Australian Open 2020 NAŽIVO – sledujte live prenosy zadarmo

Zdieľaní

V januári už tradične štartuje úvodný grandslamový tenisový turnaj sezóny – Australian Open. Od pondelka si môžete počas celých dvoch týždňov vychutnávať skvelé tenisové momenty z Melbourne v LIVE prenosoch!

Tenisový turnaj Australian Open sa začína 14. januára, víťaz bude známy 27. januára. Hrá sa na tvrdom povrchu, celková dotácia je 62,5 milióna austrálskych dolárov.

Viete kam to dotiahne Kei Nišikori, Serena Williamsová, Angelique Kerberová a ďalšie hviezdy? Dotiahnu to aspoň do osemfinále? Sledujte všetky zápasy v priamom prenose TU >>.

Kde sledovať zadarmo Australian Open naživo v TV a ONLINE

Vysielacie práva pre tenisový turnaj Australian Open vlastní športový kanál Eurosport. Pokiaľ ho na svojej televízii nemáte, môžete využiť službu Eurosport Player – môžete sledovať live prenosy na počítači, mobilu alebo tabletu v tej najvyššej kvalite. Cena je prijateľná – 4,99 € / mesiac alebo 24,99 € / rok.

Promo akcie alebo aj živé prenosy z prvého grandslamu sezóny sú k dispozícii aj u stávkovej kancelárie Fortuna a ich Fortuna TV a Tipsport na ich TV Tipsport. Všetky zápasy AO 2019 naživo z australského Melbourne môžete sledovať v priamom prenose a zároveň podávať LIVE stávky, čo vám okrem zábavy môže priniesť tiež zarobené peniaze.

Australian Open 2020 NAŽIVO

Grand Slam – Australian Open, Melbourne, Austrália (15. – 28.1. 2020)

Live prenosy zadarmo
Australian Open - sledujte naživo

Zdroj: youtube, tipsport, ausopen.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest