Jose Mourinho v závere zápasu proti Chelsea neudržal nervy (VIDEO)

Jose Mourinho v závere zápasu neudržal svoje nervy na Stamford Bridge, kde jeho Manchester United bol veľmi blízko víťazstvu. United nevyhrali na štadióne Chelsea od roku 2012.

Jose Mourinho v závere neudržal nervy

V šlágri 9. kola anglickej Premier League remizoval Manchester United na ihrisku Chelsea Londýn 2:2. Zverenci Josého Mourinha mali víťazstvo vo svojich rukách. United dokonale otočili priebeh zápasu a nad Chelsea viedli 2:1. V nadstavenom čase druhého polčasu však Chelsea zachránil vyrovnávacím gólom Barkley. Gól padol až v šiestej minúte nadstavenia a Jose Mourinho sa nechal vyprovokovať.

Asistent Chelsea Marco Ianni, svoje nadšenie z vyrovnávajúceho gólu prezentoval priamo pred očami portugalskeho trénera a tomu sa to vôbec nepáčilo.

Video ako Jose Mourinho neudržal nervy

Chelsea vs. Manchester United v šlágri len remizovali

Chelsea poslal do vedenia v 21. minúte nemecký obranca Antonio Rüdiger, ktorý po rohovom kope Williana nedal De Geovi šancu. Po zmene strán poslal v 55. a 73. minúte do vedenia United Martial. V šiestej minúte nadstavenia však napokon vyrovnal Barkley.

Zdroj: twitter