Sledujte Oktagon Underground - Last Man Standing Livestream na TV Tipsport
Oktagon UNDERGROUND - Last Man Standing live

Kaufland Cup 2020 program, výsledky. Slováci obhájili minuloročné víťazstvo!

Zdieľaní

Kaufland Cup v hokeji 2020 sa tento rok bude hrať v Poprade a zúčastnia sa ho tri krajiny – Slovensko, Rusko a Bielorusko. Turnaj je dobrou prípravou na majstrovstvá sveta, ktoré bude hostiť Švajčiarsko.

Slovensko obhajovalo prvenstvo z Kaufland Cup 2019

Minulý rok sa Kaufland Cup odohral v Bratislave a slovenskí hokejisti sa stali víťazom tohto turnaja, ktorý je skvelou prípravou pred MS v hokeji 2020. V nominácii musel tréner Craig Ramsey urobiť niekoľko hráčskych zmien. Pozitívnou spravou je návrat asistentov. Po povinnostiach pri juniorskej sa k reprezentácii pripojí Róbert Petrovický a po dlhšej prestávke aj Vladimír Országh.

Kaufland Cup 2020, Poprad

Kaufland Cup je medzinárodný hokejový turnaj, v minulosti známy aj ako Slovakia Cup. Tento rok sa turnaj presunie do Popradu a konať sa bude od 6. do 8. februára 2020. Súpermi Slovenska budú Bielorusko a Rusko (olympijský výber Ruska).

Slováci obhájili prvenstvo na Kaufland Cup

Slovenská reprezentácia obhájila víťazstvo na Kaufland cupe. Slováci si víťazstvom na domácom turnaji napravili chuť po turnajoch v Nemecku a vo Švajčiarsku, na ktorých vyhrali celkovo iba jeden zápas. Ich bilancia v prebiehajúcom ročníku je 3 víťazstvá a 4 prehry.

TIP ❱ Všetko o MS v hokeji 2020 vo Švajčiarsku▸

Kaufland Cup 2020 program a výsledky

 • SLOVENSKO – Bielorusko 4:3
 • Bielorusko – Rusko 0:1
 • SLOVENSKO – Olympijský tím Rusko 2:1
Konečná tabuľka:
 • SLOVENSKO 2 2 0 0 0 6:4 6
 • OH tím Ruska 2 1 0 0 1 2:2 3
 • Bielorusko 2 0 0 0 2 3:5 0

Nominácia SR na Kaufland Cup 2020 (6. – 8. februára) v Poprade

Generálny manažér Miroslav Šatan a tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay museli urobiť šesť zmien v nominácii. Na utorňajšom zraze v Poprade sa im nebude hlásiť obranca Michal Čajkovský a zo zdravotných dôvodov ani pätica útočníkov Martin Bakoš, Marek Hrivík, Libor Hudáček, Ján Sýkora a Michael Vandas.

Brankári: Patrik Rybár (Kärpät Oulu, Fín.), Andrej Košarišťan (HC Košice)

Obrancovia: Peter Čerešňák (HC Škoda Plzeň, ČR), Marek Ďaloga (Dinamo Riga, Lot./KHL), Martin Gernát (HC Oceláři Třinec, ČR), Dominik Graňák (HC Karlovy Vary, ČR), Martin Chovan (HC 07 Detva), Patrik Koch (HC Košice), Mislav Rosandič (HC Vítkovice Ridera, ČR), Martin Štajnoch (HC Slovan Bratislava)

Útočníci: Marcel Haščák, Michal Chovan, Branislav Rapáč, Jakub Sukeľ (všetci HC Košice), Andrej Kollár (HK Nitra), Michal Krištof (Kärpät Oulu, Fín.), Patrik Lamper (HC ’05 Banská Bystrica), Tomáš Marcinko (HC Oceláři Třinec, ČR), Matej Paulovič (HC Dynamo Pardubice, ČR), Kristián Pospíšil (Lukko Rauma, Fín.), Peter Zuzin (HC 07 Detva), Tomáš Zigo (HC Slovan Bratislava)

Realizačný tím: Miroslav Šatan (generálny manažér), Craig Ramsay (hlavný tréner), Róbert Petrovický, Vladimir Országh (asistenti trénera), Ján Lašák (tréner brankárov), Zuzana Chrenková (manažérka), Igor Andrejkovič (videoanalytik), Ján Grauzel, František Okál , Milan Petro (lekári), Andrej Foltýn (fyzioterapeut), Rastislav Ladecký, Ľuboš Ondrejka, Juraj Stopka (výstrojoví manažéri)

Kaufland Cup 2020 live – zápasy Slovenska naživo

Zápasy Slovenskej hokejovej reprezentácie odvysiela vo štvrtok a v sobotu v priamom prenose RTVS Dvojka.

Zápasy slovenskej reprezentácie odvysiela Tipsport TV. Stačí sa zaregistrovať a v Tipsporte môžete sledovať live stream na sedem dní zadarmo.

Po uplynutí siedmich dní si stávkou za 1,20 € aktivujete streamy na 30 dní. K stávke môžete využiť 15 €, ktoré vám dáme zadarmo za dokončenie registrácie.

Sledujte Live prenosy zadarmo

LIVE ❱ Možnosti ako a kde sledovať jednotlivé športy naživo ›


Kaufland Cup 2019 – program a výsledky

 • SLOVENSKO – Bielorusko (2:1)
 • Rusko – Bielorusko (1:2)
 • SLOVENSKO – Olympijský tím Rusko (5:1)
Konečná tabuľka:
 1. Slovensko 2 1 1 0 0 7:2 5
 2. Rusko 2 1 0 0 1 3:6 3
 3. Bielorusko 2 0 0 2 0 2:4 1

Zdroj: hockeyslovakia.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest