Kde sledovať českú Fortuna Liga naživo? TV a online prenosy na mobile!

Zdieľaní

Česká najvyššia súťaž aj v sezóne 2019-2020 prinesie veľkú porciu kvalitných futbalových zápasov, ktoré budete môcť sledovať naživo. V našom článku vám prinášame prehľad možností, ako si vychutnať Fortuna Ligu v priamom prenose v TV, online, alebo na mobile.

Fortuna Liga 2019/2020 (Česko) prehľad

1. česká futbalová liga, nazývaná FORTUNA:LIGA je najvyššou futbalovou súťažou v Česku od sezóny 2018/19 . Hrá v nej 16 mužstiev systémom každý s každým doma-vonku (spolu 30 kôl). Po základnej časti bude nasledovať nadstavbová časť v troch skupinách.

Rozlosovanie a termíny

12. – 15. júl 2019 → štart jesennej časti (1. kolo)
14. – 16. december 2019 → koniec jesennej časti (20. kolo)
21. – 23. február 2020 → štart jarnej časti (21. kolo)
25. apríl 2020 → koniec základnej časti (30. kolo)
4. – 25. máj 2020 → zápasy nadstavbovej časti
27. máj – 2. jún 2020 → baráž o Európsku ligu a o zácharanu

Kompletný program zápasov pre aktuálnu sezónu nájdete na našom webe. Okrem programu tam nájdete aj aktuálnu tabuľku, výsledky a ďalšie zaujímavé informácie o najvyššej futbalovej súťaži v ČR.

CZ Fortuna Liga 2019/20 ❱ Program zápasov, informácie a zujímavosti ›

Kde sledovať českú Fortuna liga naživo?

Práva na 1. českú futbalovú ligu vrátane online prenosov má český operátor O2 na štyri roky od sezóny 2018/19. Na území Českej republiky zápasy Fortuna: ligy vysiela O2 TV a na šírení na Slovensku sa český operátor dohodol s Orange. Ten na novej športovej stanice Orange Sport. Ďalšou možnosťou, ale už v horšej kvalite záznamu, je sledovanie zápasov na weboch stávkových kancelárií.

Kde všade budú môcť priaznivci českého futbale v sezóne 2019/2020 sledovať priame prenosy z FORTUNA: LIGA?

  • O2 TV Sport a O2 TV Futbal
  • ČT sport a e-vysielanie ČT
  • Stávkové kancelárie
  • Video zostrihy
  • Live výsledky
Sledujte priame prenosy Fortuna:Liga na O2 TV Sport
Priame prenosy z FORTUNA:LIGY na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal

Fortuna liga v priamom prenose na O2 TV Sport

Stanica O2 TV Sport a O2 TV Futbal odvysielajú z nového ročníka 2019/20 Fortuna ligy viac ako 240 priamych prenosov z českej najvyššej futbalovej ligy. Tí ktorý majú cez svojho operátora spomenuté športové kanály, neprídu o zápasy svojich obľúbených klubov.

Vďaka novým technológiám, ktoré O2 TV prináša do českého futbalu, budú môcť zákazníci prvýkrát v histórii sledovať v televízii všetky zápasy 1. českej futbalovej ligy.

Ak si kúpite balíček Sport Pack a neunikne vám nič z českej Fortuna ligy. Zároveň budete môcť sledovať futbalovú Ligu Majstrov, alebo veľmi populárne MMA súboje Oktagon. K dispozícii budete mat športove programy ako O2 TV Sport, O2 TV Futbal, O2 TV Tenis a aj ČT Sport.

❱ O2 TV Sport – program športových kanálov ›

Fortuna liga online na O2 TV

Vďaka perfektnej multidimenzi ponúka televízia O2 TV výber zo súbežne hraných zápasov, ich prepracovaný system umožní zapojenie videorozhodcu v troch zápasoch, spätné zhliadnutí až sedem dní, pauzu či pretáčanie kľúčových momentov aj možnosť sledovania zápasov na televíziu, počítačmi, mobilu alebo tabletu.

Podmienkou je ale aktívny účet, ktorý stojí od 299 korún (okolo 12 eur) mesačne, alebo je tu mžnosť kúpiť aj 24hodinový prístup za 99 korún (okolo 4 eur).

Česká futbalová liga živě na ČT Sport

Jeden zápas z každého kola odvysiela aj česká televízia na ich športovom kanále CT sport.

Živé prenosy Fortuna Liga na Fortuna TV

Exkluzívne všetky zápasy Fortuna ligy môžete jednoducho sledovať v pc, mobile a tablete, prostredníctvom internetového vysielania na iFortune.cz.

Avšak sledovanie futbal cez Fortunu TV môžu využívať len registrovaní hráči. Vytvorenie konta je celkom jednoduché a podmienky pre živé sledovanie je, aktívny hráč uzatvoril aspoň jednu stávku počas siedmych dní a mal na konte kladný zostatok.

Veľkou výhodou je pozrieť si zápas v priamom prenose. Je len málo tipujúcich, ktorí si pozrú len konečný výsledok zápasu. Väčšina hráčov sleduje svoj tiket online a prostredníctvom LIVE streamu im tak neujde už žiaden dôležitý moment.

❱ Spustiť Fortuna TV ▸

Fortuna TV ponúka priame prenosy z futbalu, tenisu, basketbalu, volejbalu či hokeja takmer zadarmo – Primera Division, Seria A, Bundesliga, ale takiež hokejové zápasy NHL, KHL, MS v hokeji, tenisové turnaje kategórie ATP a WTA a mnohé ďalšie.

Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV
Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV

1. česká futbalová liga naživo na TV Tipsport

Rovnako ako u Fortuny, tak aj v Tipsporte môžete sledovať všetky zápasy českej najvyššej futbalovej súťaže naživo.  TV Tipsport Vám prináša live prenosy Fortuna:Liga takmer zadarmo – stačí sa zaregistrovať a byť aktívny tipér a okrem sledovania zápasov možete tipovať na svojich favoritov live.

❱ Spustiť TV Tipsport ▸

V TV Tipsport môžete okrem Fortuna ligy pozerať aj online streamy z ďalších súťaží – NHL, KHL, La Liga, Bundesliga, Serie A, ale aj tenisove grandslamy (Wimbledon, US Open, Australian Open a French Open), MLB, MMA a ďalšie.

Video zostrihy a highlights Fortuna Liga

Česká najvyššia futbalová súťaž ponúka krátke videozáznamy zo zápasov Fortuna Ligy na svojom off. youtube kanále, alebo youtube O2 TV Sport. Video zostrihy a highlights všetkých gólov si tiež môžete pozrieť na off. webe Fortunaliga.cz.

❱ Fortunaliga.cz ›
TV iSport.cz ›
Youtube Fortuna:liga ›
❱ Youtube O2 TV Sport ›

Česká Fortuna:Liga – výsledky a štatistiky

Bezkonkurenčne najlepším zdrojom pre aktuálne športové výsledky a zápasové štatistiky je Flashscore.sk.

Rovnako to platí aj pre 1. českú futbalovú ligu, kde u každého zápasu najdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Sledujte futbal naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte futbalové zápasy naživo – aktuálne live výsledky @flashscore.sk

Zdroj: blog.o2.cz, ifortuna.sk, youtube.com, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest