Nik├ę bonus bez limitu + bonus bez vkladu a┼ż 20 EUR zadarmo

Kde sledova┼ą biatlon live? Online prenosy na┼żivo, biatlon v TV a live stream zadarmo!

Zdie─żan├ş

Ste fan├║┼íikom biatlonu a zauj├şma v├ís, kde m├┤┼żete sledova┼ą svetov├Ż poh├ír ─Źi majstrovstv├í sveta v biatlone? Kde sledova┼ą biatlon live ├║plne zadarmo? Pozrite sa na v┼íetky dostupn├ę mo┼żnosti, ako sledova┼ą najlep┼í├şch biatlonistov v priamom prenose v TV alebo online na internete.

Ako a kde sledova┼ą Biatlon dnes live 2021

Pripravili sme pre V├ís kompletn├Ż preh─żad mo┼żnost├ş, ako sledova┼ą v┼íetky biatlonov├ę preteky v sez├│ne 2020/2021. Nestr├ícajte ─Źas na internete h─żadan├şm ┼żiv├Żch prenosov, tu m├íte v┼íetko na jednom mieste!

Pozrite si podrobn├Ż preh─żad mo┼żnost├ş ako a kde sledova┼ą biatlon live!

Biatlon ┼żeny dnes live – Fialkov├í na┼żivo!

V biatlone n├ís ├║spe┼íne reprezentuj├║ Paul├şna Fialkov├í a jej mlad┼íia sestra Ivona- pozrite sa, kde m├┤┼żete sledova┼ą biatlon ┼żien dnes live. Pravidelne sa z├║─Źast┼łuj├║ pretekov svetov├ęho poh├íra, v ktor├Żch sa u┼ż neraz blysli skvel├Żmi v├Żsledkami. Do ka┼żd├Żch pretekov id├║ naplno a ich ve─żkou motiv├íciou s├║ najbli┼ż┼íie zimn├ę olympijsk├ę hry v Pekingu.

TIP ÔŁ▒ Program Fialkovej 2020/21 ÔÇ║

1´ŞĆÔâú Biatlon na┼żivo na RTVS

V┼íetky preteky svetov├ęho poh├íra ale i majstrovstv├í sveta v biatlone m├┤┼żete sledova┼ą na┼żivo na slovenskej telev├şznej stanici RTVS, Dvojka. Telev├şzia sprostredkov├íva svojim div├íkom skvel├Ż ┼íportov├Ż z├í┼żitok. V─Ćaka svojmu ┼ít├íbu priamo v dejisku pretekov zachyt├ş atmosf├ęru pred ┼ítartom a po skon─Źen├ş z├ívodu zas pon├║ka rozhovory s biatlonistami.

Cel├ę preteky pravidelne komentuj├║ sk├║sen├ş slovensk├ş koment├ítori Marcel Mer─Źiak alebo ─Żubo┼í Hlavena. Biatlon budete m├┤c┼ą pozera┼ą na RTVS aj po─Źas zimn├Żch olympijsk├Żch hier (ZOH) v Pekingu, ktor├ę sa konaj├║ v roku 2022.

Biatlon online prenosy na RTVS live ├║plne zadarmo!

Za ┼żiv├ę vysielanie pretekov biatlonu nemus├şte zaplati┼ą ani cent. Telev├şzna stanica RTVS je v├Żnimo─Źn├í t├Żm, ┼że div├íkom pon├║ka na svojom webe online prenosy biatlonu ├║plne zadarmo! Vysielanie je v┼íak mo┼żn├ę sledova┼ą len na ├║zem├ş Slovenska. Tak├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete sledova┼ą napr├şklad aj Zjazdov├ę ly┼żovanie a Petru Vlhov├║.

TIP ÔŁ▒┬áPetra Vlhov├í a jej program a v├Żsledky ÔÇ║

2´ŞĆÔâú Biatlon na EUROSPORT live v TV a online

Mu┼żsk├ę i ┼żensk├ę preteky SP v biatlone pravidelne vysiela ┼íportov├Ż telev├şzny kan├íl Eurosport. T├║to ┼íportov├║ telev├şznu stanicu je mo┼żn├ę na Slovensku z├şska┼ą u viacer├Żch poskytovate─żov, ako s├║ napr├şklad DIGI Slovakia, Orange TV ─Źi Slovak Telekom. V┼íetky biatlonov├ę preteky s├║ vysielan├ę s ─Źesk├Żm koment├írom.

Biatlon online na Eurosport Player

Svetov├Ż biatlon si m├┤┼żete pozrie┼ą aj online na internete cez slu┼żbu Eurosport Player. Biatlonov├ę preteky tu je mo┼żn├ę sledova┼ą na┼żivo alebo zo z├íznamu. Okrem toho n├íjdete na tejto platforme v┼íetky tenisov├ę grandslamy ─Źi cyklistick├ę Grand Tour podujatia.

T├íto slu┼żba je spoplatnen├í a jej cena je 4,99 eur mesa─Źne┬áalebo┬á24,99 eur ro─Źne.

3´ŞĆÔâú Biatlon v priamom prenose na ─îT ┼áport

Biatlon v priamom prenose si m├┤┼żete pozrie┼ą aj na ─Źeskej telev├şznej stanici ─îT ┼áport. Telev├şzia pon├║ka v┼íetky mu┼żsk├ę i ┼żensk├ę preteky svetov├ęho poh├íra v biatlone. Discipl├şny ako ┼íprint, st├şha─Źka, individu├ílne preteky, preteky s hromadn├Żm ┼ítartom ─Źi ┼ítafety m├┤┼żete sledova┼ą v priamom prenose.

─îesk├í telev├şzia prin├í┼ía div├íkom nielen ┼żiv├ę prenosy ale aj z├íznamy z jednotliv├Żch pretekov. Na ├║zem├ş ─îR m├┤┼żete sledova┼ą biatlon online na webe ─îT ┼áport ├║plne zadarmo.┬á Na telev├şznej stanici si okrem biatlonu m├┤┼żete pozrie┼ą aj z├ípasy Eur├│pskej ligy UEFA ─Źi svetov├Ż poh├ír v alpskom ly┼żovan├ş.

4´ŞĆÔâú Biatlon live stream zadarmo na Biathlonworld TV

Preteky svetov├ęho poh├íra v biatlone m├┤┼żete sledova┼ą aj na webe Biathlonworld. Medzin├írodn├í biatlonov├í ├║nia pon├║ka biatlonov├Żm fan├║┼íikom bezplatn├Ż priamy prenos zo v┼íetk├Żch pretekov svetov├ęho poh├íra a majstrovstiev sveta.

IBU prin├í┼ía priamy prenos z pretekov ale napr├şklad aj prenos z tla─Źovej konferencie. Na rovnakom webe n├íjdete aj najnov┼íie rozhovory ─Źi z├íznamy z pretekov. Live stream je dostupn├Ż na Slovensku aj v ─îesku. Jedin├ę krajiny, v ktor├Żch vysielanie nie je pr├şstupn├ę s├║ Po─żsko, Franc├║zsko a USA.

5´ŞĆÔâú Biatlon online stream v mobile zdarma!

Online stream pretekov svetov├ęho poh├íra v biatlone m├┤┼żete sledova┼ą aj na svojom mobile celkom zdarma. Spom├şnan├ę telev├şzie RTVS a ─îT ┼áport vysielaj├║ livestream na svojich weboch.┬á┼Żiv├ę prenosy pretekov biatlonu zatia─ż nepon├║kaj├║ st├ívkov├ę kancel├írie, no je len ot├ízkou ─Źasu, kedy sa tak stane.

Biatlon na mobile m├┤┼żete pozera┼ą aj cez aplik├íciu Eurosport Player. Ide s├şce o platen├║ slu┼żbu, no pon├║ka mno┼żstvo ┼żiv├Żch prenosov a z├íznamov priamo v ┼íikovnej aplik├ícii, v ktorej si ka┼żd├Ż vyberie nie─Źo pre seba.

6´ŞĆÔâú Biatlon – online koment├ír na 7sport.sk

Ak pr├íve nem├┤┼żete pozera┼ą preteky v biatlone na┼żivo v priamom prenose, ni─Ź sa nedeje. Sledova┼ą m├┤┼żete textov├Ż online koment├ír na na┼íom┬áwebe┬á7sport.sk. Aktu├ílne poradie, ─Źasy pretek├írov na medzi─Źasoch ─Źi po─Źet ch├Żb na strelnici budete ma┼ą hne─Ć k dispoz├şcii a o v┼íetkom d├┤le┼żitom budete pravidelne informovan├ş.

Online koment├ír m├┤┼żete sledova┼ą na na┼íom webe z r├┤znych ┼íportov├Żch udalost├ş, ako s├║ napr├şklad z├ípasy futbalovej Ligy Majstrov ─Źi preteky F1.

Ôćę´ŞĆ Ako pozera┼ą Biatlon zo z├íznamu

Pokia─ż ste nestihli sledova┼ą biatlonov├ę preteky SP na┼żivo, m├┤┼żete si ich pozrie┼ą zo z├íznamu. Spom├şnan├ę telev├şzne stanice RTVS, ─îT ┼áport a Eurosport vysielaj├║ z├íznamy pretekov nieko─żko hod├şn po ┼żivom vysielan├ş, ─Źastokr├ít aj v no─Źn├Żch hodin├ích.

Okrem toho je tu mo┼żnos┼ą sledova┼ą z├íznamy na platforme Eurosport Player. Kedyko─żvek si tu m├┤┼żete pozrie┼ą ak├ęko─żvek preteky, ktor├ę sa konali aj nieko─żko t├Ż┼żd┼łov dozadu.

Highlights z pretekov

Video zostrihy a v├Żber toho najd├┤le┼żitej┼íieho z pretekov n├íjdete na nasleduj├║cich kan├íloch:

Biatlon – program a live v├Żsledky dnes

Live v├Żsledky pretekov svetov├ęho poh├íra v biatlone m├┤┼żete sledova┼ą na Flashscore.sk. N├íjdete tu taktie┼ż podrobn├ę ┼ítatistiky jednotliv├Żch ┼íportovcov, v├Żsledky z nieko─żk├Żch sez├│n dozadu, najbli┼ż┼í├ş program, predz├ípasov├ę kurzy ─Źi tabu─żky SP.

Okrem biatlonu tu m├┤┼żete pozera┼ą kompletn├ę ┼ítatistiky z r├┤znych ┼íportov.┬áStr├ínku si bu─Ć otvor├şte na svojom internetovom prehliada─Źi, alebo si m├┤┼żete stiahnu┼ą aplik├íciu do mobilu a v┼íetky ┼ítatistiky m├íte kedyko─żvek k dispoz├şcii.

TIP ÔŁ▒┬áKalend├ír SP v Biatlone 2020/21 ÔÇ║

Biatlon 2021 dnes ÔÇô facebook, instagram, twitter, youtube

V┼íetky d├┤le┼żit├ę novinky, ┼ítatistiky ─Źi v├Żsledky biatlonov├Żch pretekov si m├┤┼żete pozrie┼ą aj na ofici├ílnych kan├íloch IBU:

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, ibu.com

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest