MotoGP vstupenky 2024 – online predaj, cena, program

MotoGP vstupenky sú nadšencami motošportu dosť žiadané a je o ne veľký záujem. Každoročne sa tisíce ľudí stretávajú na okruhoch po celom svete, aby sledovali majstrovstvá v tomto vzrušujúcom športe. Kúpte si lístky online, zistite, aká je ich cena a sledujte preteky naživo!

CHCEM LÍSTKY NA MOTOGP ▷

MotoGP vstupenky 2024

Majstrovstvá sveta cestných motocyklov patria medzi najpopulárnejšie motoristické podujatia a MotoGP vstupenky 2024 sú tak veľkým lákadlom.

Moto GP kalendár má v tejto sezóne 22 zastávok a vy si môžete preteky vychutnať naživo!

MotoGP lístky

Vstupenky Moto GP 2024

O vstupenky na Moto GP 2024 je už teraz veľký záujem, pretože preteky ponúkajú vzrušujúce akcie, skvelú atmosféru a príležitosť vidieť najlepších motocyklových pretekárov na svete.

Okrem toho, na mnohých podujatiach sú k dispozícii aj doplnkové aktivity, rôzne programy ako sú autogramiády, stretnutia s pretekármi a výstavy motocyklov.

Nie všetci sa dostanú osobne na Grand Prix a radšej si užijú pretekanie doma v TV, alebo kdekoľvek inde na mobile, pretože MotoGP naživo môžete sledovať viacerými spôsobmi.

MotoGP vstupenky online

MotoGP vstupenky sú k dispozícii online a ponúkajú ich viacerí predajcovia. Je dôležité si všimnúť, že ceny vstupeniek sa líšia podľa kategórie lístka, a typu podujatia, napríklad či ide o kvalifikácie alebo hlavné preteky.

Vstupenky online vždy kupujte od spoľahlivých predajcov, pretože sa tak vyhnete problémom a strate vašich peňazí.

Bezpečným a overeným predajcom vstupeniek na MotoGP je medzinárodná spoločnosť SportsEvents 365, ktorá sprostredkuje vstupenky na športové podujatia, koncerty a taktiež napríklad F1 vstupenky.

Je jedným z najväčších predajcov lístkov a má pre vás aj českú verziu webu, čo uľahčí nakupovanie a odborný zákaznícky servis.

Ako si kúpiť lístok na MotoGP

  1. Otvorte stránku Sportsevents 365
  2. V menu hore vyberte „Top Turnaje“ a „MotoGP“
  3. Zvoľte si požadovanú Grand Prix
  4. Vyberte si typ lístka a kliknite na „Zarezervovať“
  5. Výplne osobné a platobné údaje

MotoGP vstupenky na SportsEvents 365

Cena vstupeniek Moto GP

Cena vstupeniek MotoGP je pre fanúšikov dôležitým faktorom. Hodnoty lístkov na MotoGP sa líšia podľa konkrétneho pretekárskeho okruhu a typu lístka.

Všeobecne platí, že čím bližšie k cieľovej rovinke a k boxom, tým viac zaplatíte. Okrem toho existujú rôzne typy vstupeniek, ktoré môžu zahŕňať prístup do VIP zóny, stretnutia s jazdcami a ďalšie výhody.

Organizátori sa snažia udržať ceny vstupeniek na primeranej úrovni, aby boli preteky dostupné čo najširšej verejnosti. Ak plánujete navštíviť niektorú Veľkú cenu MotoGP, ceny vstupeniek rôznych kategórii nájdete webe SportsEvents 365.

Program MotoGP 2024

Takýto je program MotoGP 2024, v ktorom uvidíme až 22 pretekov. Prípadné zmeny v kalendári budeme včas aktualizovať.

MOTOGP 2024 ⚑ PROGRAM
Dátum Veľká cena
10.3. VC Kataru (Lusail)
24.3. VC Portugalska (Algarve)
7.4. VC Argentíny – (The Termas de Río Hondo Circuit)
14.4. VC USA (Austin)
28.4. VC Španielska (Jerez)
12.5. VC Francúzska (Le Mans)
26.5. VC Katalánska (Barcelona)
2.6. VC Talianska (Mugello)
16.6. VC Kazachstanu (Sokol)
30.6. VC Holandska (Assen)
7.7. VC Nemecka (Sachsenring)
4.8. VC Veľkej Británie (Silverstone)
18.8. VC Rakúska (Spielberg)
1.9. VC Aragonie (MotorLand)
8.9. VC San Marina (Marco Simoncelli Circuit)
22.9. VC Indie (Buddh International Circuit)
29.9. VC Indonézie – (Mandalika Int. Street Circuit)
6.10. VC Japonska (Motegi)
20.10. VC Austrálie (Philip Island)
27.10. VC Thajska (Burinam)
3.11. VC Malajzie (Sepang)
17.11. VC Valencie (Valencia)

Lístky MotoGP 2024

Slovenskí fanúšikovia si môžu zakúpiť lístky MotoGP 2024 na pre nás geograficky najbližšiu Veľkú cenu, ktorou je VC Rakúska.

Ešte donedávna sme to mali najbližšie na brnenský okruh, kde sa každoročne konala MotoGP VC Brna, ale organizátori seriálu preteky, pre zlý stav trate, Českej republike odobrali.

Pre vášnivých fanúšikov odporúčame navštíviť najkrajšiu GP, ktorou je VC Talianska v Mugellu.

TIP ❱ Ako sledovať Motošport naživo ›

Vstupenky MotoGP Rakúsko

Vstupenky na MotoGP Rakúsko sú pre našincov rovnako, ako tie na F1 dosť žiadané. Red Bull Ring je kratší intenzívny okruh postavený na svahu s vynikajúcimi možnosťami sledovania pretekov.

Vysoké vyvýšené tribúny na štarte a v cieli, ponúkajú skvelý výhľad do garáží pred i počas celého víkendu. To, že je charakteristika trate členitá, znamená, že mnohé z tribún majú výnimočný výhľad nielen na trať pred vami, ale aj ďaleko do iných zákrut.

Na okruhu sa každoročne koná aj Veľká cena Rakúska F1.

Moto GP Taliansko Mugello

Moto GP Taliansko Mugello sa nachádza v úžasnom a malebnom Toskánsku a cesta z Bratislavy trvá autom asi 10 hodín. Táto trať je hostiteľom jedných z najkrajších pretekov počas sezóny MotoGP 2024.

Trať Mugello je prepletená vysokorýchlostnými zákrutami, dlhými rovinami a intenzívnymi brzdnými zónami. Tento fantastický okruh má dostatok priestoru, dobré výhľadové body a nie príliš preplnené.

Asi najkomfortnejší výhľad poskytuje hlavná tribúna Centrale – Coperta, ale spokojní budete aj s ďalšími lacnejšími miestami, ktoré vám zabezpečia skvelé pohľady na zákruty ako Arrabbiata 1 & 2 a Bucine plus rovinky do Scarperie, Biondetti2, alebo Savelli.

Okruh je testovacou traťou Ferarri, ktorá ho aj vlastní.

MotoGP vstupenky na SportsEvents 365

MotoGP live

Svetový šampionát MotoGP je udalosť, ktorú sleduje množstvo fanúšikov po celom svete. Na Slovensku majú fanúšikovia možnosť pozerať preteky MotoGP live v televízii, na PC, tablete alebo v mobile.

MotoGP naživo v TV

Preteky MotoGP naživo v TV odvysielajú športové stanice Nova Sport 6 live. Tieto stanice ponúkajú v sezóne všetky podujatia, šprint preteky, priame prenosy tréningov, kvalifikácií i hlavných Veľkých cien.

Diváci tak majú možnosť sledovať kompletný víkendový program majstrovstiev sveta cestných motocyklov z pohodlia domova.

Moto GP 2024 live stream zadarmo

Internetová TV Tipsport ponúka najjednoduchšiu formu sledovania Moto GP 2024 live stream zadarmo.

Okrem sledovania všetkých podujatí v sezóne, má stávková kancelária pre nových hráčov pripravený bonus 30 EUR zadarmo.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Návod ako sledovať MotoGP live stream zadarmo!

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „MOTOŠPORT“
  3. Zvoľte preteky, ktoré chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream pretekov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

TV Tipsport live stream online player

Moto GP livestream na VOYO

Sledovanie Grand Prix Moto GP livestream je teraz ešte jednoduchšie vďaka službe VOYO live, ktorú môžete pozerať na PC, alebo cez aplikáciu v tablete a mobile.

Táto platená platforma ponúka nielen prenosy tohto populárneho športového podujatia, ale aj množstvo ďalších športových prenosov, ktoré si môžete vychutnať naživo alebo kedykoľvek zo záznamu.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Moto GP online na Skylink TV

Moto GP online môžete vidieť cez satelitnú a internetovú televíziu Skylink, ktorá má v ponuke vysielanie staníc Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Živé sledovanie, alebo vysielanie zo záznamu je možné pozerať aj cez mobilnú aplikáciu Skylinku, ktorá je kompatibilná pre systémy Android a iOS.

CHCEM SKYLINK ▷

Moto GP naživo na UPC

Preteky MotoGP naživo nájdete aj u operátora UPC. Tento TV Poskytovateľ má takisto v portfóliu športové stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Priame prenosy sú dostupné v tabletoch, alebo aj mobiloch, cez mobilnú appku televízneho operátora.

CHCEM UPC ▷

MotoGP online prenos

Na stránke motogp.com je k dispozícii služba VideoPass, ktorá poskytuje unikátne zábery z pretekov MotoGP v online prenose. S pomocou množstva kamier umiestnených po celej trati a na motorkách pretekárov môžete vidieť akcie, ktoré sa nedajú nájsť v televízii.

So službou môžete sledovať okrem live vysielania aj preteky zo záznamu a jej cena je 29,99€ mesačne. Pred sezónou môže byť cena ako promo nižšia!

Zdroj: motogp.com, sportsevents365.cz, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest