Program Svetový pohár v alpskom lyžovaní Špindlerov Mlyn 2019. Kedy a v akej disciplíne bude pretekať Vlhová?

Svetový pohár žien v alpskom lyžovaní, sa po 8 rokoch vracia do Špindlerůvho Mlýna. Svetové hviezdy budú 8. a 9. marca súperiť v obrovskom slalome a slalome v českých Krkonošiach.

Svetový pohár žien v alpskom lyžovaní – Špindlerův Mlýn 2019

Do Špindlerovho Mlyna zamieria naozaj skvelé lyžiarky. Vrátane Mikaeli Shiffrinovej, ktorá zhodou okolností pred ôsmimi rokmi oslávila práve v ŠM svoje šestnáste narodeniny a hlavne si pripísala prvý štart v rámci Svetového pohára. Ďalšou hviezdou bude druhá žena v poradí SP Petra Vlhová, ktorá je momentálne top športovkyňa na Slovensku a očakáva sa veľká časť obecenstva práve zo Slovenska.

Ester Ledecká preteky Svetového pohára, bohužial vynechá – česká zimná viacbojárka dá prednosť snowboardu a vo švajčiarskom Scuola si chce poistiť veľký krištáľový glóbus za triumf v paralelných disciplínach.

Video: Petra Vlhová pozýva fanúšikov do Špindlerovho Mlýna

„Boom okolo Vlhovej po majstrovstvách sveta diváckemu záujmu o naše preteky strašne pomáha,“ povedal šéf organizačného výboru Max Gottfried novinárom.

Špindlerův Mlýn 2019 informácie

Jedna z najvýznamnejších športových akcií usporiadaná na území ČR v roku 2019 sľubuje jedinečný športový zážitok v modernom Skiareálu Špindlerův Mlýn, a to nielen v samotných pretekoch, ale takisto aj v rámci sprievodných aktivít. Všetky informácie nájdete na stránkach www.worldcup2019.cz.

Program SP v alpskom lyžovaní – Špindlerov Mlyn 2019

streda 6.marca 2019
  • 10:30 Tréning (prvé tréningové jazdy)
štvrtok 7.marca 2019
  • 10:30 Tréning (hlavný tréningový deň)
piatok 8.marca 2019
sobota 9.marca 2019

Kde sledovať Svetový pohár v alpskom lyžovaní v priamom prenose

Preteky zo Špindlerovho Mlýna bude vysielať RTVS v priamom prenose na druhom programe (STV2). Petru Vlhovú v priamy prenos budete môcť sledovat aj na ČT sport, alebo českej verzii Eurosportu. Online písaný komentár pretekov s P. Vlhovou bude dostupný na našom webe 7sport.sk.

Audi FIS Ski SP 2019 Špindlerův Mlýn: vstupenky, lístky

Ak chcete vidieť naživo svetové hviezdy ženského alpského lyžovania, vstupenky na podujatie Svetového pohára nájdete na portáli Tiketstream.cz.

Všetky dôležité informácie ohľadom vstupu do areálu a predaja vstupeniek na tribúnu a do VIP priestorov nájdete na officiálnom webe www.worldcup2019.cz.

Ubytovanie Špindlerův Mlýn

V Špindlerovom Mlyne nájdete pestrú škálu hotelov a rodinných penziónov, z ktorej si vyberie úplne každý, či už sú jeho rozpočet či požiadavky akékoľvek. Pre otázky ohľadom ubytovania čo najskôr prosím kontaktujte na email hotel@worldcup2019.cz.

Zdroj: orldcup2019.cz, wikipedia, youtube, isport.blesk.cz

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest