Ako sledovať NBA naživo – TV prenos, online na internete, live stream v mobile zadarmo

NBA je najvyššia basketbalová liga v Severnej Amerike. Ak vás zaujíma vás, ako si pozrieť zápasy NBA naživo v nasledujúcej sezóne, čítajte ďalej. Prinášame vám kompletný prehľad možností, ako sledovať NBA live v TV, online na internete alebo cez live stream v v mobile. 

SLEDUJTE NBA ONLINE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 30 € bez rizika
Niké TV ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
VOYO ✅ Mobil ONLINE › Viac info TU

NBA naživo

NBA program naživo v sezóne 2023/24 je možné sledovať pomocou viacerých možností. Využiť môžete klasické TV prenosy, ďalej online prenosy na internete či live stream stávkových kancelárií.

Podobne, ako pri NFL či hokejovej NHL, sa aj na počínanie tímov v NBA chodia pravidelne pozerať tisícky divákov, ktorí si vychutnávajú hru tých najlepších hráčov na svete.

Kde sledovať NBA naživo dnes

Ako sledovať NBA live v TV

Basketbal nie je na Slovensku, tým najpopulárnejším športom, čo znamená že ani o prenosy z NBA nie je tak veľký záujem, v porovnaní so zápasmi z NHL live či milionárskej Ligy Majstrov. Predsa len však existuje niekoľko spôsobov, ako si túto basketbalovú súťaž vychutnať z pohodlia domova naživo.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy live ›

NBA live vysielanie na Nova Sport

Live vysielanie zápasov NBA si môžete vychutnať na programoch Nova Sport 1 a 2. Ide síce o české športové stanice, ktoré majú však výborné pokrytie aj na Slovenskom území.

Skupina Nova získala vysielacie práva na najlepší basketbal planéty a okrem zápasov základnej časti a neskôr play-off, Nova Sport odvysiela aj kompletnú finálovú sériu.

Pomedzi zápasy nám televízia ponúkne taktiež krátke zostrihy a highlighty zo zápasov, ktoré sme nemohli vidieť live. Zámorský basketbal dostane priestor aj na stanici Nova Action, ktorá bude vysielať priame prenosy a reprízy vybraných zápasov.

NBA online prenosy na internete

Ďalším spôsobom, ako pozerať NBA je cez online prenosy, ktoré ponúkajú niektoré stránky či televízie stávkových kancelárií.

NBA live online na Voyo.sk

Zápasy najlepšej basketbalovej ligy sveta ponúka aj sesterská stránka staníc Nova a Markíza, s názvom VOYO. Pomocou tejto platformy si totiž môžete online naživo zapnúť kanál Nova Sport priamo z vášho počítača či tabletu.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Jediné čo preto musíte urobiť, je registrácia na stránke vďaka ktorej získate 7 dňový prístup úplne zadarmo. Po vypršaní tejto doby si môžete svoje predplatné dobrovoľne predĺžiť za 5,99€ na mesiac.

TIP ❱ Kompletný prehľad o NBA 2023/24 ››

NBA online na Fortuna TV

Na Slovensku a v Česku ponúka live stream z basketbalovej NBA Fortuna. Tá, podobne, ako konkurencia vyžaduje ku pozeraniu len registráciu, vďaka ktorej dostanete možnosť pozerať Fortuna TV niekoľko dní zadarmo. Následne musíte uzatvoriť aspoň jednu stávku raz za mesiac.

Spustiť  Fortuna TV ▷

Sledovať všetky zápasy NBA môžete na svojom mobile, tablete, alebo PC.

NBA livestream na TV Tipsport

Jednou z doplnkových funkcií  stávkových kancelárií, sa pred niekoľkými rokmi stali live vysielania z popredných líg a športov. Túto funkciu zaviedla aj jedna z najväčších stávkových kancelárií na našom území Tipsport, keď vytvorila TV Tipsport a ponúka aj zápasy NBA.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Návod ako pozerať NBA live stream na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BASKETBAL“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

Sledovať všetky zápasy NBA môžete na svojom mobile, tablete, alebo PC.

TV Tipsport live stream online player

NBA live na TV Niké

Ďalšou možnosťou, ako si pozrieť NBA naživo je pomocou televízie stávkovej spoločnosti Niké. Táto online televízia exkluzívne vysiela aj slovenskú SBL ligu.

Na TV Niké okrem svetového basketbalu, nájdete aj veľké množstvo popredných líg z iných športov. Jediné, čo je k tomu potrebné, je zaregistrovať sa a mať na svojom hráčskom účte kladný zostatok minimálne vo výške 5 eur.

Spustiť  Niké TV ▷

Sledujte NBA online pomocou oficiálnej stránky

Už sa pomaly stáva pravidlom, že najlepšie ligy sveta, ale aj medzinárodné súťaže ako Hokejová liga majstrov, ponúkajú sledovanie zápasov naživo prostredníctvom ich oficiálnej stránky.

Túto možnosť zaviedla aj NBA, kde na jej oficiálnej stránke nájdete sekciu Video. Po kliknutí na ňu sa vám zobrazí menu, kde nájdete kolonku Watch Live Games. Túto službu si môžete prenajať na celú sezónu, na mesiac alebo na jeden konkrétny zápas.

Ako sledovať NBA live v zahraničí?

NBA je celosvetovo sledovanou súťažou a tak je jasné, že prenosy zo zápasov tejto ligy vysiela niekoľko televíznych staníc po celom svete.

Ako sledovať NBA livestream v Českej Republike?

Podobne, ako na Slovensku, tak aj u našich susedov je jediným vlastníkom vysielacích práv na NBA platený kanál Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

NBA online na Voyo.cz

Videotéku, alebo lepšie povedané video platformu Voyo ponúkajú aj Česi. Predplatným tejto služby si tak môžete, tak isto vychutnať zápasy z najlepšej basketbalovej ligy sveta.

NBA live na Chance TV

Okrem vyššie spomínaných stávkových kancelárií Tipsport a Fortuna, ponúka živé prenosy z NBA aj česká stávková spoločnosť Chance TV. Princíp, je totožný s ich konkurenciou. Predtým, než môžete začať pozerať vaše obľúbené zápasy, sa musíte zaregistrovať.

Ako sledovať NBA v Anglicku?

Jediným vlastníkom vysielacích práv NBA v Anglicku je mimoriadne populárna športová stanica Sky Sports, ktorá má v portfóliu vysielacích práv najlepšie ligy z pomedzi všetkých športov.

Sledujte NBA livestream na NBA TV

Jednou z možností, ako si pozrieť najlepšiu basketbalovú ligu sveta je aj pomocou NBA TV, ktorá patrí pod oficiálnu záštitu ligy. Na tejto stanici si môžete okrem samotných zápasov pozrieť aj rôzne zaujímavé show, ktoré v bežnom televíznom vysielaní len tak neuvidíte. Stačí si len vybrať dostupného televízne providera a môžete pozerať.

Živý prenos NBA na internete

Fanúšikovia môžu tiež sledovať priame prenosy na NBA LEAGUE PASS po celom svete. NBA pass si môžete kúpiť v dvoch variantoch a to League Pass za 10,99€ alebo lepšiu verziu League Pass Premium za 14,99€.

Ak chcete sledovať len váš obľúbený tím, tak si viete kúpiť Team Pass za 9,99€.

Sledujte NBA live pomocou streamovacích platforiem

Streamovacie platformy rok čo rok naberajú na svojej popularite a častokrát sa stávajú náhradou televízneho poskytovateľa, alebo mimoriadne často využívanou doplnkovou službou.

Okrem klasických kanálov začali streamovacie platformy, čoraz častejšie ponúkať aj vysielanie živých športových prenosov.

Youtube TV

Jednou z platforiem, ktorá je vo vysielaní live športových prenosov populárna je Youtube TV. Je tomu tak aj kvôli tomu, že v portfóliu kanálov, ktoré Youtube TV ponúka sa nachádza aj športová stanica ESPN.

Práve tá vlastní niekoľko vysielacích práv z najlepších líg na svete.  ESPN tak vo vybraných krajinách vysiela aj NBA s odborným komentárom a veľmi zaujímavým predzápasovým štúdiom. Táto platforma okrem bežných staníc disponuje napríklad aj NBA TV.

Vďaka balíku Youtube TV, ktorý stojí 72,99 dolárov na mesiac si tak budete môcť najlepší svetový basketbal vychutnať aj vy.

Sledujte NBA live na Youtube TV
NBA zápasy v priamom prenose na YouTube TV (zdroj: youtube.com)

Hulu TV

Ďalšou streamovacou platformou, ktorá ponúka vybrané zápasy National Basketball Leauge je už pomerne známa Hulu TV. Tá prišla s možnosťou si naladiť niektoré televízne kanály, medzi ktoré patrí aj spomínané ESPN, ABC.

Službu Hulu TV s možnosťou sledovania live TV si môžete zadovážiť za 7,99 dolárov mesačne, alebo 79,99 dolárov ročne.

Amazon Prime

Poslednou platformou, kde môžete sledovať NBA naživo je populárna Amazon Prime. Spoločnosť Amazon vlastní práva na vysielanie NBA Leauge Pass, čo je služba ktorú ponúka oficiálna stránka basketbalovej ligy.

Tu je však mimoriadne dôležité objednať službu Prime Video, ktorá stojí 12,99 dolárov mesačne, pretože len táto varianta zahrňuje aj prítomnosť NBA Leauge Pass.

Služba Amazon Prime membership stojí mesačne 14,99 dolárov a rocný 139 dolárov!

Sledujte NBA online na mobile

Smartfóny sú už dlhšie pevnou súčasťou našich životov a čoraz väčšia pozornosť a trávenie času sa presúva od počítaču práve ku našim chytrým telefónom.

Platí to, aj pri sledovaní športových prenosov. Vďaka telefónom a mobilným aplikáciám si tak môžete váš obľúbený tímov pozrieť skutočne kedykoľvek a kdekoľvek.

NBA live stream aplikácia DIGI GO

Sledujte najlepšiu basketbalovú ligu NBA live stream na mobilnej televízii DIGI GO. Služba ponuka vysielanie TV kanálov, ktoré vysielajú basketbalovú súťaž naživo v televízii.

Aplikácia je kompatibilná na zariadenia iOS a Android, sledovanie je možné aj mimo územia Slovenska.

Oficiálna aplikácia NBA

Pravdepodobne najlepšou voľbou, ako si pozrieť NBA naživo na mobile je prostredníctvom oficiálnej mobilnej aplikácie NBA.

Tá, obsahuje veľké množstvo informácií, ako rôzne novinky z ligy, štatistiky, rozpis zápasov, NBA Draft, tabuľky a v neposlednom rade aj spomínaný NBA Leauge Pass, pomocou ktorého sa jednoducho pripojíte na konkrétne živé vysielanie zo zápasu.

Zaujímavosťou je, že sa dizajnom a rozhraním funkcií mimoriadne podobá na oficiálnu aplikáciu NHL či hokejovej Ligy Majstrov.

Aplikácia Tipsport TV

S vlastnou aplikáciou prišli aj samotné stávkové kancelárie, ktoré sa tak chcú ešte viac priblížiť svojim klientom. Celkom vydarená je aj mobilná aplikácia od Tipsportu, ktorá okrem kurzového lístku, rozsiahleho diskusného fóra ponúka aj populárnu možnosť Tipsport TV pre sledovanie live zápasov.

Aplikácia TV Niké

Vlastnú aplikáciu vyvinula aj konkurenčná Niké, ktorej mobilná aplikácia patrí medzi to najlepšie čo na trhu stávkových kancelárií nájdete. Mimoriadne rýchla a jednoduchá appka na ovládanie, ponúka všetko, čo tipujúci potrebuje. Samozrejmosťou, je aj prítomnosť TV Niké.

Výsledky, štatistiky a video

Pri sledovaní live prenosov naživo je mimoriadne dôležité, najmä pre tých čo stávkujú, sledovať rôzne štatistiky či výsledky z iných zápasov. Aj na toto existuje pár možností, kde môžete takéto parametre sledovať.

Aktuálne výsledky NBA

Pravdepodobne najlepšou stránkou na výsledky, hneď po oficiálnych stránkach líg, je už nami dobre známy portál www.flashscore.sk.

Na tomto portáli nájdete podrobné tabuľky tímov, ich formu, pre tipérov dôležité H2H. Pri Live zápasoch zase môžete nájsť podrobné štatistiky a celkovo popísaný priebeh zápasu. V prípade NBA sa na flashscore zobrazuje bod po bode.

Oficiálne štatistiky z NBA

Podrobné štatistiky z celej ligy a to nie len tímové, ale aj individuálne nájdete v oficiálnej mobilnej aplikácii NBA, alebo na hlavnej stránke. Môžete si tak pozrieť ligových lídrov v ofenzíve či defenzíve.

Taktiež sa na stránke zobrazujú podrobné štatistiky hráčov z každého kola. Zaujímavosťou môžu byť pre niekoho štatistiky z predsezónnych NBA Draftov, ktoré siahajú až do roku 1947.

Video zostrihy zápasov z NBA

Oficiálny video kanál NBA disponuje aj skutočne veľkou video sekciou, kde môžete nájsť množstvo highlightov zo zápasov, rozhovory s trénermi a hráčmi či pohľady na legendárne zápasy histórie.

Určite za zmienku stojí aj populárna NBA TV, kde si môžete pozrieť najlepšie hry v danom kole, v all stars zápase či krátke dokumenty najlepších momentov daných tímov za konkrétnu sezónu.

Vynechať by ste nemali ani oficiálny kanál NBA na Youtube, kde sa často pridávajú videá zo zápasov rôznych legendárnych hráčov či zábavné rebríčky.

Kde tipovať?

NBA býva po hokeji, futbale a tenise pravdepodobne štvrtou najčastejšie tipovanou možnosťou na svete. Uvedomujú si to aj samotné stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú rozsiahlu možnosť kurzov na rôzne typy stávok. Tipovať najlepšiu basketbalovú ligu na svete môžete v týchto spoločnostiach:

Zdroj: wikipedia.com, nba.com, flashscore.sk, nova.cz, nike.sk, ifortuna.sk, chance.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest