Box: Anthony Joshua vs Andy Ruiz (VIDEO). Šokujúci výsledok v New Yorku!

Američan Andy Ruiz pripravil britského boxera Anthonyho Joshuu o tituly profesionálneho majstra sveta v ťažkej váhe organizácií WBA, IBF a WBO. Anthony Joshua – Andy Ruiz Jr VIDEO.

Superťažká váha – Madison Square Gaden, New York (USA)

BOX: Anthony Joshua – Andy Ruiz Jr VIDEO

TECHNICKÝ KNOCK-OUT V PROSPECH RUIZA
7. kolo (z 12 celkovo), 1 hodina a 33 minút

Andy RUIZ získal tituly WBA (Super), IBF, WBO a IBO

Joshua mal doteraz na konte 22 víťazstiev a v zápase so súperom mexického pôvodu bol veľkým favoritom. Ruiz, prezývaný Ničiteľ, nastúpil do ringu len ako náhradník za Američana Jarrela Millera, ktorý bol pozitívne testovaný na doping. Zápas v New Yorku skončil veľkým prekvapením v 7. kole, kedy bol doteraz neporazený Brit štvrtýkrát počítaný.

TIP ❱ Kto je Anthony Joshua

Joshua, olympijský víťaz z Londýna, doteraz 21 z 22 zápasov v profiringu ukončil pred limitom, ale v noci na nedeľu v Madison Square Garden nastúpil prvýkrát mimo britskej ostrovy. Čelil mu súper, ktorý bol síce o desať centimetrov menší, ale takmer o desať kilogramov ťažší.

Britský šampión začal lepšie a v treťom kole poslal Ruiza k zemi. Lenže takmer hneď vzápätí sa ocitol na zemi i Joshua a hneď dvakrát a len gong ho zachránil pred rýchlou porážkou.

Video Joshua vs Ruiz Jr – zostrih zápasu

Profil: Anthony Joshua

Prezývka: AJ, The Surgeon, The Rent Collector, The Landlord
Narodený: 15. Október 1989 (29)
Výska: 198 cm
Rozpätie rúk: 208 cm
Zápasy: 22
Výhry: 22
Knockout 21
Prehry: 0

Profil: Andy Ruiz Jr.

Prezývka: The Destroyer
Narodený: 11. September 1989 (29)
Výska: 188 cm
Rozpätie rúk: 188 cm
Zápasy: 34
Výhry: 32
Knockout: 21
Prehry: 1


Kde sledovať box Joshua – Ruiz Jr naživo v TV a online?

Bohužiaľ tento zápas neuvidíte ani v Čechách a ani Slovensku na žiadnom televíznom kanály. Zvyčajne zápasy neporazeného šampióna Anthonyho Joshua sme mohli vidieť na staniciach Nova Sport, Sport 1 , Sport 2, alebo box na TV kanáli Dajto. V ČR boxerské zápasy pravidelne vysiela O2 TV sport.
Tento raz sa musia fanúškovia boxu spoľahnúť na online streame, ktoré su dostupné na internete a sledovať tak boxerský duel na svojom počítači, alebo smartfóne.

LIVE STREAM Joshua vs Ruiz Jr naživo váženie hráčov

Zdroj: youtube, sky sports, dailymotion.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest