Kde sledovať biatlon live? Online prenosy naživo, biatlon v TV a live stream zadarmo!

Ste fanúšikom biatlonu a zaujíma vás, kde môžete sledovať svetový pohár či majstrovstvá sveta v biatlone? Kde sledovať biatlon live úplne zadarmo? Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať najlepších biatlonistov v priamom prenose v TV alebo online na internete.

Ako a kde sledovať Biatlon dnes live 2021

Pozrite si kompletný prehľad možností, ako a kde sledovať biatlon live dnes. Kalendár SP v biatlone sľubuje v sezóne 2021/2022 skvelú show, ktorú by si nemal nechať ujsť žiadny fanúšik zimných športov.

Pozrite si podrobný prehľad možností ako a kde sledovať biatlon live:

Ivona a Paulína Fialková naživo!

Ivona a Paulína Fialková reprezentujú farby Slovenska aj v aktuálnej sezóne, ktorej vrcholom sú ZOH v Pekingu. Sledujte ich naživo v TV alebo online na internete!

TIP ❱ Fialková program dnes ›

1️⃣ Biatlon naživo na RTVS

Všetky preteky svetového pohára ale i MS v biatlone môžete sledovať naživo na slovenskej televíznej stanici RTVS live. Vďaka svojmu štábu priamo v dejisku pretekov zachytí atmosféru pred štartom a po skončení závodu zas ponúka rozhovory s biatlonistami.

Celé preteky pravidelne komentujú skúsení slovenskí komentátori Marcel Merčiak alebo Ľuboš Hlavena. Biatlon budete môcť pozerať na RTVS aj počas zimných olympijských hier (ZOH) v Pekingu, ktoré sa konajú v roku 2022.

Biatlon online prenosy na RTVS live úplne zadarmo!

Za živé vysielanie pretekov biatlonu nemusíte zaplatiť ani cent. Televízna stanica RTVS je výnimočná tým, že divákom ponúka na svojom webe biatlon online prenosy úplne zadarmo!

Vysielanie je však možné sledovať len na území Slovenska. Takýmto spôsobom môžete sledovať napríklad aj lyžovanie live.

TIP ❱ Petra Vlhová – program a výsledky ›

2️⃣ Biatlon na EUROSPORT live v TV a online

Mužské i ženské preteky SP v biatlone pravidelne vysiela športový televízny kanál Eurosport live. Túto športovú televíznu stanicu je možné na Slovensku získať u viacerých poskytovateľov, ako sú napríklad DIGI Slovakia, Orange TV či Slovak Telekom. Všetky biatlonové preteky sú vysielané s českým komentárom.

Biatlon online na Eurosport Player

Svetový biatlon online si môžete pozrieť cez službu Eurosport Player live. Biatlonové preteky tu je možné sledovať naživo alebo zo záznamu. Okrem toho nájdete na tejto platforme všetky tenisové grandslamy či cyklistické Grand Tour podujatia.

Táto služba je spoplatnená a jej cena je 4,99 eur mesačne alebo 24,99 eur ročne.

TIP ❱ Zimné športy live ›

3️⃣ Biatlon v priamom prenose na ČT Šport

Biatlon v priamom prenose si môžete pozrieť aj na českej televíznej stanici ČT Šport live. Televízia ponúka všetky mužské i ženské preteky svetového pohára v biatlone.

Česká televízia prináša divákom nielen živé prenosy ale aj záznamy z jednotlivých pretekov. Na území ČR môžete sledovať biatlon online na webe ČT Šport úplne zadarmo.

4️⃣ Biatlon live stream zadarmo na Biathlonworld TV

Preteky svetového pohára v biatlone môžete sledovať aj na webe Biathlonworld. Medzinárodná biatlonová únia ponúka biatlonovým fanúšikom bezplatný live stream zo všetkých pretekov svetového pohára a majstrovstiev sveta.

IBU prináša priamy prenos z pretekov ale napríklad aj prenos z tlačovej konferencie. Na rovnakom webe nájdete aj najnovšie rozhovory či záznamy z pretekov.

Live stream je dostupný na Slovensku aj v Česku. Jediné krajiny, v ktorých vysielanie nie je prístupné sú Poľsko, Francúzsko a USA.

5️⃣ Biatlon online stream v mobile zdarma!

Online stream pretekov svetového pohára v biatlone môžete sledovať aj na svojom mobile celkom zdarma. Spomínané televízie RTVS a ČT Šport vysielajú livestream na svojich weboch.

Biatlon na mobile môžete pozerať aj cez aplikáciu Eurosport Player. Ide síce o platenú službu, no ponúka množstvo živých prenosov a záznamov priamo v šikovnej aplikácii, v ktorej si každý vyberie niečo pre seba.

6️⃣ Biatlon – online komentár na 7sport.sk

Ak práve nemôžete pozerať preteky v biatlone naživo v priamom prenose, nič sa nedeje. Sledovať môžete textový online komentár na našom webe 7sport.sk.

Online komentár môžete sledovať na našom webe z rôznych športových udalostí, ako sú napríklad zápasy futbalovej Ligy Majstrov či preteky F1.

↩️ Ako pozerať Biatlon zo záznamu

Pokiaľ ste nestihli sledovať biatlonové preteky SP naživo, môžete si ich pozrieť zo záznamu. Spomínané televízne stanice RTVS, ČT Šport a Eurosport vysielajú záznamy pretekov niekoľko hodín po živom vysielaní, častokrát aj v nočných hodinách.

Okrem toho je tu možnosť sledovať záznamy na platforme Eurosport Player. Kedykoľvek si tu môžete pozrieť akékoľvek preteky, ktoré sa konali aj niekoľko týždňov dozadu.

Highlights z pretekov

Video zostrihy a výber toho najdôležitejšieho z pretekov nájdete na nasledujúcich kanáloch:

Biatlon – program a live výsledky dnes

Live výsledky pretekov svetového pohára v biatlone môžete sledovať na Flashscore.sk. Nájdete tu taktiež podrobné štatistiky jednotlivých športovcov, výsledky z niekoľkých sezón dozadu, najbližší program, predzápasové kurzy či tabuľky SP.

Okrem biatlonu tu môžete pozerať kompletné štatistiky z rôznych športov. Stránku si buď otvoríte na svojom internetovom prehliadači, alebo si môžete stiahnuť aplikáciu do mobilu a všetky štatistiky máte kedykoľvek k dispozícii.

Biatlon 2021 dnes – facebook, instagram, twitter, youtube

Všetky dôležité novinky, štatistiky či výsledky biatlonových pretekov si môžete pozrieť aj na oficiálnych kanáloch IBU:

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, ibu.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest