McGregor chce proti Nurmagomedovi odvetu (VIDEO)

V súboji o šampióna UFC v ľahkej váhe dopadol podľa očakávania. Conor McGregor nestačil na favorita Chabiba Nurmagomedova z Ruska. McGregor po ostrých slovách pred zápasom, zostal po fighte potupený, jeho súper ho donútil ho vzdať sa a vylepšil si svoju stopercentnú bilanciu na 27–0.

TIP: McGregor prehral s Chabibom Nurmagomedovom. Škandál po zápase.

Nurmagomedov v UFC neporazený.

Na vyvrcholenie galavečera UFC (Utlimate Fighting Championship) s poradovým číslom 229 sa tešili fanúšikovia z celého sveta. McGregor hlásil po dvoch rokoch návrat do UFC. Lenže jeho protivník bol doteraz nezdolaný Dagestanec Nurmagomedov.

Obaja rivali si dlho pred súbojom vymieňali drsné odkazy, častovali sa nadávkami. Atmosféra bola vybičovaná do maximálnej miery. A bolo to vidno už v prvom kole, kedy ruský bojovník dostal Íra pod tlak. Rozuzlenie prinieslo až štvrté z plánovaných piatich kôl. McGregor zaváhal, na zemi sa otočil súperovi chrbtom a po následnom škrtení duel vzdal.

Škandál po zápase. Skrat šampióna Nurmagomedova

Diváci dostali po zápase “bonus“ v podobe ďalšej bitky. Nurmagomedov sa rozhodol vybaviť si účty aj s jeho tímom. V amoku bleskovo preskočil klietku, v čom mu nezabránili ani traja ochrankári, a vrhol sa na Írovho trénera Dillona Danisa.

O druhý nečakaný moment sa postaralo duo z Nurmagomedovho tímu. Využili chaos, dostali sa do oktagonu a odzadu napadli McGregora.

Šampión sa pred médiami kajal.

Dana White po masovej bitke zúril a sľúbil, že vinníci budú potrestaní. Jeden z mužov, ktorí napadli McGregora, má byť Zubaira Tučugov. Zápasník by sa mal o tri týždne predstaviť v súboji s Arťomom Lobovom z McGregorovho tí­mu.

Ak to bol v oktagone skutočne on, tak v UFC už nikdy bojovať nebude,vyhlásil riaditeľ UFC Dana White.

McGregor prehral, ale zarobil. Šampión bez prémie.

Hoci prehral, na konto mu pribudli tri milióny dolárov. Jeho premožiteľ sa teraz bude musieť postaviť športovej komisii, ktorá rozhodne mu či titul za svoje správanie odoberie, alebo ponechá. Jeho prémia dva milióny dolárov nebola vyplatená. Z nej sa pravdepodobne odráta aj pokuta, za poškodenie dobrého mena UFC.

Conor McGregor chce proti Nurmagomedovi odvetu

Sebavedomý Ír však prehru neuniesol len tak a krátko po súboji na twitter napísal:

Dobrý chvat. Teším sa na odvetu.

Video: Chabib Nurmagomedov sa ako malé dieťa bije s medveďom

Išlo skôr o zábavu a hru, ale aj na to musel mať malý Chabib obrovskú odvahu a silu.

Zdroj: twitter, youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest