Australian Open 2020 NAŽIVO – ako sledovať v TV, online a livestream

Zdieľaní

V januári už tradične štartuje úvodný grandslamový tenisový turnaj sezóny – Australian Open. Pozrite sa na všetky možnosti, ako si pozrieť Australian Open 2020 naživo!

Australian Open 2020

Tenisový turnaj Australian Open sa začína už 14. januára kvalifikáciou. Za oficiálny štart je však považovaný až dátum 20. január a mená víťazov turnaja spoznáme až 2. februára 2020.

Turnaj sa odohráva na tvrdom povrchu a celková dotácia je 62,5 milióna austrálskych dolárov. Mužskú kategóriu Australian Open ovládol minulý rok Novak Djokovič. V tej ženskej zas triumfovala Naomi Osaka.

Všetko o Australian Open 2020 ›

Australian Open - sledujte naživo

Kde sledovať Australian Open naživo v TV a ONLINE?

Podobne, ako všetky ostatné grandslamové turnaje ako Wimbledon, French Open či US Open môžete sledovať pomocou klasických televíznych prenosov. Existuje však aj niekoľko ďalších alternatív na sledovanie AO 2020, ako napríklad live prenosy, ktoré televízie ponúkajú. Využiť môžete taktiež televízie stávkových kancelárií, kde sa vysielajú niektoré zápasy z turnaja naživo.

Australian Open v priamom prenose na Eurosporte

Pre oblasť Česka a Slovenska a v podstate celej Európy vlastní vysielacie práva na Australian Open 2020 stanica Eurosport, na ktorej si okrem iného môžete pozrieť aj French Open či US Open. Na Eurosporte sa počas turnaja môžete tešiť na skutočne bohatý program, veľkú porciu zápasov a vo večerných hodinách podrobné záznamy z ďalších zápasov.

Dôležité termíny vysielania AO 2020 na Eurosporte

 • 14. január – štart kvalifikácie
 • 20.január – Prvé kolo turnaja
 • 31.január – Finále štvorhry ženy
 • 1. február – Finále zmiešanej štvorhry
 • 1. február – Finále ženskej dvojhry
 • 2.február – Finále mužskej štvohry
 • 2. február – Finále mužskej dvojhry

Australian Open live na Eurosport player

Kanál Eurosport nezaháľa a pripravil alternatívu aj pre tých ľudí, ktorí si nemôžu Eurosport naladiť na svojich televíziách. Spustil takzvaný Eurosport player, kde môžete sledovať živé prenosy zo zápasov na svojom počítači či mobile vo vysokej kvalite.

Cena predplatného tejto služby stojí 4,99 eura na mesiac, alebo 24,99 eur na rok.

Veľkou výhodou služby Eurosport player je možnosť sledovať kompletný program turnaja. Môžete si tak pozrieť všetky zápasy vášho obľúbeného tenistu od prvého kola.

Australian Open 2020 naživo pomocou Eurosport Player
Turnaj Australian Open môžete sledovať pomocou Eurosport Player

Ako a kde pozerať tenis zadarmo

Ďalšou skvelou možnosťou, ako môžete sledovať priebeh populárneho Australian Open je pomocou stávkových kancelárií, akými sú Tipsport a ich Tipsport TV či Fortuna so svojou vlastnou televíziou.

Mimoriadne veľkou výhodou live vysielania stávkových kancelárií je aj to, že okrem toho že sa pozeráte na zápas, ktorý vás zaujíma si môžete na neho aj staviť a prísť si tak na celkom zaujímavé peniaze zadarmo.

Australian Open online stream na Fortuna TV

Livestream z rôznych športových podujatí, nie len Australian Open, ponúka aj spoločnosť Fortuna v rámci svojej Fortuna TV. Podobne, ako u konkurencie, vám ku pozeraniu stačí len jednoduchá registrácia a uskutočnenie prvého vkladu.

Australian Open 2020 naživo na TV Tipsport

AO 2020 môžete sledovať naživo pomocou televízie TV Tipsport. Jediné, čo pre to musíte urobiť je zaregistrovať sa na stránkach Tipsportu. Ak tak urobíte, následne môžete sledovať túto televíziu 7. dní zadarmo. Potom stačí prestávkovať mesačne 2 eurá a sledovať svoje obľúbené športové prenosy.

Návod ako pozerať tenisové live prenosy zadarmo!

 1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
 2. Teraz môžete sledovať športové prenosy po dobu 7 dní zadarmo!
 3. Potom stačí urobiť stávku v hodnote 1.20 EUR za mesiac.
 4. Extra bonus: Po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky!
 5. Tip pre vás: 15 eur, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie Australian Open a navyše môžete sledovať aj ďalšie tenisové live prenosy úplne zadarmo!
Live prenosy zadarmo

Australian Open 2020 online na internete?

Australian Open je skutočne veľkou udalosťou svetového tenisu, a preto sa nie je čomu diviť, že je o ňu mimoriadny divácky záujem. Uvedomujú si to aj streamovacie platformy, vďaka ktorým si môžete turnaj vychutnať online.

Australian Open na YoutubeTV

Jednou z takýchto platforiem je aj YoutubeTV, pomocou ktorej si môžete pozrieť napríklad aj kanál stanice ESPN, ktorá zápasy z Australian Open vysiela.

Australian Open 2020 naživo na Hulu

Podobne, ako u YoutubeTV, tak aj s Hulu si môžete vychutnať live prenosy zo zápasov Australian Open 2020 a to vďaka stanici ESPN. Tá, totiž svoje vysielacie práva ponúka skutočne veľkému spektru streamovacích platforiem, medzi ktoré patrí aj Hulu.

Australian Open 2020 live na mobile

Australian Open môžete samozrejme sledovať aj pomocou vašich mobilných zariadení. Ide to vďaka mobilným aplikáciám, ktoré vytvorili buď samotný organizátori turnaja, alebo televízne spoločnosti. V dnešnej dobe tak skutočne môžete sledovať svoj obľúbený zápas na AO2020 kdekoľvek a kedykoľvek.

Australian Open oficiálna aplikácia turnaja

Organizátori AO2020 pre fanúšikov pripravili novú a vylepšenú mobilnú aplikáciu, ktorá vás môže sprevádzať celým turnajom. Okrem dôležitých informácií pre návštevníkov turnaja si v nej môžete pozrieť komplexné live výsledky všetkých zápasov, rôzne novinky či rozhovory s hráčmi.

Celá aplikácia pôsobí mimoriadne prehľadne a určite sa v nej nestratí ani začiatočník, ktorý s podobnými aplikáciami doteraz skúsenosť nemal. Ak teda chcete mať všetky potrebné informácie ohľadom Australian Open na jednom mieste, určite by ste túto aplikáciu mali vyskúšať.

Australian Open Eurosport aplikácia

Svoju vlastnú aplikáciu si vytvorila aj televízia Eurosport, ktorá v nej taktiež ponúka všetky dôležité informácie o turnaji. Mimoriadnym bonusom však sú aj live prenosy zo zápasov, ktoré si v aplikácii môžete pustiť pomocou spomínaného Eurosport Playera. Okrem toho a noviniek z turnaja, taktiež dostanete komplexný výsledkový servis.

Australian Open v mobile cez aplikáciu Fortuna

Živé prenosy zo zápasov Australian Open môžete sledovať aj pomocou mobilnej aplikácie stávkovej spoločnosti Fortuna. Okrem live prenosov v nej nájdete aj komplexný výsledkový servis a taktiež si v nej môžete staviť na zápas, ktorý práve sledujete.

Australian Open v mobile cez aplikáciu Tipsport

S vlastnou mobilnou aplikáciou prišiel aj Tipsport, kde si taktiež môžete pozrieť živé vysielanie zo zápasov AO2020. Výhodou mobilnej aplikácie od Tipsportu je aj veľké fórum, kde môžete diskutovať s ostatnými tipujúcimi o priebehu celého turnaja.

Video, výsledky a štatistiky z Australian Open

Video zostrihy z Australian Open

Pravdepodobne tým najlepším kanálom, kde môžete sledovať rôzne highlighty z turnaja, ale aj zostrihy zo zápasov je oficiálny Youtube kanál Australian Open. Taktiež tu však môžete nájsť rôzne rozhovory s hráčmi či videovizitky o legendárnych tenistoch a tenistkách.

Tenisové live výsledky

Podrobné live výsledky zo zápasov a z celého turnaja Australian Open môžete nájsť klasicky na stránke www.flashscore.sk. Tam, okrem výsledkov nájdete aj populárne H2H, predzápasové kurzy ale aj komplexného pavúka celého turnaja.

Tenisové aktuálne štatistiky

Ak patríte medzi tých ľudí, ktorí milujú rôzne porovnávanie štatistík, určite by ste mali navštíviť stránku sofascore.com. Na tomto portály totiž nájdete komplexné štatistiky a porovnávania ohľadom každého hráča na Australian Open.

Kde môžem tipovať na Australian Open?

Na všetky zápasy z turnaja si môžete pochopiteľne aj tipnúť v jednej zo stávkových kancelárií s platnou slovenskou licenciou. Taktiež môžete využiť ich čoraz viac obľúbenejšie mobilné aplikácie.

❱ Tipujte v Tipsporte ›
❱ Tipujte vo Fortune ›

Zdroj: youtube, tipsport, ausopen.com, fortuna

Zdieľaní

Pin It on Pinterest