Underground – záznam na O2TV Sport a JOJ Plus

Live vysielanie Oktagon Underground si na klasických televíznych staniciach nepozriete. Turnaje si však môžete pozrieť vždy v záznamoch na televíznych staniciach O2TV Sport a Joj Plus, ktoré okrem iného vysielajú aj Oktagon magazín.

Na kanáli O2TV Sport si môžete záznam z turnajov pozrieť vždy nasledujúci deň v nedeľu od 20:30. Slovenská televízia Joj Plus záznam vysiela vždy v pondelok od 23:25.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA naživo? 

Oktagon Underground 4 – program zápasov

Celý turnaj je vyskladaný tak, že každý zápas nastúpia bojovníci inej váhovej kategórie. No a samozrejme turnaj je vždy ukončený hlavným zápasom.

TIP ❱ Všetko o turnaji Oktagon Underground 4 ›

OKTAGON UNDERGROUND 4: PROGRAM A VÝSLEDKY
🥊 Váhová kategória do 61 kg – ženy:
61 kgLucia Krajčovičvs.Alena Gondášová
61 kgLucia Szabovávs.Paula Marčišová
🥊 Váhová kategória do 70 kg:
70 kgNikolas Krivákvs.Marco Novák
70 kgDenis Tripšanskývs.Michal Zátorský
🥊 Váhová kategória do 80 kg:
80 kgKamil Cibinskivs.Juraj Kadaš
80 kgRonald Paradeiservs.Denis Farkaš
🥊 Váhová kategória do 90 kg:
90 kgVlastislav Čepovs.Erik Tlkanec
90 kgSamuel Krištofičvs.Lukáš Eliáš
🥊 Váhová kategória do 100 kg:
100 kgGabriel Torokvs.Ivan Bartek
100 kgPavol Langervs.Simon Michalák

Ako sledovať online livestream Oktagon Underground 4 naživo Pirát Krištofič vs. Lukáš Eliáš

Jedným z hlavných zápasov fight karty na turnaji Oktagon Underground 4 bude súboj populárneho Samuela „Piráta“ Krištofiča s pomerne mladým Lukášom Eliášom, ktorý je zverencom Attilu Végha.

TIP❱ Kto je Samuel „Pirát“ Krištofič ›

V tomto zápase je jednoznačným favoritom Pirát, no nemusí to byť zase všetko tak jasné, keďže Eliáš si dokázal bravúrne poradiť s Adriánom Bartlom. Svoje peniaze na Eliáša vsadil po dôkladnej analýze aj zápasník UFC Makhmud Muradov.

Celý súboj si samozrejme budete môcť pozrieť live na OKTAGON TV alebo na Tipsport TV.

Live vysielanie naživo Oktagon Underground 4 Čepo vs Tlkanec zdarma

Hlavným predzápasom celého turnaja bude bitka dvoch profesionálnych boxerov a zápasníkov, ktorí do toho idú vždy na tvrdo. Vlasto Čepo si priazeň fanúšikov získal skvelým zápasom s Patrikom Jevickým na Oktagon Underground 2.

Tlkanec je však oveľa skúsenejším bojovníkom, ako Jevický, a preto to bude mať Čepo mimoriadne náročné. Určite však môžeme skonštatovať, že práve bitka týchto dvoch je kandidátom na zápas večera

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo?

ONLINE PRENOS: Oktagon Underground 4 (Pirát Krištofič vs. Eliáš LIVE od 22:00)

Online písaný komentár z hlavného zápasu turnaja () bude pridaný približne hodinu pred začiatkom.

Oktagon Underground
Lucie Pudilová - Tereza Bledá
sobota 30. mája 2020 o 23:00
Online prenos
Vítěz: T. Bledá (na body)
Senzace je na světě! Hlavní zápas tohoto turnaje nabídl ryze ženskou záležitost, ve které měla dominovat Lucie Pudilová, nakonec tomu tak nebylo. Místo toho vítězí teprv osmnáctiletá Tereza Bledá, které fungovala taktika v podobě úspěšných takedownů. Pudilová dnes nepředvedla vůbec dobrý výkon, mnohokrát se duel pokoušela ukončit na sumbisi, což se jí nepovedlo. Tereza Bledá se postaral o senzaci, porazila totiž veteránku UFC!
Konec zápasu.
2:46
Bledé se však povedlo duel svázat u pletiva, jenomže Pudilová se případnému takedownu brání na jedničku.
2:12
Dostali jsme se zpět do postoje, do konce však nezbývá ani minuta. Lucie Pudilová by to potřebovala rozbalit, jinak dost možná nečekaně prohraje.
1:46
I nadále sledujeme bitvu na zemi, kde to Lucie Pudilová neustále zkouší submisí. Bledé tato situace vyhovuje, sudí by měl tento duel dát zpět do postoje.
1:15
Lucie Pudilová se neustále snaží svou soupeřku uškrtit, jenomže nakonec tomu tak nebude. Bledá dává pokyn rukou, že je všechno v pořádku.
0:39
Pudilová opět nedokázala ubránit takedown, avšak situaci na zemi úplně obrátila. Tam navíc snad půl minuty škrtila soupeřku, ta se však úspěšně brání.
0:18
Také Tereza Bledá se pokoušela o naskočeného supermana, avšak s naprosto opačným výsledkem. Poté se ji však mnohem lépe povedla levá zadní.
Začalo 3. kolo
Skončilo 2. kolo
2:40
Lucie Pudilová se povedla kombinace, jenomže i tak se nejednalo o nic moc zásadního. Mnohem lepší byla kombinace u pletiva, kde investovala hodně sil.
2:10
Bledá se nejprve bránila, poté se ponořila k dalšímu takedownu, který byl hodně krkolomný. Soupeřku nakonec na zem nevzala, sudí klinč rozpojil.
1:42
Další tvrdé koleno přímo na hlavu Terezy Bledé, která ovšem skvěle drží. Sama převrátila situaci u pletiva ve svůj prospěch, výsledkem byl třetí takedown.
1:13
Pudilová jde hlava, nehlava, přičemž se zrovna moc nebrání. Nyní se jí povedlo svázat duel u pletiva, kde se zároveň pokouší o další gilotinu.
0:43
Lucie Pudilová se neustále snaží být aktivní, jenomže má obrovské problémy se sílou soupeřky. Tereza Bledá navíc přidala další úspěšný takedown.
0:10
Naskočený superman v podání Pudilové, který byl celkem povedený. Bledá však kontrovala dalším takedownem, který proměnila v úspěšný.
Začalo 2. kolo
Skončilo 1. kolo
2:36
Gilotina trvala snad čtyřicet vteřin, jenomže Tereza Bledá předvedla naprosto famózní trpělivost. Sama ale schytala hned tři velice tvrdá kolena.
2:15
I nadále sledujeme boj u pletiva, který v tuto chvíli vyhovuje spíše Tereze Bledé. Ta si ovšem nedává pozor na hlavu, opět je chycená v gilotině.
1:35
Vypadalo to na třetí úspěšný takedown pro Bledou, nakonec tomu tak nebylo. Pudilová nečekaně sáhla k další gilotině, její soupeřka se ubránila.
1:14
Třetí takedown si Pudilová dokázala pohlídat, jenomže její pasivita u pletiva pokračuje. Sama zkoušela gilotinu, avšak Bledá se z těžké situace dostala.
0:40
To jsou věci. Bledé se povedl první takedown, který byl úspěšný. O pár vteřin později další úspěšný takedown, Pudilová zatím nezvládá úvod zápasu.
0:25
Tereza Bledá otevřela tento duel dvěma low kicky, po kterých to zkoušela také kopem na hlavu. Lucie Pudilová ovšem předvedla velice dobrý kryt.
Začalo 1. kolo
PYRAMIDA DO 61 KILOGRAMŮ:
PUDILOVÁ vs. BLEDÁ

