EURO 2020 bonus 20 EUR zadarmo

Írsky bojovník MMA Conor McGregor ukončil kariéru (VIDEO)

Zdieľaní

Šokujúcu spravu napísal bojovník MMA Conor McGregor na svoj twitter účet. Kontroverzný fighter oznámil koniec svojej kariéry.

Conor McGregor koniec s MMA (Mix martial arts)

Jeho posledným zápasom bol jeho neúspešný súboj proti ruskému šampiónovi ľahkej váhy Chabibovi Nurmagomedovovi.

McGregor bol síce spájaný s možným ďalším vystúpením v UFC proti Fergusonovi, ale po tomto vyhlásení asi k tomu nedôjde.

Ahojte všetci, mám pre vás krátke vyhlásenie. Dnes som sa rozhodol skončiť v tomto športe, ktorý je známy aj ako ‚zmiešane bojové umenie‘. Prajem všetkým mojím niekdajším kolegom, aby sa im v tejto súťaži darilo. Teraz sa už pridávam ku všetkým mojím bývalým parťákom, ktorí sú už takisto mimo všetkého, uviedol dublinský rodák.

Vizitka Conora Mcgregora

  • zápasov v UFC: 25
  • víťazných zápasov: 21
  • knokaouts:
  • prehry: 4
  • zápasov v boxe: 1 (prehra proti Floydovi Mayweatherovi Jr.)

Video: Conor McGregor vs Chabib Nurmagomedov

Čo bude McGregor robiť?

McGregor oznámil partnerstvo s módnou značkou a s vlastným oblečením David August. Značka sa vola „August McGregor“ a je zameraná na poskytovanie moderných pánskych oblekov.

Pred zápasov s Numagomedovom, írsky bojovník predstavoval svetu svoju Proper No. Twelve Irish Whiskey. Whisky je pomenovaná po štvrti Crumlin v Dubline 12, v ktorej McGregor vyrástol. Conor je zakladateľom a vlastníkom spoločnosti. V novembri 2018 sa whisky predávala tak dobre, že obchody Tesco v Írsku mali obmedzenú kapacitu na dve fľaše pri návštevu obchodného reťazca.

McGregor potvrdil, že značka rozšíri distribúciu do Veľkej Británie, Austrálie, Nového Zéland, Ruska a Kanady.

Zdroj: wikipedia, twitter

Zdieľaní

Pin It on Pinterest