Kde sledovať biatlon live? Online prenosy, naživo v TV a live stream zadarmo!

Ste fanúšikom biatlonu a zaujíma vás, ako a kde môžete pozerať biatlon live? Prinášame vám prehľad všetkých dostupných možností, ako sledovať biatlon mužov a žien dnes live v TV, online či cez live stream v mobile.

SLEDUJTE BIATLON LIVE ⇒

Biatlon live 2022/23

Pozrite si kompletný prehľad možností, ako sledovať biatlon live v sezóne 2022/23. Biatlon program je tento ročník opäť nabitý a tak sa každý fanúšik zimných športov môže tešiť na skvelé preteky.

🔴 Najbližšie preteky sa uskutočnia na SP Oslo-Holmenkollen!

Biatlon online

1️⃣Biatlon live stream na TV Tipsport

V novej sezóne SP v biatlone 2022/23 by mala všetky preteky v sezóne odvysielať stávková kancelária Tipsport, cez svoju internetovú televíziu TV Tipsport. Na internetovej TV môžete už dnes sledovať napríklad Petru Vlhovú a lyžovanie live zadarmo.

Spustiť TV Tipsport ⇒

Ako sledovať biatlon live na TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BIATLON“
  3. Zvoľte preteky, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

2️⃣RTVS Biatlon live

Všetky preteky svetového pohára ale i MS v biatlone môžete sledovať na slovenskej televíznej stanici RTVS Šport live. Vďaka svojmu štábu priamo v dejisku pretekov zachytí atmosféru pred štartom a po skončení pretekov zas ponúka rozhovory s biatlonistami.

Celé preteky pravidelne komentujú skúsení slovenskí komentátori Marcel Merčiak alebo Ľuboš Hlavena. Biatlon bolo možné pozerať na RTVS aj počas zimných olympijských hier (ZOH) v Pekingu, ktoré sa konali v roku 2022.

Okrem svetového šampionátu môžete sledovať na RTVS aj MS v biatlone 2023.

TIP ❱ Pozrite si program Petry Vlhovej ›

3️⃣ Biatlon live prenos na Eurosport

Live prenos mužských i ženských pretekov SP v biatlone pravidelne vysiela športový televízny kanál Eurosport live. Túto športovú televíznu stanicu je možné na Slovensku získať u viacerých poskytovateľov, ako sú napríklad DIGI Slovakia, Orange TV či Slovak Telekom.

Všetky biatlonové preteky sú vysielané s českým komentárom.

4️⃣Biatlon dnes live na ČT Šport

Biatlon dnes live si môžete pozrieť aj na českej televíznej stanici ČT Šport live. Televízia ponúka všetky mužské i ženské preteky svetového pohára v biatlone.

Česká televízia prináša divákom nielen živé prenosy ale aj záznamy z jednotlivých pretekov.

TIP ❱ Sledujte zimné športy live ›

5️⃣ Biatlon live stream zadarmo na Biathlonworld TV

Preteky svetového pohára v biatlone môžete sledovať aj na webe Biathlonworld. Medzinárodná biatlonová únia ponúka biatlonovým fanúšikom bezplatný live stream zo všetkých pretekov svetového pohára a majstrovstiev sveta.

IBU prináša priamy prenos z pretekov ale napríklad aj prenos z tlačovej konferencie. Na rovnakom webe nájdete aj najnovšie rozhovory či záznamy z pretekov.

Live stream je dostupný na Slovensku aj v Česku. Jediné krajiny, v ktorých vysielanie nie je prístupné sú Poľsko, Francúzsko a USA.

6️⃣ Biatlon online na internete

Biatlon online na internete môžete sledovať aj na svojom mobile a to celkom zadarmo. Pozrite si všetky dostupné možnosti.

Biatlon online live na webe RTVS

Za živé vysielanie pretekov biatlonu nemusíte zaplatiť ani cent. Televízna stanica RTVS je výnimočná tým, že divákom ponúka na svojom webe biatlon online live prenosy úplne zadarmo!

Vysielanie je však možné sledovať len na území Slovenska. Takýmto spôsobom môžete sledovať napríklad aj Petru Vlhovú live.

Biatlon online prenos na ČT Sport

Podobným spôsobom ako na webe RTVS, môžete sledovať biatlon online prenos aj na webe ČT Sport. Tento prenos je úplne zadarmo, avšak dostupný len na území Českej republiky.

Biatlon online na Eurosport

Svetový biatlon online si môžete pozrieť  na PC, tablete, alebo mobile cez webové stránky www.eurosport.com, alebo cez aplikáciu Eurosportu. Biatlonové preteky tu je možné sledovať naživo, alebo zo záznamu.

Okrem toho nájdete na tejto platforme všetky tenisové grandslamy či cyklistické Grand Tour podujatia. Táto služba je spoplatnená a jej cena je 5,29 eur mesačne alebo 26,19 eur ročne.

↩️ Biatlon záznam

Pokiaľ ste nestihli sledovať biatlonové preteky SP naživo, môžete si ich pozrieť zo záznamu. Spomínané televízne stanice RTVS, ČT Šport a Eurosport vysielajú záznamy pretekov niekoľko hodín po živom vysielaní, častokrát aj v nočných hodinách.

Ivona a Paulína Fialková naživo!

Ivona a Paulína Fialková budú aj tento rok patriť k slovenskej špičke a veríme že sa im bude dariť lepšie ako v posledných rokoch.

V roku 2023 sa budú konať MS v biatlone a sestry Fialkové by na svetovom podujatí nemali chýbať.

TIP ❱ Program sestier Fialkových ›

Highlights z pretekov

Video zostrihy a výber toho najdôležitejšieho z pretekov nájdete na nasledujúcich kanáloch:

Biatlon program a live výsledky

Live výsledky pretekov svetového pohára v biatlone môžete sledovať na Flashscore.sk. Nájdete tu taktiež podrobné štatistiky jednotlivých športovcov, výsledky z niekoľkých sezón dozadu, najbližší program, predzápasové kurzy či tabuľky SP.

Okrem biatlonu tu môžete pozerať kompletné štatistiky z rôznych športov. Stránku si buď otvoríte na svojom internetovom prehliadači, alebo si môžete stiahnuť aplikáciu do mobilu a všetky štatistiky máte kedykoľvek k dispozícii.

Biatlon 2022/23 dnes – facebook, instagram, twitter, youtube

Všetky dôležité novinky, štatistiky či výsledky biatlonových pretekov si môžete pozrieť aj na oficiálnych kanáloch IBU:

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, ibu.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest