Predaj vstupeniek SportsEvents365 – online predaj lístkov: Návod, ponuka, cena

Predaj vstupeniek online cez spoločnosť SportsEvents365, vám zabezpečí lístky na rôzne svetové športové podujatia ako futbalová Liga Majstrov, hokejové Majstrovstvá sveta, Veľké ceny F1 a ďalšie akcie. Kupujte lístky jednoducho a hlavne bezpečne.

CHCEM VSTUPENKY ▷

Predaj vstupeniek SportsEvents365

Predaj vstupeniek cez SportsEvents365 je skvelou možnosťou, ako si zakúpiť lístky na športové udalosti a nesledovať športové prenosy naživo len v TV, ale priamo na štadióne.

Predajca SportsEvents 365 vám dáva príležitosť zabezpečiť si vstupenky vopred a uistiť sa, že nezmeškáte žiadnu zaujímavú udalosť.

Spoločnosť patrí medzi najväčších hráčov na trhu, ich webové stránky navštívi niekoľko sto tisíc zákazníkov mesačne a má aj podporu v českom jazyku.

EURO 2024 lístky

SportsEvents 365 lístky online

Predaj vstupeniek online SportsEvents365

Predaj vstupeniek online cez SportsEvents365 je súčasťou moderného spôsobu nakupovania lístkov. Spoločnosť je popredným poskytovateľom online predaja vstupeniek na športové udalosti po celom svete.

Veľkým plusom je nielen pohodlnosť, ale aj bezpečnosť a spoľahlivosť. S ich širokou ponukou a zárukou dodania vstupeniek, môžete mať istotu, že vaša skúsenosť s nákupom vstupeniek bude bezproblémová a profesionálna.

Ako kúpiť lístky na SportsEvents365 online

  1. Otvorte stránku SportsEvents365
  2. V hornom menu vyberte, o akú akciu máte záujem
  3. Zvoľte si požadovaný event
  4. Vyberte si typ lístka a kliknite na „zarezervovať, alebo vstupenky“
  5. Výplne osobné a platobné údaje

Predaj lístkov na hokej

Spoločnosť SportsEvents 365 ponúka predaj lístkov na hokejové zápasy rôznych tímov, šampionátov a najlepšej hokejovej ligy na svete. Nájdete tu nielen vstupenky na MS v hokeji, či NHL zápasy, ale napríklad aj lístky na hokejovú Ligu majstrov.

So službami si môžete jednoducho a rýchlo zabezpečiť vstupenky na vybraný zápas, užiť si atmosféru hokejového stretnutia a sledovať hokej live.

Vstupenky na MS v hokeji cez Sportsevents365

MS v hokeji vstupenky

Chceli by ste vidieť MS v hokeji a nemáte vstupenky? Spoločnosť SportsEvents 365 má každý rok lístky v ponuke po začiatku oficiálneho predaja, tak ak chcete zažiť MS v hokeji live, zakúpte si vstupenky, čo najskôr.

MS v hokeji 2025 sa konajú od 9. do 25. mája vo Švédsku (Štokholm) a Dánsku (Herning).

Lístky na NHL

Lístky na NHL vám umožnia sledovanie najlepšej hokejovej ligy na svete. S nimi zažijete vzrušujúce momenty a podporíte svoj obľúbený tím priamo na štadióne.

NHL program má v základnej časti 1312 zápasov, čo je bohatá ponuka lístkov, no pri ich nákupe je dôležité byť opatrný a overiť si dôveryhodnosť predajcu.

Cez najlepšieho predajcu SportseEvents 365 môžete vidieť naživo tie najlepšie hokejové zápasy aj na medzinárodnej úrovni.

Lístky na futbal

Kúpte si lístky na futbal kľudne aj dnes a sledujte naživo váš obľúbený tím v akcii. Zažijete nezabudnuteľné zážitky priamo na štadióne.

Ak plánujete ísť na futbalový zápas, kúpa cez stránku SportsEvents365 je tou správnou voľbou.

ME vo futbale 2024 lístky

ME vo futbale vstupenky si viete zabezpečiť aj cez predajcu SportsEvents365 a sledovať tak kontinentálny šampionát, ktorý sa koná len raz za štyri roky, naživo na štadióne.

EURO 2024 Slovensko nevynechá, a tak si môžete vybrať z troch našich skupinových zápasov proti Belgicku, Ukrajine či Rumunsku alebo navštíviť hocijaký iný zápas turnaja, aký vám práve vyhovuje.

EURO 2024 lístky

Lístky na Premier league

Na stránke SportEvents365 si môžete zakúpiť lístky na Premier League live, ktorá patrí medzi najlepšie futbalové ligy na svete a vstupenky na zápasy sú veľmi vyhľadávané.

Vstupenky sa rýchlo vypredávajú, najmä na zápasy top tímov, a preto je dobré zabezpečiť si lístky už vopred.

A keď chcete vidieť kanonierov z Arsenalu, červených diablov z Manchestru či zaspievať si You’ll Never Walk Alone s fanúšikmi Liverpoolu, neváhajte už ani chvíľu!

LÍSTKY NA PREMIER LEAGUE ▷

Lístky na Ligu majstrov

Liga majstrov je najprestížnejšia klubová súťaž na svete a niet divu, že o lístky je enormný záujem. Tie si môžete zakúpiť pohodlne, a to na webe sportsevents365.cz.

Zápasy Ligy majstrov live vám umožnia zažiť atmosféru plného napätia, adrenalínu a eufórie, ktorú táto prestížna súťaž ponúka.

Real Madrid lístky

Ak hľadáte lístky na Real Madrid, tak práve tento článok je určený práve vám. Predajca Sportsevents 365 vám pomôže získať vstupenky na zápasy španielskeho giganta, a ak máte šťastie môžete zažiť slávne El Clasico.

Sledujte stránku a zistite, aká je situácia ohľadom lístkov a nezmeškajte príležitosť vidieť svoj obľúbený tím v akcii.

Lístky na futbal Barcelona

Spoločnosť ponúka lístky na futbal FC Barcelona. Na stránke si online zakúpia vstupenky tí, ktorí chcú zažiť vzrušujúce zápasy na štadióne Camp Nou.

S ich službou môžete jednoducho a bezpečne kúpiť lístky na najpopulárnejšie zápasy Barcelony.

Lístky na Bayern Mníchov

Ak ste fanúšikom nemeckého veľkoklubu a chcete vidieť zápas v Allianz Aréne, tak si zakúpte na stránke Sportsevents 365 lístky na Bayern Mníchov.

Nezmeškajte príležitosť vidieť bavorský tím v akcii a zarezervujte si lístky ešte dnes!

TIP ❱ Ako sledovať futbal online ›

Liverpool lístky

FC Liverpool lístky sú dosť žiadané vzhľadom na to, že The Reds sú jedným z najúspešnejších futbalových tímov v histórii a majú fanúšikov po celom svete.

Ak plánujete navštíviť zápas Liverpoolu, odporúčame si zakúpiť lístky vopred.

Pozrite si v tabuľke kompletný prehlaď, na aké top tímy a ligy resp. súťaže si môžete kúpiť lístky na futbal cez certifikovaného predajcu Sportsevents 365.

LÍSTKY NA FUTBAL
Top tímy AS Rím, Chelsea, SS Lazio, AC Miláno, Arsenal, Man. City, Man. United, Liverpool, PSG FC Barcelona, Real Madrid, Bayern Mníchov
Top ligy/súťaže Euro 2024, Liga majstrov, Európska liga, Konferenčná liga, Premier league, MS klubov, Ázijský pohár, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Liga Portugal

Predpredaj vstupeniek na motosport

Vstupenky na pretekársky víkend sú obvykle vysoko žiadané a predpredaj umožňuje fanúšikom zabezpečiť si svoje miesto na tribúne vopred a za výhodnejšiu cenu.

Túto službu vám ponúka najlepší predajca SportsEvents 365.

F1 lístky

F1 je jedným z najpopulárnejších motoristických športov na svete a po lístkoch na Veľké ceny je veľký dopyt. Ak máte záujem ísť na preteky, mali by ste si svoje F1 vstupenky zabezpečiť vopred.

Lístky na F1 sa často vypredajú rýchlo, preto je dôležité mať svoje miesto v hľadisku zabezpečené včas. Veľké ceny sa konajú aj neďaleko našich hraníc – v Maďarsku či Rakúsku a F1 program prináša bohatú nádielku 24 Veľkých cien.

Formula 1 vstupenky na SportsEvents365

Vstupenky na MotoGP

Rovnako, ako Formula 1 aj vstupenky na MotoGP sa rýchlo predávajú a niet sa čo čudovať, veď je to najprestížnejšia svetová séria cestných motocyklových pretekov.

Ak plánujete ísť na preteky, nezabudnite si zabezpečiť svoje MotoGP vstupenky vopred a užite si nezabudnuteľný zážitok na okruhu.

MotoGP vstupenky na SportsEvents 365

Lístky na tenis

Lístky na tenis ocenia tenisoví fanúšikovia, veď vidieť a zažiť atmosféru Grandslamových turnajov naživo, je zážitok na celý život.

Ak sa chystáte na tenisový zážitok, nezabudnite si zabezpečiť lístky vopred a dbajte na bezpečnosť pri ich nákupe, ale u spoločnosti SportsEvents 365 je bezpečnosť predaja zaručená.

Grandslam lístky SportsEvents365

Vstupenky na Australian Open

Australian Open je jeden z najväčších tenisových turnajov na svete. Ak ešte nemáte vstupenky na tento skvelý turnaj, teraz je ten správny čas si ich zakúpiť a môžete si naplánovať cestu do Melbourne.

Vstupenky na Australian Open program 2024 sa oplatí kúpiť, ak máte radi tenis, pretože súčasťou tohto veľkého športového podujatia je nielen tenisový zápas, ale aj atmosféra a zážitok.

Hlavný turnaj sa odohrá od 14. do 28. januára 2024.

Lístky na Wimbledon

Elegancia a tradícia: To je je Wimbledon! Tento tenisový Grandslam je známy nie len fantastickými tenisovými zápasmi, ale aj špeciálnou atmosférou, ktorú turnaj vytvára.

Zakúpte si lístky na Wimbledon program od 1. do 14. júla 2024 na stránke sportsevents365.cz, kde si overíte dátumy, ceny vstupeniek a vyberiete si tie, ktoré najviac vyhovujú vašim preferenciám.

LÍSTKY NA TENIS
Grandslam Australian Open, Wimbledon, Roland Garros, US Open
ATP Tour ATP 250, ATP 500, ATP 1000, Indian Wells Masters, Miami Open a ďalšie

Lístky na Basketbal

Najlepšie lístky na basketbal sú veľmi populárne a často sa rýchlo vypredajú, preto je dôležité mať informácie o tom, ako a kde ich získať.

Sledujte stránku SportsEvents365 a budete informovaní o dostupných lístkoch na basketbalové zápasy.

Predpredaj vstupeniek na NBA

O predpredaj vstupeniek na NBA, sa aj tento rok očakáva veľký záujem, veď vidieť najlepšiu basketbalovú ligu sveta je nezabudnuteľný zážitok.

Sledujte informácie o predpredaji a máte šancu vidieť NBA naživo priamo na štadióne.

Lístky na basketbalovú Ligu majstrov

Lístky na basketbalovú Ligu majstrov si viete zakúpiť u najlepšieho predajcu vstupeniek v našich končinách – SportsEvents365. Táto európska klubová basketbalová súťaž, zlučuje najlepšie kluby z rôznych krajín.

Nezabudnite si tiež overiť dátum a miesto zápasov, aby ste sa vyhli prípadným komplikáciám.

Vstupenky Olympiáda 2024 basketbal

Teraz máte šancu kúpiť si vstupenky na olympiádu 2024 basketbal a vidieť fantastické zápasy na tomto podujatí. Na Letných olympijských hrách 2024 uvidíme basketbal 5×5 a 3×3.

Okrem spomínaných súťaži, si môžete cez sportsevent365.cz zakúpiť aj basketbalové lístky na iné súťaže. Ktoré sú to nájdete v tabuľke:

LÍSTKY NA BASKETBAL
NBA Zakl. casť, Play-off, All Star
Súťaže Euroliga, Turecká liga, Liga majstrov, Eurocup,

Vstupenky na MMA

Bojové športy Mix Martial Arts sú momentálne veľmi sledované, a preto aj vstupenky na MMA sú čoraz žiadanejšie. Tento druh športu si našiel vo svete mnoho fanúšikov, ktorí chcú vidieť vzrušujúce zápasy.

Lístky na UFC live

O lístky na UFC live je veľký záujem, veď Ultimate Fighting Championship je najväčšia a najprestížnejšia organizácia zmiešaných bojových umení na svete. V nej môžete vidieť aj slovenských zápasníkov Martin Buday a Ľudovíta Kleina.

Aj vstupenky na tento šport nájdete na stránke sportsevents365.cz a v ponuke nájdete najväčšie číslované turnaje.

Lístky na športy v USA

Spoločnosť SportsEvents365 ponúka aj lístky na športy v USA, ako napríklad, Americký futbal (NFL), Major Soccer League (MLS), Major League Baseball (MLB ).

Lístky na koncert

Hľadáte lístky na koncert? V dnešnej dobe je veľa možností, ako si zakúpiť vstupenky na obľúbené hudobné podujatia a sportsevents365.cz je tou správnou voľbou.

Väčšina koncertov sa predáva online formou, kde si môžete vybrať svoje miesto a zakúpiť lístky pohodlne z domova.

Zákaznícka podpora Sportsevents 365

Spoločnosť Sportsevents 365 si potrpí na spoľahlivosť a skvelú zákaznícku podporu, ktorá vám pomôže s každým krokom nákupu lístkov.

Skvelou správou pre slovenských zákazníkov je česká verzia webu, ktorá uľahčí nakupovanie. S ich službami môžete jednoducho a bezpečne získať lístky na najpopulárnejšie zápasy.

  • Kontaktovať zákaznícku podporu môžete cez formulár na stránke sportsevents365.cz, alebo telefonicky pondelok až piatok od 09:00 do 16:00h na telefónnom čísle +420 2 5571 2696.

Zdroj: sportsevents365.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest