Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

Bývalý reprezentačný tréner Ján Kozák, údajne odstúpil pre neprofesionálny prístup slovenských reprezentantov!

Zdieľaní

Bývalý reprezentačný tréner Ján Kozák po zápase proti Česku, na druhý deň odstúpil zo svojej funkcie. Dôvodom nebola prehra, ale neprofesionálny prístup niektorých slovenských reprezentantov.

Tip: Kto bude nový tréner slovenskej reprezentácie?

Bývalý reprezentačný tréner povie pravý dôvod vo štvrtok

Ján Kozák je veľmi emotívny človek a jeho odstúpenie bolo prekvapivé. Jeho trpezlivosť skončila po zápase s Českom, kedy po prehre jeho zverencov, niektorí hráči porušili stanovené pravidlá. Zdroj z prostredia slovenskej futbalovej reprezentácie uviedol, že sedmička hráčov pri alkohole žúrovala po nešťastnej prehre.

Ja vám k tomu nič nepoviem. Na štvrtok je zvolaná tlačová konferencia, tam sa vyjadrím k môjmu odchodu, povedal novinárom bývalý reprezentačný tréner.

Ktorí slovenskí reprezentanti ponocovali?

Údajne mala sedmička hráčov navštíviť nočný podnik v Senci. Boli to títo? Brankári Martin Dúbravka, Martin Šulla – obrancovia Ľubomír Šatka, Norbert Gyömbér, Milan Škriniar, záložníci – Stanislav Lobotka a Vladimír Weiss?

Hráči, ktorí porušili pravidlá, môžu prísť o štatút reprezentanta Slovenskej republiky a môžu ich vylúčiť z futbalovej reprezentácie. Futbalisti, ktorí reprezentujú Slovensko, musia dodržiavať ustanovené pravidlá, ako sú napríklad pokyny reprezentačného trénera a členov realizačného tímu či dodržiavať životosprávu.

Zdieľaní

Pin It on Pinterest