Tipsport bonus bez nutnosti vkladu 20 EUR ZADARMO

SP v alpskom ly┼żovan├ş Crans Montana 2021 – program, v├Żsledky. Petra Vlhov├í online prenos

Zdie─żan├ş

Svetov├Ż poh├ír v zjazdovom ly┼żovan├ş ┼żien, sa presunie do ┼ávaj─Źiarska, kde sa v Crans Montane p├┤jdu dva z├ívody zjazdu. V pretekoch by nemala ch├Żba┼ą┬áani Petra Vlhov├í. Pozrite si kompletn├Ż program, priebe┼żn├ę┬áporadie, v├Żsledky SP v alpskom ly┼żovan├ş Crans Montana a kde sledova┼ą z├ívody SP live.

SP v alpskom ly┼żovan├ş 2020 – Crans Montana, ┼ávaj─Źiarsko

Petra Vlhov├í bola minul├Ż rok ve─żmi bl├şzko p├│dia v r├Żchlostnej discipl├şne. Je zn├íme ┼że tie nepatria medzi jej najsilnej┼íie, ale 4. miesto z roku 2020 nazna─Źuje, ┼że mo┼żno aj tu bude musie┼ą konkurencia po─Ź├şta┼ą s adeptkou na p├│diov├ę umiestnenia.

TIP ÔŁ▒ Profil Petry Vlhovej ÔÇ║┬á

Ly┼żiarske stredisko Crans Montana je jedno z najob─ż├║benej┼í├şch ly┼żiarskych stred├şsk v celom ┼ávaj─Źiarsku. Ly┼żuje sa na 140 kilometroch zjazdoviek, obklopen├Żch impozantnou panor├ímou Matterhornu a Mont Blancu.

TIP ÔŁ▒ Program a v├Żsledky Vlhovej v 2020 ÔÇ║

V Crans Montana ─Źasto vidie┼ą aj profesion├ílnych ly┼żiarov. T├ş tr├ęnuj├║ na tunaj┼í├şch svahoch a pri┼ąahuje ich predov┼íetk├Żm ve─żk├í variabilita zjazdoviek z h─żadiska ich ob┼ąa┼żnosti a tie┼ż vysok├í z├íruka kvalitn├ęho snehu.

­čŚô´ŞĆ Program SP v alpskom ly┼żovan├ş Crans Montana 2021

V Crans Montane sa p├┤jdu dva z├ívody zjazdu. ┼átart zjazdu je v nadmorskej v├Ż┼íke 2210 m n.m. a prev├Ż┼íenie do cie─ża je 665 metrov. Tra┼ą je pre zjazd dlh├í 2451 m a priemern├Ż sklon je 31%, na niektor├Żch miestach je maxim├ílny sklon a┼ż 51%.

Piatok, 22. január 2021

  • Zjazd ┼żien #1: (10:00)

Sobota, 23. január 2021

  • Zjazd ┼żien #2: (10:00)

Nede─ża, 24. janu├ír 2021

  • Super G: (12:00)

TIP ÔŁ▒┬áKalend├ír SP v alpskom ly┼żovan├ş 2020/21 ÔÇ║

PIATOK (22.01.) ÔÇô V├Żsledky SP v ly┼żovan├ş: Zjazd ┼żien #1

?

SOBOTA (23.01.) ÔÇô V├Żsledky SP v ly┼żovan├ş: Zjazd ┼żien #2

?

NEDE─ŻA (24.01.) ÔÇô V├Żsledky SP v ly┼żovan├ş: Super G

?

Celkov├ę poradie SP (po 20 z 32 s├║┼ąa┼ż├ş)

?

SP v alpskom ly┼żovan├ş Petra Vlhov├í live stream

Odteraz m├┤┼żete Petru Vlhov├║ a z├ívody SP v alpskom ly┼żovan├ş sledova┼ą LIVE TV Tipsport.

­čžĘ Super v├Żhodou je, ┼że cez Tipsport si nie len vsad├şte na v├Żsledok ly┼żovania, ale sledujete preteky na┼żivo na TV Tipsport!

N├ívod ako sledova┼ą alpsk├ę ly┼żovanie na TV Tipsport zadarmo live

  1. Vytvorte si ├║─Źet v Tipsporte TU
  2. ├Üspe┼íne urobte registr├íciu a overte si svoj ├║─Źet
  3. Hotovo! M├┤┼żete sledova┼ą TV Tipsport 7 dn├ş zadarmo
  4. ─Äalej je potrebn├ę stavi┼ą mesa─Źne minim├ílne 1,20 EUR

­čöô Spusti┼ą TV Tipsport Ôçĺ

Sledova┼ą SP v alpskom ly┼żovan├ş m├┤┼żete┬ána svojom mobile, tablete, alebo PC.

SP v alpskom ly┼żovan├ş LIVE a Petra Vlhov├í na┼żivo v pretekoch

Sledova┼ą priamy prenos SP v alpskom ly┼żovan├ş live z Crans Montana, m├┤┼żete na RTVS, ktor├Ż vysiela preteky na Dvojke. Zjazd ┼żien je na┼żivo dostupn├Ż aj na str├ínke RTVS, cez ktor├║ m├┤┼żete sledova┼ą alpsk├ę ly┼żovanie na mobile, PC, alebo tablete. Live stream je dostupn├Ż iba na ├║zem├ş Slovenska.

Spusti┼ą RTVS online vysielanie Ôçĺ

Ak chcete sledova┼ą z├ívody ┼żien v ─îeskej republike, tak priamy prenos zo SP odvysiela stanica ─îT SPORT. SP v zjazdovom ly┼żovan├ş live stream, je mo┼żn├Ż┬ácez ofici├ílnu str├ínku┬á─îeskej telev├şzie. Priamy prenos na str├ínke m├┤┼żete pozera┼ą iba v ─îesku.

TIP ÔŁ▒ Kde sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy na┼żivo ÔÇ║

S ─Źesk├Żm koment├írom odvysiela Svetov├Ż poh├ír v ly┼żovan├ş aj stanica Eurosport, ktora je v ponuke na Slovensku a v ─îech├ích u viacer├Żch poskytovate─żov TV. Sledova┼ą ob─ż├║ben├ę ┼íportov├ę udalosti ako napr├şklad Alpsk├ę ly┼żovanie, ale in├ę ┼íporty m├┤┼żete prostredn├şctvom Eurosport playeru.

T├íto slu┼żba je platen├í, mesa─Źn├ę predplatn├ę stoj├ş 4,99ÔéČ a ro─Źn├ę 24,99ÔéČ. Je to ve─żmi jednoduch├ę, sta─Ź├ş sa len zaregistrova┼ą.

Alpsk├ę ly┼żovanie 2020 dnes ÔÇô facebook, instagram, twitter

V┼íetky d├┤le┼żit├ę v├Żsledky, ┼ítatistiky a najnov┼íie novinky z v alpsk├ęho ly┼żovania m├┤┼żete sledova┼ą na ofici├ílnych kan├íloch FIS.

SP zjazdov├ę ly┼żovanie Crans Montana 2020 ÔÇô┬á v├Żsledky Petry Vlhovej

Petra Vlhov├í predviedla op├Ą┼ą skvel├Ż v├Żkon, aj discipl├şnach v ktor├Żch sa od nej neo─Źak├ívaj├║ zatia─ż v├ş┼ąazstva, ale m├í komu ─Źoraz bli┼ż┼íie. V piatkovom zjazde v r├ímci Svetov├ęho poh├íra obsadila v Crans Montane ┼ítvrt├║ prie─Źku.

V├Żsledky zjazdu: 1. Lara Gutov├í-Behramiov├í (┼ávaj.) 1:27,11 min, 2. Corinne Suterov├í (┼ávaj.) +0,80 s, 3. Stephanie Venierov├í (Rak.) +0,92, 4. Petra Vlhov├í (SR) +1,08, 5. Breezy Johnsonov├í (USA) +1,26

Zjazd ┼żien #2 (sobota)

Petra Vlhov├í sa dnes predstavila na ┼ítarte zjazdu ┼żien v r├ímci Svetov├ęho poh├íra v alpskom ly┼żovan├ş. V─Źera v tzv. kr├í─żovskej discipl├şne absolvovala skvel├ę 4. miesto s ktor├Żm si vylep┼íila svoje maximum v zjazde.

Dnes nebola tak├í ├║spe┼ín├í ako v─Źera, skon─Źila na 14. mieste, ale z├şskala body do celkov├ęho hodnotenia a te┼í├ş sa na alpsk├║ kombin├íciu.

V├Żsledky zjazdu: 1. Lara Gutov├í-Behramiov├í (┼ávaj─Ź.) 1:27,73, 2. Corinne Suterov├í (┼ávaj─Ź.) +0,02, 3. Nina Ortliebov├í (Rak.) +0,05, 4. Federica Brignoneov├í (Tal.) +0,35, 5. Ester Ledeck├í (─îR) +0,39, ÔÇŽ14. Petra Vlhov├í (SR) +1,00

Alpsk├í┬ákombin├ícia 1. a 2. kolo (nede─ża)

Slovensk├í ly┼żiarka Petra Vlhov├í┬á mala na dosah skvel├Ż v├Żsledok. Po prvom kole bola druh├í a do slalomu mala najv├Ą─Ź┼íie ┼íance dosta┼ą sa do ─Źela celkov├ęho poradia. Bohu┼żia─ż Petra druh├ę kolo nedokon─Źila a novou l├şderkou sa stala Talianka Brignoneov├í.

V├Żsledky 1.kola Super G: 1. Federica Brignoneov├í 1:15,62 min, 2. Petra Vlhov├í (SR) +0,58 s, 3. Nina Ortliebov├í (Rak.) +0,66, 4. Ester Ledeck├í (─îR) +0,79, 5. Franziska Gritschov├í (Rak.) +0,81

V├Żsledky 2.kola Slalom: 1. Federica Brignoneov├í 1:56,24 min (1:15,62 + 40,62), 2. Franziska Gritschov├í (Rak.) +0,92 s, 3. Ester Ledeck├í (─îR) +1,82, 4. Michelle Gisinov├í (┼ávaj.) +1,93, 5. Wendy Holdenerov├í (┼ávaj.) +2,49, ÔÇŽ Petra Vlhov├í (SR) ÔÇô nedokon─Źila slalomov├ę kolo

ONLINE: Sledujte SP alpskom ly┼żovan├ş LIVE, Zjazd ┼żien Crans Montana (dnes 23.01. na┼żivo)

Online koment├ír bude pridan├Ż pred pretekmi

Zdroj: fis-ski.com, rtvs.sk, ceskatelevize.cz

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest