Írsky bojovník MMA Conor McGregor ukončil kariéru (VIDEO)

Šokujúcu spravu napísal bojovník MMA Conor McGregor na svoj twitter účet. Kontroverzný fighter oznámil koniec svojej kariéry.

Conor McGregor koniec s MMA (Mix martial arts)

Jeho posledným zápasom bol jeho neúspešný súboj proti ruskému šampiónovi ľahkej váhy Chabibovi Nurmagomedovovi.

McGregor bol síce spájaný s možným ďalším vystúpením v UFC proti Fergusonovi, ale po tomto vyhlásení asi k tomu nedôjde.

Ahojte všetci, mám pre vás krátke vyhlásenie. Dnes som sa rozhodol skončiť v tomto športe, ktorý je známy aj ako ‚zmiešane bojové umenie‘. Prajem všetkým mojím niekdajším kolegom, aby sa im v tejto súťaži darilo. Teraz sa už pridávam ku všetkým mojím bývalým parťákom, ktorí sú už takisto mimo všetkého, uviedol dublinský rodák.

Vizitka Conora Mcgregora

  • zápasov v UFC: 25
  • víťazných zápasov: 21
  • knokaouts:
  • prehry: 4
  • zápasov v boxe: 1 (prehra proti Floydovi Mayweatherovi Jr.)

Video: Conor McGregor vs Chabib Nurmagomedov

Čo bude McGregor robiť?

McGregor oznámil partnerstvo s módnou značkou a s vlastným oblečením David August. Značka sa vola „August McGregor“ a je zameraná na poskytovanie moderných pánskych oblekov.

Pred zápasov s Numagomedovom, írsky bojovník predstavoval svetu svoju Proper No. Twelve Irish Whiskey. Whisky je pomenovaná po štvrti Crumlin v Dubline 12, v ktorej McGregor vyrástol. Conor je zakladateľom a vlastníkom spoločnosti. V novembri 2018 sa whisky predávala tak dobre, že obchody Tesco v Írsku mali obmedzenú kapacitu na dve fľaše pri návštevu obchodného reťazca.

McGregor potvrdil, že značka rozšíri distribúciu do Veľkej Británie, Austrálie, Nového Zéland, Ruska a Kanady.

Zdroj: wikipedia, twitter

Zdieľaní

Pin It on Pinterest