Peter Sagan pokrstil svoju knihu v Londýne (VIDEO)

Peter Sagan vydal svoju autobiografiu a pokrstil ju v predajni najväčšieho britského predajcu kníh Waterstones v Londýne. Kniha má názov „My World.“

Peter Sagan krstil svoju autobiografiu „My World“

Prezentácia knihy nebola dostupná pre všetkých fanúšikov Petra Sagana. Prednostné právo mali tí, čo si zaplatili 201 libier, ale zároveň mali nárok na podpísanú kópiu knihy s fotografiou s fenoménom svetovej cyklistiky. Spoluautorom textu knihy je novinár John Deering.

Peter Sagan sa neskôr na twitteri poďakoval všetkým, ktorí sa osobne dostavili na uvedenie jeho knihy v Londýne.

Ďakujem tým stovkám ľudí vo Waterstones, ktorí si sem prišli po Môj svet. Viacerí z vás čakali takmer dve hodiny a veľmi si to vážim. Verím, že si budete užívať čítanie knihy. Vo videochate pre The Guardian Sagan okrem iného napísal.Teším sa aj na vydanie knihy v slovenčine.

Peter Sagan o svojej knihe Môj svet „My World“

Dvadsaťosemročný trojnásobný svetový šampión Peter Sagan rozoberá v knihe viaceré etapy svojej výnimočnej kariéry. Jeden z najbizarnejších príbehov je z tohtoročných pretekov Paríž-Roubaix. Najťažšiu monumentálnu klasiku s príznačným názvom Peklo severu Sagan vyhral prvýkrát v kariére, ale veľa nechýbalo, aby sa tak nestalo.

Peter opisuje ako počas jazdy v úniku na sektoroch s kockami, sa mu pokazili riadidlá a on si ich nakoniec sám dotiahol kľúčom, ktorý mu poskytol jeho športový riaditeľ z tímu.

Zdroj: facebook, twitter, youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest