Fínsko – Slovensko 0:2. Slováci v príprave zdolali Fínov! (VIDEO)

Slovensko v príprave odohralo zápas v španielskej Murcii proti Fínsku a v ňom zdolalo svojho súpera dvojgólovým rozdielom. Fínsko – Slovensko futbal zostavy, výsledky a video.

Fínsko – Slovensko futbal

Futbal Fínsko – Slovensko 0:2 (0:1)

Slovenská futbalová reprezentácia zvíťazila v utorkovom prípravnom zápase nad Fínskom 2:0. V 38. minúte otvoril skóre parádnym gólom Ondrej Duda, po prestávke spečatil konečný výsledok premiérovým gólom v národnom tíme Erik Jirka.

Góly: 38. Duda, 72. Jirka
Karty: ŽK 30. Holúbek (SVK), 57. Bero (SVK), 74. Herc (SVK)

Zostavy:

Fínsko: Hrádecký – Alho, Ivanov, L. Vaisanen, Uronen – Lod, Lingman, Kamara, Hostikka – Pohjanpalo, Forss
Náhradníci: Erkisson, Joronen, Kallman, Niskanen, Nissila, O´Shaughnessy, Pukki, Schuller, Tenho, S. Vaisanen, Ylitolva
Trenér: M. Karenerva
Slovensko: Holec – Holúbek, Hancko, Škriniar, Sekulič – Lobotka – Haraslín, Bero, Duda, Jirka – Almási
Náhradníci: Boženík, De Marco, Herc, Hrošovský, Koscelník, Plach, Regali, Rodák, Strelec, Šatka, Valjent
Trenér: Š. Tarkovič

Fínsko – Slovensko video highlights

Video highligts gólov Fínsko – Slovensko

Gól 0:2 Erik Jirka

Gól na 0:1 Ondrej Duda

Fínsko – Slovensko 2022 naživo, TV a online

Zápas Fínsko – Slovensko futbal ste v príprave mohli sledovať v priamom prenose na Slovenskej televízii a to v TV, alebo na svojom mobile, PC, alebo tablete. Medzištátne prípravné stretnutie odvysielal od 17:30 športový kanál RTVS Dvojka.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal online ›

Zápas Fínsko – Slovensko live v mobile, tablete

Stretnutie Fínsko – Slovensko live bolo možné sledovať v mobile, aj na tablete, alebo PC cez oficiálnu stránku slovenskej televízie. Stačilo ak ste otvorili vo svojom prehliadači stránku www.rtvs.sk. Avšak Live stream bol dostupný len na území Slovenska.

Fínsko – Slovensko futbal ONLINE

Zápas Fínsko – Slovensko ste mohli sledovať aj na našom webe prostredníctvom textového online komentára na našom webe 7sport.sk

Program Slovenska prípravne futbalové zápasy

Program Slovenska v príprave na reprezentačné futbalové stretnutia, bude proti Nórsku a Fínku. Obidva medzištátne zápasy sa začali o 18:00h.