McGregor si to zaslúžil, povedal útočník čo ho napadol (VIDEO)

Conor McGregor sa nestačil spamätať z prehry a pri rozruchu ktorý spôsobil Khabib Nurmagomedov, jeho tím využil možnosť vyrovnať si úcty s Írskym bojovníkom. Jeden z nich je Čečenský fighter Zubair Tuchugov.

Tip: Po prehratom zápase chce Ír odvetu >>>

Útočník čo napadol McGregora, v UFC pravdepodobne skončil

Zubair Tuchugov využil zmätku, preskočil naopak klietku smerom dovnútra a nepripraveného chrbtom otočeného McGregora napadol úderom do hlavy. Podľa jeho slov sa mu nepáčilo, čo o ňom napísa na Instagrame. McGregora však napadol zozadu a najmenej dvakrát ho päsťou udrel do hlavy.

Zubair Tuchugov v červenom tričku skočí do klietky po tom, ako McGregor prvý zaútočí na jedného člena z Nurmagomedovho tímu.

Sľúbil som mu, že na jeho slová odpoviem a to som tiež urobil, vysvetlil teraz Tuchugov na svojom Instagrame

Conor na konci augusta vložil na Instagram Tuchugovu fotografiu a vtipkoval o tom, že Čečencovi šéfuje Degestánec.

Pravý Čečenec by nikdy Degestáncovi nepomáhal zaútočiť na iného Čečenca. Pravý Čečenec by nikdy neprijal rozkaz od Degestánca. To je zrada. Nič nie je horšie ako zrada, napísal McGregor.

Zubair Tuchugov si pravdepodobne uzavrel bránu v najlepšej MMA organizácii UFC. Jej prezident White bol po zápase poriadne rozčúlený.

Tí, ktorí napadli McGregora a majú zmluvu v UFC, už bojovať v UFC nebudú, odkázal po incidente šéf UFC Dana White

Dobitý Mcgregor chce odvetu: “Vojna pokračuje ďalej“

McGregor síce zápas UFC prehral, ale z arény vo Vegas odišiel ako víťaz. Khabibovo konanie poriadne zatienilo samotnú bitku. Už teraz sa začína hovoriť o prípadnej odvete a dokonca aj samotný Ír napísal na sociálnu sieť. Čo naznačuje, že títo dvaja by sa mali znova stretnuť v oktogane.

Prehrali sme zápas, ale bitku sme vyhrali. Vojna pokračuje ďalej, uviedol McGregor na Instagrame.

Najlepšie zápasy Conora McGregora

Zdroj: youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest