Petra Vlhová rozdáva 20 EUR zadarmo

Brankár odmietol striedať, Chelsea neuspela v penaltovom rozstrele (VIDEO)

Zdieľaní

Brankár odmietol striedať počas finále Anglického ligového pohára. Kepa Arrizabalaga nechcel vystriedať a napriek obrovskému hnevu kouča Maurizia Sarriho zostal na ihrisku.

Chelsea brankár odmietol striedať, revolúcia hráčov proti Sarrimu?

Svojmu mužstvu Kepa Arrizabalaga, ale k víťazstvu nakoniec nepomohol, víťazstvo po zvládnutom penaltovom rozstrele oslavujú hráči Manchestru City.

„Išlo len o nedorozumenie,“ zľahčoval Sarri bizarné situáciu po zápase.

Jeho budúcnosť v klube je však neistá.

Všetko začalo v predĺžení. Brankár Chelsea Kepa Arrizabalaga musel byť tesne pred koncom predĺženia ošetrovaný a zdalo sa, že nebude môcť pokračovať. Jeho náhradník Caballero už stál pripravený k striedaniu.

Arrizabalaga sa rozhodol v bráne zostať. Tréner Sarri však trval na svojom, pre blížiace sa penalty chcel mať pripraveného brankára. Dvadsaťštyriročný španielsky gólman však odísť nechcel a nesúhlasne krútil hlavou na znamenie, že striedať nebude.

Zúrivý tréner Mauricio Sarri

Taliansky tréner u striedačky len ťažko krotil emócie a vysvetľoval rozhodcovi, že striedanie skrátka chce vykonať. Dokonca uz bol tak nahnevaný, že chcel odisť do útrob štadióna.

Bývalý útočník Chelsea Chris Sutton, ktorý po ukončení hráčskej kariéry pôsobí ako odborný spolukomentátor, sa domnieva, že došlo k podkopaniu Sarriho autority.

V Chelsea je revolúcia. Ako vidím túto situáciu? Buď Kepa alebo Sarri bude musieť odísť. Myslím si, že to bude Sarri, aj keď správne by to malo byť naopak. Stále nemôžem uveriť tomu, čo som videl. Ako môže Kepa opäť hrať za Chelsea? Ako môže opäť hrať za Sarriho? Nielen brankár nerešpektoval svojho trénera, ale všetci hráči Chelsea, povedal Sutton pre BBC.

VIDEO: Brankár odmietol striedať, tréner s nervami v koncoch

Zdroj: youtube, skysport

Zdieľaní

Pin It on Pinterest