Kde sledovať českú Fortuna Ligu live? TV a online prenosy na mobile!

Zdieľaní

Českú najvyššiu súťaž môžete aj v sezóne 2020/2021 sledovať live prostredníctvom televíznych prenosov, alebo livestreamov stávkových kancelárií. V našom článku vám prinášame prehľad možností, ako a kde si vychutnať českú Fortuna Ligu live v priamom prenose v TV, online, alebo na mobile.

 

Česká Fortuna liga live – ako a kde ju sledovať?

Česká Fortuna Liga je považovaná za menšiu európsku ligu, no to jej rozhodne neuberá na jej atraktivite.

To, že je najvyššia česká futbalová súťaž populárna dokazuje aj množstvo možností, ako si pozrieť českú Fortuna Ligu naživo.

Fortuna Ligu naživo môžete dnes sledovať pomocou klasických televíznych prenosov, online live streamov, či prenosov stávkových kancelárií.

Kompletný prehľad, ako sledovať českú Fortuna Ligu

Práva na 1. českú futbalovú ligu vrátane online prenosov má český operátor O2 na štyri roky od sezóny 2018/19.

Na území Českej republiky zápasy Fortuna: ligy vysiela O2 TV a na šírení na Slovensku sa český operátor dohodol s Orange.

Ten na novej športovej stanice Orange Sport. Ďalšou možnosťou, ale už v horšej kvalite záznamu, je sledovanie zápasov na weboch stávkových kancelárií.

Česká futbalová liga live v TV

Stanice O2 TV Sport a O2 TV Futbal odvysielajú z nového ročníka 2019/20 Fortuna ligy viac ako 240 priamych prenosov.

Tí, ktorí majú cez svojho operátora spomenuté športové kanály, neprídu tak o zápasy svojich obľúbených klubov.

Vďaka novým technológiám, ktoré O2 TV prináša do českého futbalu, budú môcť zákazníci sledovať v televízii všetky zápasy 1. českej futbalovej ligy.

Ak si kúpite balíček Sport Pack a neunikne vám nič z českej Fortuna ligy. Zároveň budete môcť sledovať futbalovú Ligu Majstrov, alebo veľmi populárne MMA súboje organizácie Oktagon.

❱ O2 TV Sport – program športových kanálov ›

Česká Fortuna naživo na ČT Sport

Jeden zápas z každého kola Fortuna Ligy odvysiela aj česká televízia na ich športovom kanále ČT sport.

Sledujte priame prenosy Fortuna:Liga na O2 TV Sport
Zdroj: O2TV.cz

Kde sledovať českú Fortuna Ligu naživo online?

Najvyššiu českú futbalovú súťaž si teraz môžete vychutnať aj online prostredníctvom rôznych futbalových live prenosov, ktoré ponúkajú televízie, alebo stávkové spoločnosti

Česká Fortuna liga online live prenos na O2 TV

Vďaka perfektnej multidimenzi ponúka televízia O2 TV možnosť, ako si pozrieť českú fortuna ligu online.

O2TV Sport teraz ponúka výber zo súbežne hraných zápasov, ich prepracovaný system umožní zapojenie videorozhodcu v troch zápasoch, spätné zhliadnutie zápasov až na sedem dní, pauzu či pretáčanie kľúčových momentov.

Taktiež máte možnosť sledovať zápasy na TV, mobile či tablete.

Podmienkou je ale aktívny účet, ktorý stojí od 299 korún (okolo 12 eur) mesačne, alebo je tu mžnosť kúpiť aj 24 hodinový prístup za 99 korún (okolo 4 eur).

Česká Fortuna Liga live na Fortuna TV

Exkluzívne všetky zápasy Fortuna ligy môžete jednoducho sledovať v PC, mobile a tablete, prostredníctvom internetového vysielania na iFortuna.cz.

Avšak sledovanie futbal cez Fortunu TV môžu využívať len registrovaní hráči. Vytvorenie konta je celkom jednoduché a podmienky pre živé sledovanie sú také, aby hráč uzatvoril aspoň jednu stávku počas siedmych dní a mal na konte kladný zostatok.

Veľkou výhodou je aj možnosť pozrieť si zápas v priamom prenose.

Fortuna TV ponúka priame prenosy z futbalu, tenisu, basketbalu, volejbalu či hokeja takmer zadarmo – Primera Division, Seria A, Bundesliga, ale takiež hokejové zápasy NHL, KHL, MS v hokeji, tenisové turnaje kategórie ATP a WTA a mnohé ďalšie.

Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV
Sledujte živé športové prenosy na Fortuna TV(Zdroj:ifortuna.sk)

Česká Fortuna liga live stream na TV Tipsport

Rovnako ako u Fortuny, tak aj v Tipsporte môžete sledovať všetky zápasy českej najvyššej futbalovej súťaže naživo.

TV Tipsport Vám prináša live prenosy Fortuna:Liga takmer zadarmo – stačí sa zaregistrovať a byť aktívny tipér a okrem sledovania zápasov možete tipovať na svojich favoritov live.

Návod ako spustiť českú Fortuna Ligu naživo na TV Tipsport

  1. Vytvorte si účet v Tipsporte (rýchla registrácia)
  2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo a potom musíte urobiť stávku v hodnote 1.20 € za mesiac
  3. Získate bonus 15 € zadarmo bez nutnosti vkladu – ktoré vám da Tipsport po overení účtu
  4. Náš tip: Bonus od Tipsportu si rozdelte na menšie stávky a stávkujte minimálne kurzy. Týmto spôsobom si môžete vychutnať celú sezónu Fortuna Ligy zadarmo!

V TV Tipsport môžete okrem Fortuna ligy pozerať aj online streamy z ďalších súťaží – NHL, KHL, La Liga, Bundesliga, Serie A, ale aj tenisove grandslamy (Wimbledon, US Open, Australian Open a French Open), MLB, MMA a ďalšie.

Ako sledovať Českú Fortuna Ligu naživo online na mobile

Českú Fortuna Ligu si dnes môžete skutočne pozrieť kdekoľvek a kedykoľvek. Vďačiť tomu môžeme najmä vývoju mobilných aplikácií, cez ktoré sa už dajú bežne sledovať futbalové prenosy naživo.

Fortuna Liga – oficiálna aplikácia

Jednou z močností, ako sledovať českú Fortuna Ligu naživo je pomocou oficiálnej aplikácie najvyššej českej futbalovej súťaže.

V aplikácii môžete nájsť hlasovanie o najlepších hráčoch zápasov, detailné štatistiky, ale aj textové online live prenosy zo všetkých zápasov Fortuna Ligy.

Aplikácia O2TV

Ďalšou alternatívou je oficiálna aplikácia od operátora O2 s názvom O2TV. V nej si môžete spustiť live prenos obľúbených kanálov vrátane O2TV Sporta vychutnať si tak českú Fortuna Ligu naživo.

Aplikácia od Fortuny

Stávkové kancelárie taktiež vytvorili svoje vlastné mobilné aplikácie, kde môžete sledovať športové prenosy online.

Spravila tak aj populárna stávková spoločnosť Fortuna. V aplikácii tak okrem športových live streamov nájdete aj live kurzy, podrobné štatistiky či live tracker.

Aplikácia Tipsport

Ďalšou mobilnou aplikáciou, na ktorej si môžete vychutnať českú Fortuna Ligu live je mobilná aplikácia Tipsportu, ktorá sa môže pýšiť najväčšou komunitou stávkarov na Slovensku.

POZRITE SI ❱ Tipovanie cez mobil – ktorá aplikácia od stávkovej kancelárie je najlepšia?

Video, výsledky a štatistiky z Fortuna Ligy

Video zostrihy a highlights Fortuna Liga

Česká najvyššia futbalová súťaž ponúka krátke videozáznamy zo zápasov Fortuna Ligy na svojom off. youtube kanále, alebo youtube O2 TV Sport. Video zostrihy a highlights všetkých gólov si tiež môžete pozrieť na off. webe Fortunaliga.cz.

❱ Fortunaliga.cz ›
TV iSport.cz ›
Youtube Fortuna:liga ›
❱ Youtube O2 TV Sport ›

Česká fortuna Liga 2020/2021

1. česká futbalová liga, nazývaná FORTUNA LIGA je najvyššou futbalovou súťažou v Česku od sezóny 2018/19 . Tento rok v nej bude hrať 18 mužstiev systémom každý s každým doma-vonku (spolu 34 kôl).

Rozlosovanie a termíny

21. august – 23. august 2020 → štart jesennej časti (1. kolo)
19. december 2020 → koniec jesennej časti (15. kolo)
30. január 2021 → štart jarnej časti (16. kolo)
28. mája 2020 → koniec sezóny (34. kolo)

Kompletný program zápasov pre aktuálnu sezónu nájdete na našom webe. Okrem programu tam nájdete aj aktuálnu tabuľku, výsledky a ďalšie zaujímavé informácie o najvyššej futbalovej súťaži v ČR.

Česká Fortuna Liga 2020/21 ❱ Kompletný Program zápasov, informácie a zujímavosti ›

Česká futbalová Fortuna:Liga – výsledky a štatistiky

Bezkonkurenčne najlepším zdrojom pre aktuálne športové výsledky a zápasové štatistiky je Flashscore.sk.

Rovnako to platí aj pre 1. českú futbalovú ligu, kde u každého zápasu najdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Sledujte Českú Fortuna Ligu naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte futbalové zápasy naživo – aktuálne live výsledky @flashscore.sk

Futbalové štatistiky

Zaujímavé štatistiky z rôznych športov nájdete aj na stránke www.sofascore.com. Táto stránka vám môže veľmi pomôcť pri vašom rozhodovaní sa, na ktorý tím z Českej Fortuna Ligy si staviť.

Tipujte na českú Fortuna Ligu live

Futbal bez stávkovania na jednotlivé zápasy si vie predstaviť už asi len málokto. Pochopiteľne si tak môžete staviť aj na populárnu českú Fortuna Ligu v tých najznámejších stávkových kanceláriách na Slovensku ako Tipsport, Fortuna, Niké, DoxxBet či SynotTip.

Zdroj: blog.o2.cz, ifortuna.sk, youtube.com, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest