Zinedine Zidane sa vracia do Realu Madrid! Spasí Francúz Biely balet?

Podľa španielskeho denníka Marca sa Zinedine Zidane sa vracia do Realu Madrid. Do klubu ktorý opustil v lete po treťom triumfe v Lige majstrov po sebe.

Zinedine Zidane sa vracia do Realu

Real Madrid vyhral 4:1 vo Valladolide a ani náhodou nezakryl problémy, do ktorých slávny klub spadol. Real po troch triumfoch v Lige majstrov vybuchol v osemfinále s Ajaxom, k tomu ešte vypadol v pohári s Barcelonou. Tri domáce porážky na prelome februára a marca spôsobili, že Real už nemá o čo hrať. V La Lige stráca na Barcelonu už 12 bodov.

Podľa španielskeho denníka Marca, Real večer oznámi návrat Zinedine Zidana. Legendárneho Francúza, ktorý klub viedol v úspešných minulých sezónach nečakane opustil trénerskú funkciu. Jeho nástupcovia, Lopetegui ani Solari, nenadviazali na predchádzajúce úspechy a preto sa Zinedine Zidane sa vracia do Realu Madrid.

Problémy s prezidentom má Sergio Ramos

Problémy v Reale sa v posledných týždňoch nakopili. Kapitán Sergio Ramos sa po vyradení z Ligy majstrov, údajne sa pohádal s prezidentom klubu Florentinom Pérez, španielske médiá spomenuli aj jeho konflikt na tréningu s odstaveným obrancom Marcelom. Ramos mal dokonca povedať Perezovi, že nie je pre neho problém odísť.

TIP: Sergio Ramos zákerne fauloval Messiho v zápase El Clásica (VIDEO) ›

Zdroj: twitter

Zdieľaní

Pin It on Pinterest