Lucie Pudilová (8-6-0)

Lucie Pudilová bude bezesporu největší favoritkou v celé dívčí pyramidě. Její zkušenosti jsou skutečně velké, v MMA má dohromady za sebou čtrnáct duelů, ve kterých hned osmkrát slavila vítězství. Navíc hned polovina všech zápasů proběhla pod taktovkou nejprestižnější bojové organizace UFC, kde se ovšem Pudilová nedokázala udržet. Série čtyř porážek v řadě měla za důsledek propustku z UFC, Pudilová se tak pokusí o kariérní restart. Povede se jí zvítězit hned při svém prvním duelu v Oktagonu?

Tereza Bledá (6-0-0)
Její soupeřkou ovšem bude česká "Ronda" Tereza Bledá, která je připravena zvítězit. Tereza Bledá má za sebou 6 zápasů MMA, navíc ani v jediném nepocítila hořkost porážky. Ve všech případech se ale jednalo o amatérské zápasy, na první profesionální tak stále čeká. Bledá naposledy v MMA zápasila před více než rokem, tehdy se jí povedlo ve druhé minutě druhého kola porazit Karolinou Sobekovou na KO/TKO. Bledá je tak odhodlána opět zvítězit, dnes jí ale čeká nesmírně těžká práce.
PRAVIDLA OKTAGON UNDERGROUND

Jedna z hlavních změn oproti běžným zápasům MMA je v celkovém čase utkání. To se odehraje na tři kola po třech minutách. Pokud by poté boj skončil remízou, rozhodne jedno extra kolo. V postoji regule zůstávají prakticky stejné. Zápas je rovněž možné přenést na zem pomocí takedownu, kde je rozhodující následná kontrola po dobu tří vteřin. Pokud se tato kontrola v utkání zopakuje třikrát, rovná se takové počínání jednomu knockdownu. Knockdown způsobí počítání rozhodčího, a pokud zápasník absolvuje počítání čtyřikrát v utkání nebo třikrát v jednom kole, znamená to automatické ukončení zápasu. Sudí ale nemusí využít maximální počet počítání a může duel zastavit i verdiktem TKO.
CO TO JE OKTAGON UNDERGROUND?

Jedná se o první sérii turnajů na česko-slovenské bojové scéně od zavedení vládních nařízení v souvislosti s koronavirem, které zamezily organizování prakticky veškerých sportovních akcí. V mužských pyramidách do 70, 80, 90 a 100 kilogramů a v ženské pyramidě do 61 kilogramů se proti sobě utkává značné množství bojovníků. Každý postupový pavouk zahrnuje českou a slovenskou stranu, finále tak bude vždy mezinárodní. Celkový vítěz pyramidy si odnese částku 5 000 eur, v součtu tím pádem bude ve hře 2,75 milionu korun. Zápasy mají uzpůsobená pravidla, turnaje se proto účastí i zápasníci, jejichž hlavní disciplínou není MMA. Zároveň se jedná o exhibiční duely. Výsledky se proto nebudou započítávat do oficiálních dat na stránce Sherdog. Celá akce se uskuteční v průběhu sedmi týdnů, kdy proběhne stejné množství atraktivních turnajů. Dva z nich už jsou minulostí. Některé turnaje by měly být doprovázeny takzvanými super-fighty, v nichž se představí mimosoutěžní bojovníci. V pořadí již třetí podnik začíná tuto sobotu od 19:10. Půjde o české duely, jejichž ozdobou by měl být ženský zápas mezi Lucií Pudilovou a Terezou Bledou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 21:45.

Zdroj: youtube.com, tipsport.sk, oktagonmma.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest