MS v hokeji live stream – Sledujte všetky zápasy online zadarmo aj v mobile!

MS v hokeji live stream zadarmo ponúka stávková kancelária Tipsport na svojej online TV. Stačí sa len zaregistrovať a môžete sledovať MS v hokeji live cez internet, a to so zaujímavým bonusom navyše! V našom článku nájdete všetky možnosti, podmienky a postup, ako na to. 

MS V HOKEJI LIVE ZDARMA ▷

MS v hokeji live stream

Tohtoročné MS v hokeji 2024 live stream ponúka na Slovensku stávková spoločnosť Tipsport úplne zdarma alebo môžete vyskúšať aj internetové platformy TV kanálov.

Vyberte si to svoje a sledujte hokej live od 10. do 26. mája!

MS v hokeji 2024 live stream

MS hokej 2024 live stream na TV Tipsport

Tohtoročné MS hokej 2024 live prenos ponúka tradične stávková kancelária Tipsport na svojej online TV Tipsport.

Pozrieť si tu môžete hokej live stream zo všetkých zápasov turnaja, vrátane stretnutí slovenskej reprezentácie, navyše teraz so štedro navýšeným bonusom 30€ pre nových hráčov a možnosťou zapojiť sa zdarma do mnohých súťaži k šampionátu!

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Návod, ako sledovať ms v hokeji 2024 live

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 30 € bez vkladu na prvé stávky.

TV Tipsport je navyše výnimočná tým, že ako jediná online TV na Slovensku vysiela všetky zápasy NHL naživo, vrátane play-off. Popri sledovaní MS v hokeji, si tak môžete pozrieť aj zámorské boje o Stanley Cup.

Hokej MS live stream na JOJ

Skupina JOJ získala práva na vysielanie MS v hokeji od r. 2024 až do r. 2028, a tak z nich okrem prenosov v TV ponúka aj live stream.

Vysielanie hokejového šampionátu na JOJ-ke je špecifické. Zápasy Slovenska nájdete na základnej stanici JOJ, aby ich mohlo vidieť, čo najviac divákov. Ostatné súboje turnaja ponúknu JOJ Šport a JOJ Plus, v prípade súbežne hraných zápasov.

Live stream kanálov JOJ-ky môžete sledovať pomocou platformy Joj Play. Počas MS v hokeji je po registrácii vysielanie všetkých kanálov JOJ-ky dostupné zdarma a hokej tu môžete pozerať aj z archívu.

Live stream MS v hokeji 2024

Live stream MS v hokeji 2024 môžete pozerať aj vďaka televíznemu operátorovi Skylink.

Ten má v portfóliu svojich programov všetky stanice JOJ, vďaka čomu vám neujde žiaden zápas hokejového šampionátu.

Nájdete ich už v najlacnejšom balíčku internetovej TV MINI od 6,90 eur mesačne, pričom za túto sumu získate až 39 tv programov. Skylink ponúka aj možnosť sledovať televíziu cez PC, mobil či tablet, vďaka internetovej aplikácii.

NALAĎTE SI STANICE JOJ ▷

MS V HOKEJI 2024 – RÝCHLY PREHĽAD

Zdroj: tipsport.sk, ifortuna.sk, nike.sk, doxxbet.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest