Martin Buday vs. Lorenzo Hood UFC zápas – program, livestream a informácie. Buday získal kontrakt v UFC!

Zaujímavý MMA zápas Martin Buday vs Lorenzo Hood v UFC Contender Series rozhodol o tom, že Slovensko bude mať ďalšieho zástupcu v prestížnej organizácii UFC. Šampión ťažkej váhy Oktagonu ukončil súpera nádherným kolenom a získal zmluvu v UFC. Pozrite si výsledky, video a ďalšie informácie. 

Martin Buday získal kontrakt v UFC! (VIDEO)

Martin Buday získal kontrakt v UFC a stal sa tak druhým slovákom, ktorý bude bojovať v prestížnej organizácii! V zápase o zmluvu s UFC ho súper Lorenzo Hood dokázal na chvíľu rozhodiť, no Buday ukázal srdce a na konci 1. kola ukončil súpera kolenom.

Dana White po zápase nešetril slovami chvály na adresu Martina Budaya a hneď si ho získal na svoju stranu! My sa tak môžeme tešiť na UFC zápasy v ťažkej váhe aj s Martinom Budayom!

Martin Buday vs Lorenzo Hood UFC zápas – informácie

Kde a kedy sa konal zápas Martin Buday vs Lorenzo Hood v UFC

Ďalší MMA Zápas Martin Buday vs Lorenzo Hood o zmluvu v UFC sa konal 12. októbra na turnaji Dana White´s Contender Series 43. Zápas sa uskutočnil v centre UFC Apex, v Las Vegas.

Martin Buday vs Lorenzo Hood UFC program a výsledky

Očakávaný zápas Martin Buday vs Lorenzo Hood v UFC je súčasťou projektu Dana White´s Contender Series. Počas roka prebehne niekoľko menších turnajov a jeden z nich sa odohral práve 12. októbra.

Na ňom sme okrem duelu Buday vs. Hood mohli vidieť aj ďalšie skvelé MMA zápasy, v ktorých bojovníci z celého sveta zabojovali o zmluvu s prestížnou organizáciou UFC.

Počas večera sa uskutočnilo celkovo 5 zápasov v rôznych váhových kategóriách.

CONTENDER SERIES 43 🥊 FIGHT CARD

FIGHT CARD
Lightweight (do 70kg)Slava Borshchev vs Chris DuncanKO, 2. kolo
Catchweight (do 57kg)Jake Hadley vs Mitch RaposoSubmisia, 2. kolo
Flyweight (do 57kg)Silvana Gómez Juárez vs Maria SilvaNa body, 3. kolo
Bantamweight (do 61kg)Christian Rodriguez vs Reyes CortezNa body, 3. kolo
Heavyweight (do 120kg)Lorenzo Hood vs Martin BudayTKO, 1. kolo

TIPUJTE NA MMA  ⇒

Martin Buday vs Hugo Cunha UFC

Zápas Martin Buday vs Hugo Cunha o zmluvu v UFC nol známy už niekoľko mesiacov. Martin Buday patrí medzi najlepšie ťažké váhy v Európe a začalo sa špekulovať, kedy by sa mohol dostať do najprestížnejšej organizácie.

Ponuka zabojovať o svoju životnú príležitosť prišla v máji tohto roka pred turnajom Oktagon 25. Na tomto turnaji bojoval Buday o opasok ťažkej váhy organizácie Oktagon MMA.

Ak by tento zápas Buday prehral, tak by stratil možnosť zabojovať o UFC. Podarilo sa mu však poraziť Kamila Mindu z Poľska na TKO a už 12. októbra tak nastúpil na svoj životný zápas, v ktorom ho preveril Lorenzo Hood s bilanciou 12-4.

Pôvodným súperom Martina Budaya mal byť brazílsky fighter Hugo Cunga s bilanciou 6-0. Ten však zo zápasu odstúpil a Badys dostal nového súpera menom Lorenzo Hood.

Čo je to Dana White´s Contender Series?

Dana White´s Contender Series je projekt, ktorý vymyslel prezident UFC Dana White a bojovníci z celého sveta v ňom majú šancu zabojovať o zmluvu v prestížnej organizácii UFC.

Každý rok sa uskutoční niekoľko menších turnajov, kde zápasia bojovníci, ktorých vybrali agenti UFC z rôznych MMA organizácii po svete. Vo väčšine prípadov platí, že ak bojovník vyhrá, má istú zmluvu v UFC.

Fighteri sa však môžu dostať do UFC aj po prehre a to vtedy, ak predvedú pekný výkon alebo nejakým spôsobom zaujmú prezidenta i ďalších promotérov organizácie.

TIP ❱ Kalendár MMA turnajov ›

Kde sledovať zápas o UFC Buday vs Hood LIVE?

Zápas o UFC Buday vs Hood LIVE ste mohli sledovať cez oficiálny PPV livestream na svojom mobile, tablete alebo PC.

UFC Contender Series PPV livestream

Turnaje UFC Contender Series ako aj ďalšie galavečere organizácie UFC je možné sledovať cez oficiálne PPV (Pay-Per-View) organizácie s názvom UFC Fight Pass. Cena mesačného predplatné je 9,99 eur. 

Ide o najlepšiu a najjednoduchšiu možnosť, ako si vychutnať turnaje UFC a tým pádom aj turnaje Dana White´s Contender Series v tej najlepšej kvalite.

Po zakúpení fight passu získate taktiež prístup do archívu, kde si môžete pozrieť predošlé turnaje.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

UFC Martin Buday vs Lorenzo Hood kurzy

Na zápas o UFC Martin Buday vs Lorenzo Hood sú vypísané aj zaujímavé kurzy. Staviť si môžete pochopiteľne na víťaza zápasu či spôsob ukončenia.

Najlepšiu kurzovú ponuku predstavila stávková kancelária Tipsport. Tá favorizuje slovenského bojovníka, na ktorého víťazstvo je vypísaný kurz 1.20. Americký bojovník Lorenzo Hood je podľa bookmakerov outsiderom s kurzom 4.04. Tento kurz nám však príde príliš vysoký.

Okrem toho Tipsport rozdáva novým hráčom zaujímavý bonus 20 eur bez vkladu na prvé stávky, ktorý je pripísaný na váš hráčsky účet ihneď po registrácii.

UFC Makhmud Muradov live na TV Tipsport

Kto je Martin Budaj

Martin Budaj je slovenský MMA zápasník, ktorý je aktuálne šampiónom ťažkej váhy organizácie Oktagon MMA. Na svoje zápasy sa pripravuje v trnavskom Spartakus Fight Gym, kde ho trénuje dobre známy Attila Végh.

TIP ❱ Kompletný profil Martina Budaya ›

Buday vstúpil do sveta profesionálneho MMA v roku 2015 a aktuálne drží skvelú sériu 7 víťazstiev za sebou. Ak by sa mu podarilo dostať do UFC, nasledoval by kroky svojho tímového kolegu Lajoša Kleina a stal by sa len druhým Slovákom v tejto prestížnej organizácii. Martin Buday má tak v DWCS životnú príležitosť!

Martin Buday sherdog štatistika

Martin Buday má podľa portálu sherdog za sebou 9 profesionálnych zápasov, z ktorých 8x odchádzal ako víťaz a až 7 z nich ukončil pred limitom!

Zápasy MMA: 9 zápasov
Výhry: 8
KO/TKO: 6
Submisia: 1
Rozhodnutie: 1
Prehry: 1

VIDEO: Martin Buday v relácii Bez Rukavíc

Kto je Lorenzo Hood

Lorenzo Hood je americký MMA bojovník, ktorý do profesionálneho kolotoča MMA vstúpil v roku 2009. Zápasil vo viacerých organizáciách ako sú napríklad LOF, GPG, LSOF alebo VFC. Má bilanciu 12-4.

Lorenzo Hood sherdog štatistika

Lorenzo Hood má za sebou 16 profesionálnych zápasov. Zaujímavosťou je, že všetkých 12 výhier ukončil v postoji na KO/TKO.

Zápasy MMA: 16 zápasov
Výhry: 12
KO/TKO: 12
Submisia: 0
Rozhodnutie: 0
Prehry: 4

VIDEO: zostrihy zápasov Lorenza Hooda

Zdroj: sherdog.com, ufc.com, tapology.com, wikipedia.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest