Martin Buday MMA zápas – ďalší súboj v Contender Series o zmluvu s UFC! Budayovi sa zmenil súper!

Viete kedy a s kým bude mať Martin Buday najbližší MMA zápas? Sledujte program slovenského fightera a šampióna ťažkej váhy organizácie Oktagon MMA. Program zápasov, štatistiky, výsledky, novinky, zaujímavosti a mnoho ďalšieho na jednom mieste! 

TIPUJTE NA MMA  ⇒

Martin Buday ďalší MMA zápas

Martin Buday má pred sebou ďalší MMA zápas, v ktorom má životnú šancu zabojovať o zmluvu s prestížnou organizáciou UFC! Sledujte všetko dôležité o najbližšom zápase v Contender Series!

 SKVK  Martin Buday MMA zápas
Kedy12. 10. 2021
SúperLorenzo Hood
TurnajContender Series 43
KdeUFC Apex, Las Vegas (USA)
TV prenos
OnlineUFC Fight Pass

KEDY bude mať Martin Budaj ďalší MMA zápas?

Martin Budaj bude mať ďalší MMA zápas už 12. októbra 2021 na turnaji Dana White´s Contender Series. Turnaj začína o 20:00 miestneho času v Las Vegas, takže u nás začne 13. októbra o 02:00 ráno.

KTO je súper Budaya v ďalšom MMA zápase?

Najbližší súper Martina Budaya v ďalšom MMA zápase bude americký bojovník Lorenzo Hood s bilanciou 12-4. Pôvodným súperom Martina Budaya mal byť brazílec Hugo Cunha, ktorý však odstúpil zo zápasu.

KDE sa uskutoční ďalší MMA zápas Martina Budaya?

Ďalší MMA zápas Martina Budaya sa uskutoční v centre UFC Apex, Las Vegas. Zápas je súčasťou turnaja Contender Series 43, kde majú nádejné MMA talenty z celého sveta možnosť zabojovať o kontrakt v UFC!

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov ›

Ako sledovať Martina Budaya live?

Zápas Martina Budaya live môžete sledovať cez oficiálne PPV (Pay-Per-View) s názvom UFC Fight Pass, ktorý ponúka organizácia UFC. Cena je 9,99 eur na mesiac a okrem zápasov projektu Contender Series sa môžete tešiť na číslované turnaje UFC i turnaje UFC Fight Night.

Všetky UFC turnaje je možné sledovať cez livestream online televízií stávkových kancelárií TV Tipsport, Fortuna TV či TV Niké. Žiaľ zápasy projektu Contender Series pravdepodobne nebude vysielať žiadna z nich.

TIP ❱ Ako a kde sledovať turnaje UFC ›

MMA zápas Buday vs. Hood kurzová ponuka

Na MMA zápas Buday vs. Hood je vypísaná aj zaujímavá kurzová ponuka. Stávková kancelária Tipsport ponúka možnosť staviť si na víťaza zápasu, spôsob ukončenia a popritom získať zaujímavý bonus 20 eur bez vkladu!

Podľa kurzov je favoritom zápasu slovenský bojovník Martin Buday s kurzom 1.20. Nebude to mať však úplne jednoduché a kurz 4.04 na jeho súpera Lorenza Hooda sa nám zdá až príliš vysoký!

UFC Makhmud Muradov live na TV Tipsport

Kto je Martin Buday?

Martin Buday, ktorého mnohí prezývajú aj Badys, je slovenský MMA fighter. Do sveta profesionálneho MMA vstúpil v roku 2015 a odvtedy zaznamenal niekoľko úspechov.

Slovenský fighter Martin Buday je najlepší na zemi, pričom drží aj black belt v Jiu Jitsu. Paradoxne najviac ukončení má v postoji a svojou ranou vie uštedriť súperovi KO úder!

Na svoje zápasy sa pripravuje v Spartakus Fight Gym, kde ho trénuje dobre známy bojovník Attila Végh. Práve z tohto gymu pochádza aj Ľudovít Lajoš Klein – prvý slovák v UFC.

TIP ❱ Kompletný profil Martina Budaya ›

Martin Buday MMA štatistiky a výsledky zápasov

Pozrite sa na aktualizované MMA štatistiky a výsledky zápasov Martina Budaya.

Všetky zápasy v profesionálnom MMA: 9 zápasov (8 – 1 – 0)

  • Výhry: 8 výhier (6x TKO/KO, 1x submisia, 1x rozhodnutie)
  • Prehry: 1 prehra (1x rozhodnutie)
  • Remízy: 0 remíz

Pre zobrazenie celej tabuľky v mobile, si ho stačí otočiť 7sport.sk v mobile alebo posúvať tabuľku do strán

Aktualizované 30.9.2021
VýsledokSúperSpôsobKolo(čas)TurnajDátum
VýhraLorenzo HoodTKO1 (4:55)Contender Series 4312.10.2021
VýhraKamil MindaKO2 (4:01)Oktagon 2519.6.2021
VýhraDaniel DittrichSubmisia2 (1:13)Oktagon 1414.9.2019
VýhraYevgeny OrlovTKO1 (3:32)Oktagon Prime 126.4.2019
VýhraJose Rodrigo GuelkeTKO2 (5:00)SFG – Night of Champions 526.10.2018
VýhraLukasz LysoniewskiTKO1 (4:45)Oktagon 915.9.2018
VýhraDzhangir NasibovTKO1 (5:00)Oktagon 626.5.2018
VýhraMilan VrbicTKO1 (1:09)XFN 9 – Fight of Gladiators21.4.2018
PrehraJuan EspinoRozhodnutie3 (5:00)FECALUMA – MMA – K1 – BJJ28.7.2018
VýhraUros StefanovicRozhodnutie2 (5:00)Fight of Gladiators – Night of Champions 223.10.2015

Martin Buday Sherdog

Všetky podrobné štatistiky Martina Budaya nájdete aj na portáli Sherdog. Na tomto webe o bojových športoch si môžete pozrieť výsledky zápasov, fight card jednotlivých turnajov a mnoho ďalšieho.

Martin Buday MMA kariéra

Martin Buday a jeho MMA kariéra začínala u bojového športu Jiu-Jitsu, v ktorom získal niekoľko významných úspechov. Následne sa začal venovať MMA a v ňom absolvoval niekoľko amatérskych zápasov.

Prvý profesionálny zápas mal Buday na turnaji Fight of Gladiators – Night of Champions v roku 2015. Tento zápas vyhral, no po ňom prišla prvá prehra, avšak na bodové rozhodnutie.

Ako sa však neskôr ukázalo, išlo zatiaľ o jedinú prehru v jeho kariére. Martin Buday zlepšil postoj, získal viacej skúseností a postupne začal zbierať víťazstvo za víťazstvom.

Martin Buday UFC contender

Po sérii 7 výhier v rade dostal Martin Buday možnosť zabojovať o zmluvu v UFC na turnaji Contender Series. Projekt s názvom Dana White Contender Series,  umožňuje bojovníkom z celého sveta zabojovať o kontrakt v UFC!

Počas niekoľkých mesiacoch v roku sa každý utorok koná turnaj, na ktorom sa ukážu nádejné talenty. V jednom z nich, konkrétne na turnaji Contender Series 43 sa predstaví aj Martin Buday.

Pokiaľ tento zápas vyhrá, tak by mal takmer s určitosťou dostať zmluvu v UFC. Šanca tu je však aj keď by prehral a to v tom prípade, ak Martin Buday na DWCS predvedie pekný výkon a zaujme promotérov organizácie.

Martin Buday Oktagon MMA

Martin Buday vstúpil do organizácie Oktagon MMA s bilanciou 2 výhry a 1 prehra. Premiéru v tejto organizácii zažil na turnaji Oktagon 6, kde porazil Dzhangira Nasibova na TKO a získal si mnoho MMA fanúšikov na svoju stranu.

V organizácii si pripisoval jednu výhru za druhou až kým sa nedostal k titulovému zápasu o pás šampióna ťažkej váhy. Tento súboj sa odohral na turnaji Oktagon 25, kde porazil poliaka Kamila Mindu na KO v 2. kole s zaslúžene získal titul!

VIDEO: Martin Buday vs. Kamil Minda na turnaji Oktagon 25

Martin Buday MMA zápas zaujímavosti

Vo svete MMA zápasov neraz vidíme rôzne zaujímavosti a inak tomu nie je ani u Martina Budaya. Za zmienku stojí určite fakt, že po titulovom zápase v Oktagone ho Karlos Vémola vyzval na zápas a vysmial sa mu, čo chce robiť v UFC. Buday ho však odbil s tým, že by Karlos v ťažkej váhe prišiel k úrazu.

Zaujímavosťou je aj to, že na zápas v Contender Series sa mal pripravovať na Floride, v gyme Sanford MMA, kde trénuje aj Lajoš Klein na svoj ďalší UFC zápas. Buday však nemohol vycestovať pre problémy s vízami a tak sa na zápas pripravoval v Poľsku s Janom Blachowiczom.

Zdroj: sherdog.com, ufc.com, tapology.com, wikipedia.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest