Australian Open live – TV prenosy, live stream zadarmo, online cez mobil!

Australian Open live – sledujte prvý tenisový Grandslam sezóny naživo. Pozrite si prehľad všetkých dostupných možností – kto vysiela TV prenosy, kde nájdete live stream zdarma a ako sledovať Australian Open online cez mobil! 

Australian Open live

Prvý Grandslam roka Australian Open 2023 program začína kvalifikáciou 9. januára a hlavnou súťažou 16. januára.

Posledný deň turnaja s veľkým finále v mužskej časti je na programe 29. januára. Pozrite si všetky možnosti, ako sledovať Australian Open live!

Australian Open online

Australian Open live stream

Australian Open live stream ponúkne viacero stávkových kancelárii. Prvou dobrou možnosťou je stávková kancelária Tipsport a jej obľúbená TV Tipsport.

Stačí sa zaregistrovať na tipsport.sk a môžete sledovať top tenistov planéty na Australian Open online cez internet zadarmo.

Spustiť TV Tipsport ⇒

Postup ako sledovať Australian Open 2023 live

  1. Kliknite tu a registrujte v Tipsporte
  2. Po úspešnej registrácii sledujte live streamy po dobu 7 dní zadarmo.
  3. Navyše, od Tipsportu po registrácii získate 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  4. Potom stačí prestávkovať mesačne min. 1,20 EUR

Australian Open online na TV Tipsport

AO live na Fortuna TV

AO live je možné sledovať na Fortuna TV a k tomu získať zaujímavé bonusy na tipovanie. Stávková kancelária Fortuna má vlastnú televíziu, kde vysiela športové prenosy naživo.

Výkony top hráčov ATP ako Novak Djokovič, Daniil Medvedev, Taylor Fritz, Rafael Nadal či Nick Kyrgios si budete môcť vychutnať aj týmto spôsobom cez mobil, tablet alebo PC.

Spustiť Fortuna TV ⇒

Pozerajte Australian Open stream na Fortuna TV

  1. Zaregistrujte sa vo Fortune
  2. Dokončite registráciu a overte si účet
  3. Uzatvorte za 7 dní aspoň jednu stávku
  4. Alebo, majte na svojom hráčskom účte kladný zostatok
  5. Sledujte live prenosy Fortuna TV zadarmo

AO 2023 live na Niké TV

AO 2023 live na Niké TV je možné sledovať každý jeden deň počas trvania turnaja. Aj najstaršia slovenská stávková spoločnosť ponúka registračný bonus na prvé stávky.

Australian Open na Doxxbet

Australian Open na Doxxbet, kde si taktiež budete môcť vychutnať zápasy prvého Grandslamu tohto roku. Využiť môžete aj registračný bonus v podobe stávky za 20€ úplne bez rizika.

Australian Open v televizi

Australian Open v televizi – diváci v Česku, ale aj na Slovensku vedia, že všetky veľké grandslamové podujatia vysiela v TV Eurosport live.

Na Eurosport 1 a 2 počas týchto dvoch týždňov od 16. do 29. januára uvidíte všetky podstatné zápasy s českým komentárom, odbornými analýzami, pohľadom do zákulisia a rozhovormi.

TIP ❱ Ako a kde sledovať tenis live ›

Australian Open TV

Austrlian Open TV prenos okrem Eurosportu nebude v našich končinách vysielať žiadny ďalší program.

Dá sa však očakávať, že v prípade veľkého úspechu niektorého zo slovenských tenistov by sa zápasy v neskoršej fáze dostali na obrazovky RTVS šport live.

Australian Open stream

Australian Open stream ponúkajú rôzne ďalšie internetové platformy. Nižšie si môžete pozrieť ich prehľad.

Tenis Australian Open live na YoutubeTV

Tenis Australian Open live na YoutubeTV môžete pozerať, vďaka kanálu ESPN, ktorý má YouTube vo svojej ponuke. Práve ten totiž vysiela Australian Open naživo.

Live Australian Open na Hulu

Live Australian Open na Hulu môžete sledovať taktiež cez stanicu ESPN. Tá totiž svoje vysielacie práva ponúka skutočne veľkému spektru streamovacích platforiem, medzi ktoré patrí aj Hulu.

Australian Open kde sledovať cez mobil

Australian Open kde sledovať cez mobil? Jednoduchá odpoveď! Ide to vďaka mobilným aplikáciám, ktoré vytvorili, buď samotní organizátori turnaja, televízne spoločnosti, či stávkové kancelárie.

V dnešnej dobe tak skutočne môžete sledovať svoj obľúbený zápas na AO 2023 live kdekoľvek a kedykoľvek.

Australian Open oficiálna aplikácia turnaja

Organizátori Australian Open 2023 pre fanúšikov pripravili mobilnú aplikáciu, ktorá vás bude sprevádzať celým turnajom. Môžete v nej nájsť live výsledky všetkých zápasov, rôzne novinky či rozhovory s hráčmi.

Ak teda chcete mať všetky informácie ohľadom Australian Open na jednom mieste, určite by ste túto aplikáciu mali vyskúšať. Funkčná je pre operačné systémy Apple aj Android.

Australian Open Eurosport aplikácia

Svoju aplikáciu si vytvorila aj televízia Eurosport, ktorá ponúka online vysielanie nielen kanálov Eurosport 1 a 2, ale aj živé prenosy z akéhokoľvek kurtu. Takto vám neujde absolútne žiaden zápas.

Vysielanie cez aplikáciu či web eurosport.com je spoplatnené sumou cca 5,30€ mesačne, no k dispozícii tu máte neobmedzene dlho aj záznamy zo športových podujatí.

AO 2023 live cez aplikácie stávkových kancelárií

Živé prenosy zo zápasov Australian Open v mobile môžete sledovať aj cez aplikácie stávkových kancelárií Tipsport, Fortuna a Niké. Tie si môžete jednoducho stiahnuť do svojho mobilu a vychutnať si live prenosy.

Australian Open výsledky

Australian Open výsledky je možné sledovať aj v priebehu stretnutí, vrátane štatistík hráčov a live kurzov na webe s top výsledkovým servisom flashscore.sk.

Flashscore ponúka aj mobilnú aplikáciu dostupnú pre Android aj Apple, kde si môžete zapnúť live notifikácie ku konkrétnemu zápasu.

TIP ❱ Tenisový rebríček ›

Australian Open video

Australian Open video – zostrihy, rozhovory či zákulisné zábery nájdete na oficiálnom YouTube kanáli turnaja.

Australian Open kurzy

Australian Open kurzy nájdete vo viacerých stávkových kanceláriách, ktoré ponúkajú aj registračné bonusy pre nových hráčov.

Zdroj: youtube.com, tipsport.sk, ausopen.com, fortuna.sk, nike.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest