Sledujte Oktagon Underground - Last Man Standing Livestream na TV Tipsport
Oktagon UNDERGROUND - Last Man Standing live

Zinedine Zidane sa vracia do Realu Madrid! Spasí Francúz Biely balet?

Zdieľaní

Podľa španielskeho denníka Marca sa Zinedine Zidane sa vracia do Realu Madrid. Do klubu ktorý opustil v lete po treťom triumfe v Lige majstrov po sebe.

Zinedine Zidane sa vracia do Realu

Real Madrid vyhral 4:1 vo Valladolide a ani náhodou nezakryl problémy, do ktorých slávny klub spadol. Real po troch triumfoch v Lige majstrov vybuchol v osemfinále s Ajaxom, k tomu ešte vypadol v pohári s Barcelonou. Tri domáce porážky na prelome februára a marca spôsobili, že Real už nemá o čo hrať. V La Lige stráca na Barcelonu už 12 bodov.

Podľa španielskeho denníka Marca, Real večer oznámi návrat Zinedine Zidana. Legendárneho Francúza, ktorý klub viedol v úspešných minulých sezónach nečakane opustil trénerskú funkciu. Jeho nástupcovia, Lopetegui ani Solari, nenadviazali na predchádzajúce úspechy a preto sa Zinedine Zidane sa vracia do Realu Madrid.

Problémy s prezidentom má Sergio Ramos

Problémy v Reale sa v posledných týždňoch nakopili. Kapitán Sergio Ramos sa po vyradení z Ligy majstrov, údajne sa pohádal s prezidentom klubu Florentinom Pérez, španielske médiá spomenuli aj jeho konflikt na tréningu s odstaveným obrancom Marcelom. Ramos mal dokonca povedať Perezovi, že nie je pre neho problém odísť.

TIP: Sergio Ramos zákerne fauloval Messiho v zápase El Clásica (VIDEO) ›

Zdroj: twitter

Zdieľaní

Pin It on Pinterest