Lukáš Kotleba vs. Attila Garamszeghy na War Zone 5 o WKU slovenský titul K1!

Zápas Lukáš Kotleba vs. Attila Garamszeghy o WKU slovenský titul K1 uvidíme na turnaji War Zone 5 v sobotu 18. marca v Bratislave, konkrétne v Majestic Music Clube. Pozrite si informácie o bojovníkoch a ich vzájomnom zápase. 

Kotleba vs. Garamszeghy

Pozrite si všetko dôležité o zápase Kotleba vs. Garamszeghy, ktorý sa uskutoční pod záštitou organizácie War Zone na turnaji s poradovým číslom 5.

War Zone 5 Kotleba vs. Garamszeghy

Kedy a kde sa koná zápas Kotleba vs. Garamszeghy?

Atraktívny zápas bojovníkov Lukáš Kotleba a Attila Garamszeghy sa koná v sobotu 18. marca v Majestic Music Clube / Bratislava. Galavečer začína o 18:00h a hlavný zápas Kotleba vs. Garamzseghy by mohol prísť na rad okolo 23:00h večer.

Kotleba vs. Garamszeghy na War Zone 5

Súboj Kotleba vs. Garamszeghy na War Zone 5 je boj o WKU slovenský titul K1. Pozrite si vizitky oboch bojovníkov:

KOTLEBA GARAMSZEGHY
Lukáš Kotleba celé meno Attila Garamszeghy
Nové Mesto nad Váhom mesto Lučenec
slovenská národnosť slovenská
19 vek 29
Muai Thai hlavný smer K1
7:2 profi skóre 7:6

Lukáš Kotleba

Slovenský bojovník Lukáš Kotleba má 19 rokov, žije v Novom Meste nad Váhom a venuje sa hlavne muay thai , k1 len občas. Amatérske skóre má 15-2 a profi skóre 7-2.

V detstve sa venoval aj futbalu a hokeju ale v 13 rokoch sa dal na muay thai a to mu dalo najviac. Práve v 13 rokoch xačal v cerberos gyme u trénera Rasťa Fraňa, kde aj naďalej trénuje.

Jeho trénermi sú Rasťo Fraňo, Reno Kopunec a Oto Machala. Podľa jeho slov trénuje každý deň v týždni a jeden deň má voľno. Trénuje aj vo voľnom čase, lebo ho to baví a chce sa stále zlepšovať.

Jeden z najdôležitejších zápasov mal v Liptovskom Mikuláši na galavečeri KOK s Filipom Roubíčkom ktorý aj som vyhral. Organizácia War Zone organizuje zápasy v postoji a mma a toto bude už jeho druhý zápas pod hlavičkou War Zone.

Attila Garamszeghy

Attial Garamszeghy je slovenský bojovník, ktorý sa narodil 2.1.1994. Zápasil na rôznych turnajov, napríklad aj organizácie DFN. Primárne to je K1 ale vyskúšal už aj MT grappling mma ci klasický box. V amatéroch má cca 50 zápasov a v profi 7:6. Za svoj najväčší úspech považuje každý vyhraný zápas.

Jeho trénerská zostava je Fortis – Atila Garamszeghy starší head coach, Marek Pentka – kondičný, Lukáš Filka – Box Dracula gym – Vlado Moravčík a cely team DG.

Vyrastal v Mikušovciach (obec pri Lučenci), venoval sa hokeju a takým bežným chlapčenským športom, pričom ku kickboxu sa dostal až po hokeji, keďže vtedy na okolí nebol team, za ktorý by mohol hrávať. Tak sa rozhodol vyhľadať niečo podobné a boli to rovno bojové športy, nakoľko jeho otec bol aktívny pretekár v karate.

S bojovými športami začínal v Lučenci, v terajšom Fortise, keď mal 18-19 rokov. Vo voľnom čase sa venuje najmä tréningom a streľbe, pričom priznal, že jeho veľkým hobby je aj jedlo.

Attila Garamszeghy vs. Radek Roušal na DFN

Zápas Garamszeghy vs. Roušal na DFN bol vyhrotený od začiatku, ale až v ringu pred zápasom to bolo skôr také ticho pred búrkou. Attila nemá rád vyhrotené staredowny, pokiaľ to nie je osobné a vačšinou to osobné nie je keďže proti sebe nastupujú dvaja športovci . V zápase sa nerozhodlo ani v troch kolách kde si obaja siahli na dno síl a každý chcel vyhrať. Rozhodlo to až 4. kolo, v ktorom Attila prehral na body. Po zápase sa však z nich stali kamaráti, ktorí sa navzájom aj podporovali v zápasoch na soc sieťach.

Zdroj: War Zone

Zdieľaní

Pin It on Pinterest