Kde sledovať biatlon live? Online prenosy, naživo v TV a live stream zadarmo!

Ste fanúšikom biatlonu a zaujíma vás, ako a kde môžete pozerať biatlon live? Prinášame vám prehľad všetkých dostupných možností, ako sledovať biatlon mužov a žien dnes live v TV, online, či cez live stream v mobile.

Biatlon live 2023/24

Pozrite si kompletný prehľad možností, ako sledovať biatlon live v sezóne 2023/24. Biatlon program sľubuje v sezóne napínavé preteky a tak sa každý fanúšik zimných športov môže tešiť na zaujímavé športové momenty.

🔴 Najbližšie preteky biatlonu sa uskutočnia od 14. do 17. marca 2024, v kanadskom stredisku Canmore, ktoré sú zároveň posledným kolom SP v tomto ročníku. Sledovať preteky môžete v TV a cez online streamy tv kanálov na internete.

Biatlon online

1️⃣ RTVS Biatlon live

Všetky preteky svetového pohára v biatlone live, ale i MS v biatlone môžete sledovať na slovenskej televíznej stanici RTVS Šport live. Vďaka svojmu štábu priamo v dejisku pretekov zachytí atmosféru pred štartom a po skončení pretekov zase ponúka rozhovory s biatlonistami.

Celé preteky pravidelne komentujú skúsení slovenskí komentátori Marcel Merčiak alebo Ľuboš Hlavena. Okrem svetového šampionátu ste mohli sledovať na RTVS aj ME v biatlone.

2️⃣ Biatlon Eurosport live

Live prenos mužských i ženských pretekov SP v biatlone pravidelne vysiela športový televízny kanál Eurosport live. Túto športovú televíznu stanicu je možné na Slovensku získať u viacerých poskytovateľov, ako sú napríklad UPC, DIGI Slovakia, Orange TV či Slovak Telekom.

Všetky biatlonové preteky sú vysielané s českým komentárom.

3️⃣ Biatlon dnes live na ČT Šport

Biatlon dnes live si môžete pozrieť aj na českej televíznej stanici ČT Šport live. Televízia ponúka všetky mužské i ženské preteky svetového pohára v biatlone.

Česká televízia prináša divákom nielen živé prenosy ale aj záznamy z jednotlivých pretekov.

TIP ❱ Sledujte zimné športy live ›

4️⃣Live Biatlon na mobile

Sledovanie live biatlon na mobile nie je žiadnou novinkou. Vďaka mobilným zariadeniam a aplikáciám môžeme pozerať biatlonové preteky kdekoľvek kde máte internetové pokrytie.

Mobilná aplikácia RTVS prináša vysielanie programov verejnoprávnej TV do mobilov a tým pádom aj preteky biatlonu vysielané na RTVS Šport.

Apka od operátora SKYLINK dokáže plnohodnotne nahradiť televízny prijímač a môžete na nej pohodlne sledovať športové prenosy na štyroch zariadeniach.

Ak sa nachádzate v Česku, tak svoju aplikáciu má aj česká televizia, ktorá vysiela preteky biatlonu naživo. Mobilná aplikácia Eurosport vysiela skoro všetky zimné športy, ale služba pre live stream vysielanie je platená.

5️⃣ Biatlon live stream zadarmo na Biathlonworld TV

Preteky svetového pohára v biatlone môžete sledovať aj na webe Biathlonworld. Medzinárodná biatlonová únia ponúka biatlonovým fanúšikom bezplatný live stream zo všetkých pretekov svetového pohára a majstrovstiev sveta.

IBU prináša priamy prenos z pretekov ale napríklad aj prenos z tlačovej konferencie. Na rovnakom webe nájdete aj najnovšie rozhovory či záznamy z pretekov.

Live stream je dostupný na Slovensku aj v Česku. Jediné krajiny, v ktorých vysielanie nie je prístupné sú Poľsko, Francúzsko a USA.

6️⃣ Biatlon online na internete

Biatlon online na internete môžete sledovať aj na svojom mobile a to celkom zadarmo. Pozrite si všetky dostupné možnosti.

Biatlon online live na webe RTVS

Za živé vysielanie pretekov biatlonu nemusíte zaplatiť ani cent. Televízna stanica RTVS je výnimočná tým, že divákom ponúka na svojom webe biatlon online live prenosy úplne zadarmo!

Vysielanie je však možné sledovať len na území Slovenska. Takýmto spôsobom môžete sledovať napríklad aj Petru Vlhovú live.

Biatlon online prenos na ČT Sport

Podobným spôsobom ako na webe RTVS, môžete sledovať biatlon online prenos aj na webe ČT Sport. Tento prenos je úplne zadarmo, avšak dostupný len na území Českej republiky.

Biatlon online na Eurosport

Svetový biatlon online si môžete pozrieť  na PC, tablete, alebo mobile cez webové stránky www.eurosport.com, alebo cez aplikáciu Eurosportu. Biatlonové preteky tu je možné sledovať naživo, alebo zo záznamu.

Okrem toho nájdete na tejto platforme všetky tenisové grandslamy či cyklistické Grand Tour podujatia. Táto služba je spoplatnená a jej cena je 6,99 eur mesačne, alebo 39,99 eur ročne.

↩️ Biatlon záznam

Pokiaľ ste nestihli sledovať biatlonové preteky SP naživo, môžete si ich pozrieť zo záznamu. Spomínané televízne stanice RTVS, ČT Šport a Eurosport vysielajú záznamy pretekov niekoľko hodín po živom vysielaní, častokrát aj v nočných hodinách.

Ivona a Paulína Fialková naživo!

Ivona a Paulína Fialková sa bohužiaľ v biatlonovom kolotoči v sezóne 2023/24 nepredstavia. Staršia zo sestier Paulína prerušila kariéru pre materské povinnosti.

Jej sestra Ivona sa rozhodla v kariére ďalej nepokračovať.

Highlights z pretekov

Video zostrihy a výber toho najdôležitejšieho z pretekov nájdete na nasledujúcich kanáloch:

Biatlon program a live výsledky

Live výsledky pretekov svetového pohára v biatlone môžete sledovať na Flashscore.sk. Nájdete tu taktiež podrobné štatistiky jednotlivých športovcov, výsledky z niekoľkých sezón dozadu, najbližší program, predzápasové kurzy či tabuľky SP.

Okrem biatlonu tu môžete pozerať kompletné štatistiky z rôznych športov. Stránku si buď otvoríte na svojom internetovom prehliadači, alebo si môžete stiahnuť aplikáciu do mobilu a všetky štatistiky máte kedykoľvek k dispozícii.

Biatlon 2023/24 dnes – facebook, instagram, twitter, youtube

Všetky dôležité novinky, štatistiky či výsledky biatlonových pretekov si môžete pozrieť aj na oficiálnych kanáloch IBU:

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, ibu.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest