Peter Sagan na Vuelta a San Juan v 6.etape na 54. mieste (VIDEO)

Peter Sagan na Vuelta a San Juan prišiel do cieľa 6.etape na 52. mieste s mankom 31 sekúnd. V závere etapy pracoval pre svojho tímového kolegu Bennetta.

TIP: Peter Sagan na Vuelta a San Juan 2019 – program etáp, výsledky a video zostrihy

Peter Sagan na Vuelta a San Juan 6.etapa

Víťazom 6.etapy na cyklistických pretekoch Vuelta a San Juan Internacional sa stal domáci Germán Tivani. Na druhom mieste skončil Daniel Díaz (Municipalidad de Pocito) a tretiu priečku obsadil Daniel Zamora (Agrupación Virgen de Fátima), obaja v čase víťaza.

Štvrté miesto si vyjazdil Ír Sam Bennett (Bora-Hansgrohe), pre ktorého pracoval aj tímový kolega a trojnásobný majster sveta Peter Sagan.

Vo finále už boli všetci unavení na čele balíka, preto som sa obetoval pre nášho šprintéra Sama. Ak by tak urobili aj ďalšie tímy, bolo by to dopadlo pre nás lepšie. Ale na druhej strane to bolo dobré pre cyklistiku, že vyhral malý muž. Spolu s ostatnými šprintérskymi celkami sme urobili chybu. Išli sme na hromadný dojazd, inak by sme neťahali celý deň, povedal Peter Sagan po etape.