Kde sledovať US Open 2021 naživo. TV, online, livestream na mobile!

Posledný grandslam sezóny US Open začne 30. augusta 2021 a mená víťazov sa dozvieme najneskôr 12. septembra 2021! Nižšie vám prinášame kompletný prehľad, akým spôsobom si môžete pozrieť zápasy z US Open live v TV alebo online na internete.

Ako a kde sledovať US Open live?

Existuje niekoľko spôsobov, ako sledovať US Open naživo. Od klasických televíznych prenosov, si môžete pozrieť US Open naživo aj pomocou live streamov. Vysielania zo zápasov ponúkajú aj stávkové kancelárie či rôzne streamovacie služby.

US OPEN 2021 informácie

Samotný turnaj začal 30.8. 2021 a pokračoval až do finále, ktoré sa odohralo 12. septembra. Na tvrdom modrom povrchu sa predstavili tenisti a tenistky ako v mužských i ženských singloch, tak v klasických  štvorhrách.

TIP ❱ Všetky informácie o US OPEN 2021 ›

Doležité termíny live vysielania US Open 2021

 • 30. – 31.8. –  1. kolo
 • 1.- 2.9.  –  2. kolo
 • 3. – 4.9.  –  3. kolo
 • 5. – 6.9. –  osemfinále mužov a žien
 • 7.9. – 8.9. – štvrťfinále mužov a žien
 • 9.9. – semifinále dvojhry žien
 • 10.9. – semifinále dvojhry mužov
 • 11.9. – finále dvojhry žien
 • 12.9. – finále dvojhry mužov 

Ako sledovať US Open na Slovensku

Živé TV prenosy US Open na Eurosport

Presne tak isto, ako po minulé roky, tak aj tento ročník US Open ste si mohli vychutnať na staniciach Eurosport 1Eurosport 2.

Stanica Eurosport vlastní vysielacie práva na US Open až do roku 2022 a stala sa tak výhradným televíznym vysielacím kanálom pre celú Európu okrem Veľkej Británie a Írska.

Stanica Eurosport opäť ponúkne veľké množstvo živých prenosov, ktoré budú komentovať legendy svetového tenisu.

Eurosport Player Online stream

Stanica Eurosport pripravila alternatíva aj pre tých, ktorí kanál Eurosport na svojej televízii nemajú. Vytvorili tak službu Eurosport Player Online, kde si môžete pomocou internetového prenosu vychutnať všetky prenosy z US Open.

Eurosport Player Online môžete sledovať na mobile, počítači alebo tablete. Všetky prenosy sú v tej najvyššej kvalite s odborným komentárom.

Cena za túto možnosť je prijateľná a určite si ju bude môcť dovoliť každý, kto si chce US  Open pozrieť v skvelej kvalite. Na mesiac stojí 4,99 eur a na rok 24,99 eur.

Tenis naživo na eurosport player
US Open naživo na kanáloch Eurosport (zdroj: Eurosport.cz)

US Open livestream online zadarmo

Živé prenosy z US Open ponúkajú aj všetky velké stávkové kancelárie na Slovensku. V rámci svojich online TV vysielajú úplne všetky zápasy z tenisového grandslamu.

❗️ Okrem sledovania live streamov v stávkových kanceláriách, si môžete aj staviť na priebeh alebo výsledok zápasu.

SLEDUJTE US OPEN LIVE S BONUSOM ZADARMO
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo
Fortuna TV✅ MobilLIVE ›30 € bez rizika
TV Niké✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo

US Open livestream na TV Tipsport

Tenisový US Open live môžete sledovať na TV Tipsport. Live stream tejto stávkovej kancelárie okrem tipovania, ponúka prenosy viacerých svetových turnajov. Okrem Grandslamov môžete sledovať ATP turnaje, WTA turnaje, Davis Cup, Fed Cup a ďalšie.

Návod ako pozerať US Open live zadarmo?

 1. Vytvorte si účet v Tipsporte kliknutím TU
 2. Po úspešnej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo.
  (Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura)
 3. Okrem sledovania zadarmo dostanete od Tipsportu aj bonus 20 eur na prvé stávky.
 4. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie celého turnaju US Open!

Spustiť TV Tipsport ❱

US Open 2021 live na TV Tipsport

US Open live prenosy na Fortuna TV

Ďalšou stávkovou kanceláriou, ktorá ponúka živé prenosy z tohto grandslamu je Fortuna. Tá, podobne, ako Tipsport vysielace live prenosy v rámci svojej televízie Fortuna TV.

Táto možnosť je však funkčná len pre registrovaných hráčov. Tí, po registrácii, môžu taktiež pozerať live streamy 7 dní zadarmo, no neskôr musia uskutočniť jednu stávku za mesiac.

Spustiť Fortuna TV ❱

Tenis livestream na Niké TV

Stávková kancelária Niké, tak isto ako Fortuna a Tipsport, ponuka svojím tipérom možnosť sledovať tenisové zápasy zadarmo, na svojom livestreamovom kanály Niké TV.

Okrem tenisových turnajoch ATP a WTA, vysiela Niké až 40 000 zápasov ročne.

Spustiť Niké TV ❱

Ako sledovať US Open v zahraničí?

Podobne, ako na Slovensku, tak aj v zahraničí môžete využiť niekoľko spôsobov, ako si pozrieť zápasy US Open. Najpopulárnejšími sú samozrejme televízne prenosy, no konkurujú im aj platené streamovacie platformy.

Kde sledovať US Open v Čechách

V susednej Českej republike si môžete, podobne ako na Slovensku, pozrieť US Open na kanáloch Eurosport 1Eurosport 2, ktoré vlastnia na tento turnaj výhradné práva.

TIP ❱ Ako sledovať tenis live ›

US Open v Anglicku a Írsku

V prípade Anglicka a Írska stanica Eurosport posunula vysielajúce práva staniciam ESPN. Tie grandslamový turnaj US Open vysielajú takmer v každej krajine sveta okrem Európy.

V Anglicku a Írsku si stanicu ESPN môžete naladiť pomocou streamovacej platformy Amazon Prime, ktorá získala práva na vysielanie US Open až do roku 2023.

Nový užívatelia tejto platformy získajú skúšobnú verziu na 30 dní zadarmo. Neskôr služba Amazon Prime stojí 7,99 eur/ mesačne.

Sledujte US Open live na Amazon Prime
Amazon Prima má vo Veľkej Británií a Írsku výhradné práva na živě prenosy z US Open(Zdroj: Facebook/Amazon Prime)

US Open v USA

Vysielacie práva US Open v USA vlastní spoločnosť ESPN, ktorá na svojich kanáloch ESPN, ESPN2 ponúkne viac ako 140 hodín záberov z hlavného turnaja.

Ďalších vyše 1300 hodín vysielania bude pokrytých na streamoch staníc ESPN 3 či ESPN+

US Open na Youtube TV

Streamovacia platforma od Youtube sa dá považovať za tú najmladšiu, no za krátku chvíľu si získala pomerne veľké množstvo predplatiteľov.

Je to najmä kvôli širokej ponuke televíznych staníc či iných originálnych projektov. Jednou zo staníc, ktoré Youtube TV ponúka je aj ESPN, ktorá bude vysielať tiež US Open.

Predplatitelia Youtube TV si taktiež budú môcť vychutnať live zápasy z posledného grandslamového turnaja roka.

Táto platforma stojí mesačne 49,99 dolárov.

US Open na Hulu

Ďalšou populárnou streamovacou platformou je Hulu, ktorá podobne, ako iné zahŕňa vo svojej ponuke aj stream stanice ESPN a ESPN2.

Táto platforma ponúka skúšobnú 30 dňovú verziu zdarma, neskôr stojí 6 dolárov mesačne.

Ako sledovať US Open na mobile?

US Open môžete po novom sledovať aj na mobilných zariadeniach vďaka niekoľkým aplikáciám od popredných televíznych spoločností či organizátora celého turnaja. Svetový tenis tak už môžete sledovať naozaj kdekoľvek a kedykoľvek.

US Open na oficiálnej aplikácii turnaja

Podobne, ako iné grandslamové turnaje, tak aj US Open prišlo s vlastnou oficiálnou aplikáciou, ktorá ponúka množstvo možností, ako zostať v obraze počas celej doby turnaja. Nájdete v nej čerstvé novinky z celého turnaja, podrobný rozpis zápasov a turnajového pavúka.

Taktiež rôzne zostrihy zo zápasov či podrobné predstavenie každého hráča a hráčky. Chýbať nebudú ani live prenosy zo zápasov. Oficiálna aplikácia US Open je skutočne jednoduchou a veľmi intuitívnou.

Rozhodne sa v nej nestratíte a nájdete v nej všetko, čo ste o grandslame US Open Tennis Championship chceli vedieť.

US Open Eurosport aplikácia

Všetky zaujímavosti, novinky a zostrih z toho najlepšieho na turnaji US Open môžete sledovať aj na oficiálnej stránke stanice Eurosport. Tá okrem noviniek ponúka kompletný výsledkový servis a live stream z vybraných zápasov.

US Open v mobile cez Fortuna aplikáciu

Live zápasy US Open môžete sledovať aj pomocou oficiálnej aplikácie stávkovej spoločnosti Fortuna. Tam okrem live kurzov nájdete aj prehľad všetkých výsledkov a live zápasov s aktuálnym stavom.

US Open live v Tipsport aplikácii

Podobne, ako pri Fortuna mobilnej aplikácii, môžete live stávky, prehľad zápasov a live výsledky sledovať v aplikácii od spoločnosti Tipsport.

Video, výsledky a štatistiky z US Open

Video highlights US Open zostrihy

Najlepším kanálom, kde nájdete všetky dôležité highlights z hracích dní je oficiálny kanál US Open na YouTube.

Ten však okrem zostrihov zo zápasov ponúka aj celé zápasy z predchádzajúcich turnajov. Vy sa tak môžete vrátiť v čase a pozrieť si niektoré duely opäť.

Live výsledky

Všetky live výsledky a ďalšie podrobné štatistiky nájdete na stránke www.flashscore.sk. Na tomto webe okrem výsledkov, nájdete aj kompletný pavúk, H2H či predzápasové kurzy na daný zápas.

Tenisové štatistiky

Skvelou stránkou, ktorá ponúka zaujímavé štatistiky na veľké množstvo športov je určite www.sofascore.com. Ak potrebujete získať podrobné štatistiky ohľadom daných zápasov US Open, táto stránke je pre vás tou správnou voľbou.

Kde môžete tipovať na US Open?

Tipovať na všetky zápasy týkajúce sa turnaja US Open môžete vo všetkých stávkových kanceláriách s platnou licenciou na Slovensku. Využiť, môžete aj ich šikovné online aplikácie.

Tipnite si, že Novak Djokovič obháji titul aj na US Open →

Zdroj: eurosport.cz, flashscore.sk, wikipedia.com, usopen.org, youtube.com, tipsport.sk, ifrotuna.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest